Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

zeno13

mytrendingads - 110%-125% ROI - www.mytrendingads.com

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nazwa programu: Mytrendingads

20160131050903.gif?1454220542

Plany inwestycyjne:

ADVERTISING PACKS:

TRAFFIC AD PACKAGE 1
Traffic Ad Package Cost $2
Share Revenues Up To 110%
20 Banner Ads Credit
50 Text Ads Credit
100 Business Directory
10% Commissions

TRAFFIC AD PACKAGE 2
Traffic Ad Package Cost $5
Share Revenues Up To 115%
60 Banner Ads Credit
150 Text Ads Credit
300 Business Directory
10% Commissions

TRAFFIC AD PACKAGE 3
Traffic Ad Package Cost $10
Share Revenues Up To 120%
100 Banner Ads Credit
250 Text Ads Credit
500 Business Directory
10% Commissions

TRAFFIC AD PACKAGE 4
Traffic Ad Package Cost $15
Share Revenues Up To 125%
200 Banner Ads Credit
500 Text Ads Credit
1 Solo Ads Credit
1000 Business Directory
10% Commissions

mta_complan_final.png

Źeby kupić paczki na wyższym poziomie musimy posiadać przynajmniej 100 aktywnych paczek na niższym poziomie, żeby zakupić paczki lvl 4 musimy posiadać 200 na lvl 3.
Na poziomie pierwszym na którym nie jest potrzebne płatne konto maksymalnie możemy posiadać 200 paczek na 2 i 3 pozimie po 500 na ostatnim brak limitów.

Cena za paczkę/udział: od 2$ do 15$
Akceptowane systemy płatności: Payza, Solid Trust Pay, Perfect Money, Payeer, CoinPayments (BTC)
Wypłaty (manualne/aut.): manulane

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Nowy revshare w fazie prelaunchu z bardzo dobrze znanym adminem, który miał w przeszłości programy na których sporo ludzi zarobiło, ja również  :)
Program długoterminowy, start przewidziany na 26 lutego godzinę 15:00. 
fb admina
https://www.facebook....diadid?fref=ts
grupa fb
https://www.facebook.../MyTrendingAds/
Miesięczna opłata konta 5$ potrzebna aby kupić paczki poziomu 2 i wyższego.
Bonus dla sponsorów 10% z tego 50% do repurchase balance.

opłaty
przy wypłacie 2%
przy wpłacie w zależności od procesorów
stp 3.5%+0.5
pm 2%
payeer 3.5%+0.5
btc 2%+0.5
payza 3.5%+0.5

reflink
https://mytrendingads.com/ref/18

Edytowane przez Polon
Zaktualizowano post

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie widzę żadnej paczki za 50$. Za 15$ jest ta czwarta. Mylę się?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

moja pomyłka już poprawiłem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakie programy miał wcześniej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głównie cycklery ale wiarygodna osoba. Successcycler, cycles247,  teamworkmatrix.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli to jego pierwszy RevShare?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

w successcycler w późniejszej fazie wprowadził revshare ale akurat w tym projekcie nie brałem udziału.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Admin to Redzlord. Znana mi postać. Program dość wymagający ale z takim adminem myślę że warto.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ma spore poparcie na MMG i na pewno nie zwinie się z kasą :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszedłbym chyba gdyby nie ta subsykrypcja. Przy tak niskim ROI nie opłaca się wchodzić bez dużej kasy, zwłaszcza jeśli dochodzą jeszcze jakieś opłaty przy wpłatach i wypłatach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trzeba od razu opłacić konto ? Czy najpierw można kupic np: kilka paczek ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie bardzo ogarniam jak to dziala poki co, wiec zapytam; jaka wg was jest minimalna kwota z jaka jest sens w to wchodzic, biorac pod uwage, ze nie bede mial zadnych refow? (sub 5$ miesiecznie z tego co widze)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Dokładnie z kilkoma $ szkoda wchodzić, trzeba wtedy długo budować zapas paczek i w zależności od naliczeń żeby w ciągu miesiąca być na plus. . Konto trzeba będzie opłacić pewnie przed zakupem paczek. Ale do startu jeszcze ponad 3 tygodnie.

Edytowane przez zeno13

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie można publicznie oferować Refbacka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ponawiam pytanie. Bede mial jakies 200$. Jest w ogole sens wchodzic z taka kwota biorac pod uwage, ze nie bede mial refow?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z taką kwotą myślę, że tak mając 100 paczek będzie można kupować  paczki wyższego lvlu. Sam myślałem właśnie wejść za tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Jakbym chcial dodac na Payze 200$ to pobieraja 20$ O_o chyba jakis zart. Jest jakis lepszy system platnosci? Przy rejestracji mozna niby wybrac Paypal... co polecicie?

Edytowane przez Kailenaa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czy musze teraz wybierać tzn. przy rejestracji procesor płatniczy, ewentualnie czy później mogę zmienić adres portfela bitcoin na inny ??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można później edytować testowałem to właśnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakie macie poprzednie doswiadczenia z tym adminem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

W cyclerach było kto szybciej wykupił ten więcej zarobił, w teamworkmatrix i cycles247 zarobiłem, admin starał się zawsze żeby program podziałał jak najdłużej.

Tutaj mamy stronę dobrze zrobioną i przetestowaną zanim została oddana do rejestracji, wszystkie procesory zweryfikowane.

Najtańsze paczki będą miały najszybsze dzienne naliczenie około 5%. rozpiska poniżej

naliczenia w poszczególnych paczkach 
adpack 1 Up To 5% Daily Earning (110% / ~5% = 22 dni zamknięcie paczki)
adpack 2 Up To 4% Daily Earning (115% / ~4% =  28.8 dni zamknięcie paczki)
adpack 3 Up To 3% Daily Earning (120% / ~3% =  40 dni zamknięcie paczki)
adpack 4 Up To 2% Daily Earning (125% / ~2% =  62.5 dni zamknięcie paczki)

zasilanie kont już działa
1. Solid Trust Pay - INSTANT
2. Payza - INSTANT
3. Payeer - INSTANT
4. Perfect Money - INSTANT
5. Bitcoin - INSTANT (2 Confirmations)
Edytowane przez zeno13

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A jaka opłata za zasilenie konta dla każdego z procesorów? Coś wiadomo na temat opłaty za wypłatę środków?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Można zrobić 1 wypłatę dziennie od poniedziałku do piątku, minimum 10$ max 250$.

Fee przy wypłacie 2%

przy wpłacie w zależności od procesorów

stp 3.5%+0.5

pm 2%

payeer 3.5%+0.5

btc 2%+0.5

payza 3.5%+0.5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Sativas
      OMEGA 
      Projekt bardzo świeży oferujący zarobek również bez konieczności polecania.
      [START: 18.11.2018]

Team: [możecie sprawdzić te osoby]'

Bartosz Nafalski – CEO [ Właściciel Expedite, Były Dr. Marketingowy  MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dr. Zarządzający Frugo(on wprowadził tą marke poraz drugi na rynek), Dr. Zarz. Kampanią marketingową BLACK, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm  w kilku krajach, prowadzi outsourcing  dla firm windykacyjnych takich jak Kaczmarski]

Lukas Bozek – CEO [Właściciel Feat.Software oraz  Best Business Solutions sp. z o.o.… doczytajcie sobie w google już ]

Łukasz Rowiecki – Bussines Development Manager
      Magdalena Bohdanowicz – Creative Director
      Joanna Dlouhy – Sales Director
      Sylwia Burza – HR Director

Firma zarejestrowana w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Omega Portal:  Portal z informacjami z rynku kryptowalut, najciekawsze newsy, ważne wydarzenia, ekonomia, prawo itp… Do tego na portalu oferowane są  płatne reklamy od użytkowników platformy Omega. Obecnie prowadzony jest w językach: angielskim i polskim, wkrótce dołączą  rosyjski i niemiecki.
      Link do portalu: https://www.omega.best/

Omega Platform: Umożliwia kupowanie unikalnych produktów na bazie kryptowalut, które pozwalają ci zarabiać. Możliwość afiliacji.

