Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Egzekutor

AdvCash - dyskusja i opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem świeży w kwestii programów hyip jak i kont do nich używanych. Ale mam pytanko czy na adcashu można trzymać bitcoiny ? I Czy można je później wypłacić na swoje główne konto bankowe i ile to kosztuje ?

Chciałbym inwestować z konta adcash w programy hyip niewielkie sumy ale nie wiem jak się do tego zabrać jest bardzo dużo pytań. Liczę na pomoc i z góry dziękuję :).

Edytowane przez nolife

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie można, przy zasilaniu BTC wymieniane jest na USD.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam pytanko, jak Waszym zdaniem najlepiej wypłacać u nas w PL dolary z adv? W bankomacie? Czy np. bardziej opłaca się otworzyć rachunek walutowy i wypłacać przelewem z adv na ten rachunek? Czy ktoś z Was liczył co się najbardziej opłaca?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy bez weryfikacji mogę zamówić kartę, czy należy zweryfikować adres ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja odpowiedziałem na pytanie robiąc testy:) ale jak pisze Egzekutor w sumie nie ma znaczenia jaka "ściana" wypłacałem z różnych i zawsze bez przeliczania kurs wymiany 4,17 - 4,18 czyli praktycznie jakbyś sprzedał walutę w kantorze.

Ciekawską jest to, że jeżeli płacąc kartą za cokolwiek a sprzedawca nie pyta cie o to czy z przeliczaniem czy bez, to pada drugie pytanie w złotówkach czy w euro (ew. dolary) i tutaj trzeba powiedzieć w złotówkach. Dlaczego bo jak powiesz walutę to ją umownie "kupujesz" po oszałamiającym kursie np. dla euro 3,85 i koniec, a jak powiesz w złotówkach rozliczenie leci tylko i wyłącznie przez ADV i kurs mi wychodził przy transakcjach jak w pierwszym zdaniu.

Pamiętajmy, że nie opłaca się raczej wypłacać małych kwot fizycznie  ze ściany jest opłata 2,99 euro(dolar) plus 2,95% wypłacanej kwoty.

Przy płaceniu jest tylko prowizja 2,95%

Jeżeli przy płaceniu sprzedawca nie pyta o nic to mają swój kurs ustawiony dania na sztywno nie jest taki dramatyczny jak wspomniany powyżej, ja się spotkałem z kursem 4,08-4,11

Co do samej waluty nie mam potwierdzonych informacji - jeszcze :)

Czy wypłacanie euro z euronetu też wiąże się z dodatkowymi kosztami za zakup tej waluty jeżeli konto w adv mam w euro ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam konto i karte w adv, a moje pytanko jest nastepujace, czy moge wyplacic aktualne saldo ktore mam na portfel btc?

Ewentualnie przy uzyciu jakiegos posrednika/exchangera itd? Prosze o jakas rade osoby bardziej kumatej ode mnie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, ale nie bezpośrednio. Za pomocą e-kantoru. Przegląd.

Tylko sprawdź wiarygodność wybranego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuje za odpowiedź :) Tylko jak technicznie pozniej wykonac taki przelew w systemie? Powinienem wybrac opcje "to an advcash card"? w tym przypadku obawiam sie ze nie moge wpisac numerow innej karty adv tylko moge przelac z portfela na swoja karte?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kantor sam Cie odsyła do bramki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli nie posiadasz rosyjskiej albo kazachskiej karty to tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam Panów 

Szukajac odpowiedzi trafiłem tu. 

Mam zweryfikowane konto advcash .Przy próbie zasilenia konta przelewem swift z karty revolut zablokowali mi konto revolut także przestroga dla innych, Długo musiałem tłumaczyć co i jak.

Ale mam inne pytanie.Chce wpłacić $ na konto przez karte mastercard mbanku. Na stronie pisze ze będę musiał jakieś zdjęcia karty robić itp. Czy ktoś z was to robił ? 

Drugie pytanie to czy zasilając advcash karta z polskiego banku to strach , ze bank się doczepi czy cos ? Boje się ze mi zablokują polska karte a wtedy będzie lipa 

dziekuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niby dlaczego bank miałby zablokować kartę? Przecież to normalny zakup w internecie. W ogóle nie mogę pojąć, jak coś takiego przyszło Ci do głowy.

Co do pierwszego pytania, to nie wiem. Właśnie konieczność dodatkowej weryfikacji przy wpłacie kartą skutecznie mnie odstrasza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bo się wystraszyłem jak mi zablokowali karte mastercard i konto na revolut dlatego pytam bo nie chciałbym do banku iść i tłumaczyć. Powodem zablokowania konta była nazwa banku ,,FIO BANCA" w Pradze.Widocznie advcash ma tam konta.A cholera wie co może polski bank pomyśleć .Na pokera przesłać nie można , do bukmachera tez ,tam znowu  ktoś mnie straszy żeby nie kupować BTC z polskiego banku bo się urząd dowie.Im więcej czytam tym bardziej głupi jestem.Na skrill przelewam normalnie tyle lat i nikt się nie czepił.Dlatego pytam tu bo widzę , ze sa tu osoby , które cokolwiek wiedza, a jak nie wiedza to przynajmniej nie udają mądrych jak to na niektórych grupach na Facebooku.

