Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Albertowy

Witam - Albert - Wilno - Doswiadczenie 8 lat

Recommended Posts

Witam! Mam naimię Albert Kraiczyński, pochodzę z Litwy - Wilno. Ukończyłem Polską szkołę, więc polskiego języku jeszcze nie zapomniałem ))  i jest o bardziej Wileński, niż oryginalny Polski. 

8 lat temu zaczęłem ciekawić się rynkiem FOREX, zaczełem od seminarow bezplatnych, zatem byli seminary poważniejsze i aż do seminarów z Billem Hubardem (z Bloomberg TV). Z poczatku wyniki trejdowania byli tragiczne! A jeśli konkretniej - bardzo stabilnie w dół. I tak sobie pomyślałem - cudownie! Wszystko co ja robie - musze robić odwrotnie !! Tylko wyjaśnić co konkretnie ja robiłem i co właśnie trzeba było robić na odwrót - było nie łatwo :)

4 lata temu przyleciałem na Cypr, aby się użądzić u forex brokera i wiecej się nauczyć w tej sferze. Z początku to byli Binary Options, potem Forex, a teraz StockMarker - Equities, CFD, commodities a Forex jako extra. 

POWIEM SZCZERZE - kiedy miałem okazję pogadu-gadu na balkonie z kimś z dilingu (dealing desk), to pogląd na cały trading, forex, bardzo się mieniał... :|   rozczarowywały mnie pewne fakty i w końcu sam miałem możliwość jednym naciskiem na platformie zrobić mego klienta-trejdera bofatym albo spalić go depozyt (przy pewnych okazjach).

Tak pracowac sumienie dla mnie nie pozwalało, gdy z góry mi mówili: "Hey, Albercie, ten klient zbyt dużo robi zysku sobie - weź kontrol nad nim".

Właśnie z tej przyczyny długo na tym samym miejsu mnie nie było - mieniałem miejsce pracy. A puki pracowac nie zaczniejsz - nie dowiesz sie jak naprawde pracuje kompania...

TERAZ pracuje w superowej kompanii, pierwszy raz w życiu na pracy używam naprawdziwe swe imię i nazwisko ))

TERAZ, kiedy kasy mam dostatecznie - moją misją jest pomóc drugim i wlasnie teraz tym się zajmuję! Wczesniej pracowałem z Rosją, a 

TERAZ zaczynam pracować z Polską. Więc, WITAM WSZYSTKICH! 

Witaj,

i w końcu sam miałem możliwość jednym naciskiem na platformie zrobić mego klienta-trejdera bofatym albo spalić go depozyt (przy pewnych okazjach).

Jak konkretnie to wyglądało? Platforma udostępniała możliwość manipulacji kursem? Jak to wyglądało od strony technicznej?

Platformy cypryjskie (szczególnie opcje binarne) w dużej mierze zarządzane są przez izraelski biznes, którym często daleko jest od uczciwości.

Witam na forum, jak konkretnie chcesz pomóc? Uczysz jak skutecznie grać na giełdzie, czy wraz z jakąś firmą obracacie powierzonymi Wam pieniędzmi?

Bardziej "Uczysz jak skutecznie grać na giełdzie" a tak że opowiedzieć jak co-nieco wygląda w samym sercu kompanii (u brokerów), że kurcze nie tak wszystko pięknie wygląda, jak większość myślą!!   

Nie wszystko złoto co się świeci!

Spalanie klientów - jak to konkretnie wygląda?

po różnemu... kilka sposobów:

- Widzisz, że odkryta pozycja z ogromnym lotem, klient jest offline, spuskasz cene do jego S/L i już. Po 2 dniach zajdziesz przerobic ogon świecy (aby cena byla prawdziwa).

- jesli S/L nie wystawiony i widzisz ze cena wali w jego stronę w plius, robisz jego LOG OUT i ignorujesz go e-mail'y i dzwonki :)  i czekaz az cena wroci z powrotem (to bywa trwa godzine, dzien, 3 dni..)

