Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Fricooo

[Autopilot] Program ułatwiający zarabianie na buxach

Recommended Posts

Witam serdecznie!
W tym temacie opiszę Wam program pozwalający na zarobienie dobrych pieniędzy na buxach. Wiadomo, że klikanie w kilkadziesiąt buxów samemu jest bardzo czasochłonne i szybko staje się męczące. ClickersMulticlicker robi to jednak za nas i klika reklamy jednocześnie na wszystkich interesujących nas buxach. Zajmuje to kilka minut, a nasze zadanie polega wyłącznie na przepisaniu raz na jakiś czasu kodu captcha. Na 1 buxie po 2 miesiącach możemy zarobić 2-4$. Przy 50 stronach wygląda to dużo lepiej bo powinno to być około 100-200$. Oczywiście kilka buxów może okazać się niewypłacalne, ale jeżeli potraktujemy to jako dodatkowe zajęcie które pochłonie nam max. 10min na dzień to możemy być zadowoleni.

Aby otrzymać key'e wyślij mi na PM listę stron wraz z nazwą jaką użyłeś przy rejestracji. Pamiętaj aby użyć mojego refflinka!

[spam]

(temat wstrzymuję na 1 dzień - jutro budowa tematu zostanie zmieniona na odpowiedni i dalej będziemy mogli kontynuaowac temat)

Na początek co to jest ten Clikersmulticliker?

Clikersmulticliker to program, który automatycznie klika reklamy na wielu stronach PTC (buxach), a jedyne czego od nas wymaga to wpisanie raz na jakiś czas kody captcha.

Jak działa program (instrukcja)?

1) Pobierz program: http://mc2.clickers.info/

2) Otwórz folder z  Clikersmulticlikerem i wklej [spam] do folderu "Sites":

image.png

3) Po wgraniu pluginów otwórz program i kliknij "Add" po lewej stronie, po czym wybierasz jakiś plugin:

image.png

4) Kolejny krok to uzupełnienie danych, które użyłeś przy rejestracji:

image.png

5) Powtarzamy punkt 3 i 4, aż dodamy wszystkie interesujące nas pluginy.

6) Po wykonaniu punktu 5 klikamy "Start all", przepisujemy kilka kodów captcha i program zaczyna zarabianie. Po prawej stronie widzimy wyniki.

Opis funkcji programu:

image.png

- Add - Dodanie pobranych pluginów

-Remove - Usuwanie starych pluginów

- Start - Program rozpoczyna pracę na wybranej stronie

- Start all - Program rozpoczyna pracę na wszystkich stronach

- Stop - Program kończy pracę na wybranej stronie

- Stop all - Program kończy pracę na wszystkich stronach

- Edit - Edycja ustawień pluginu

- Settings - Ustawienia programu

Opis statusów stron:

- Done - program skończył pracę na stronie

- Bad captcha - źle przepisaliśmy kod. Klikamy jeszcze raz 'Start" na tej stronie

- Plugin Error - musimy poczekac na nową wersję pluginu

- Bad login data - podaliśmy złe dane do logowania

- Clicking advert - reklamy są obecnie klikane

- Stop connection error - strona może być chwilowo niedostępna. Musimy po jakimś czasie ponownie spróbować kliknąć "Start".

Codzienna aktualizacja pluginów:

Zapraszam: [spam]

(temat wstrzymuję na 1 dzień - jutro budowa tematu zostanie zmieniona na odpowiedni i dalej będziemy mogli kontynuaowac temat)

[spam]

LINK

Edited by Fricooo

ktoś testował?

bot w 10 min obskakuje 50 programów? czy 10 min na 1 program?

duzo tych captchy jest?

ktoś testował?

bot w 10 min obskakuje 50 programów? czy 10 min na 1 program?

duzo tych captchy jest?

No ja oczywiście testowałem + na innych forach też znajdziesz osoby które tego używają. Bot obskoczy w 10 minut 50 stron, bo klika wszystkie buxy jednocześnie. Przy starcie musisz przepisać około 10-20 kodów, a później wyskoczy może jeden kod na 2 minuty :)

Najlepiej spróbować samemu :)

Skoro autor tematu testował to pytania:

- jak długo testował, testuje?

- na jakich buxach (coś na zrzucie ekranu widać ale czy masz jakieś stałe)?

- ile udało się wyklikać ($) a ile wyplacić?

Skoro autor tematu testował to pytania:

- jak długo testował, testuje?

- na jakich buxach (coś na zrzucie ekranu widać ale czy masz jakieś stałe)?

- ile udało się wyklikać ($) a ile wyplacić?

1. Testowałem już ten program w starej wersji programu (MC2) i zarobki były naprawdę satysfakcjonujące jak na buxy, ale wtedy zrezygnowałem ponieważ próbowałem jakiś większych inwestycji. Obecnie kilka dni temu wróciłem do programu i mam zamiar używać programu codziennie i zarazem aktywnie prowadzić ten temat (codzienne aktualizowanie), aby była to jakaś odskocznia dla osób które zaczynają z zarabianiem lub boją się większych inwestycji.

Program używam na wszystkich buxach, które są umieszczone w linku podanym w temacie (tam wszystko na bieżąco aktualizuje). Niewypłacalne strony są usuwane, a dodawane są pluginy nowych stron lub tych bardziej zaufanych. 

2. Podam na przykładzie chociażby ostatnich 4 dni. Program przez ten czas zarobił 10$, czyli całkiem niezła kwota jak na fakt że program odpalam tylko raz dziennie na te 10-20 minut i przepisze kilka captcha.

3. Program nastawiony jest tak ze przynosi zyski po jakimś czasie, ponieważ aby zebrać minimum w jednym buxie potrzeba około 1 miesiąca. Ale po tym miesiącu powiedzmy masz minimum w chociaż 40 buxach, a wypłaci 70% z nich to powinieneś zarobić minimum te 150zł. Fajne jest też to, że jeżeli bux nie wypłaci to środki możesz przeznaczyć na reklamę swojej strony, bannera itd. więc i tak to jakoś spieniężysz. 

Na PM napisały już 2 osoby :P Oczywiście dostały już odpowiedź i zachęcam do zadawania pytań. Jeżeli ktoś czegoś nie rozumie, mogę mu to wytłumaczyć - nie ma co się bać :P

Edited by Fricooo

Przed chwilą dostałem key do 1 buxa  uruchomiłem program  i już wyklikał mi wszystko w 1 min :) . Super Programik polecam , pisać po keya nie ma co czekać :)

Przed chwilą dostałem key do 1 buxa  uruchomiłem program  i już wyklikał mi wszystko w 1 min :) . Super Programik polecam , pisać po keya nie ma co czekać :)

Dzięki za pozytywny komentarz :P Tak jak kolega pisał jeżeli ktoś chce zautomatyzować swoją pracę na buxach to proszę pisać :)

#EDIT

!UWAGA!
Temat wstrzymuje do dnia jutrzejszego, poniewaz prawdopodobnie bede musial zmienic budowe tematu, aby uniknac przenoszenia Was na inne strony. 
Pozdrawiam i proszę o cierpliwość :)
Edited by Fricooo