Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

MrRabbit

Współpraca z recyclix

Recommended Posts

Mam pytanie. Poznałem pewną osobę z Azji, która chciałaby abym jego agentem między nim a Recyclix. Chciałby dostarczyć bardzo duże ilości plastiku do Recyclix i miałbym mu w tym pomóc. Teraz pytanie - czy wiecie może czy jest to możliwe? Czy zalicza się to jakoś do systemu poleconych? Z tego co wiem, to ma być to układ między tą osobą a firmą. Stałe dostawy, ok 200 ton na miesiąc.

Edited by TRUPIOBLADY

Nie pamiętam gdzie dokładnie, ale gdzieś na stronie recyclixu (w każdym razie wiem, że było to po angielsku napisane) czytałem, że można zarabiać odnajdując odbiorców ostatecznego produktu. Wydaje mi się, że było też napisane o dostarczaniu śmieci. Najlepiej zadzwoń do biura i się dowiedz:)

Ciekawa sprawa wyszła. Polski support odpisał mi, że skupują tylko folie i nie przetwarzają nic innego. Natomiast zagraniczny Support wydawał się na zdziwionego ilością surowca i odpisał, że dowie się jaką cenę są w stanie zaproponować, zapytał kto opłaci dostawę i napisał, że odpisze w poniedziałek. W tym momencie się zgubiłem. Więc w końcu przetwarzają również plastik z butelek i korków czy nie? Wg polskiego Supportu NIE, a z rozmowy z zagranicznym Supportem wynika, że TAK. No cóż, poczekam, zobaczę co odpiszą.

Faktycznie ciekawa sprawa wyszła... z tego co teraz znalazłem na polskiej stronie recyclixu to jest napisane, że kują PP i LDPE. Czyli polietylen i polipropylen z tego co na wiki znalazłem. Butelka PET to Poli(tereftalan etylu), więc chyba coś innego. Ale przyznaję- nie znam się na tym.

Choć mam nadzieję, że uda Ci się zostać pośrednikiem, raz że zarobisz, a dwa że weryfikacja byłaby wtedy na 99%:)

Ciekawa sprawa wyszła. Polski support odpisał mi, że skupują tylko folie i nie przetwarzają nic innego. Natomiast zagraniczny Support wydawał się na zdziwionego ilością surowca i odpisał, że dowie się jaką cenę są w stanie zaproponować, zapytał kto opłaci dostawę i napisał, że odpisze w poniedziałek. W tym momencie się zgubiłem. Więc w końcu przetwarzają również plastik z butelek i korków czy nie? Wg polskiego Supportu NIE, a z rozmowy z zagranicznym Supportem wynika, że TAK. No cóż, poczekam, zobaczę co odpiszą.

i co coś się wyjaśniło w poniedziałek ?

Dzisiaj dopiero odpisali. Najlepsze to to, że babka zrozumiała, że to ja chcę kupić 22 tony śmieci. A dwa razy pisałem, "Wy kupujecie, ja sprzedaję". Oczywiście po angielsku. Nawet pokazałem jej zdjęcia jaki dokładnie plastik jest do sprzedaży (dokładnie ten, bo zdjęcia własnej roboty). Ale ona i tak nie zrozumiała... No cóż, czekam dalej.

hmm wcale bym ich tak szybko nie tłumaczył ze coś źle zostało zrozumiane - może sprawa ich zaskoczyła i nie wiedzą sami jak rozwiązać sytuację aby istnienie recyclix nie legło w gruzach bo realnie patrząc pozyskanie klienta dla nich powinno być tylko pozytywną informacją .

No wiem na pewno, że gdybym ja miał to kupować, nie byłoby problemu. Pytanie jest czy oni przyjmą mój towar.

A może to ma wyglądać tak, że Ty im wysyłasz towar a oni Tobie wirtualne kg na konto w recyclixie... i tam możesz przetwarzać to i dopiero wypłacać :)

Hehe, takiego czegos to by nie było :D Sprawa prosta - z Azji jest dostawa surowca, oni za niego płacą, przetwarzają i sprzedają. Zysk ma osoba dostarczająca, ja oraz Recyclix. 

Chcesz ściągnąć do Polski 200 ton śmieci z Azji?!

Edited by rcielak

Nie do końca ja. Ja miałbym być pośrednikiem. Oczywiście jeśli wszystko się uda i byłoby to opłacalne. I na razie jednak tylko 22 tony na miesiąc. Ale to wymagane minimum, bo jak mniej to ta osoba się nie chce nawet angażować. Lub - jeśli Recyclix zechce - więcej.

Edited by TRUPIOBLADY

Dzisiaj dostałem odpowiedź. Ale dalej Support nie rozróżnia "sell" od "buy". Tłumaczę im ciągle, że to ja im sprzedaję, że ja im chcę to dostarczyć a oni, że muszę załatwić sobie transport w Litwy i niedługo mi wyśle ceny razem ze zdjęciami. Angielski na bardzo niskim poziomie. Dalej czekam na rozwój sytuacji....

Teraz natomiast pisze mi, że mnie rozumie i nagle cene z uwzgledniona wysylka mi podadza za kilka dni. Oj ciężko się dogadać, oj ciężko.

Nie chcę Cie matwić, ale ściągniecie śmieci z poza UE nie jest wcale takie proste. Trzeba mieć tyle papierów, że szkoda gadać.

No, ale powodznia;)

Wiem wiem, ale z tego co wiem to ta osoba jest politykiem czy coś takiego i nie będzie z tym problemu. Ja natomiast czekam na odpowiedź recyclix.

czy ostatecznie sprawa się wyjaśniła ?

Tak, przepraszam, że nie napisałem. Recyclix nie potrzebowało tego surowca, więc niestety do współpracy nie doszło.

Ale jakich argumentów użyli, nie pasował im gatunek, miejsce pozyskania, a może wcale nie kupują od nikogo?

"For now on we have enough suppliers of this material."

Ale wcześniej pisali, że w ogóle tego materiału nie przyjmują, więc to trochę dziwne.

Nie mogłeś rozejrzeć się "po rynku", podzwonić po innych firmach tego typu i przedstawić im swoją ofertę? Mogłeś na tym nieźle zarobić. Jeżeli nie jest jeszcze zbyt późno to poszukaj innego kupca w kraju lub za granicą.

ja zainwestowalem 4048 euro w recyclix.. na razie jestem bardzo zadowolony, reinwestuje pieniadze w udzialy i smieci, od 20 stycznia 2017 bede wyplacac po nie cale 3250 zl co 5 tygodni :)

gdybym wyplacal od razu po zainwestowaniu , mialbym tylko 1850 zl,

Szkoda, że nie trafiłem tutaj wcześniej. To jest mega ciekawy temat i (jak ktoś pisał wyżej) to by potwierdzało prawdziwość Recyclixa w 99%. Do tej pory gdzie nie patrzę to potwierdzam realność tej firmy, ale jedynie w tym zakresie, że to na 99% zwykły hyip jest.

Skoro nie chcieli kupić śmieci to może ktoś wie skąd się bierze pokrycie na te wszystkie śmieci, które to niby użytkownicy kupują. Mają pokrycie na te setki tysięcy ton? Skoro tak to skąd pochodzą.

Źeby nie było za lekko to również ktoś wyżej pisał, że butelki PET to jednak inny surowiec niż oni kupują. Nie znam się na tych materiałach, ale skoro odpada butelka PET (która jest najczęściej występującym plastikowym odpadem) to już kompletnie nie mam pojęcia skąd pokrycie na taką ilość śmiecia. Ktoś jest w stanie to wytłumaczyć?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By pepperoniss
      Decyzją Prezesa UOKiK -
      https://decyzje.uokik.gov.pl/bp/dec_prez.nsf/43104c28a7a1be23c1257eac006d8dd4/dd5fa153d6e2fd3cc12581f300544487/$FILE/DECYZJA Nr DOIK-42017.pdf
      Recyclix ma oddać inwestorom zainwestowane kwoty z uwzględnieniem dokonanych wypłat oraz zapłacić Prezesowi ok. 25 zł kosztów postępowania
    • By Moksiu
      Napiszcie jakiej wielkości zwroty otrzymaliście.
      Ja 395 kg z datą przyszłą 13.03.2017
      395 z 1679 kg
    • By Bodeha
      Tak to tu zostawię

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dgp-recyclix-piramida-finansowa-30-tys-osob-moglo-stracic-pieniadze/16p1hy1

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1024693,recyclix-ekologiczny-parabiznes-pod-lupa-knf.html

• By PWarszawski
      Na wstępie witam wszystkich.

Chcę zacząć inwestować w Recyclix i tu moje pytanie- jak najlepszej(najtaniej) wpłacić pieniądze? Mam tu na myśli prowizję/przewalutowania(w przypadku PLN), jak i również czas zaksięgowania wpłaty/wypłaty. Tu zauważyłem, że najlepiej egzamin zdaje wpłata/wypłata w BTC, tylko pytanie, jak to wygląda pod względem prowizji? Opłaca się kupić BTC i w nich wykonać przelew? Kolejne pytanie, czy nie jest to ryzyko przy ewentualnych spadkach Bitcoina? 

Miło by było, jakby ktoś pokusił się o konkretne liczby i jakieś zestawienie.

Z góry dzięki, pozdrawiam.