Dzieki ze tu trafilem

Edytowane przez Piter8
Błędy ortograficzne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak to jest z przelewami na konto AdvCash? Czy tylko ja mogę tam pieniądze przelewać, czy ktoś może mi  tam pieniądze przelać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

News, wydawca kart advcash nie będzie ich udostępniał dla krajów poza SEPA:

Please be informed that Wave Crest Holdings Limited, our card vendor, is no longer issuing and maintaining cards for users outside the European Economic Area (the SEPA zone).

Please click here for the list of countries that the SEPA zone includes.

Your cards issued to your non-SEPA address will stay active until January 10th, 2018, 11:59 PM GMT. After that, all prepaid cards issued within our program will be closed and you will not be able to use them.

Please spend all the funds on your cards or move them back to the e-wallets inside your account before January 10th. We do not recommend making new card funding transactions to avoid leaving funds on your cards after they are blocked. After the cards are closed, you will still be able to request your funds back. You will need to be a fully verified user.

If you currently reside in a SEPA zone country, you can submit verification documents that prove it (ID and proof of address). If your documents are approved and your address is changed to a SEPA country address, you will be able to use the prepaid cards offered within our program. To submit your documents, please contact our customer support.

We apologize for any inconvenience caused by these changes. We are always ready to answer any questions you may have. Please contact us by creating a support ticket in the Support Service section of your account, or email us at support@advcash.com.

Please follow the news inside your account to stay updated on the latest developments concerning our card program.

Jak to jest z przelewami na konto AdvCash?

Przelew możesz sobie wysyłać tylko Ty sam. Kiedyś był wyjątek od tego (mogły Ci np przelewać firmy), ale nie wiem jak to teraz wygląda dokładnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Mam zweryfikowane konto w AdvCash, za jakiś czas chciałem sobie wyrobić kartę ale teraz patrze i w miejscu gdzie można było wyrobić kartę mam "Card services are not available for your country". W informacji o koncie mam kraj "polska" i adres zweryfikowany. Już nie będzie możliwości wyrobienia karty?

EDIT

Nie doczytałem newsa o tym że w chwili obecnej karty nie są wystawiane, wkrótce mają zmienić operatora, wtedy karty będą dostępne.

Edytowane przez rask

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Słuchajcie . Może ktoś się wypowie kto więcej cos wie na temat . Chodzi o to ze procesory płatnicze jak advcash i payeer czy skrill musza podać do urzędów w Polsce dane rezydenta danego kraju. W Niemczech głośno  zacytuje jedna osobę z Niemiec co pisze 

,,Ludzie wszystkie raje podatkowe już mają podpisane umowy z unią- będę wszystkie dane rezydenta podawać do US danego rezydenta. Bye bye Belize, Panama itp....''

,,Podpisane 2016. Działa od 1.1.2017. Od tego roku mają wysyłać - na razie małe  banki nie posiadają infrastruktury na to Ale są zobowiązani o to zadbać do końca 2018 I wysyłać. Nie chcę robić paniki Ale tak jest ... W Niemczech i Szwajcarii bardzo bardzo głośno o to było i ludzie sami na siebie podają u policji aby w pace nie wylądować. Nie wiem jak daleko Polski rząd będzie o to dbał aby uzyskać te dane. W Niemczech np jest gorąco . polskie banki np już od teraz podają wszystkie informację do Niemczech ''

,,Nie jestem na 100% w temacie. Musisz po angielsku poczytać.  W Niemczech pisali że melduję że masz rachunek, stan konta, ewentualne odsetki... Ale nie transakcje!! Myślę że przy małych kwotach typu kilka tysięcy to nikt nie będzie badał.... Ale sam wiesz o jakie kwoty tu może chodzic proszę nie chce straszyć Ale chciałam tu napisać bo w Polsce nikt o tym nie słyszał. Nie wiem czy ludzie są obojętni... jak tu rząd ż tego będzie korzystał. Ale jak ta technologia międzynarodowej informacji banków powstanie (wszystko ma być oparte o system online między bankami a US) to nie będzie fajnie. Do teraz mają tylko obowiązek zgłaszać to i nic więcej. Niemiecka prasa piszę że unia pracuje nadal nad rozwiązaniem technologicznym.

Edytowane przez Piter8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

mam pytanie czy wypłacając $ z adv cach mogę je wypłacić na kartę skrill ? Czy tylko karty kredytowe wchodzą w grę ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Możesz na każdą kartę typu MC/VISA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Advcash wycofuje się z rynku hyip, radzę więc unikać programów, które akceptują ten system.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wlasnie dziwilem sie dlaczego nie moge przelac $ na Advcash od kilku dni ta opcja jest niedostepna. Teraz juz wiem dzieki  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Advcash wymaga licencji finansowej od adminów. Nikt dla ponzi szczególnie tych małych tego nie ogarnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta