Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

AdvCash - dyskusja i opinie

Recommended Posts

Wysyłka w cenie karty :D

Promocja skończona z powodu przeciążenia (czyt. zbyt dużego zainteresowania promocją).

O matko nie zdążyłem, wypadlo mi to z głowy...

Ale widać ze promocja wypaliła :-)

Czy można wpłacić z STP i wymienić na PM ?

Dziś przyszła mi karta, aktywowałem ją i wydaje się być wszystko ok :)

Udało mi się skorzystać z promocji i mam ją za jedyne 0.01$ :)

Witam, szukam POMOCY. Dokonalem przelewu z BitMarketu na ADVCash ( mam w pelni zweryfikowane konto i korzystam z niego ) bylo to 5dni temu. I nie doszla kasa. Reklamowalem na ADV i BM. BM od razu odpisal i przyslal pelne info, ze wszystko z ich str OK. W ADV pelna zlewka, ( na moich 10 Ticketow ) dopiero dzis odpisali, ze to nie ich konto. Nie wiem co robic?! A konto jest ich na 100%, bo robilem kopiuj /wklej i na pewno bez bledu. Moze ktos wie jak to rozegrac? Bede MEGA wdzieczny za pomoc. Tomi

Hej podbralem z platformy ADVCash ten numer konta jest generowany automatycznie przez API, na ktorym jest podlaczony ADV do blockchin.info. Na wplata jest 15min poniewaz jest to subkonto  dla kazdego uzytkownika, ale wchodzi na gl rachunek ADVCash. Na blockchain mam ok 650 potwierdzen, takze nie ma mozliwosci zeby byl zly adres , tak jak napisala osoba z supportu w ADV.

Edited by syrdub

Skąd dowiedziałeś sie na jakie konto trzeba przelać BTC? Gdzie otrzymałeś adres? Na maila? Na koncie?

Witajcie, mam w planach założyć tutaj konto i zamówić kartę jednak ciekawi mnie jedna rzecz. 

Czy karta posiada swój IBAN ? Jak doładujemy ją przelewem SEPA ? czy trzeba coś wpisywać w tytule. Otrzymuje wypłaty z różnych programów i czasem nie mam możliwości korygowania tytułów wpłaty - dlatego jest to dla mnie ważne czy w tytule wpłaty musi być numer karty czy jest ona od razu identyfikowana z numerem iban oraz właścicielem niezależnie od tytułu wpłaty. 

Z góry dzięki za odpowiedź.

tu chodzi chyba o advshare , nie o advcash :D

Witam, szukam POMOCY. Dokonalem przelewu z BitMarketu na ADVCash ( mam w pelni zweryfikowane konto i korzystam z niego ) bylo to 5dni temu. I nie doszla kasa. Reklamowalem na ADV i BM. BM od razu odpisal i przyslal pelne info, ze wszystko z ich str OK. W ADV pelna zlewka, ( na moich 10 Ticketow ) dopiero dzis odpisali, ze to nie ich konto. Nie wiem co robic?! A konto jest ich na 100%, bo robilem kopiuj /wklej i na pewno bez bledu. Moze ktos wie jak to rozegrac? Bede MEGA wdzieczny za pomoc. 

Adres podbralem z platformy ADVCash ten numer konta jest generowany automatycznie przez API, na ktorym jest podlaczony ADV do blockchin.info. Na wplata jest 15min poniewaz jest to subkonto  dla kazdego uzytkownika, ale wchodzi na gl rachunek ADVCash. Na blockchain mam ok 650 potwierdzen, takze nie ma mozliwosci zeby byl zly adres , tak jak napisala osoba z supportu w ADV. Co robic???? 

No właśnie to jest pytanie, jak udowodnić że dany adres kryptowaluty należy do naszego odbiorcy jeśli nie zrobiłeś odpowiedniego screena. Adresy btc bowiem nie są rejestrowane tylko generowane. Może ktoś kto mocniej siedzi w kryptowalutach podpowie.

GoldenVIP, zasilasz konto dając odpowiedni tytuł przelewu bankowego. Wpłata musi być z Twojego konta bankowego. Bo zasileniu konta dokonujesz doładowania karty z panelu konta automatycznie.

Rozumiem, czyli ta karta nie nadaje się na bezpośrednie otrzymywanie przelewów z firmy. 

Najpierw musisz zasilić konto aby zasilić kartę. Bezpośrednio nie zasilisz, bo w ten sposób każdy złodziej by sobie prał brudne pieniądze.

tu chodzi chyba o advshare , nie o advcash :D

Witam, szukam POMOCY. Dokonalem przelewu z BitMarketu na ADVCash ( mam w pelni zweryfikowane konto i korzystam z niego ) bylo to 5dni temu. I nie doszla kasa. Reklamowalem na ADV i BM. BM od razu odpisal i przyslal pelne info, ze wszystko z ich str OK. W ADV pelna zlewka, ( na moich 10 Ticketow ) dopiero dzis odpisali, ze to nie ich konto. Nie wiem co robic?! A konto jest ich na 100%, bo robilem kopiuj /wklej i na pewno bez bledu. Moze ktos wie jak to rozegrac? Bede MEGA wdzieczny za pomoc. 

Adres podbralem z platformy ADVCash ten numer konta jest generowany automatycznie przez API, na ktorym jest podlaczony ADV do blockchin.info. Na wplata jest 15min poniewaz jest to subkonto  dla kazdego uzytkownika, ale wchodzi na gl rachunek ADVCash. Na blockchain mam ok 650 potwierdzen, takze nie ma mozliwosci zeby byl zly adres , tak jak napisala osoba z supportu w ADV. Co robic???? 

@Egzekutor - to że robisz bezpośrednie wpłaty na kartę to nie koniecznie wiąże się z praniem brudnych pieniędzy. W Europie obecnie jest kilka firm, które oferują karty na które możesz bezpośrednio wpłacać "typ prepaid".

Dzięki za odpowiedź !

Edited by GoldenVIP

Rozumiem, ale takie karty mają wysokie limity i ograniczenia. Tutaj nie ma opcji zasilenia karty bezpośrednio, gdyż karta nie posiada odrębnego rachunku technicznego.

Witam, 

Od dzisiaj zauważyłem problem z wpłatami na ADVCash za pośrednictwem SWIFT lub przelewu SEPA. Po prostu nie ma tej opcji do wyboru. Czy błąd ten wyskakuje także u Was, czy tylko ja mam taki problem?

News informujący o wstrzymaniu zasilania z AdvCash i kart:

Unfortunately, our own card platform and withdrawals to external bank cards are still not working. According to the information we recently received, there are certain bank issues that prevented the transfers to our card partners from going through. Therefore, they have not yet been received, which is why the card platform is not functioning right now.

Also, some bank transfers sent earlier to fund your Advanced Cash account may have not yet been processed. If any transfers that you are expecting have not been received after 5 business days, please create a ticket with all the details including a SWIFT copy, or update an existing ticket. If your transfer(s) were rejected by our bank, please also let us know.

We temporarily disabled account funding via SWIFT and SEPA transfers. Please DO NOT send any new bank transfers until we post an update here saying the situation is back to normal.

Also, please try to not create new tickets asking when exactly card funding will be possible again. This issue is our absolute top priority right now. Our team members are visiting the bank right now to find out all the details and restore normal operation.

We hope for your understanding, and we sincerely apologise for any inconvenience caused. Please check with this News section for all further updates on the situation.

Trzeba czekać na rozwiązanie problemu, który ma priorytetowy charakter dla advcash.

Ta informacja pojawiła się po napisaniu mojego pytania, ale dzięki za pomoc i zainteresowanie tematem. 

Wypłata kartą niemożliwa, zasilenie zwykłym przelewem niemożliwe.

Co to oznacza? Ano ADVCash na tą chwilę nie obsługuje prawdziwego pieniądza i bazuje jedynie na wirtualnej walucie elektronicznej.

Problem z wpłatami i wypłatami moim zdaniem sugeruje być może wypowiedzenie umowy przez banki.

W oficjalnych njusach nie muszą nam wszystkiego mówić. Mówią półsłówkami, że problemy techniczne itd, ale problem ze strony wpłat jak i wypłat sugeruje właśnie problem ze współpracą z bankiem. Nie sądzę, aby po stronie banku (jak to oni podają) były aż tak ogromne problemy, które by uniemożliwiały zasilanie kart.

Ja na wszelki wypadek chyba wycofam na jakiś czas pieniądze z konta ADV. Coś mi tutaj śmierdzi.

Co Wy na to?

Czy są jakieś nowe informację ?

Można już bez problemu zasilać i wypłacać ?

Kilka dni temu została przywrócona możliwość zasilenia karty, ale z limitem 100$ na dobę. Zasiliłem 2 dni z rzędu. Chciałem dzisiaj zasilić i już nie mogę. 

W dziale "news" piszą, że robią co mogą, aby w tym tygodniu ostatecznie wszystko wróciło do normy.

Wszystko już działa prawidłowo:

ADV Card Funding is Back and Free For 2 Weeks

Funding of your plastic and virtual Advanced Cash cards in USD and EUR is available again as usual. The temporary funding limit of 100 USD/EUR per day has now been canceled. Also, as an attempt to compensate you for the downtime, we are making card funding completely free for 2 weeks up until May 17th. All cards are now funded for free, both plastic and virtual, and in both currencies, USD and EUR. We apologise again for the inconvenience caused. Measures are being taken to prevent such problems from occurring again. Thank you for using Advanced Cash.

Ponadto przez 2 tygodnie można zasilać kartę bezprowizyjnie.