Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

zeno13

mytrendingads - 110%-125% ROI - www.mytrendingads.com

Recommended Posts

Nazwa programu: Mytrendingads

20160131050903.gif?1454220542

Plany inwestycyjne:

ADVERTISING PACKS:

TRAFFIC AD PACKAGE 1
Traffic Ad Package Cost $2
Share Revenues Up To 110%
20 Banner Ads Credit
50 Text Ads Credit
100 Business Directory
10% Commissions

TRAFFIC AD PACKAGE 2
Traffic Ad Package Cost $5
Share Revenues Up To 115%
60 Banner Ads Credit
150 Text Ads Credit
300 Business Directory
10% Commissions

TRAFFIC AD PACKAGE 3
Traffic Ad Package Cost $10
Share Revenues Up To 120%
100 Banner Ads Credit
250 Text Ads Credit
500 Business Directory
10% Commissions

TRAFFIC AD PACKAGE 4
Traffic Ad Package Cost $15
Share Revenues Up To 125%
200 Banner Ads Credit
500 Text Ads Credit
1 Solo Ads Credit
1000 Business Directory
10% Commissions

mta_complan_final.png

Źeby kupić paczki na wyższym poziomie musimy posiadać przynajmniej 100 aktywnych paczek na niższym poziomie, żeby zakupić paczki lvl 4 musimy posiadać 200 na lvl 3.
Na poziomie pierwszym na którym nie jest potrzebne płatne konto maksymalnie możemy posiadać 200 paczek na 2 i 3 pozimie po 500 na ostatnim brak limitów.

Cena za paczkę/udział: od 2$ do 15$
Akceptowane systemy płatności: Payza, Solid Trust Pay, Perfect Money, Payeer, CoinPayments (BTC)
Wypłaty (manualne/aut.): manulane

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Nowy revshare w fazie prelaunchu z bardzo dobrze znanym adminem, który miał w przeszłości programy na których sporo ludzi zarobiło, ja również  :)
Program długoterminowy, start przewidziany na 26 lutego godzinę 15:00. 
fb admina
https://www.facebook....diadid?fref=ts
grupa fb
https://www.facebook.../MyTrendingAds/
Miesięczna opłata konta 5$ potrzebna aby kupić paczki poziomu 2 i wyższego.
Bonus dla sponsorów 10% z tego 50% do repurchase balance.

opłaty
przy wypłacie 2%
przy wpłacie w zależności od procesorów
stp 3.5%+0.5
pm 2%
payeer 3.5%+0.5
btc 2%+0.5
payza 3.5%+0.5

reflink
https://mytrendingads.com/ref/18

Edited by Polon
Zaktualizowano post

Głównie cycklery ale wiarygodna osoba. Successcycler, cycles247,  teamworkmatrix.

w successcycler w późniejszej fazie wprowadził revshare ale akurat w tym projekcie nie brałem udziału.

Admin to Redzlord. Znana mi postać. Program dość wymagający ale z takim adminem myślę że warto.

Ma spore poparcie na MMG i na pewno nie zwinie się z kasą :)

Wszedłbym chyba gdyby nie ta subsykrypcja. Przy tak niskim ROI nie opłaca się wchodzić bez dużej kasy, zwłaszcza jeśli dochodzą jeszcze jakieś opłaty przy wpłatach i wypłatach.

Trzeba od razu opłacić konto ? Czy najpierw można kupic np: kilka paczek ?

Nie bardzo ogarniam jak to dziala poki co, wiec zapytam; jaka wg was jest minimalna kwota z jaka jest sens w to wchodzic, biorac pod uwage, ze nie bede mial zadnych refow? (sub 5$ miesiecznie z tego co widze)

Dokładnie z kilkoma $ szkoda wchodzić, trzeba wtedy długo budować zapas paczek i w zależności od naliczeń żeby w ciągu miesiąca być na plus. . Konto trzeba będzie opłacić pewnie przed zakupem paczek. Ale do startu jeszcze ponad 3 tygodnie.

Edited by zeno13

Ponawiam pytanie. Bede mial jakies 200$. Jest w ogole sens wchodzic z taka kwota biorac pod uwage, ze nie bede mial refow?

