Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

anula93

Sky Way - www.rsw-systems.com

Recommended Posts

Tymczasem po półtora roku od doniesienia o budowie plstikowego wagonika, któóry pędząc 500 km na gozinę na 15  km będziie miał 21stacji w polskiej pazie pojawiły się informacje, że SkyWay osiagnął sukces i po pustyni na dwu kilometrach llata - jak po polu na Białorusi - ich innowacjna kolejka.

https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/nauka-i-technika/zaprezentowano-pierwsza-nadziemna-kolejke-elektryczna-rozpedza-sie-do-150-kmh/lyzz34f

Nie weryfikowałem treśści z tego artykułu... :) 

Ups...

Tu piszą o 400 metrach :) 

https://nt.interia.pl/raporty/raport-inteligentne-miasto/smartcity/news-skyway-pierwsza-na-swiecie-siec-elektrycznych-kapsul-powietr,nId,5022965

Sukces jak ta lala :) 

A tu dść dobrze udokumentowany źródłami wpis na temat SkyWay w angielskojęzycznej wikipedii

https://en.wikipedia.org/wiki/SkyWay_Group

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By marcinryt
      Witajcie,
      Mam taki pomysł na większą skalę.
      Chodzi o "uprawę" Drzew tlenowych tak zwanych oxytree
      Docelowo zakup gruntów i uprawa tych drzew w ilości ok 100 hektarów to jest ok 50000 drzew
      Sprzedaję prawo własności drzewa i części zysków z nim związanych.
      Cena zakupu 1 drzewa to 300 zł - co obejmuje, sadzenie, nawożenie, pielęgnacja, ogrodzenie powierzchni uprawianej, wycinka, sprzedaż - czyli pełna obsługa"
      Cena sprzedaży 1 drzewa po 6-7 latach to w granicach 50Euro dajmy na to 200 zł po czym drzewo z powrotem odrasta
      Inwestor otrzymuje 50% czyli 100 zł (choć w obecnym czasie może to być większa kwota) załóżmy 50% z zysku ze sprzedaży
      30% jest przeznaczonych na wykup udziałów - praw własności drzew od inwestorów % w zależności od pakietu
      20% przeznaczona dla mnie,
      Pakiety inwestycyjne:
      Pakiet A: 1-30 drzewek  - 50%  z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 2% w skali roku od zainwestowanej kwoty.
      Pakiet B: 31-60 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 2,5% w skali roku od zainwestowanej kwoty., wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 1/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 2 arów uprawy)
      Pakiet C: 61-120 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 3%w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 3/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 6 arów uprawy)
      Pakiet D: 121-200 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 3,5%w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 8/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 16 arów uprawy)
      Pakiet E: 201-320 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 4% w skali roku od zainwestowanej kwoty., wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 13/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 26 arów uprawy)
      Pakiet F: 321-500 drzewek 50% z zysku od sprzedanego drzewa, gwarancję wykupu prawa własności pakietu w cenie 5% w skali roku od zainwestowanej kwoty, wpis do księgi wieczystej o prawie własności gruntu w wielkości 24/50 hektara uprawy (czyli stajesz się właścicielem 48 arów uprawy)
       Czyli na przykładzie przy inwestycji załóżmy 10 drzew - wykładam 3000 zł po 6-7 latach zostaje wyciętych 10 moich drzew - przewidywany zysk z 1 drzewa 100 zł *10 = 1000 zł po kolejnych 5 latach następne 1000 zł,  itak dalej. Załóżmy że po tych 6-7 latach firma zdecyduje się wykupić moje drzewa to dostanę: 3000 zł mój wkład plus 1000 zł za sprzedaż plus 360-420 zł za odsetki roczne zyski razem 4360-4420 zł co daje zwrot z inwestycji ok 45-48% w całości (ok 6-7% w skali roku)
      Przy zakupie Pakietu D 150 drzewek 45000 zł, po 6-7latach posiadam 8/50 hektara własności gruntu, 150 drzewek * 100 = 15000 zł po kolejnych 5 latach 15000 zł, itd.  Załóżmy, że po tych 11-12 latach firma zdecyduje się wykupić moje drzewa dostanę w tedy 45000 zł mój wkład, plus 2 tury sprzedażowe po 15000 razem 30000 zł plus 17325-18900 za odsetki roczne. Po 11 latach z kwoty 45000 zł dostanę ok 92300 to ponad 100% zysku ( co daje ok 9-10 % w skali roku)
      Jeżeli ktoś będzie chciał sam wcześniej zrezygnować z inwestycji to będzie mógł go odsprzedać innemu inwestorowi, ewentualnie będziemy mogli go my wykupić.
      Prawo własności gruntu uważam za odpowiednie zabezpieczenie inwestycji.
      Załóżmy, że firma sprzeda wszystkie pakiety (znajdzie inwestorów na 50000 drzew) zakupi odpowiedni areał (100ha) ogrodzi go, zbuduje system nawadniania i w 2022 roku zacznie się uprawa, i po tych wszystkich inwestycjach zostaną dodatkowe środki ze zgromadzonego kapitału, to wówczas zostaną one zainwestowane w punkt tartaczny, skład zaopatrzenia, a z zysk z tej dodatkowej działalności zostanie podzielony na dodatkową dywidendę oraz wykup pakietów.

• By nowampson
      Program:

Zwrot/Plany:
      (Naliczenia w dni robocze)

Wypłaty: manualne
      Mój komentarz: 
      Program typu after który dopiero co wystartował(spał ponad 250dni). Po pierwsze posiada doświadczonego i otwartego na kontakt admina(Właściciel programu na R.....N, który działał i płacił 4-5msc). Twierdzi, że nie jest typowym scammerem. Wiadomo to tylko słowa ale jak pamiętamy z poprzedniego prgoramu admin potrafi dobrze promować i posiada na to spory budżet. Ja ze swojej strony wchodzę za $200 z czasem dołożę do $500 na dniach. 
      System referencyjny:
      Bardzo rozbudowany z bonusami za LVL oraz miesięcznymi + 5% z refa

Mój depozyt:

• By NomenOmen
      Honeygain to podmiot, który umożliwia nam osiąganie pasywnego dochodu dzięki udostępnianiu firmie naszego łącza internetowego, a konkretnie wolnego transferu danych. Legenda działania firmy opiera się na sprzedaży naszego transferu danych klientom firmy, najczęściej są to firmy z branży badania rynku i handlu elektronicznego. Z informacji dostępnych na stronie można dowiedzieć się, że firmy te pozyskują informacje z sieci w celu badania rynku, zapobieganiu oszustwom reklamowym, ochrony marek firm, analizy cen oraz agregacji opłat za podróże i usługi monitoringu SEO. Zestaw działań jest spory, jednakże nie mamy pewności do końca czym się firma zajmuje i w jakim celu ten nasz pakiet danych jest wykorzystywany.
      Minimum do wypłaty wynosi 20 dolarów. Zlecenie wypłaty możliwe jest tylko przez konto Tipalti i konieczne jest zarejestrowanie się w tym serwisie z linku dostępnego w serwisie honeygain. W każdym razie proces zbierania tych 20 dolarów jest dosyć powolny. Są różne wyliczenia ile danych trzeba przesłać, aby uzyskać te 20 USD. Zależne jest to od indywidualnej wyceny, jednakże w internecie pojawiają się wyliczenia iż jeżeli w ciągu każdego dnia prześlemy po 1 GB to w ciągu miesiąca możemy uzyskać nawet 3 USD. Istnieją także czynniki, które mogą sprawić że przesył danych będzie mniejszy lub większy, a co za tym idzie także nasz zarobek.
      Chociaż na początku proces zarabiania może wydawać się powolny, istnieje wiele sposobów na zwiększenie i ustabilizowanie zarobków. Istnieją pewne czynniki, które określają, ile ruchu przechodzi przez określonego użytkownika:
      Liczba aktywnych użytkowników Honeygain, którzy jednocześnie współdzielą swój internet. Zapotrzebowanie na ruch w kraju, z którego pochodzi użytkownik. Jednak pomimo wyżej wymienionych zmiennych czynników, sposobów na zwiększenie zarobków jest kilka. Aby uzyskać jak najlepsze korzyści warto wykonać poniższe kroki:
      Instalowanie i używanie Honeygain na wielu urządzeniach w wielu sieciach. Korzystanie z jednego urządzenia na adres IP, ponieważ byłby to najbardziej optymalny sposób wykorzystania ruchu. Przełączanie się na połączenie z siecią komórkową w celu rozproszenia ruchu. Korzystanie z programu poleceń Honeygain. W ten sposób otrzymasz bonus 10% wszystkich zarobków osób, które zarejestrują się  w Honeygain z Twojego reflinku. Zapraszam do przetestowania tej appki. Może komuś się spodoba.
      Życzę wszystkim wysokich transferów.

• By Johnyy
      Na jakie akcje obecnie polujecie i jaka jest wasza strategia ? 

Ja osobiście postanowiłem wrzucić pierwsze pieniądze na tradycyjną giełdę. Do tej pory inwestowałem tylko w krypto. Chcę kupić akcje na GPW celując raczej w WIG20. Polska giełda jest mega przeceniona, a po tym wirusie to dopiero. Kupiłem jakiś czas temu akcje banków ale sprzedalem z niewielkim zyskiem po decyzjach o obniżaniu stóp. Teraz cena jest już niższa. Po chwilowym odreagowaniu spadków znowu mamy korektę i pytanie jak głęboka ona bedzię, czy zaliczymy podwójne dno na indeksach ? Moim zdaniem nawet najbliższy rok możemy nie mieć wielkiego odbicia, tylko będziemy się tak bujać, aż gospodarka odżyje i wszystko wróci na właściwe tory. Z większości dywidend raczej nici w tym roku. 

Czaję się na akcje PKOBP po 19-20zl, PEKAO po 45-50zł, PZU 25-30zł, JSW okolice 10zł, KGHM 55-60zł, PKN 50-55zł.

Zapraszam do dyskusji  
    • By pietras1984
      No to mamy kolejną opcje na zarobienie dodatkowych pieniędzy. 15 euro do zgarnięcia za rejestracje (jest KYC) i wykonanie jednej transakcji, aczkolwiek tak naprawdę poźniej i tak wszystko wraca do naszego portfela, więc koszt transakcji będzie jedyną opłatą jako ponosimy.   Jak otrzymać wspomnianą sume niżej zieloną trzcionką. W tym miejsce dwa słowa o danym serwisie. Nie jest to nowość mimo tego co głoszą  promotorzy w internecie. Jak zdązyłem zauważyć Luno istniało już w  2013 roku, a może nawet 2012. Sam ich profil na Facebooku został założony jak sprawdziłem właśnie w 2013 roku, a według informacji na stronie firma powstała w 2012 roku.   Czym jest luno (tutaj kopia opisu z ich profilu na Facebooku) Luno jest wiodącą globalną firmą zajmującą się walutami cyfrowymi, z zespołem ponad 70 ekspertów w dziedzinie technologii i finansów, działającą w ponad 30 krajach. Nasze produkty i usługi sprawiają, że ludzie i firmy mogą bezpiecznie i łatwo przechowywać, kupować, używać i uczyć się o walutach cyfrowych, takich jak Bitcoin. Naszą wizją jest wzmocnienie pozycji miliardów ludzi poprzez dostarczanie cyfrowych walut wszystkim, wszędzie.  (Dla szukających więcej info o firmie na dole link do bloga).  
      Jak otrzymać bonusa 15 euro. Instrukcja        
        1. Pobieramy aplikacje luno wallet na smartfon lub odpalamy na PC przez przeglądarkę  czysty link -https://www.luno.com/ Reflink- https://www.luno.com/invite/F4SPYZ 2. Rejestrujemy się i potwierdzamy podany email   3. Weryfikujemy swoją tożsamość - standardowo Paszport lub ID oraz Selfie. ( Weryfikacja trwa od kilku minut do 48 godzin) 4. Wchodzimy w zakładkę rewards i wpisujemy kod: F4SPYZ   5. Po udanej weryfikacji przechodzimy do zakładki „Walleta” kilkamy i dodajemy minimum 15 EUR na saldo lub odrazu dokonujemy zakupu BTC za to 15€   6. Zakupu możemy dokonać przelewem bankowym lub kartą.   7. Gdy już kupimy BTC dostaniemy na portfel dodatkowe BTC o wartości 15 EUR   8. Konwertujemy wszystko na EUR i wypłacamy na swoje konto.     Bardziej szczegółowo na dany temat na moim blogu https://piotrswist.blogspot.com/2019/12/luno-rozdaje-15-euro.html#more  

