Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
romek76

Irackie dinary

Recommended Posts

Jakiś czas temu- szczerze to ładnych parę lat temu- ciekawiła mnie możliwość taniego zakupu irackich Dinarów. Sporo czasu minęło od tego momentu gdy byłem zainteresowany tym tematem a dzisiaj- niespodziewanie otrzymałem wiadomość od jednego z użytkowników  pewnego forum biznesowego.

 

Napisał mi coś takiego:

 

"Akurat ebay to nie jest dobra metoda zakupu, przy wymianie możesz potrzebować dowodu zakupu, że walutę nabyłeś legalnie oraz certyfikat że jest autentyczna. Tą metodę zakupu odradzam. Ale zrobisz jak chcesz.
Oni chyba wysyłają do Polski
https://www.xchangeofamerica.com/buy-create-order

Ja mieszkam w Kanadzie i brałem cały czas od:
http://www.dinartradecanada.com/

ale nie wiem czy wysyłaja do Polski

Własnie to nad czym sie wtedy zastanawiałeś nadchodzi, może nawet to sie wydarzyć jeszcze w lutym. Nikt dokładnej daty nie zna, ale Międzynarodowy Fundusz Walutowy
niedawno ogłosił że Iraq wejdzie na rynki światowe w pierwszym półroczu 2016r. Jeśli chcesz kupić masz ostatnią szanse.
Iraq jest jednym z najbogatszych krajów Swiata, zawsze ich waluta stała wysoko.
Obecnie 1 000 000 dinarów kosztuje około 1000USD.
Dinar powraca do normalnej stawki +3USD za dinara. ( z każdej zainwestowanej 1 zł możesz mieć 3000)
Kup najwięcej ile możesz, ostatnio taka rewaloryzacja miała miejsce ponad 20 lat temu w Kuwejcie a teraz to samo dzieje sie w Iraku.

Poczytaj tu, codziennie nowe informacje:
http://dinardetectives.com/

 

-----------------------------------------------

Nikogo nie namawiam do zakupu irackich Dinarów- jednak jeśli ktoś mógłby odnieść się do wyżej wymienionych informacji oraz

do sensu ich zakupu  BYŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoj temat jakos mnie zainteresowal i z ciekawosci sprawdzilem.

Natkonlem sie na taka strone http://www.currencyliquidator.com/buy-iranian-rial

Gdzie za 129$ Zupelnie nowych mozna kupic milion dinarow. 

Uzywane za 100$ milion. Poczytalem troche o Iranie z ostatnich wiadomosci i wychodzi na to ze zaczynaja robic duze interesy.

Czy to ma naprawde sens? Moglby sie wypowiedziec ktos doswiadczony?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat na prawdę ciekawy, ale mooooocno się trzeba zorientować o co chodzi :D

@Pekon strona ciekawa, ale chyba to jakiś bubel, albo ogromne prowizje pobierają ...

 

Już widzę, że ktoś mnie ubiegł 

Otwarcie rynku nie miało być w Iranie ?

Cały pierwszy post jest o Iraku, ale jakby odrzucić ten błąd to dalej może ma to sens.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hhahaha a tak masz racje Karo upss

Share this post


Link to post
Share on other sites
CZY INWESTOWANIE W DINAR IRACKI TO ROZSĄDNA INWESTYCJA?

 

 

WAŹNE PYTANIE, CZY INWESTYCJA W DINAR IRACKI TO ZWYKŁ

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

polecałbym uważniejsze czytanie postu , Irak to nie Iran

To prawda ale @Pekon dotknął przez pomyłkę ciekawego tematu...

 

Otóż po zniesieniu sankcji jest to bardzo ciekawy, prawie dziewiczy teren przede wszystkim dla producentów maszyn i urządzeń przemysłowych objętych dotychczas embargiem. Anglicy i Francuzi już tam są. Polska misja gospodarcza była tam pod koniec stycznia.

 

Sorki za lekki offtop ale w okazję na zarobienie na irackiej walucie jakoś nie wierzę a obserwacja polskich spółek technologicznych i tematem irańskim może dać zarobić parę drobnych na giełdzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest to bardzo ciekawy, prawie dziewiczy teren przede wszystkim dla producentów maszyn i urządzeń przemysłowych objętych dotychczas embargiem.

Podobnie jak część krajów Afryki. Swoją drogą co najmniej jedna z polskich firm zajmujących się produkcją maszyn przemysłowych, ma już kontrakty na eksport w tamte rejony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Romek76 to byla prywatna informacja do ciebie. A nie do analizy na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • A skąd niby taki pomysł i to na dodatek powiązany z moją osobą, skoro ja właściwie nawet nic nie napisałem o tym jaki jest mój stosunek do socjalistów... Ja tylko przeczytałem tekst piosenki i napisałem o czym jest ta piosenka wg mnie   Możesz do tej piosenki zamiast socjalistów wstawić inne grupy ludzi: komunistów, liberałów, narodowców, nauczycieli, emerytów, duchownych, itd. i moja ocena tego się nie zmieni. A nie zmieni się dlatego, bo jestem przeciwny mowie nienawiści, niezależnie od tego wobec jakiej grupy społecznej jest ona kierowana. Tak więc np. mogę być przeciwnikiem jakiejś ideologii politycznej, a jednocześnie nie stosować mowy nienawiści wobec osób które są jej zwolennikami.  Tylko że w mojej ocenie utwór Korwina nie załapuje się do przywołanej konwencji gatunku. Cytuję: "Diss polega na wytknięciu negatywnych cech przeciwnika, naśladowaniu jego stylu lub na przekształcaniu fragmentów jego twórczości w sposób obnażający ich słabości." Bo chyba jednak jest zasadnicza różnica między wytykaniem komuś negatywnych cech, a chęcią okaleczania lub pozbawiania kogoś życia... Różnica jest kolosalna. Ponadto mnie w piosence Korwina zniesmacza jeszcze jedna rzecz. Przecież celem inicjatywy Hot16Challenge jest wsparcie lekarzy którzy leczą ludzi. A tymczasem Pan Korwin stworzył piosenkę na bazie mowy nienawiści o chęci okaleczania i pozbawiania życia, co jest zupełnym przeciwieństwem tego jakie cele przyświecają lekarzom w ich pracy podczas leczenia i ratowania życia ludziom.
  • Świetnie... Jednak mam nadzieję, że w Twojej Polsce nie zostanie wprowadzony obowiązek kochania socjalistów   Niemniej nadal nie widzę nawoływania tutaj do wieszaniani kogokolwiek... Taka konwencja gatunku... https://pl.wikipedia.org/wiki/Diss_(muzyka) Zresztą... Ile więzień musielibyśmy wybudować gdyby uznać, że każdy kto choć raz rzekł, że za jaja należy wieszać gwałcicieli, pedofili, oszustów, złodziei winien być uznany za podrzegacza do wieszania...  Najśmieszniejsze dla mnie jest to, że dosłownie (a wręcz nadintepretowując) rozumieją słowa Korwina ci spośród polityków, którzy na codzień zupełnie nie przywiązują wagi do głoszonych przez siebie treści... I tak na marginesie... Ja nie mam najmniejszej wątpliwości, że miejsce rządzących socjalistów, także tych z PISu, jest w piedlu bądź na szubienicy. Szubienicy, bo taka powinna być kara za zdradę stanu oraz za okradanie okupowanych szczególnie poprzez kupowanie swych rządów nadmiernym opodatkowaniem, deficytem oraz uruchamianiem maszyn w mennicy i fabryce papierów wartościowych. Zresztą tam  jest miejsce nie tylko socjalistów ale też gwałcicieli, pedofili i wielkich oszustów. Za te bowiem czyny, IMHO, winna grozić właśnie taka kara. Co oczywiście nie oznacza, że każdy winien być na nią skazywany. Więc jeśli ktoś p tych słowach uważa, że nawołuję do wieszania pisowców, socjalistów, gwałcicieli, pedofili i oszustów to śmiało może donosić do prokuratury.     
  • Małe info , depozyty idą jak widać na screenie + mamy 9 monitorów , kilka recenzji + zdaje się iż program podłapali hindusi bo dostałem już kila inf od nich na telegramie wiec traktuje jako dobry znak     
  • PIONEER na 3 dni
   $0.20 na PB
   Grid ilość reklam: 7
   wartość: $0.0075 - $0.001
   klik poleconego: $0.0015 / $0.001
   max. DR: 250
   max. RR: 250  
   minimum do wypłaty: $2
   metody wypłat: Paypal, PM, Payeer
   czas oczekiwania: Manual
   odstęp między wypłatami: 7
   dzienny zarobek: $0.0395 link polecający: http://www.openclix.me/?ref=eszmal
  • Mnie to nie dziwi, bo jaki jest wybór? Jest jeden system sprawiedliwości w Polsce, innego nie ma, więc nie ma z czego wybierać. W mojej ocenie w wielu przypadkach lepiej jednak zastosować taki system ułomny, bo może akurat jakimś cudem w danym przypadku zadziała, niż nic nie robić.  Wg mnie ten tekst jest o człowieku, który nienawidzi socjalistów i nawołuje do wieszania ich na drzewach za to że okradają ludzi.
×