Z taką kwotą myślę, że tak mając 100 paczek będzie można kupować  paczki wyższego lvlu. Sam myślałem właśnie wejść za tyle.

Jakbym chcial dodac na Payze 200$ to pobieraja 20$ O_o chyba jakis zart. Jest jakis lepszy system platnosci? Przy rejestracji mozna niby wybrac Paypal... co polecicie?

Edited by Kailenaa

czy musze teraz wybierać tzn. przy rejestracji procesor płatniczy, ewentualnie czy później mogę zmienić adres portfela bitcoin na inny ??

Można później edytować testowałem to właśnie.

W cyclerach było kto szybciej wykupił ten więcej zarobił, w teamworkmatrix i cycles247 zarobiłem, admin starał się zawsze żeby program podziałał jak najdłużej.

Tutaj mamy stronę dobrze zrobioną i przetestowaną zanim została oddana do rejestracji, wszystkie procesory zweryfikowane.

Najtańsze paczki będą miały najszybsze dzienne naliczenie około 5%. rozpiska poniżej

naliczenia w poszczególnych paczkach 
adpack 1 Up To 5% Daily Earning (110% / ~5% = 22 dni zamknięcie paczki)
adpack 2 Up To 4% Daily Earning (115% / ~4% =  28.8 dni zamknięcie paczki)
adpack 3 Up To 3% Daily Earning (120% / ~3% =  40 dni zamknięcie paczki)
adpack 4 Up To 2% Daily Earning (125% / ~2% =  62.5 dni zamknięcie paczki)

zasilanie kont już działa
1. Solid Trust Pay - INSTANT
2. Payza - INSTANT
3. Payeer - INSTANT
4. Perfect Money - INSTANT
5. Bitcoin - INSTANT (2 Confirmations)
Edited by zeno13

A jaka opłata za zasilenie konta dla każdego z procesorów? Coś wiadomo na temat opłaty za wypłatę środków?

Można zrobić 1 wypłatę dziennie od poniedziałku do piątku, minimum 10$ max 250$.

Fee przy wypłacie 2%

przy wpłacie w zależności od procesorów

stp 3.5%+0.5

pm 2%

payeer 3.5%+0.5

btc 2%+0.5

payza 3.5%+0.5

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Sativas
      OMEGA 
      Projekt bardzo świeży oferujący zarobek również bez konieczności polecania.
      [START: 18.11.2018]

Team: [możecie sprawdzić te osoby]'

Bartosz Nafalski – CEO [ Właściciel Expedite, Były Dr. Marketingowy  MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dr. Zarządzający Frugo(on wprowadził tą marke poraz drugi na rynek), Dr. Zarz. Kampanią marketingową BLACK, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm  w kilku krajach, prowadzi outsourcing  dla firm windykacyjnych takich jak Kaczmarski]

Lukas Bozek – CEO [Właściciel Feat.Software oraz  Best Business Solutions sp. z o.o.… doczytajcie sobie w google już ]

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
      Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
      Joanna Dlouhy – Sales Director
      Sylwia Burza – HR Director

Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki.
      Link do portalu: https://www.omega.best/

Omega Platform: Umożliwia kupowanie unikalnych produktów na bazie kryptowalut, które pozwalają ci zarabiać. Możliwość afiliacji.

Opcje zarabiania:

1) Kontrakty miningowe [kupno przez BTC]
      -  posiadają swoją kopalnie więc można wykupić moc obliczeniową.
       [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

2) Active Box 
      -  Od 100 BitBonds [1 Bitbond  -  1 Euro]   pakiety od minimum 100 max 200 000

- Naliczenia są każdego dnia przez 6 lub 12 miesięcy

6 miesięcy = 130% [wykonując wszystkie zadania specjalne np subskrybcja kanału YT, Like na FB, test aplikacji, wypełnienie ankiety]
      12 miesięcy = 170% [ta sama sytuacja]

*Procent składany  [reinwestycje dostępne będą od 50euro, także będzie można szybko budować konto]

Program Affiliacyjny:
      - Do kontraków miningowych: 
      prowizja za 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

- Do Active Box:

*Binarka – 5%-9% [w zależności od twojej inwestycji]
      *Bezpośredni bonus – 6%
      *Team Bonus -  bonus z  obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
      * Leader Bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego [10% równowartości nagrody]

Nagrody rzeczowe -> Zbieramy punkty w  binarce(obrót na słabszej nodze) i wymieniamy na nagrody [od IPhone Xs  po samochody]

Karty płatnicze:
      Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Firma w pełni legalna pod każdym względem.

WYPŁATY: 
      - w każdy poniedziałek
      - realizowane w ciągu 48h
      - na portfel BTC
      - ograniczenia wysokości w zależności od twojej inwestycji
      - max 300 000$ miesięcznie

Podczas rejestracji należy zaznaczyć kraj pochodzenia(nationality) jako UK  np., przez PL nie idzie rejestracja.
      Rejestracja jest nie możliwa bezpośrednio z ich strony, trzeba mieć do tego link polecający od kogoś kto już tam jest.

Mam nadzieję że w miarę szczegółowo opisałem firmę.

Jeśli macie pytania, piszcie poniżej.

Jest to zrobione na zasadach tradycyjnego MLM-u co oznacza że nie da się dołączyć bezpośrednio pod firmę, tylko trzeba dostać reflink od osoby, która już jest w firmie.
      Reflink: https://www.omega.best/register/UklHSFQ=/VIP
      Zgoda na reflink @Ermin
    • By Ermin

Rockwall Investments

Plany inwestycyjne: MINI 1MH/s - 99MH/s, LARGE 100-599MH/s, PREMIUM 600-4000MH/s
      Minimum inwestycyjne: 50$
      Cena za paczkę/udział: od 20$ za 1MH/s
      Systemy płatności: Bitcoin
      Wypłaty: Manualne

Kilka słów ode mnie, czyli co mnie przekonało do tego projektu:
      właściciele, którym można zaufać i których znam osobiście możliwość zarabiania na kopaniu, mimo, iż posiadamy kapitał tylko na część koparki dobrze rozpisany plan zarobkowy, który się naprawdę dobrze ,,spina" firma nie będzie płacić za coś, czego nie wygenerowała, a mianowicie realne zyski, realne naliczenia długoterminowość projektu i plany jego rozwoju Firma oferuje kilka możliwości inwestycyjnych:
      Kopalnia ETH (wkrótce także inne kryptowaluty)
        Inwestycja w nieruchomosci (do 12% w skali roku)
        FUSION - inwestycja w traiding na giełdzie (do 1,5% naliczen dziennie / 150 dni)
        Matryce 3x3 - 11 róznych matryc (10$ - 12000$)
      39 miejsc w kazdej z matryc zamkniecie jej daje 20krotnosc ceny matrycy Program partnerski
      do 8%/4%/2%/1%/1% (dotyczy Fusion i kopalni)
      (aby otrzymywac prowizje i naliczenia nalezy posiadac matryce za 25$
      i najmniejszy kontrakt na MH/s)

Kopalnia ETH
      Kontakty roczne na wydobycie ETH poprzez zakup MH/S
      3 rodzaje Progów cenowych za 1MH/S
      1-99 MH/s - 25$ (obecnie 23$)
      100-599 MH/s - 24$ (obecnie 21.5$)
      600-4000 MH/s - 23$ (obecnie 20$)

Można kupować wiele razy te same kontrakty
      np. 20 x po 100 MH/S

Profesjonalny Holding nieruchomosci
      (do 12% w skali roku)
      Firma z Warszawy zajmujaca sie luksusowymi
      apratamentami, w bardzo dobrych lokalizacjach.
      3 rozne pakiety inwestycyjne:
      8% / 10% / 12%

FUSION
      Pakiet oparty o trading na giełdzie kryptowalut
      profesjonalni traderzy grający na giełdzie, generując tym samym naliczenia
      do 1,5 % dziennie przez 150 dni

Matryce 3x3
      Wpisz 39 osob i tym samym zamknij matryce
      Po zamknieciu matrycy otrzymujesz jej 20 krotnosc
      np: po zamknięciu 10$ otrzymasz 200$, po zamknięciu 50$ otrzymasz 1000$ itd.