- Możno nie pozwalać zakryć w profit pozycję.. niektórzy niezauważalnie zwiękrzają komisję.

Pewnie, jeśli trejder nie jest pniem, to włożąc usiłku wróci swoją kasę, ale mało kto się tego dobija

Osobiście dla mnie sumienie nie pozwalało tak palić swych klientów, podziwiałem jak to robili moi koledzy  x) 

Teraz pracuje w superowej kompanii, gdzie zarabiamy na komisji i ciesze się gdy moi klienci skutecznie zyskują ))

Powodzenia! ;) 

Edited by Albertowy

Trochę to źle "pachnie". To podchodzi pod kodeks karny. Jak możesz "upiększać" świece? Przecież notowania są ogólnoświatowe i jak

broker przekłamuje można tego bardzo prosto dowieść.

Co do reszty Twojej wypowiedzi nie będę się odnosił bo szkoda słów.

A jak myslisz dla czego IronFX ledwie nie aresztowali? Z tej samej przyczyny. I cudem zostal zywy, tylko dla tego, ze generalnym kompanii jest Cypryotem i CySec - Cypr. A dla Cypru nie byloby dobrze jesli taka kompania zlamala by sie. Ale to juz druga historyja..
Pewnie, Jesli retention widzi ze trejder cos kapuje, nie jest imbrykiem, to swiec upiekrzac nie beda. Ale zrobia LOG OUT! I NICZYM NIE UDOWODNISZ ZE TO NIE TY BLEDNE HASLO WPISYWALES! ;)

Jesli ktos sie nie zgadza z czym kolwiek napisanym, prosze smialo komentowac i nie zalowac slow )))

Edited by Albertowy

@Albertowy niewiem co chcesz udowodnić. Ja odbieram Twoje wypowiedzi jak gorzkie żale niczym nie podparte.

Nie wiem w jakim środowsku brokerskim działałeś i jakie tam były praktyki ale to co opisujesz jest nie do przyjęcia.

Sądząc po sygnaturze chcesz edukować. Jak zatem ta edukacja ma być przeprowadzona jak wg Ciebie

traderzy oszukują swoich klientów (inwestorów). 

Coś mi w Tobie "nie gra" i mam złe przeczucia. Powiedz otwarcie jaki cel chcesz osiągnąć będąc tutaj na forum?

common.. jak kto spytał, to i odpowiedziałem na pytanie... opowiedziałem to co widziałem. Nie mówie, że wszyscy brokerzy są tacy, ale zastanów się dlaczego 97% trejderów cierpią straty? kiedy kierunek ceny 50/50... Moim zdaniem Ludzie są zbyt "zareklamowani" brendami, wszystkie piękne kompanie wyglądają najsprawiedlejszymi. I mało kto jest gotów usłyszeć prawdę. I, każdy broker może sobie kupić rating na samej poważniejszej stronie internetowej... 

Temat jest nie o tym i dziś niedziela! :) Opowiedziałem krótko o sobie, więc, dyskusja zamknieta.

Jak będę miał natchnienia, to napisze cos dotyczącego edykacji ;-]

dzięki wszystkim za uwage i czytanie mego polskiego ))) 

Sławek to o czym pisze Albertowy jest prawdą. Brokerzy na dużą skalę oszukują i dają wygrać do pewnego poziomu tylko. Tak się dzieje w wielu wypadkach. Szczególnie jest to widoczne w przypadku opcji binarnych, słyszałem nawet o tym, że twórcy oprogramowania dają specjalne narzędzia administratorowi do takiej manipulacji. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego brokera, który ostatecznie obniży Ci zwroty, albo będzie kombinował tylko przy wyjątkowo dużych wygranych, a nie na wykresach. Dobrze jest więc jeśli wykresy są dostarczane przez niezależnie od brokera firmy.

• Like 1

Kończymy offtop. 

@Albertowy się przywitał a teraz czas bądź na otwarcie własnego wątku w odpowiednim dziale bądź udzielanie się w już istniejących...