Opcje zarabiania:

1) Kontrakty miningowe [kupno przez BTC]
      -  posiadają swoją kopalnie więc można wykupić moc obliczeniową.
       [100/200/500/1000/2000/5000/10000/15000/20000 Euro]

2) Active Box 
      -  Od 100 BitBonds [1 Bitbond  -  1 Euro]   pakiety od minimum 100 max 200 000

- Naliczenia są każdego dnia przez 6 lub 12 miesięcy

6 miesięcy = 130% [wykonując wszystkie zadania specjalne np subskrybcja kanału YT, Like na FB, test aplikacji, wypełnienie ankiety]
      12 miesięcy = 170% [ta sama sytuacja]

*Procent składany  [reinwestycje dostępne będą od 50euro, także będzie można szybko budować konto]

Program Affiliacyjny:
      - Do kontraków miningowych: 
      prowizja za 7 poziomów w dół oraz bonus z wydobycia poleconych.

- Do Active Box:

*Binarka – 5%-9% [w zależności od twojej inwestycji]
      *Bezpośredni bonus – 6%
      *Team Bonus -  bonus z  obrotu twoich bezpośrednich poleconych [w zależności od wysokości obrotu]
      * Leader Bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego [10% równowartości nagrody]

Nagrody rzeczowe -> Zbieramy punkty w  binarce(obrót na słabszej nodze) i wymieniamy na nagrody [od IPhone Xs  po samochody]

Karty płatnicze:
      Zamiast obietnic jak większość firm, OMEGA posiada już teraz aktywne karty płatnicze MasterCard   No-name(!) aktualnie ma je kilku liderów i działają [Expedite korzysta z takich kart od kilku lat więc tutaj wprowadzenie ich do Omegi to formalność]

Firma w pełni legalna pod każdym względem.

WYPŁATY: 
      - w każdy poniedziałek
      - realizowane w ciągu 48h
      - na portfel BTC
      - ograniczenia wysokości w zależności od twojej inwestycji
      - max 300 000$ miesięcznie

Podczas rejestracji należy zaznaczyć kraj pochodzenia(nationality) jako UK  np., przez PL nie idzie rejestracja.
      Rejestracja jest nie możliwa bezpośrednio z ich strony, trzeba mieć do tego link polecający od kogoś kto już tam jest.

Mam nadzieję że w miarę szczegółowo opisałem firmę.

Jeśli macie pytania, piszcie poniżej.

Jest to zrobione na zasadach tradycyjnego MLM-u co oznacza że nie da się dołączyć bezpośrednio pod firmę, tylko trzeba dostać reflink od osoby, która już jest w firmie.

• Przez Ermin

Rockwall Investments

Plany inwestycyjne: MINI 1MH/s - 99MH/s, LARGE 100-599MH/s, PREMIUM 600-4000MH/s
      Minimum inwestycyjne: 50$
      Cena za paczkę/udział: od 20$ za 1MH/s
      Systemy płatności: Bitcoin
      Wypłaty: Manualne

Kilka słów ode mnie, czyli co mnie przekonało do tego projektu:
      właściciele, którym można zaufać i których znam osobiście możliwość zarabiania na kopaniu, mimo, iż posiadamy kapitał tylko na część koparki dobrze rozpisany plan zarobkowy, który się naprawdę dobrze ,,spina" firma nie będzie płacić za coś, czego nie wygenerowała, a mianowicie realne zyski, realne naliczenia długoterminowość projektu i plany jego rozwoju Firma oferuje kilka możliwości inwestycyjnych:
      Kopalnia ETH (wkrótce także inne kryptowaluty)
        Inwestycja w nieruchomosci (do 12% w skali roku)
        FUSION - inwestycja w traiding na giełdzie (do 1,5% naliczen dziennie / 150 dni)
        Matryce 3x3 - 11 róznych matryc (10$ - 12000$)
      39 miejsc w kazdej z matryc zamkniecie jej daje 20krotnosc ceny matrycy Program partnerski
      do 8%/4%/2%/1%/1% (dotyczy Fusion i kopalni)
      (aby otrzymywac prowizje i naliczenia nalezy posiadac matryce za 25$
      i najmniejszy kontrakt na MH/s)

Kopalnia ETH
      Kontakty roczne na wydobycie ETH poprzez zakup MH/S
      3 rodzaje Progów cenowych za 1MH/S
      1-99 MH/s - 25$ (obecnie 23$)
      100-599 MH/s - 24$ (obecnie 21.5$)
      600-4000 MH/s - 23$ (obecnie 20$)

Można kupować wiele razy te same kontrakty
      np. 20 x po 100 MH/S

Profesjonalny Holding nieruchomosci
      (do 12% w skali roku)
      Firma z Warszawy zajmujaca sie luksusowymi
      apratamentami, w bardzo dobrych lokalizacjach.
      3 rozne pakiety inwestycyjne:
      8% / 10% / 12%