• Zapraszam do zapoznania się z ww. ofertą. Korzyści wynikające przy zakupie innych ubezpieczeń tej samej marki, to zniżki do 20% na inne produkty. Szczegóły na: rabaty.generali.pl Zainteresowanych zapraszam do dyskusji/kontaktu.  
    • Cześć Wszystkim Chciałbym w tym wątku podzielić się z Wami informacjami, które wyszperałem w Internecie, które pozwolą nam cieszyć się posiadaniem kryptowaluty Doge Coin. W ostatnim roku za sprawą działań promocyjnych Elona Muska Doge Coin wystrzelił w górę. Chciałbym też Wam nieco opisać moją historię związaną z Doge. Mianowicie, w tamtym roku tak sobie pomyślałem, że Doge Coin ma bardzo duży potencjał wzrostowy i zacząłem szukać możliwości jego zdobycia. Nie podjąłem jednak decyzji o jego zakupie przez giełdy, gdyż powód był w istocie prozaiczny. Nie zagłębiałem się w temat dość mocno i poprzestawałem na szukaniu różnych kraników. Tak trafiłem na freedoge.co.in, który obecnie zakończył działalność a mi udało się z niego wypłacić całkiem niezły zarobek, jak na obecny kurs. Teraz też chciałbym Wam przedstawić kilka opcji jak możemy zdobyć Doge Coin. Jedne są pewne inne mniej. Jednakże warto zainteresować się tematem. Do dzieła ! Do tej pory wyszperałem taką oto listę stron, na których możemy zdobywać Doge Coin, podaję czyste linki wraz z moim krótkim opisem: 1. Doge Faucet - minimum do wypłaty 2 Doge. Obecnie jest to najbardziej wiarygodny kranik Doge, gdyż jest on zasilany przez darczyńców. Mamy listę tych darczyńców i ilość Doge do podziału. Warto się spieszyć. Darmowe Doge dostajemy co 3 godziny. 2. Doge Buzz - wypłaty za jedno kliknięcie od 0.1 DOGE to 0.0001 DOGE. Możliwość bezpośredniej wypłaty na portfel Doge - minimum 5 Doge. Do portfela Faucet Pay - bez minimum. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na nasz portfel Doge w Faucet Pay. 3. FaucetPay - Korzystając z serwisu Faucet Pay, możemy wymienić inne kryptowaluty na Doge przy pomocy zakładki Coin Swap. Nie testowałem. 4. FreeFaucet.io - Tutaj także możemy zbierać różne kryptowaluty, także Doge. Dzienny limit wypłaty dla Doge to 800 Doge. Minimum do wypłaty 40 Doge. Giełdy 1. Nominex.io - na tej giełdzie jest obecnie dostępnych do zakupu 999 Doge. To by było na tyle z mojej strony. Jeżeli macie jakieś ciekawe projekty odnośnie możliwości zdobycia Doge Coin to zapraszam do linkowania i dyskusji.