Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej chodziło mu o cenę 1 BTC - 2600 PLN. Tak trochę niefortunnie napisał :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zmienia postać rzeczy :P . Jeśli jeszcze kupił 1.11 w takiej cenie to interes życia  :D

Edytowane przez orbashal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A to co się dzieje ostatnio to również bańka? 1800 dolarów za 1 BTC do końca roku przewiduje 3000$, wspomnicie moje słowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To co się teraz dzieje to bez wątpienia bańka, która kiedyś musi pęknąć.

A to co Ty robisz to pompowanie bańki :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Na dzień dzisiejszy, lepsze to niż pompowanie kasy adminom hyipów. W razie korekty mam przynajmniej coś. W przypadku zwinięcia się hyipa mam nic :). Czasem pozostają słowa powodujące nadzieję ale to w większości przypadków też wielkie nic.

Edytowane przez r00ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem czy lepsze ale na pewno zarówno na wzroście kursu jak i jego spadku da się zrobić :)

Jak to na giełdach...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Subiektywnie dla mnie lepsze, ponieważ odrobiłem wszystkie straty poniesione w programach: Lucrelab, Letitbe, Bettradingclub oraz Sportarb. Przynajmniej wiem że każda ewentualna strata to moje działanie a nie z góry założona pycha admina programu :).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie zabieram zabawki i czekam na korektę aby nie złapała mnie na szczytach , myślę ze spadki mogą dojść nawet do 1500 $ samego BTC a co dopiero korekta na innych krypto same giga wzrosty od jakiegoś czasu a w zasadzie niczym nie podparte .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z przedmówcą. Wiadomo kiedy ma być korekta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tego nikt nie wie ,ale  swoje już zarobiłem a  stara szkoła mówi określ ile chcesz zarobić i trzymaj się planu, więc tak też robię sprzedałem wszystkie BTC i inne krypto  czas na relakas i obserwacje :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tez sie trzymam tego planu, ale czasem trzeba miec mocne nerwy, jak spore roi przechodzi kolo nosa. Kupilem lisk po 2zl. Wczoraj sprzedalem po 3 a  w nocy boom i dzis 5-6zl+ Nic tylko kupic flaszke i sie napic.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem to samo  :)  ale sztywne zasady nie raz uratowały mi duże interesy więc nie będę tego zmieniał.

• Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie i Panowie zarabiamy na bitcoinowych wzrostach ale i na spadkach :afro:  szczerze powiedziawszy trzymać się planu i Alleluja i do przodu.Powodzenia na giełdzie. :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzisiaj, kto późno wstał mógł mocno się zdziwić , ja obstawiam ponowne wzrosty po weekendowych korektach ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzis w miare stabilnie sie utrzymuje +-2% z tendencją wzrostową do 5% na innych altcoinach

Z samego BTC i ETH zeszlo ponad 12 miliardow dolarow.

Chyba koniec spadkow, rekiny juz nie chca wyprzedawac po tych cenach, jak zaczna kupowac szybko wroci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Na jakiej podstawie ten wniosek @biohazardd?

Edytowane przez orbashal

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To proste. Mamy czyszczenie leszczy na rynku i testowanie stop lossów. Spadek będzie się dalej pogłębiał aż część inwestorów wyzeruje konta przed nowymi szczytami....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spadki sa spowodowane ost.expose rzadu Indi ,gdzie byl przedstawiany buzdzet,okreslono w nim jakoby btc mialoby byc zakazane,panika I wysprzedaz btc w Indiach spowodowal spadek bitcoina do 4000$ na tamtejszych gieldach,w expoze nie zakazano btc jak to odebral rynek,ale stwierdzono ,iz nigdy nie bedzie mial w obrocie takich samych praw jak waluta narodowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W mojej ocenie jest to na tyle nowy rynek że większość wykresów i analiz jakie są dostępne nie koniecznie mają rację od początku roku są znaczne wachania ceny a ja już dałem sobie spokój z handlem na giełdach wolę kopać i trzymać aż mnie obecna cena zadowoli i sprzedać kiedy chcę a nie kiedy muszę 

725_Ly9jb2ludGVsZWdyYXBoLmNvbS9zdG9yYWdlL3VwbG9hZHMvdmlldy8zZjMzODYzZmI0NTcwOTJjZmRkZjNlNGZiM2E3YjMzNS5qcGc=.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaka gielde polecacie? Ktora jest Waszym zdaniem najbezpieczeniejsza i najwygodniejsza w uzyciu? Nowa jest Coindeal, rejestrowaliscie sie tam?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rejestrowałem się tam, lecz jeszcze nic na temat tej giełdy powiedzieć nie mogę - nie miałem jeszcze czasu by zerknąć tam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

znalazlem ciekawy artykul na ten temat, przy okazji wrzucę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez pepperoniss
      Poszukuję programistów, którzy pomogą pro publico bono takiemu laikowi jak ja oswoić dascoin blockchain.
      Mile widziana znajomość php i baz danych mongodb i/lub sql ale inne umiejętności też mogą się przydać gdyż potrzeby póki co zostały określone 
      Celem projektu jest dostarczenie zainteresowanym prostego narzędzia umożliwiającego uzyskanie z blockchain dascoina więcej informacji niż jest udostępnianych na oficjalnym dascoinexplorer oraz pozwalających na kontrolę bezpieczeństwa konta daswallet.
      Kontakt na PW. 

• Przez pepperoniss
      Alliance Pay Systems
      Program inwestycyjny, którego konstrukcja wskazuje jednoznacznie, że oparty jest na schemacie Ponziego. Nazwa projektu zbieżna jest z promowanym ostatnio przez NetLeaders nowym ogłoszonym w Barcelonie i wdrażanym przez nich systemem płatniczym umożliwiającym płacenie dascoinami, którego sposób tworzenia dla posiadaczy dascoinów dostępny jest pod tym linkiem AlliancePay Account - NetLeaders. Wobec zapowiedzi ICO projektu DasPay, którego AlliancePay jest częścią możliwe jest, że jest to strona testowa lub przedstartowa tego ICO aczkolwiek nie ma na to żadnego dowodu. Zgodnie więc z polityką Neleaders należy czekać na oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie związków z tym projektem.
      Obecnie bowiem mamy do czynienia jedynie z pewnymi poszlakami. Pierwszą jest nazwa programu. Kolejną to to, że strona główna zdaje się sugerować związki z Indiami a to dość mocno kojarzy mi się z uroczym i ekspresynym młodzieńcem - Sahil Arora - który na poprzednim londyńskim evencie wywołał u zgromadzonych posiadaczy licencji Neleaders i dascoina wielką euforię dając im cud maszynę do wypłay bicoinów i dascoinów
      IMHO właśnie to związanie się przez Neleaders z tym młodym indyjskim przedsiębiorcą i wizjonerem może świadczyć o tym, że współtworzy on ten projekt jak zapewniają bowiem osoby zbliżone do CEO projektu Neleaders Michaela Mathiasa skupia on wokół siebie właśnie takich ludzi. Stąd też w gronie dyrektorów dascoina jest polska anielica biznesu Anna Hejka. Niestety, i znów to muszę podkreślić, nie ma żadnych dowodów na związek Sahila Arora z AlliancePay. To tylko takie luźne skojarzenia.
      Kolejną poszlaką jest to, że siedzibą ego projektu są Stany Zjednoczone a przecież z oficjalnych informacji wynika, że Netleaders szykuje na wejście na amerykański rynek. Na konferencji w Barcelonie liderzy Netleaders uchylili rąbka tajemnicy i wyjawili, że jedną z przyczyn opóźnienia ze startem DasPaya, Das33 i AlliancePay jest dostosowywanie tych produktów do amerykańskich regulacji.
      Wszystkim też jest znana cecha Michaela Mathiasa do dawania tym, którzy mu zaufali tego co najlepsze. Stąd też kolejną poszlaką związku Netleaders i dascoina z tym projektem jest jego prestiżowa lokalizacja: 555 Downing st. Suite 1000 New York, NY 10010 USA.
      Całości obrazu dopełnia niesamowity plan zarobkowy i marketingowy dający wręcz nieograniczone możliwości zarobkowe

Poszlaki, o których pisałem wcześniej nie dowodzą ale wskazują na pewną dozę prawdopodobieństwa, że za tym projektem mogą stać ludzie, którzy dali światu następce bicoina i dolara. Hybrydową kryptowalutę, która łączy w sobie dobre cechy wszystkich innych krypowalut i wszystkich innych walut fiduracyjnych i jednocześnie pozbawiona jest wszystkich ich wad.
      Dlatego warto się zastanowić czy życie nie jest za krótkie by ciągle być biednym i pracować na etacie a zamiast wygrzewać się w tropikach od czasu do czasu zerkając na pęczniejące konto pieniędzy by móc cieszyć się ze słuszne podjętego ryzyka, że lepiej być bogatym niż biednym. Bo przecież wszyscy wiedzą, że ryzyko jest wszędzie a kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
      Czas zastanowić się czy nie warto skorzystać z szansy, z której skorzystali liderzy Netleaders, którzy też kiedyś byli biedni a dziś dzięki swojemu bogactwu mogą nieść altruistyczną pomoc głosząc wszem dobrą nowinę, że z szansy bycia bogatym nie należy rezygnować.
      Czas kliknąć w
      Link do rejestracji...

Uwaga!
      Powyższy wpis nie odzwierciedla poglądów autora i ma charakter parodii sposobu prezentowania programu przez tzw. liderów dascoina.  Mimo, że odnosi się do projektu rzeczywiście istniejącego w sieci o nazwie tożsamej z systemem wdrażanym przez NetLeaders autor nie ma wątpliwości, że te programy nie są ze sobą w żaden sposób związane. Wizje zaprezentowane w powyższym wpisie zbudowane są jednak na równie wiarygodnych źródłach jak twierdzenia liderów Neleaders i w równoważny sposób udokumentowane. Wpis ten ma też na celu pokazanie jak dziś nieprofesjonalnie twórcy Neleaders podchodzą do kwestii PR i marketingu skoro naprędce wybrali akurat AlliancePay na nazwę swojego systemu płatności. Szczególnie, że nie prezentowany program nie jest jedyną negatywną informacją związaną z tą nazwą. Bardzo wysoko Google indeksuje link z brytyjską spółką, która nie wypełnia prostych obowiązków wobec rejestratora https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10260220.
      Wbrew więc zawartemu w treści wpisu wezwaniu do działania stanowczo odradzam wchodzenie w ten projekt, choć nikomu zabronić nie mogę...
    • Przez King
      Witam.
      Dziś mogę podzielić się z Wami informacją, że właśnie zakończone zostały prace nad platformą Bergtrade.pl i jej CEO jest znany w świecie polskiego krypto oraz platform poświęconych zarabianiu przez internet. Strona pięknie się skaluje na wszystkich urządzenia od komputera po smartfon. SSL Comodo, czyli włączone zabezpieczenia https. Jak się trochę posurfuje strona działa bardzo płynnie. Dodatkowe zabezpieczenia nadanym pinem oraz pytaniem ogólnym. Inwestycja, czyli złożenie depozytu jest tez banalnie proste,w panelu głównym wybieramy zakładkę Dashboard, następnie z rozwijanego menu Make Deposit, wbijamy kwotę inwestycji tu 1000$ i klikamy przycisk SUBMIT. Następnie wciskamy przycisk DEPOSIT. System przekierowuje nas do systemu płatności CoinPayments 
      Pakiety szkoleniowe pracują dla Ciebie przez 120 dni, zarabiając od 1% do 1,1% każdego dnia.
      Link do rejestracji:
      https://bergtrade.pl

Nazwa planu:                         Bronze    Cooper   Silver    Gold      
      Czas trwania:                       120 dni     120 dni  120 dni  120 dni
      Minimalna inwestycja:        50 USD    20000   100000   500000     
      Maksymalna inwestycja:   10000       50000   250000 1000000         
      Odsetki:                                    1%          1,03%    1,05%     1,10% dziennie                            
      Całkowity zwrot:                    120%       123,6%  126%       132%
      Przy każdym pakiecie mamy kalkulator, gdzie możemy obliczyć rentowność inwestycji.
      WPROWADZONO PROGRAM PARTNERSKI Bergtrade

Do tego świetny plan marketingowy dla osób lubiących polecać:
      1 level 8%
      2 level 3%
      3 level 1%
      , a gdy wprowadzisz do programu 50 osób i łączny depozyt tej grupy wyniesie 200000 USD USD otrzymasz rangę “President”
      1 level 10%
      2 level 5%
      3 level 2%
      Podsumowując, moja opinia o Bergtrade
      Śledząc profil założyciela na FB od prawie dwóch lat wiem, że lubi zwalczać wszystkie przeciwności losu i dąży do celu, twardy bezpośredni marketingowiec i specjalista w branży Blockchain i bliskich mu krywtowalut.
      Firma zarejestrowana w Polsce jako Bergtrade LLC, ul. Słowackiego 55/1, 60-521 Poznań, numer KRS 0000686184.
      Forma działania firmy zbliżona do Rockwall Investments, tu na razie tylko trading, arbitraż oparty o kryptowaluty. Choć w regulaminie wzmianka o inwestycjach poczynionych przez firmę w kopanie krypto dla zwiększenia zysków firmy.
      Strona dopracowana z protokołem szyfrowania SSL i zabezpieczeniem Anty DdOS
      Plan i projekt  strony, unikalny wśród wielu projektów, które widziałem.
      Program dobry dla marketingowców, z uwagi na trzystopniowy program poleceń, gdzie można budować swoją grupę.
      Zapraszam serdecznie.

• Przez Ermin

Mining Express
      Kopalnia mieści się w Kijowie i tam również jest całość sprzętu (tańszy prąd)

Plany inwestycyjne:
      Beginner 100$
      Standard 500$
      Professional 1200$
      Master 20.000$

Systemy płatności: Bitcoin
      Wypłaty: do 48h

Kilka słów ode mnie, czyli co mnie przekonało do tego projektu:
      właściciele, których poznałem osobiście w Kijowie możliwość zarabiania na kopaniu, mimo, iż posiadamy kapitał tylko na część koparki najlepsze stawki za MH na rynku - porównanie w kolejnym poście dobrze rozpisany plan zarobkowy, który się naprawdę dobrze ,,spina" i daje możliwość zarabiania konkretnych pieniędzy realne zyski, realne naliczenia + gotowa infrastruktura długoterminowość projektu i plany jego rozwoju

Plany nie mają daty ważności
      Każdy plan zarabia 200% inwestycji po czym wygasa
      Np. Inwestując 0.1BTC, wygasa przy ukopaniu 0,2BTC
      bez względu na kurs BTC
      By nie było tak, że teraz kupujemy pulę, a kurs BTC idzie do góry i my już ,,zarobieni"
      Całość odbywa się w BTC

Bonusów jest kilka, wymienie te najistotniejsze:
      Prowizja bezpośrednia:
      Standard: 5%
      Professional 6%
      Master 7%
      Bonus binarny:
      5% na każdym z planów za zamknięcie matrycy (dwójkowa)

Ponadto 3% z dziennego urobku od bezpośrednich partnerów

+ plan kariery tj.
      Diament (10 osób bezpośrednio na min. pakiet standard)
      Nagroda - 3% z miningu firmy do podziału na wszystkie osoby
      Kwalifikacja do planu kariery

Double Diamond: (10 osób bezpośrednio na min. pakiet standard + obrót min. 1.000.000$ na słabszej nodze)
      10.000$ (w BTC)

Triple Diamond: (10 osób bezpośrednio na min. pakiet standard + obrót min. 3.000.000$ na słabszej nodze)
      BMW 4 (Wartość: 44.000$
      4

Potwierdzenie inwestycji:

Reflink:
      https://backoffice.miningexpress.com/sponsor/cryptosynergy3
      Czysty link:
      https://backoffice.miningexpress.com/
    • Przez pepperoniss
      Okazuje się, że portfele sprzętowe takie jak Trezor, Ledger Nano S i dascoinowy Validator  nie są tak bezpieczne jak się zwykło uważać.
      Tutaj film z konferencji hackerskiej DefCon na którym zaprezentowano hackowanie trezora, o ile dobrze zrozmiałem poprzez maniplowanie napięciami na hackowanym urządzeni z użyciem oprogramowania hackerskiego.

Tylko nie podajmy w panikę i paranoję
      Akurat ten wektor ataku wymaga bezpośredniego dostępu  przez hackera do naszego urządzenia. Ale to tak ku przestrodze, by nie do niczego nie mieć bezgranicznego zaufania i w wypadku utraty urządzenia albo stracenia go z widoku na dłuższy czas zawsze dodatkowo zabezpieczyć się przenosząc środki na inny rozszerzony klucz publiczny (seed) i... całkowicie nowe urządzenie. Zawsze w takim przypadku należy założyć, że stary seed i stare urządzenie są skompromitowane.