Ponadto po zamknięciu matrycy otwiera nam się nowa,
      w tej samej cenie, zupełnie za darmo

Link do programu: https://Rockwall.investments/
      obecnie możliwość rejestracji tylko z polecenia

Czysty link: https://Rockwall.investments/

Potwierdzenie pierwszego zakupu matryc:

• By fiukis
      Witam 

Czy w dziale Hyip i RevShare mogę wstawić nowy temat z  swoim Reff-linkiem do programu. Posiadam  rangę Premium 
      Jeśli nie mogę, to jaką rangę muszę posiadać, aby w działach Hyip i RevShare wstawiać tematy z swoim Reff-linkiem . Pozdrawiam
    • By kanibal

Nazwa programu: AdsTradeShare

Plany inwestycyjne:

Akceptowane systemy płatności: Payza, Perfect Money, Payeer and Bitcoin

Minimalny depozyt: 10$

Maksymalny depozyt: brak limitu

Minimalna wypłata: 5$

Maksymalna wypłata: 200$ raz dziennie

Limit wypłat: 220% od depozytu

Klikanie reklam: 10 dziennie

Prowizja od poleconych: 8%

Naliczenia: do 2% dziennie ( nie są gwarantowane)

Start programu: 30 maja

Admin:
      https://www.facebook.com/lubosmarketer

Oficjalna grupa FB:
      https://www.facebook.com/groups/adstradeshareofficial/

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
      Adminem Programu jest Lubos Hollan.
      Był on jednym z top promotorów my24.
      Oprócz tego jak sam mówi zajmuje się tradingiem od 2006 roku.
      Od długiego czasu wrzuca różne wykresy i analizy na Facebooku.
      Zewnętrzny przychód dla projektu ma być właśnie trading.
      Profesjonalni traderzy mają używać PAMM accounts.
      Projekt nieco podobny do AdsCrypto tylko tam właściciele grają na altcoinach.
      Prawdopodobnie najbardziej opłacalne będą paczki za 50$.
      Aby kupować paczki za 50$ będzie trzeba opłacić subskrypcję za 10$.
      Będzie można zarabiać na Cash Linkach i reklamach PTC.

Chwilę temu wystartował Pre-Launch. Przyglądam się programowi. Zgodnie z regulaminem dokonam depozytu. Jak on będzie duży to w zależności jak bardzo program i właściciel mnie do siebie przekonają. Myślę, że warto się zarejestrować i przyjrzeć sie tematowi

>>>LINK DO REJESTRACJI<<<

Depozyt:

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Bizzilion - aktywny $1000

• News

• Latest companies news

• Companies

• Mnie to właśnie zastanawiało, bo postępowanie sprawdzające niby zostało wszczęte, a takowe po maksymalnie trzech miesiącach powinno albo nie wykazać nic i całe postępowanie winno być umorzone albo powinno zostać wszczęte jeśli jednak przesłanki popełnienia przestępstwa występują. Ale ja na bakier jestem z przepisami, pamiętam tylko, że info pojawiło się w walentynki równocześnie z wielką aferą na kafeterii, że Pan Bartosz zdradza dziewczynę i tak mi się przypomniało, bo wczoraj minęły 4 miesiące od tego wydarzenia, a ani o tym nic nie słychać ani o rozstaniu Państwa Nafalskich...  Devolaj już tu pewnie nawet nie odpisze, bo nie ma co. Temat Omegi raczej umiera i to nie tylko na tym forum ale i wszędzie indziej, bo przeszukując te internety nie można trafić na nic, nic poza kilkoma profilami na fb liderów, którzy wstawiają tam informacje o tym ile zarobili i jak głupi są ludzie na etacie, że nie korzystają z dobrodziejstw i rozdawania kasy przez Pana Nafalskiego. 
    • O ile pamiętam to gdzieś tam była informacja, że ktoś, gdzieś, coś doniósł i była to pierwsza i ostatnia znana mi informacja na ten temat. Wcale mnie to nie dziwi. Bo choć z kol. @Devolaj93 w wielu punktach się nie zgadzam to chyba zgodzimy się co do tego, że działania urzędasów z KNFów, UOKiKóW są raczej przeciwskuteczne. O tym, że zwykle następują gdy jest już dawno po temacie to jeszcze insza inszość. Dla mnie działalność tych istytucji na poletku piramid finansowych - choć nie tylko - to marnowanie kasy podatników a przede wszyskim dawanie potencjalnym ofiarom złudnego poczucia bezpieczeństwa, że skoro nie ma firmy na czarnej liście to wszysko jest OK. Taka narracja tych instytucji - że stoją w obronie i chronią konsumentów - ułatwia potencjalnym ofiarom zwolnienie się z odpowiedzialności za swoje własne decyzje. Kol. @Devolaj93 z góry wyjaśnię tylko, że ofiary zwalaniając się z myślenia są za swe decyzje odpowiedzialne i ponoszą ich konsekwencję w żaden sposób nie usprawiedliwia wciskanie im kitu...
    • Muszę przyznać, że dawno nie widzialem tak dobrze zrobionej i gry przeglądarkowej. Do tego - nie echodząc w szczegóły legendy - łączącej wirtualną hodowlę z kopaniem krypto    
    • Tytuł może trochę dziwny ale temat dość istotny. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że od wrzesnia br. na giełdzie krytowalutowej Binance Amerykanie z USA nie będa mogli handlować tokenami. W dużym skrócie jest to efekt uznawania przez amerykańskie władze tokenów jako podpadających pod przepisy dotyczące obrotu papierami wartościowymi. W konsekwencji by działać zgodnie z amerykańskim prawem by je oferować do handlu Amerykanom muszą być one dopuszczone do obrotu a giełdy posiadać odpowienie koncesje.  Dodam tylko, bez wnikania w szczegóły dlaczego, z handlu dla Amerykanów znikną też niektóre walory dość powszechnie uważane za kryptowaluty, np. DASH, ETC czy XRP. Tych tokenów jest całe mnóstwo a amerykański rynek jest dość znaczący.  Znalazłem w sieci takie zestawienie pokazujące potencjalne problemy związane z handlem tokenami.   Na biało zaznaczono tokeny, którymi obecnie handluje się wyłącznie na Binace. Na fioletowo, te które oprócz Binance handlowane są także na innych giełdach. Nie wiadomo jak się dalej potoczą losy tych tokenów. Możliwe są glówne dwa scenariusze.  Pierwszy to wyprzedaż tokenów i ich znaczny spadek cen w najlbliższym czasie. Drugi to przejęcie handlu przez inne giełdy. Jako, że większość tokenów nie jest zbyt płynna i często główną giełdą na której są handlowane jest Binance osobiście zamierzam pozbyć się w najbliższym czasie większości poza głównymi, bardziej płynnymi, czyli poza DASH, ETC (Etherium Classic), XLM (Stellar), XMR (Monero), XRP (Ripple), ZEC (Zcash) czy EOS. Na powyższym rysunku pokazano na jakich głównych giełdach handluje się obecnie tymi tokenami. Dla jasności. Nie oznacza to, że znikną one z Binance. Dostęp do handlu nimi stracą jednak amerykanie. Źrodło Binance,  Twitter  
    • No szukają wszędzie jak widać ale powoli chyba pomysły się kończą. Skoro nie skutkuje zupełnie nic, bo większość osób widzi już jak działa Omega i że nie ma żadnego realnego produktu, który może przynosić jakiekolwiek zyski to idą dalej w Świat. Ja się wcale nie zdziwię jak za moment zobaczymy konferencję gdzieś w Afryce wśród szałasów i namiotów, bo może tam Panu Bartoszowi będzie łatwiej kogoś przekonać do swoich bajek i wizji. A tak całkiem poważnie już to zastanawiał się ktoś z Was co z tym postępowaniem w sprawie Omegi, o którym pisał Puls Biznesu? Czy to zostało umorzone? Bo nic nigdzie nie można znaleźć na ten temat, a sam Pan Bartosz nigdzie nie zdementował, że coś takiego było.  W Malezji już Panowie byli, bo z liderów był na pewno Pan Jacob i Pan Tomasz P., a i u Pani Nafalskiej wisi filmik z Kuala Lumpur i zdjęcia z hotelowego basenu w objęciach wielkiego przedsiębiorcy  więc to będzie drugie podejście.