FUSION
      Pakiet oparty o trading na giełdzie kryptowalut
      profesjonalni traderzy grający na giełdzie, generując tym samym naliczenia
      do 1,5 % dziennie przez 150 dni

Matryce 3x3
      Wpisz 39 osob i tym samym zamknij matryce
      Po zamknieciu matrycy otrzymujesz jej 20 krotnosc
      np: po zamknięciu 10$ otrzymasz 200$, po zamknięciu 50$ otrzymasz 1000$ itd.

Ponadto po zamknięciu matrycy otwiera nam się nowa,
      w tej samej cenie, zupełnie za darmo

Link do programu: https://Rockwall.investments/
      obecnie możliwość rejestracji tylko z polecenia

Czysty link: https://Rockwall.investments/

Potwierdzenie pierwszego zakupu matryc:

• Przez fiukis
      Witam 

Czy w dziale Hyip i RevShare mogę wstawić nowy temat z  swoim Reff-linkiem do programu. Posiadam  rangę Premium 
      Jeśli nie mogę, to jaką rangę muszę posiadać, aby w działach Hyip i RevShare wstawiać tematy z swoim Reff-linkiem . Pozdrawiam
    • Przez kanibal

Nazwa programu: AdsTradeShare

Plany inwestycyjne:

Akceptowane systemy płatności: Payza, Perfect Money, Payeer and Bitcoin

Minimalny depozyt: 10$

Maksymalny depozyt: brak limitu

Minimalna wypłata: 5$

Maksymalna wypłata: 200$ raz dziennie

Limit wypłat: 220% od depozytu

Klikanie reklam: 10 dziennie

Prowizja od poleconych: 8%

Naliczenia: do 2% dziennie ( nie są gwarantowane)

Start programu: 30 maja

Admin:
      https://www.facebook.com/lubosmarketer

Oficjalna grupa FB:
      https://www.facebook.com/groups/adstradeshareofficial/

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
      Adminem Programu jest Lubos Hollan.
      Był on jednym z top promotorów my24.
      Oprócz tego jak sam mówi zajmuje się tradingiem od 2006 roku.
      Od długiego czasu wrzuca różne wykresy i analizy na Facebooku.
      Zewnętrzny przychód dla projektu ma być właśnie trading.
      Profesjonalni traderzy mają używać PAMM accounts.
      Projekt nieco podobny do AdsCrypto tylko tam właściciele grają na altcoinach.
      Prawdopodobnie najbardziej opłacalne będą paczki za 50$.
      Aby kupować paczki za 50$ będzie trzeba opłacić subskrypcję za 10$.
      Będzie można zarabiać na Cash Linkach i reklamach PTC.

Chwilę temu wystartował Pre-Launch. Przyglądam się programowi. Zgodnie z regulaminem dokonam depozytu. Jak on będzie duży to w zależności jak bardzo program i właściciel mnie do siebie przekonają. Myślę, że warto się zarejestrować i przyjrzeć sie tematowi

>>>LINK DO REJESTRACJI<<<

Depozyt:

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Jeśli ktoś po raz pierwszy uczestniczy w tego typu programie, to jak miał się nauczyć jeśli nie posiada wcześniejszych doświadczeń w takim temacie? W większości szkół chyba nie uczą o piramidach finansowych (a przynajmniej mnie nie uczyli kiedy chodziłem do szkoły, teraz to nie wiem jak jest). I nawet rzetelne informacje w internecie mogą od razu nie pomóc. Z naszego punktu widzenia to jest proste,  bo już wiemy mniej więcej o co chodzi w takich programach, ale dla kogoś kto nie ma wiedzy i doświadczenia, to wcale nie jest takie oczywiste jak dla nas.  Pamiętam jak wiele lat temu zainteresowałem się tą tematyką i zainwestowałem w mój pierwszy taki program w momencie kiedy działał on już dłuższy czas i naganiacze byli już nieźle zarobieni i ktoś doświadczony już raczej by nie wszedł. I mimo że gdzieś tam wpadły mi w oko negatywne opinie, to byłem przekonany że rzeczywistość jest inna i dopóki program działał zgodnie z moimi oczekiwaniami, to wierzyłem że zarobię. Ba, nawet kiedy sytuacja zaczęła się komplikować z naliczeniami, wypłatami, to miałem nadzieję że to przejściowe kłopoty i nie chciałem dopuścić do świadomości, że rację mogą mieć ci, którzy coraz bardziej krytykowali program. Byłem przekonany że to nie jest piramida. Ostatecznie trochę straciłem tam pieniędzy, ale w zamian otrzymałem lekcję. Dlatego bazując na moim pierwszym doświadczeniu, to wcale mnie nie dziwi że nadal znajdują się ludzie którzy wchodzą w program, który dla bardziej doświadczonych nie przedstawia już  perspektyw. Na tym polega rozwój człowieka, że za pomocą doświadczeń uczy się. Oczywiście, niektórzy się uczą szybciej, inni wolniej, niektórzy może wcale się nie nauczą i przez pół życia będą tracić kasę. Niektórzy wezmą pod uwagę naukę i porzucą ten ryzykowny model zarabiania, a inni z kolei rozwijając swoją wiedzę będą świadomie inwestowali i ryzykowali. Ale to już jest rzecz indywidualna.  Dlatego byłbym daleki od chociażby wyzywania ludzi od baranów czy jeleni: Nam tu łatwo jest pisać, bo mamy jakąś tam wiedzę i jakieś doświadczenie w inwestowaniu w taki program i na tej podstawie oceniamy że nie warto wchodzić do programu, ale dużo ludzi nie ma takiego doświadczenia i łatwiej dają się nabrać na sztuczki naganiaczy. Nie jest to absolutnie żaden powód aby móc opluwać ludzi, którzy mają mniejsze doświadczenie, mniejszą wiedzę i są bardziej narażeni na manipulacje.
    • Jakieś wyjście z trójkącika dzisiaj?
    • Dzień Dobry,

Zapraszamy zapoznać się z naszym projektem CoinCasso! Jest to projekt zarejestrowany i licencjonowany w Estonii. Nasze witryny to CoinCasso.io, CoinCasso.com i CoinCassoGroup.com.Nasza firma jest własnością pasjonatów kryptowalut i jest obsługiwana przez technologię blockchain. CoinCasso to w pełni licencjonowana firma z siedzibą w Unii Europejskiej, która oferuje wiele opcji do wprowadzenia technologii blockchain i usług wymiany. Naszą wizją jest stworzenie najbardziej wydajnych rozwiązań dla platformy wymiany i platformy transakcyjnej, podłączonej do sieci bankomatów dla użytkowników. Produkt jest gotowy w pierwszej fazie. Celem firmy jest stworzenie społeczności, z którą podzielimy się 80% naszych zysków.  Rdzenie projektu to:   Platformawymianykryptowalutzprofesjonalnąstronąhandlowąi szybkim zakupem / sprzedażą.  Światowasiećbankomatówzintegrowanaznasząplatformądo szybkich wpłat i wypłat.  Aplikacja mobilna Wallet zintegrowana z platformą i zewnętrznymi usługami płatniczymi.  Bramkipłatniczeiintegracjastronyinternetowejzapośrednictwem interfejsu API.  COINCASSOPay-pierwszawirtualnakartapodłączonadomobilnych dostawców usług.  COINCASSOCCXTokenBenefits-Profitowyudziałdlaposiadaczy

więcej informacji na naszych stronach oraz serwisach społecznośćiowych:

https://coincasso.io 
      https://www.coincasso.com  https://www.facebook.com/coincasso/ https://twitter.com/CoinCasso https://www.linkedin.com/company/18877077/admin/

https://www.instagram.com

Pozdrawiam!  
    • Zapraszam do przetestowania nowego buxa. Bux na skrypcie PTCevolution.
      Bezpłatne STANDARD członkostwo na 5 dni dla pierwszych 2.000 członków!  dane dla konta STANDARD
      ilość reklam : 27
      wartość: 4x $0.003125, 23x $0.00025
      klik poleconego: 100%
      max. DR: 60
      max. RR: 200
      minimum do wypłaty: 1$
      metody wypłat: Perfect Money, Payeer, Bitcoin
      czas oczekiwania: manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.02+ link polecający: IBTCLIX 
    • Karaiby wciąż wypłacalne. ROI niesamowite jak na taki spokojny program.