Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Jeo

[SCAM] Profitration - 110% /12H - www.profitration.com

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nazwa programu: Profitration

Plany inwestycyjne:

35% godzinowo przez 3 godziny ( ostatecznie 105%)
inwestycja od $1.00 do $50000.00

18% godzinowo przez 6 H ( ostatecznie 108% )
inwestycja od $1.00 do $100000.00

10% na godzinę przez 12 H ( ostatecznie 120% )
inwesetycja od $1.00 do $200000.00

Minimum inwestycyjne: 1$
Akceptowane systemy płatności:  PM / Payeer / BTC
Wypłaty (manualne/aut.): instant

system poleconych 

• Our first level referral bonuses:
Name From To Commision (%) Referral Range 1 20 4.00 Referral Range 21 50 5.00 Referral Range ( Bonus 20 USD) 51 100 6.00 Referral Range ( Bonus 50 USD) 101 200 7.00 Referral Range ( Bonus 150 USD) 201 500 8.00 Referral Range ( Bonus 1000 USD) 501 and more 10.00 Commissions level 2 - 3 - 4 ( 12% )

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:

Program jest świeży, wystartował dziś, w regulaminie możemy znaleźć zapis, że to hyip i inwestycja to ryzyko. Rzekomo również korzystają z "robota" grającego na FOREX.  Strona jest prosta w nawigacji, szybkie zwroty inwestycji, wypłaty natychmiastowe. Dostępny kalkulator zysków, możliwość składania depozytów z środków zarobionych w programie. Statystyki programu dostępne na stronie, także widoczne są ostatnie wpłaty i wypłaty. Można ustawić także system bezpieczeństwa na logowanie z różnych adresów ip. Ciekawe bonusy za zdobywanie poleconych.

'' Link do rejestracji >>kliknij<< "

"Wchodzisz na własne ryzyko, żaden program nie daje gwarancji zarobku"

Edytowane przez Jeo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Weszlem, zobaczymy czy bedzie + albo -

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już zakończyłem przygodę w programie, wszedłem jakoś po 16, poreinwestowałem, ROI 114% i szukam dalej ;)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

u mnie ROI 129%

edit. przestał płacić, można z tym do scamu :)

Edytowane przez Jeo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez cryptoinvestment

EXSPACE.pro
      Plany inwestycyjne: naliczenia w dni robocze

Minimalna inwestycja: 0.002 BTC - należy kupić tokeny ICO i je można zainwestować w płany
      Wypłaty: do 50h w FAQ, ale zazwyczaj są szybkie do 2h
      Min. do wypłaty: 1 EXS - obecnie 0.0002 BTC, konwertowane do BTC podczas wypłaty
      póżniej w fazach ICO EXS będzie droższy
      Program partnerski:

OPIS:

Ciekawy nowy program ubrany w szaty ICO i oferujący usługi traderów, którzy wspaniałomyślnie dla nas zarabiają i to do 150% ROI w krótkich odstępach czasu.
      Projekt przypomina mi bardzo taki inny lendingowy Exchange Coin, który dał zarobić, w pewnym momencie po prostu zaprzestano planów, ale każdy ukończył to co miał.
      Później były giełdy, ale ostatecznie to tam gdzieś sobie spadło i teraz coś tam niby cisną. Ogólnie dało się zarobić, a to wygląda mi podobnie, więc próbuję.
      Strona jest dosyć dopracowana i fajnie to wygląda. jest Whitepaper i roadmap standardowo + te plany, czyli za coiny możemy zainwestować u danego "tradera".
      Zależnie od wysokości wkładu mamy od 1.5 do 3% dziennie, innych planów nie omawiam, bo ja lubię wypłacać w takich cudach codziennie, bo to minimalizuje ewentualną stratę w razie scamu.
      Na stronie są filmy instruktażowe, są też kanał i grupa na telegramie, można tam np. zobaczyć dowody wyplat, ja będę miał po 24h, bo pierwsze naliczenie jest po 24h i cały depozyt pracuje do osiągnięcia 150% ROI.
      Trzymam kciuki, bo trochę tu wrzucam - 0.3 BTC. Niech się kręci.
      Link referencyjny: www.exspace.pro

Moja wpłata:

• Przez lordzuk
      Nazwa programu Jazz Bit Trading company 

Minimum inwestycyjne: 10$
      Akceptowane systemy płatności: BITCOIN, BITCOIN CASH, LITECOIN, ETHEREUM, DASH, NEO, PAYEER, PERFECT MONEY
      Wypłaty (manualne/aut/instant):manualne do 48h  1$/ 0.0005 BTC/ 0.05 LTC/ 0.0055 BCH/ 0.017 DASH/ 0.013 ETH/ 0.17 NEO.

Opis w trakcie tworzenia : A wiec dziś dołączyłem do nowego ciekawego hyipka i przestawiam wam go na forum, dlatego do rzeczy. Program wystartował 02.10.2018, na start mamy 5 monitorów wiec moje dobra promocja. Sam program ładnie przygotowany autorki skrypt + unikalny desing. Jeżeli chodzi o plany to mamy wybór dla każdego od naliczeń dziennych tnz principal incuded po naliczania ze zwrotem depotu na koniec po plan after ( wpłacamy i po określonym czasie dostajemy depo+zysk ale tak tylko w palnie after ) Ja osobiście wszedłem za 200$ w bitku  (0.03 BTC) w plan z naliczeniami dziennymi( w dni biznesowe) no i oczywiście liczę na zarobek. Depozyty w krypto zostają w krypto a to jak dla mnie plus , program ref 7-1. Program jest hyipem wiec licz się z ryzykiem inwestycyjnym ! A i fajna opcja iż w programie mamy kranik BTC+inne krypto co godzinę możemy zebrać bitka lub  inne krypto i dodać na balans
    • Przez Polon
      Jeżeli pomysł ministerstwa finansów się ziści, to na wzór rejestru zakazanych bukmacherów, powstanie rejestr zakazanych programów inwestycyjnych. Strony takich programów będą blokowane przez operatorów telekomunikacyjnych. Wówczas jak podejrzewam, inwestowanie w takim programie może być podwójnie ryzykowne. Podstawowe ryzyko to oczywiście takie, że taki program może sam się zwinąć w dowolnym momencie z kasą użytkowników. A drugie ryzyko to takie, że nie znamy dnia ani godziny, kiedy taki program nagle zostanie dodany do rejestru stron niebezpiecznych i strona zostanie zablokowana przez operatora telekomunikacyjnego. Jeśli ktoś przed taką blokadą by zainwestował, to wyciągnięcie kasy bez normalnego dostępu do strony może być co najmniej utrudnione. No cóż, jak widać, "dobra zmiana" nie próżnuje i wie lepiej co jest dobre dla obywatela. 
      Ciekawe co w takiej sytuacji zrobią polscy naganiacze jeśli jakiś "super program" do którego naganiają zostanie zablokowany   
      https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/rejestr-niebezpiecznych-stron-www-knf-z-urzedu-zablokuje,2586730,4141
    • Przez cryptoinvestment
      Midnight Run Live

Plany:
      Wchodząc z refa mamy 3.3% dziennie, ze strony bez refa 3% dziennie

Minimalna inwestycja:
      0.01 ETH
      Wypłaty: Instant ETH
      Wpłaty: ETH
      UWAGA: wymagany portfel MetaMask
      Ten portfel integruje się z tą stroną/kontraktem i po wpisaniu kwoty na stronie, trzeba potwierdzić przelew w MetaMask (który uprzednio zasiliśmy ETH)
      Należy pamiętać, żeby trochę odliczyć na fee na portfelu. Sugerowana fee w GWEI: min. 10
      Program Partnerski: 2.5% 
      OPIS:
      Nowa i intrygująca aplikacja DApp (czyli decentralized application), czyli oparta na blockchain - zdecentralizowana na smart contract'cie.
      Co nam to daje - ano to, że jak nie ma w kodzie machlojki to całym kapitałem steruje nie admin czy deweloper, tylko blockchain ETH i napisany pod ten cel kod.
      Śledzę ten rynek od czasu prekursora Proof Of Weak Hands. Od tego czasu zaczęło powstawać dużo takich aplikacji i ludzie tu wpłacają duże kwoty.
      Taka aplikacja potrafi w parę dni zebrać np. 3000 ETH, więc dzieje się tu.
      Legenda - z czego kasa - z ludzi, jest tam też a la blockchain lotto, czyli hazard.
      Czy to może działać ? No może, żależy od ludzi, póki co ładnie już rośnie stan konta, a start dopiero za 2 dni.
      Naliczenia są o stałej porze codziennie - u nas o 2 rano. Jak chcemy wypłacać to dajemy collect i potwierdzamy i mamy na portfelu.
      10% z wpłat idzie na gierkę/lotto Midnight Run i tam jest losowanie, no i 10% dla teamu - niech mają, co mają kraść
      W losowaniu rzekomo każdy ma równe szanse, bo to blockchain losuje - ciekawe. Na górze pokazuje się pula nagród też (na zielono).
      Całość jest prosta i w zasadzie nie ma tam za dużo opcji i to w sumie jest chyba na plus.
      Ja liczę, że tu się da zarobić, to jest coś nowego i ludzie się tym interesują. Poza tym pompują to YouTuberzy, jak np. Oracle.
      Oczywiście program/strona jest ryzykowna, jak każda inwestycja w internecie.

LINK DO REJESTRACJI: https://midnightrun.live

MOJA WPŁATA:
      https://etherscan.io/tx/0xb11a141ed8bea0c48eb96f2ee6034904aae0b4600fcaaaa6047f6b04e532133d - na próbę 0.1 ETH, jak wystartuje to planuję dorzucić, na razie testuję
    • Przez cryptoinvestment
      BitRise Trade LTD

Plany:

RISE+
      2.15% DZIENNIE NA 25 DNI
      Deposit return: 100 %
      Total returns: 153.75 %
      I deposit: 20 USD
      bonus: 5 %

RISE++
      2.95% DZIENNIE NA 21 DNI
      Total returns: 161.95 %
      I deposit: 2000 USD
      bonus: 7 %

RISE PRO
      115% AFTER PO 7 DNIACH
      Deposit return: 0 %
      Total returns: 115 %
      I deposit: 20 USD
      bonus: 5 %

RISE PRO+
      180% AFTER PO 15 DNIACH
      Total returns: 180 %
      I deposit: 5000 USD
      bonus: 10 %

RISE V.I.P
      5.2% DZIENNIE NA 30 DNI
      Total returns: 256 %
      I deposit: 5000 USD
      bonus: 10 %

RISE V.I.P+
      12.5% DZIENNIE NA 15 DNI
      Total returns: 187.5 %
      I deposit: 10000 USD
      bonus: 15 %
      Min. inwestycyjne:
      20$
      Wypłaty:
      instant
      Procesory:

Program partnerski:

Statystyki:

Opis:
      ŚWIEŻYNKA! Bardzo starannie przygotowany projekt, wydaje mi się, że może trochę pochodzić.
      Legenda - Forex Bla Bla Bla. Planów jest dużo i są takie dla dawców kapitału, więc może to będzie taki fajny mid-term.
      Sam wchodzę na początek za ok. 100$ (0.43 ETH), ale w ETH w pierwszy plan. Inne są dla bardziej majętnych, no chyba, że 1 after też jest.
      Depozyty można zakładać w USD, USDT, ETH i BTC - to jest fajne. Oby dał fajnie zarobić, świeży to może się uda
      W planach są jakieś tam bonusy, więc pracuje dla mnie 0.45 ETH.
      Jest też czat i zabezpieczenie 2FA co jest w sumie rzadkie - na plus.
      Program jest oczywiście ryzykowny, bo jednak płaci sporo, wiadomo 100% ryzyka !

LINK DO REJESTRACJI: https://bitrise.trade
      MOJA WPŁATA: