Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Sign in to follow this  
Damian

Sprzedam 0,2 BTC

Recommended Posts

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By cryptoinvestment
      KANGOT

OFICJALNY START: 23 marca 2020 r.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Plany zaczynają się 100$ do 50 000$. Plany są tak stworzone, że można zrobić upgrade z niższego planu do wyższego.
      Za aktywację kontraktu i upgrade jest opłata 10$, jest naliczana za każdym razem kiedy robimy upgrade.
      Robiąc upgrade do dowolnego wyższego pakietu, wpłacamy tylko różnicę plus 10$ opłaty.
      Kontrakty za 100$, 300$ i 500$ pracują do 200% ROI, a kontrakty za 1000$ i wyższe do 300% ROI.
      Plany za 25 000$ i 50 000$ - tu jest dodatkowo 2% udziału w sprzedaży globalnej firmy

BONUS WYCIECZKOWY:
      $100 - wycieczka 3 noce/4 dni w Hotelu 4 lub 5 gwiazdek
      $300 - darmowy abonament w klubie turystycznym na okres 6 miesięcy
      $1000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 3 noce
      $5000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 7 nocy
      W tej chwili nie będzie można skorzystać, ale mamy kody, które możemy wykorzystać w terminie po wirusie.
      * do wycieczek trzeba samemu opłacić podatki, koszta dojazdu i wyżywienia. 

WPŁATY I WYPŁATY:
      Minimum do wpłaty to 100$ (nie wpłacamy na balans, tylko do razu na plan lub upgrade)
      Minimum do wypłaty to 100$, opłata, fee za wypłatę to 3%. 
      Wypłaty są manualne, zlecamy je w 2 dni - poniedziałek i wtorek, a wychodzą w nocy z czwartku na piątek.
      Nie można reinwestować z balansu, należy dokonać wypłaty i dopiero znowu wpłacić na upgrade.
      Wpłaty i wypłaty są w BTC, ale przy wpłacie środku są przeliczane na USD, a przy wypłacie z USD na BTC.
      W firmie trzeba zrobić obowiązkowo KYC - mamy jeszcze na to 1-2 tygodnie, zanim to będą respektowali.
      Rejestracja jest darmowa i można sobie zająć miejsce w strukturze, ale bez wpłaty nie będziemy mieli dostępu do pełnej wersji biura.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Kangot ma bardzo atrakcyjny plan afiliacyjny dla osób aktywnych, które chcą zapraszać inne osoby do udziału.
      Prowizja bezpośrednia za osobę, która rejestruje się z naszego linka - 10% wartości kontraktu lub upgrade'u
      Prowizja ze struktury binarnej - 10% ze słabszej nogi w naszej strukturze, po aktywacji tzw. binarki.
      Aby aktywować binarkę, musimy mieć 1 osobę za min. 100$ na lewej stronie i 1 na prawej stronie.
      Te osoby muszą być zaproszone przez nas, nie mogą to być spady od sponsora lub naszych poleconych.
      Co do spadów, to są one możliwe z góry oraz od naszych osób zaproszonych lub ich ludzi.
      Należy pamiętać, że binarkę powinno się budować, tak aby obie nogi były w miarę równe.
      Na 1 nodze/stronie powinniśmy mieć spady od sponsora, a drugą budujemy sami z naszymi poleconymi.
      Plan binarny jest dobrze skonstruowany, bo są limity - możemy wypłacić dziennie tylko tyle, ile wynosi nasz pakiet.
      Drugi limit - globalny, w razie gdyby ktoś próbował oszukać system, jest blokada 35% wartości dziennych wpłat.

BARDZO WAŻNE - wszystkie prowizje (bezpośrednia i binarna) to jakby akceleratory dla naszej własnej inwestycji.
      Prowizje liczą się nam do 200% lub 300%, które możemy zarobić, więc każdy kto aktywnie poleca i zarabia,
      musi również inwestować dalej, robić upgrade do kolejnych pakietów, bo przestanie zarabiać z prowizji.

RANGI I NAGRODY:
      W Kangot mamy rangi i nagrody (finansowe i rzeczowe, lub do wyboru) za wyniki w planie binarnym.
      Jeśli wybieramy nagrodę pieniężną, to jest ona zlecana osobno i nie zalicza się do naszego 200% czy 300%.
      Nagrody te wypłacamy w osobnej zakładce, również w pon.-wt. i dochodzą z czwartku na piątek, w nocy.
      Słaba strona jest codziennie resetowana po wypłacie prowizji, ale pokazuje się też historyczna cała wartość.
      Ta wartość naszej słabszej nogi od początku jej aktywacji liczy się do Rang, które osiągamy za wyniki.

OPIS:
      Na opisywaną dzisiaj przeze mnie firmę, zwróciłem uwagę przede wszystkim ze względu na osobę CEO - Roberto X. Gonzalez.
      Jest to znana osoba, która pracowała w dużych firmach i korporacjach na stanowiskach kierowniczych,
      np. Vice President ds. sprzedaży i komunikacji w Herbalife. Pracował też w Pepsico, Cydsa, Active, Visalus itp.
      Roberto posiada i zarządza wieloma firmami z branży turystycznej, głównie są to tzw. kluby podrożnicze i porównywarki cen.
      Jego firmy obsługiwały (przed pandemią) ok. 25 000 rezerwacji dziennie. Jego oprogramowanie jest używane w innych firmach.
      Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to zapraszam do oglądnięcia wywiadu, który przeprowadziłem osobiście z CEO:

Zadaliśmy Roberto dużo trudnych pytań - odpowiadał bez zająknięcia i przygotowania. Widać jego entuzjazm, nie jest to słup czy aktor,
       jak to ma często miejsce w innych firmach o podobnym profilu działalności, co jest dla mnie dużym plusem. Jest z nim świetny kontakt.
      Oczywiście sama osoba CEO to nie wszystko i żadna gwarancja sukcesu, ale buduje to wiarygodność i zachęca inwestorów.
      Drugą rzeczą, która zwróciła moją uwagę to dodatkowy produkt, jaki daje nam firma - bonusowe wycieczki do pakietów.
      Pierwsze co się nasuwa, to po co komuś teraz wycieczki - wiadomo, że teraz się nie pojedzie, ale kody można wykorzystać w innym terminie.
      Dla mnie liczy się to, ze względu na to, że z doświadczenia wiem, że takie firmy z produktem (np. CashFX) zazwyczaj dają radę i długo działają.
      Firma jest porównywana z CashFX, a wiele liderów z Cash Forex Group już dołączyła do Kangot i widać ogromne zainteresowanie.
      Na YouTube można sprawdzić ile dużych liderów i crypto influencerów już jest w Kangot - to kolejny plus, bo społeczność jest MEGA ważna.
      Ja rejestrowałem się dosyć szybko pod dużym zagranicznym liderem, z którym działam od paru lat, jest on w rankingu nr. 1 na tą chwilę.
      Dzięki szybkiej decyzji i działaniu, udało mi się zbudować w parę dni sporą grupę i mam też bardzo dużo spadów, co pokazuje moc.
      Założyłem i prowadzę grupę na FB - https://www.facebook.com/groups/kangotpolska/ - nie ma tu linków, tylko pomocne grafiki i informacje, zapisy z webinarów, zapowiedzi webinarów itp. Ja prowadzę webinary z partnerami biznesowymi, wkrótce będą ustalone ich stałe pory w tygodniu.
      Jeśli chcesz zobaczyć jeden z takich webinarów, to tu masz link do zapisanego webinaru z 31.03:
      Kolejny plus, to przemyślany plan kompensacyjny, przede wszystkim prowizje liczą się do naszego 300%, więc jak zarabiamy, to 
      musimy robić upgrade, jak nam się wyczerpie limit zarobków, więc nie ma opcji na wysysanie kasy z firmy z 100$ inwestycją.
      Kolejna atut to limity w binarce i KYC - ciężko będzie tu robić wały na podkonta, bo każdy musi się zweryfikować dokumentem.
      To wszystko stawia Kangot (w mojej opinii) w czołówce tego typu programów i dobrze rokuje na długie działanie firmy.
      Na ten moment udało mi się zarobić już ok. 7500$, bo zaangażowałem w ten projekt paru liderów i struktura rośnie z dnia na dzień.
      Podsumowując - długo czekałem na firmę, która mi się na tyle spodoba, że będę w niej aktywnie działał i budował duży zespół.
      W Polsce firma raczkuje, więc może jest dobry moment ma dołączenie do nas ? Jeśli chcesz budować, to ważne, abyś
      zarejestrował się jak najszybciej. Bez wpłaty nie ma wglądu do pełnej wersji naszego biura (dashboard), ale rezerwujesz miejsce
      w strukturze binarnej, więc czas rejestracji ma znaczenie, bo możesz mieć większą szansę na dużo spadów.
      Osoby z mojego zespołu mogą liczyć na indywidualny kontakt i pomoc oraz materiały i pomoce do promocji.
      Prawdopodobnie powstanie też Landing Page, dzięki czemu każdy chętny będzie miał własną stronę do promowania.

https://app.kangot.com/register?ref=8WVCBSX

MOJA WPŁATA:
      Obecnie posiadam pakiet za 3000$, ale jutro/pojutrze będę robił upgrade do 5000$.
      Moja grupa szybko się rozwija, jestem chyba pierwszą osobą, która wprowadziła Kangot do Polski.
      Zakładam więc, że na kolejny pakiet za 10 000$ wejdę już za niedługo.

• By marcinpomagax
      Rynki nurkują, paradygmat bitcoina jako cyfrowego złota wydaje się, że upadł, co ciekawe kurs złota również zalicza spadki. Gdzie zmierza Bitcoin i reszta krypto? Czy zobaczymy w niedługim czasie BTC poniżej 1k $?
      Czy świat krypto w obliczu światowej pandemii i kryzysu gospodarczego znów zejdzie do podziemia i stanie się tematem niszowym a może wręcz przeciwnie, rozkwitnie i zobaczymy nowe ATH?
      Osobiście jestem bardzo ciekawy jak zachowa się rynek gdy wejdziemy w drugą fazę kryzysu, kiedy przez dodruk pieniądza i stymulowanie gospodarki pojawi się spora inflacja. Do tej pory ludzie wyprzedają się z aktywów, ale gdy gotówka zacznie tracić mocno na wartości trzeba będzie ją gdzieś ulokować, ale gdzie?     Jestem ciekawy waszych przemyśleń, zapraszam do dyskusji!
    • By kopacz
      Szukałem filmu z instrukcją jak wypłacać z bitomatu a tutaj jest fajnie wszystko wyjaśnione więc postanowiłem podzielić się nim z wami

Mam nadzieje że się wam spodoba.
      Ps. to nie jest mój film jak coś.
    • By kopacz
      Eobot v.2.0 - Następca starej strony Eobot 
      Kopalnia w chmurze z planem 1 GH/s za 0.6757 $ jest to moc dożywotnia (w starym systemie była ona na 5 lub 10 lat) 
      Planowany zwrot inwestycji w 2 miesiące 
      Dodatkowo na sam start dostajemy 10 GH/s za darmo i można wypłacić urobek bez zakupu dodatkowej mocy
      Ponadto raz na dobę jest kranik z losowaniem Przeważnie dostaje się 10 DOGE ale też zdarzają się dużo większe nagrody. 

Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% tego co zakupi nasz polecony w planie który kopiemy jeśli kopiemy BTC to dostajemy wynagrodzenie z poleconego w BTC (działa dokładnie tak samo jak na starej stronie)
      Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty
      W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość wydobycia.
      Przy samej darmowej mocy i codziennym klikaniu w kranik można zarobić ładną sumę. Warto na start zamieniać całe wydobycie wraz z nagrodami za kranik od razu na moc aby zwiększyć nasze zarobki
      Miłego zarabiania
    • By cryptoinvestment

DATA ROZPOCZĘCIA:
      PRE-LAUNCH: koniec października
      OFICJALNY START: 11 stycznia 2020

WŁAŚCICIEL/ADMIN/CEO:
      Wikipedia: https://es.wikipedia.org/wiki/Gonzalo_García_Pelayo
      Blog: http://gonzalogarciapelayo.com/wp-content/uploads/2015/09/Gonzalo-García-Pelayo-LAMUY3.pdf

PLANY INWESTYCYJNE:
      Nie ma tutaj planów - zarabiamy od 0.5% do 1.5% dziennie w dni robocze (za wyjątkiem dni wolnych i świąt)
      Naliczenia są zmienne i zależne od rzekomych wyników firmy, zazwyczaj wahają się ok. 1% dziennie
      Środki są zamrożone na 90 dni, po tym okresie można wypłacić wkład, ale jeśli się to uczyni do 15go danego miesiące,
      firma zwraca wkład w terminie od 5go do 10go kolejnego miesiąca.

PROCESORY PŁATNICZE:
      BTC
      (PO OFICJALNYM STARCIE MA BYĆ MOŻLIWOŚĆ WPŁATY KARTĄ PŁATNICZĄ)

MINIMALNA WPŁATA:
      100$
      (WPŁACAMY BITCOIN WG. AKTUALNEGO KURSU, NA PLATFORMIE PRZELICZANE JEST TO NA USD)

MINIMALNA WYPŁATA:
      50$
      (WYPŁACAMY W BITCOIN WG. AKTUALNEGO KURSU, NA PLATFORMIE PRZELICZANE JEST TO Z USD)

PROGRAM PARTNERSKI:
      UWAGA: W MC zarabiamy prowizje tylko z zarobków naszych poleconych, a nie z wpłat.
      Przykład: Nasz bezpośredni polecony wpłacił 1000$ i zarabia ok. 10$ dziennie.
      My zarobimy 8% z tych 10$, czyli 0.8$ dziennie za tego poleconego.
      Aby odblokować poziom 3 i dalsze, wymagany jest obrót min. 5000$ w grupie.

OPIS:
      Platforma Mind Capital została stworzona przez znanego w Hiszpanii celeberytę Gonzalo García-Pelayo.
      W internecie można znaleźć wiele informacji na jego temat i wywiadów z nim. Dużo artykułów i filmów jest na stronie MC.
      Ja stwierdziłem, że buduje to jakąś wiarygodność i w tego typu platformach jest to ważne, aby twórca był transparentny.
      Oczywiście podchodzę jak zwykle z dystansem, ale jest głośno o tej firmie i uznałem, że warto zaryzykować.
      Firma startuje oficjalnie 11 stycznia 2019 roku, więc jest to dosyć nowa możliwość na zarabianie BTC, co czyni tą platformę niezwykle interesującą opcją inwestycyjną.
      W Mind Capital zarabiamy od poniedziałku do piątku, nie zarabiamy w weekendy i święta.
      Naliczenia/dywidendy są zmienne i zależą od wyników firmy, ale wahają się mniej więcej od 0.5% do 1.5% dziennie z naszego depozytu.
      Minimalna wpłata to 100$, a minimalna wypłata to 50$.
      Wpłacamy w BTC, po czym jest to przeliczane na USD, a jak wypłacamy do USD jest przeliczne (wg. aktualnego kursu) na BTC.
      Środki zaczynają pracować po 48-72h od momentu wpłaty na platformę.
      W naszym biurze (dashboard) możemy obserwować transakcje, jakie firma (jak twierdzi) wykonuje za pomocą algorytmów itp.
      Wygląda to mniej więcej tak:

W kolejnej zakładce są udane zagrania i wytłumaczenie, jak firma uzyskała zysk:

Jest możliwość włączenia auto-reinvestu, co niektóre osoby na pewno ucieszy.
      Kolejna cecha, która mnie przekonała to zrównoważony i całkiem skromny program partnerski.
      W Mind Capital prowizje zarabiamy WYŁĄCZNIE z zarobków naszych poleconych, a nie z ich wpłat.
      To może przełożyć się na długie działanie platformy.
      Aby polecać musimy mieć wpłacone min. 100$.
      Każda osoba bez rozbudowanej struktury zarabia z 2 poziomów:
      1 poziom 8% z zarobków dziennych, drugi poziom 4%. Kolejne poziomy są dostępne dla osób, które zbudują grupę na 5000$ i więcej.
      Podsumowując, wydaje mi się, że ten program jest oczywiście ryzykowny, ale ma szansę podziałać na tyle długo, aby można było tutaj zarobić.
      Jak zwykle, oczywiście, ważny jest moment wejścia i tzw. strategia wyjścia, którą każdy musi sobie moim zdaniem założyć.
      Moja strategia to wypłata kapitału po 3-4 miesiącach, a do tego czasu trochę reinwest, trochę wypłaty. 

MOJA WPŁATA POCZĄTKOWA:

https://tradeblock.com/bitcoin/tx/7d3026d3f4e271aa110a8191158a59e75ff4ef88880be70f29182da9b4ced7ef

https://mind.capital/?referral=ba1xf215G3

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Companies

• Robił ktoś z was research tego projektu? Ciekawi mnie wasze zdanie? Ja działam tutaj aktywnie, nie ukrywam, że projekt mi się podoba i wykupiłem sobie kilka strategii.   Sam zamysł firmy proptradingowej, jednak z całkiem fajnym rozwiązaniem, które pozwala nam na partycypowanie w zyskach, bez poświęcania na to czasu z naszej strony. W innych firmach tego typu wygląda inaczej i tam handel manualny jest koniecznością W zwykłym proptradingu płacimy np. 350€ i dostajemy rachunek traderski z dostępem do 700€, którym możemy handlować sami. Jeśli uzyskujemy zyski, to dzielimy się nimi z firmą, u której handlujemy. Opłaty to zazwyczaj 20-30% od osiągniętych przez nas zysków. W manualnym tradingu trzeba jednak mieć doświadczenie, aby te zyski generować, jeśli doprowadzimy do sporego obsunięcia kapitału, to firma automatycznie odetnie nam dostęp do udostępnionego kapitału. W Properly płacimy 1000€ jednak udostępniony kapitał to aż 6250€ do tego otrzymujemy: Strategie automatyczne, przez wiedzę i wsparcie, kończąc na kapitale firmowym.  Strategie działają same, bez naszej ingerencji, wiedzę znowu można wykorzystać w ten sposób, że w opłatach mamy zawarty kilkogodzinny mentoring, który jest przeprowadzony indywidualnie, dostosowany jest do wiedzy osoby, która się do niego zgłasza. Zyskami też się dzielimy, podczas wypłaty pobierana jest kwota w wysokości 25% od zysku, jednak nie poświęcamy tutaj czasu, by je generować. W takiej opłacie dodatkowo zawarte jest: Cena: 1 000,00 EUR
      Dostęp do grupy:
      Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly.
      ---- Cena: 2 000,00 EUR Dostęp do grupy: Pakiet standard obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
      ----
      Cena: 4 000,00 EUR Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 5h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly. Dostęp do grupy: Pakiet Max obejmuje dostęp do grupy traderów gdzie można na bieżąco wymieniać się doświadczeniami, analizami oraz opiniami. Dodatkowo swoją wiedzą służą mentorzy Properly. 
      Mentoring indywidualny: W ramach pakietu dostępne jest 12h mentoringu indywidualnego dla traderów z mentorami Properly.   Osoby, które przejdą cykl wdrożeniowy, który jest bardzo prosty, zostają traderami w firmie na umowie i zaczynają handel na rynku rzeczywistym, nie martwiąc się o straty, gdyż pokrywa je firma (do jakiegoś poziomu) tak jak w każdym proptradingu. ---------- Wychodzi na to, że firma wygenerowała 30 000€ zysku i wygenerowane jest to z 4000€ opłaty jednorazowej, czyli z 25 000€ kapitału nam udostępnionego. Dla tych, dla których jest ważne zobrazowanie wyników w firmie jest wszystko przedstawione pod tym linkiem https://panel.prop-erly.eu/Global/Dashboard Można zobaczyć % od roku 2014 na każdej ze strategii. Można też zobaczyć wynik, czyli ile % dana strategia zarobiła w danym miesiącu Widzimy ile dane strategie wypracowywały za okres od 2014 roku do dziś. Dołączając do Properly w styczniu 2014 roku oraz wykupując dostęp do kapitału za 4000€, gdzie otrzymujemy od firmy kapitał w wysokości 25 000€ Dziś miałoby się wypracowany zysk na poziomie 30 766€, co daje 123.03% ze strategii F11 z kapitału udostępnionego.  Dodatkowo 25 000€ ciągle pracuje, bo umowa jest podpisana bezterminowo. Dzieląc ten wynik na lata i miesiące,  wygląda to tak: Rocznie ~ 5100€
      Miesięcznie ~ 427€  To daje jakieś 10% miesięcznie średnio rocznie, wliczając w to te mniej jak i bardziej profitowe miesiące.  Jak dla mnie wynik rzędu 5-10% jest dobrym wynikiem, jakie jest wasze zdanie?
    • Poniżej znajdują się ważne informacje dotyczące naszego DailyCryptoRevenue Przede wszystkim chcielibyśmy przypomnieć naszym członkom o aktualnej promocji, którą mamy na pokładzie. Szczegóły znajdziesz poniżej: Każdy członek naszego programu dokonujący wpłaty na plan srebrny między 23.05 a 6.06 (włącznie) będzie miał szansę wygrać nagrodę w losowaniu, które odbędzie się 8.06. Tabela nagród znajduje się poniżej: 1. miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
      2 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
      3 miejsce - depozyt Silver Plan za 2500 USD
      4 miejsce - depozyt Silver Plan za 1500 USD
      5 miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w specjalnym mailu wysłanym w środę, 10.06. a wszystkie wyżej wymienione depozyty zostaną aktywowane na kontach należących do zwycięzców tego samego dnia (10 czerwca). DailyCryptoRevenue rośnie ładnie. Z każdym dniem staje się coraz bardziej popularny i cały czas zyskujemy wielu nowych członków. Kwoty depozytów również rosną bardzo szybko. Otrzymujemy wiele wiadomości e-mail z pozytywnymi opiniami od naszych członków, za które chcielibyśmy podziękować. Jesteśmy prawie gotowi na uruchomienie naszego drugiego programu z „Honest Revshare Network”. Jak zapewne zauważyłeś, na dole DailyCryptoRevenue znajduje się mały przycisk, który wyraźnie mówi, że ta strona należy do nas, dlatego twoje pieniądze są tutaj bezpieczne. Wszystkie nasze programy zostaną oznaczone w ten sposób, abyś od razu wiedział, że jest to część naszej sieci, która składa się z długoterminowych programów zapewniających wysoki zwrot. Oczywiście ideą naszej sieci jest otwieranie jednego programu po drugim bez zamykania poprzednich programów, dlatego możesz mieć pewność, że każdy program, który uruchomimy, będzie aktywny przez wiele lat. To pierwszy tego typu projekt w Internecie. Wysoki zysk bez wysokiego ryzyka. Dosłownie W przyszłym miesiącu przygotujemy również stronę internetową dla samej „Honest Revshare Network”. Będziesz mógł znaleźć informacje o wszystkich naszych programach i innych projektach w jednym miejscu. Rozpoczęliśmy już przygotowania, ponieważ chcemy, aby ta strona internetowa została uruchomiona a.s.a.p. Dzisiaj chcielibyśmy również ogłosić nowy Konkurs Poleceń, który rozpocznie się dzisiaj, 29.05 i będzie aktywny do 30.06 (włącznie). Osoby z największą liczbą depozytów dokonanych przez swoich poleconych podczas tego Konkursu Poleceń otrzymają następujące nagrody: 1. miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
      2 miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
      3 miejsce - depozyt Gold Plan za 10 000 $
      4 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
      5 miejsce - depozyt Silver Plan za 5000 USD
      6 miejsce - depozyt Silver Plan za 3000 USD
      7. miejsce - depozyt Silver Plan za 3000 USD
      8 miejsce - depozyt Silver Plan za 2000 USD
      9 miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD
      10. miejsce - depozyt Silver Plan za 1000 USD Tylko wpłaty dokonane z zewnętrznych portfeli będą się liczyć do tego wspaniałego Konkursu Poleconych. Wszystkie wyżej wymienione depozyty zostaną aktywowane na kontach w piątek, 3 lipca. Jak widać, na stole jest 50 000 $ i możesz zostać jednym ze zwycięzców! Wszystko, co musisz zrobić, to złapać link polecający i zacząć zapraszać ludzi do przyłączenia się do naszego programu.
      Jak zwykle w przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt z naszym działem wsparcia.
    • Silver na 3 dni
      Grid ilość reklam: 5
      wartość: $0.015 - $0.0015
      klik poleconego: 50%
      max. DR: 400
      max. RR: 1000  
      minimum do wypłaty: $2
      metody wypłat: PM, Payeer, BTC
      czas oczekiwania: Manual
      odstęp między wypłatami: 7
      dzienny zarobek: $0.0615 link polecający: https://www.kingsbux.net/?ref=eszmal