Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

DominikJedrzejczak

[Wideo] - Jak Zarobić 2,50zł za Copywritera - www.goodcontent.pl

Recommended Posts

Testowałem ostatnio czy jest możliwość zarabiania pieniędzy w jednym programie partnerskim, gdzie wykonuje się zlecenia dotyczące pisania tekstów, na blogi, dla firm itd.

Na początek firma płaciła mi 7,50zł za 1 copywritera i były to całkiem dobre pieniądze, bo stworzyłem sobie ogłoszenie na olx, sprawdziłem raz na 3 dni pocztę i odpowiedziałem 10 copywriterom wysyłając ich do serwisu ze zleceniami. Firma płaciła mi 75zł w 5 minut pracy.

Pieniądze nawet dobre, jak za 5 minut roboty kopiuj-wklej.

Jednak później warunki się zmieniły i teraz płacą 2,50zł za copywritera. Jak dla mnie 5 minut roboty za 25zł to strata czasu, wolę się zająć innymi ważniejszymi sprawami.

Dlatego nagrałem wideo, w którym przedstawiam wam mój sposób polecania copywriterów do tego serwisu. Oczywiście Ja korzystałem tylko z jednego serwisu ogłoszeniowego, a takich miejsc jest dużo, dużo więcej.

Wszystko wyjaśniam na wideo i jest to kolejny naprawdę banalny sposób na dodatkową kasę.

Link do Rejestracji

Kolejny post Szanownego Kolegi i kolejny spam. Przedostatni wraz z długim odpoczynkiem od forum.

Następny spam - pożegnamy się na zawsze...

Edited by pepperoniss

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Marek0805
      Cześć wszystkim,

Nazywam się Marek B.i od kilku lat działam na rynku forex.Wcześniej były to też opcje binarne,ale na skutek regulacji ESMA,które nałożyły na brokerów z UE całkowity zakaz oferowania opcji binarnych dla klientów detalicznych od lipca 2018,zrezygnowałem z nich.Mogłem przejśc z wcześniej używanego IQ np na rosyjski intrade,ale mój zarobek na opcjach nie był porównywalny z forex.
      Początki jak chyba u każdego były trudne,całkiem sporo straciłem czy to na skutek własnych błędów,niecierpliwości,złych nieprzemyślanych wejśc czy wręcz poprostu głupoty.
      Na polskich stronach można znaleźć niewiele użytecznych informacji,a jeśli już takie są to ludzie cenią się.A na wydawanie pieniędzy na coś co nie jest pewne i sprawdzone  nie mam najmniejszej ochoty."Poszedłem "(niestety bez znajomości angielskiego) w świat w poszukiwaniu wiedzy,przeżywając katorgę gdy na początku każdą jedną stronę,każdy post musiałem wrzucać do translatora i po dośc długim poszukiwaniu .trafiłem na ich źródła.Są to głownie fora amerykańskie i rosyjskie.
      Na teraz mam kilka kont na którym pracują roboty i jedno z bardzo dobrą strategią na którym pracuję ręcznie.
      Tak wygląda wykres i dzisiejsze rezultaty

• By kopacz
      W tym poście chciał bym wam polecić stronę Letyshops
      Jest to strona która ma podpisaną umowę partnerską z największymi sklepami internetowymi takimi jak aliexpres, allegro, gropuon, mediamarkt, auchan i setki innych
      Po rejestracji na stronie instalujemy sobie wtyczkę do chrome, firefox czy innej przeglądarki, wchodząc na stronę sklepu klikamy we wtyczkę "aktywuj zwrot gotówki" dzięki temu dostaniemy zwrot kilu procent za zrobione zakupy na nasze konto. w niektórych stronach jest to nawet 15% ! 
      Dodatkowo dostajemy bonusy za ilość zrobionych zakupów i możemy otrzymywać dodatkowo do 30% od bonusu początkowego.
      Rejestrując się z mojego linku Letyshops dostajecie 7 dniowe konto premium które zwiększa od razu zwrot o 30%
      Za poleconych dostajecie 15% za ich zakupy (polecony dostaje całą sumę, Letyshops samo wypłaca prowizję ze swojego zarobku)
    • By kopacz
      Strona https://coinpot.co/ jest portfelem wirtualnym dla 6 kryptowalut BTC/DASH/LTC/DOGE/BCH oraz Coinpot
      Możemy zbierać kryptowaluty z następujących kraników i otrzymujemy wszystkie na nasze konto coinpot. Koniecznie musimy rejestrować wszystko na jeden nasz email
      Dodatkowo Coinpot możemy wymienić na dowolną walutę (z tych wymienionych tutaj) aby przyspieszyć wypłatę. Przy dość częstym odbieraniu nagród możemy mieć trzy cyfrową sumę w PLN miesięcznie na koncie
      bonusbitcoin Zbieramy BTC co 15 min od 3 do 50000 satoshi ale najlepiej wejść w opcję i zmienić aby losować średnią wyników najczęściej jest to od 6-10 w zależności od ceny btc. Dodatkowo za każde zebranie BTC dostajemy dodatkowo 3 Coinpot
      bitfun Zbieramy BTC co 5 minut, BTC rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco.
      moonbit  Zbieramy BTC co 5 minut, BTC rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
      moonbitcoin Zbieramy BCH co 5 minut, BCH rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
      moondash. Zbieramy DASH co 5 minut, DASH rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
      moondoge Zbieramy Doge co 5 minut, Doge rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
      moonliteco Zbieramy LTC co 5 minut, LTC rośnie nam z czasem im dłużej nie odbieramy tym więcej zbierzemy lecz na początku rośnie najszybciej oraz za każde zbieranie dostajemy 3 Coinpot tak więc lepiej zbierać na bieżąco. Dodatkowo dostajemy bonusy za losowania, za każdy kolejny dzień losowania (przy opuszczeniu jednego dnia zeruje się ten bosu) dostajemy +1% za wydobycie do +100% po 100 dniach. Oraz mamy tajemniczy bonus który jest losowy dla nas nie raz i po 80%.
    • By pietras1984
      No to mamy kolejną opcje na zarobienie dodatkowych pieniędzy. 15 euro do zgarnięcia za rejestracje (jest KYC) i wykonanie jednej transakcji, aczkolwiek tak naprawdę poźniej i tak wszystko wraca do naszego portfela, więc koszt transakcji będzie jedyną opłatą jako ponosimy.   Jak otrzymać wspomnianą sume niżej zieloną trzcionką. W tym miejsce dwa słowa o danym serwisie. Nie jest to nowość mimo tego co głoszą  promotorzy w internecie. Jak zdązyłem zauważyć Luno istniało już w  2013 roku, a może nawet 2012. Sam ich profil na Facebooku został założony jak sprawdziłem właśnie w 2013 roku, a według informacji na stronie firma powstała w 2012 roku.   Czym jest luno (tutaj kopia opisu z ich profilu na Facebooku) Luno jest wiodącą globalną firmą zajmującą się walutami cyfrowymi, z zespołem ponad 70 ekspertów w dziedzinie technologii i finansów, działającą w ponad 30 krajach. Nasze produkty i usługi sprawiają, że ludzie i firmy mogą bezpiecznie i łatwo przechowywać, kupować, używać i uczyć się o walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Naszą wizją jest wzmocnienie pozycji miliardów ludzi poprzez dostarczanie cyfrowych walut wszystkim, wszędzie.  (Dla szukających więcej info o firmie na dole link do bloga).  
      Jak otrzymać bonusa 15 euro. Instrukcja        
        1. Pobieramy aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC przez przeglądarkę  czysty link -https://www.luno.com/ Reflink- https://www.luno.com/invite/F4SPYZ 2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email   3. Weryfikujemy swoją tożsamość - standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa od kilku minut do 48 godzin) 4. Wchodzimy w zakładkę rewards i wpisujemy kod: F4SPYZ   5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Walleta” kilkamy i dodajemy minimum 15 EUR na saldo lub odrazu dokonujemy zakupu BTC za to 15€   6. Zakupu możemy dokonać przelewem bankowym lub kartą.   7. Gdy już kupimy BTC dostaniemy na portfel dodatkowe BTC o wartości 15 EUR   8. Konwertujemy wszystko na EUR i wypłacamy na swoje konto.     Bardziej szczegółowo na dany temat na moim blogu https://piotrswist.blogspot.com/2019/12/luno-rozdaje-15-euro.html#more  

• By pietras1984
      Moje usługi, to dość młody serwis którego włascicielem jest ING Bank. Wystartował on w październiku 2019 i służy do automatyzacji podczas płacenia naszych rachunków. Możemy więc korzystając z tego serwisu opłacic prąd, gaz, internet czy nawet czynsz, a co najważniejsze już za samą rejestrację otrzymamy 30zł, które możemy wykorzystać na opłacenie naszych rachunków. Poza bonusem za rejestrację "Moje usługi" dają możliwość zgarnięcia dodatkowych 300zł z programu poleceń. Za każdą zaproszoną osobę również otrzymamy 30zł, a łącznie z programu poleceń możemy zgarnąć 300zł.. Myslę że całkiem przyjemna suma pozwalająca opłacic nasze rachunki bez ponoszenia kosztów i uszczuplenia własnego portfela.
      Jak otrzymać darmowego bonusa? (sama promocja dostępna do odwołania).
       -Należy zarejestrować się TUTAJ podając kod polecający (można skorzystać z mojego :8VWN-K45J  -Następnie trzeba opłacić co najmniej jedną z tzw. zweryfikowanych opłat (np. za prąd, gaz, czynsz czy inne media).   W tym miejscu należy też dodać że dokonując płatnosci z wykorzystaniem bonusa w pierwszej kolejnosci opłata za dany rachunek pobierana jest w calości z naszego konta , a następnie w ciągu 2-3 dni otrzymujemy zwrot na nasze konto kwoty bonusowej.   Czym jest "zweryfikowana opłata"? To rachunek lub faktura, której dane zostały pobrane automatycznie poprzez serwis Moje Usługi ze zweryfikowanego źródła, które wskaże użytkownik. Może być to połączenie z dostawcą usług poprzez eBOK albo połączenie ze skrzynką e-mail. W ten sposób operator usługi chce weryfikować czy faktycznie chcemy płacić za usługi dostarczane przez dostawców.   Rejestracja z bonusem 30zl TUTAJ Bardziej szczegółowy opis na moim blogu TUTAJ