Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cashsea

CASHSEA.NET - giełda wirtualnych walut - PM|STP|OKPAY|Payza|Payeer

Recommended Posts

logo_mini.png

Witam!

Przedstawiamy Wam nową platformę do handlu walutami z elektronicznych portfeli!
www.cashsea.net
Aktualnie obsługujemy Perfect Money, OkPay, SolidTrustPay, Payeer oraz Payza.
W najbliższym czasie planujemy rozwinąć działalność o jeszcze kilka innych popularnych e-portfeli oraz bitcoiny.

Na czym to polega?
Udostępniamy Wam możliwość kupna oraz sprzedaży waluty z powyższych e-portfeli w całkowicie bezpieczny sposób.
Nie musisz obawiać się już forumowych oszustów czy też niewypłacalnych kantorków internetowych.
Zapewniamy 100% bezpieczeństwo, niskie prowizje, błyskawiczne wpłaty oraz wypłaty środków.
cashsea_ogolny.png

Jak sprzedać?
Wpłacasz jedną z wymienionych w-walut (USD lub EUR) na nasz rachunek w danym e-portfelu. W tym momencie możesz wystawić ofertę sprzedaży po interesującym Cię kursie (czym niższy tym Twoja oferta znajduje się wyżej na liście ofert) oraz zaznaczyć jaką walutę chcesz otrzymać. Środki możesz wpłacić na dwa sposoby:
- standardowy - po wygenerowaniu zapytania dostajesz informacje na maila na jaki rachunek w danym e-portfelu należy wykonać wpłatę środków oraz jaką kwotę, do 2 dni roboczych wpłata zostanie akceptowana jeżeli została wykonana poprawnie,
- natychmiastowy - konfigurujesz dostęp poprzez API do Twojego rachunku w e-portfelu, wpisujesz kwotę jaką chcesz wpłacić i po paru sekundach możesz już wystawiać środki na sprzedaż.
Filmik prezentujący jak to uczynić znajdziesz na naszej stronie w zakładce FAQ.

Jak kupić?
Możesz zakupić klikając na jedną z dostępnych ofert sprzedaży bądź dodając własną ofertę zakupu gdy nie ma ofert z interesującym Cię kursem. Pamiętaj! Aby móc zakupić bądź wystawić ofertę kupna musisz najpierw wpłacić środki na swoje konto w naszym serwisie (jest to gwarancja zabezpieczenia dla obu stron). Wpłatę możesz dokonać na 3 sposoby:
- przelew bankowy - po wygenerowaniu zapytania dostajesz na maila informację na jakie konto i jaką kwotę masz przelać. Do 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie zostaną one zaakceptowane przez administratora i dodane do Twojego konta w naszym serwisie,
- PayPal - błyskawiczne doładowanie konta,
- Tpay.com (dawniej transferuj.com) - błyskawiczne doładowanie konta,
Filmik prezentujący jak to uczynić znajdziesz na naszej stronie w zakładce FAQ.

Cała strona jest przetłumaczona na cztery języki: rosyjski, niemiecki, angielski i oczywiście polski. Działamy na rynku międzynarodowym co ułatwi Wam dotrzeć do szerszej ilości osób. Dodatkowo gdy Ty wpłacisz środki w innej walucie niż oczekuje tego Sprzedający/Kupujący możesz ją przewalutować w naszym portfelu! Wszystko to dzieje się błyskawicznie więc nie musisz się martwić że nie masz konta walutowego w banku!

Dlaczego warto nas wybrać?
Cały system został napisany przez profesjonalną firmę. Wasze dane są szyfrowane. Baza backupowa przechowywana na osobnych serwerach, a sam serwis stoi na profesjonalnych serwerze dedykowanym zabezpieczonym przed atakami. Dostęp do strony jest szyfrowany dzięki kluczowi SSL!
Poza pełnym profesjonalizmem całego teamu Cashsea możemy Wam zagwarantować bardzo niskie prowizje!

Zapraszamy do korzystania z giełdy walut elektronicznych Cashsea.net!

• Like 2

Administrator zakupił przyklejenie tematu na okres 2 miesięcy na forum.

Powodzenia w nowym biznesie :)

Po doświadczeniach niemiłych z resztą z lilion transfer nie zaufam żadnemu takiemu kantorowi i tak dalej ale jak przedmówca życzę powodzenia:)

Rozumiem że było wielu oszustów i musimy zapracować sobie na zaufanie, ale nasza strona działa inaczej niż kantory. To Wy handlujecie między sobą, a my gwarantujemy tylko bezpieczeństwo tych transakcji. Pierwsze transakcje już zostały wykonane i wszystko działa jak powinno. Mam nadzieję że z biegiem czasu również nam zaufasz.

Pozdrawiam

Edited by Egzekutor

Mam nadzieję że z biegiem czasu również nam zaufasz.

Pozdrawiam

Człowieka całe życie coś i ktoś uczy rozumu i niestety nie zaufam żadnemu pośrednikowi.

Bo moje pieniądze na sprzedaż pierwsze trafiają na Wasze konto, wolę handlować bezpośrednio z pominięciem pośrednika który dziś działa bez zarzutu a za pół roku ....

@scooter chyba miał na myśli słaby support a nie oszustwo.

Człowieka całe życie coś i ktoś uczy rozumu i niestety nie zaufam żadnemu pośrednikowi.

Bo moje pieniądze na sprzedaż pierwsze trafiają na Wasze konto, wolę handlować bezpośrednio z pominięciem pośrednika który dziś działa bez zarzutu a za pół roku ....

Całkowicie Cię rozumiem i szanuje Twoje zdanie. Jednakże jest dużo osób, które nie ufają kantorkom na forach, bo nie raz zostały oszukane przez co straciła swoje pieniądze. Niestety pośrednictwa przez nasze rachunki nie da się uniknąć, ponieważ właśnie w ten sposób możemy zagwarantować że obie strony dostaną to co mają.

Pozdrawiam

@Egzekutor nie chcę robić off i szukać po forum by odświeżyć Tobie pamięć ile miesięcy czekano na przelewy zakupionych walut i "walki" o przeniesienie tematu liliion do działu SCAM.

Gdyby chodziło o kiepski support to nie miałbym "urazu" po doświadczeniach z lillion do tego typu projektów zapewniam Ciebie o tym

@scooter, to przejdz do odpowiedniego tematu i wskaż mi oszukaną osobę przez lilion.

I na tym zakończmy ten offtop.

Sprawy odnośnie innych serwisów prosiłbym wyjaśniać w odpowiednim temacie bądź poprzez wiadomość prywatną. Dodatkowo chciałbym zaznaczyć że jesteśmy firmą zarejestrowaną i płacącą podatki w Polsce, a nie w żadnych rajach podatkowych co sprawia że jako właściciel (jedyny, to nie jest żadna spółka) serwisu nie jestem osobą anonimową. Osoby zainteresowane większą współpracą mogą się ze mną skontaktować i umówić na spotkanie gdzie możemy podpisać nawet specjalną umowę i wynegocjować lepsze warunki handlu na giełdzie.

Pozdrawiam

Rejestracja firmy w Polsce to na pewno jest atut i cieszy mnie, że zdecydowałeś się otworzyć swój serwis, gdyż na rynku jest spora nisza, szczególnie w Polsce. 

Na pewno prowadzenie takiego serwisu to wyzwanie i czas będzie najlepszym weryfikatorem Twoich słów. Myślę, że powolny rozwój serwisu będzie działać na Twoją korzyść, w branży jest kilka pułapek i zbieranie doświadczenia będzie bezcenne. Będę z niecierpliwością czekał na opinie pierwszych użytkowników.

Nie dochodzi mail rejetracyjny. Poczta zalozona na gmail.

Sprawdziłem właśnie rejestrację i od razu dostałem maila (na gmail i onet). Proszę sprawdzić SPAM, w razie dalszych problemów z rejestracją proszę odezwać się na priv.

Pozdrawiam

Edited by Egzekutor

@cashea: A mnie cieszy Twoja inicjatywa.

Z kilku powodów.

W wymianach 'siedzę' od kilku lat, a ostatnio nie bardzo mam czas się tym zajmować (skupiam na firmie offline i FX), miło by było, gdyby ktoś 'ogarnął' temat od początku do końca z uwzględnieniem chargbeack'owych 'procków' (np. Payza/STP/PP).

Gdyby jeszcze do tego był jakiś w miarę ogarnięty program partnerski, to jestem z Tobą wszystkimi 'odnóżami'. ;)

Czekam zatem na rozwój sytuacji i bliższe info nt. programu partnerskiego. ;)

Program partnerski zostanie wprowadzony z pewnością w ciągu 2-3 miesięcy. Jednakże prowadząc działalność w Polsce musimy to bardzo dobrze dopracować żeby nie było nieścisłości rozliczeniowych. Oczywiście póki co zapraszam do handlu na giełdzie - aktualnie jest wystawionych kilka ofert sprzedaży USD (PM,STP,PAYZA,PAYEER).

Pozdrawiam

Sprawa z rejestracja zalatwiona pozytywnie.

Oczywiście planujemy wprowadzić kryptowaluty oraz inne e-portfele. Co do bitcoinów mogę zapewnić że pojawią się one w przeciągu 2 miesięcy. Dodatkowo zostaną też wprowadzone płatności poprzez Skrill. Co do advcash nie mogę nic powiedzieć, bo jeszcze nad tym portfelem nie myślałem, ale jak będzie duże zainteresowanie to nie omieszkamy się go dodać.

Pozdrawiam

Na poczatku mialem maly problem z rejestracja konta ale po kontakcie z adminem udalo sie je zalozyc. Co do przebiegu transakcji nie mialem zadnych problemow. wplata poprzez paypal wykonana natychmiastowo, a dolary z perfect moeny ktore zakupilem zostaly mi przeslane automatem na moj rachunek. Poki co wszystko dziala jak nalezy takze polecam

Zalecam ostroznosc.

Ciezko z wyplata na PM. Ciagle wyskakuja rozne bledy. Ogolnie, kojarzy mi sie ten serwis z niedoszlym procesorem platniczym LL, (LucreLab, LucreCoin itp...). Jezeli sie myle to przepraszam wlascicieli CashSea.

https://scr.hu/vXgjB3

Edited by inny

Myli się Pan, ale rozumiem że dużo osób ma podejrzenia wobec nowych serwisów. Prosiłbym takie sprawy najpierw rozwiązać z supportem, pisał Pan już o dość późnej godzinie więc odpowiedź opóźniła się o ponad godzinę. W ticketcie który Pan zgłosił podałem bezpośredni i prywatny kontakt do mnie (właściciel strony). Prosiłbym skontaktować się ze mną i rozwiążemy ten problem, bo prawdopodobnie źle skonfigurował Pan konto.

Pozdrawiam

EDIT:
Sprawa rozwiązana pomyślnie i pieniążki automatycznie zostały wypłacone na konto użytkownika! :)

EDIT:

Zapraszam do rozpoczęcia handlu poprzez nasz serwis. Aktualnie jest kilka ofert chęci zakupu i sprzedaży poszczególnych walut.
KUPNO:
Perfect Money - dwie oferty na łączną kwotę 123 USD
Payza - jedna oferta na kwotę 120 USD
OkPay - X

Payeer -  jedna oferta na kwotę 22 USD
STP - jedna oferta na kwotę 37 USD

SPRZEDAŹ:

Perfect Money - jedna oferta na kwotę 3.50 USD
Payza - jedna oferta na kwotę 28 USD
OkPay - X

Payeer - trzy oferty na łączną kwotę 35 USD
STP - dwie oferty na kwotę 28 USD

Edited by cashsea

Zarejestrowałem się i mam takie pytanko, mam na STP dokładnie 22.11$ jak wystawię u Was ofertę na tą kwotę

to kupujący ile otrzyma? Automatycznie odejmujecie prowizję procka czy ja muszę o to zadbać? Przy STP jest to 

dość kłopotliwe ponieważ funkcjonują dwa rodzaje opłat "personal" "company".

Proszę powiedzieć jak w takim przypadku mam sprzedać moje 22.11$?

Ok już doczytałem.

Edited by slawek107

W przypadku prowizji pobieranych przez e-portfele Wy ponosicie koszty z nimi związanymi. W przypadku gdzie to procesor płatności nas obarcza tymi prowizjami są one odejmowane użytkownikowi w momencie wpłaty (stp) bądź wypłaty (pm,okpay,payza,payeer). My pobieramy prowizje tylko 0.5USD - obojętnie czy wpłacisz 5$ czy 10000$. W razie pytań służę pomocą, a w przypadku zarejestrowanych użytkowników polecam zgłoszenie zapytania poprzez system Powiadomień (https://cashsea.net/tickets.html).

Zapraszamy do rejestracji i rozpoczęcie handlu na naszej stronie www.cashsea.net

Aktualnie dostępne jest kilka ofert sprzedaży i kupna dla Perfect Money, Payza, Payeer oraz STP!

Pozdrawiam

Edited by cashsea

Chciałem przetestować serwis, ale konto przez długi czas nie zostaje aktywowane. Aktywacja jest ręczna, mailowa?

Po wpisaniu maila zostaje wysyłany link weryfikacyjny na podany email. W przypadku nieotrzymania linku prosimy sprawdzić SPAM, gdy jednak nie będzie tam wiadomości należy skontaktować się z nami bądź zarejestrować konto na inny adres email :)

Pozdrawiam

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By PanInwestor
      Witam,
      Wymienię 54 dolary z Payeer po kursie 3.90 na mBank lub ING. Zainteresowane osoby zapraszam na PRIV.
      Łukasz
    • By slepbee

Program: ourbtc.biz
      Zwrot: 3,3%/godzinę - 80% dziennie (w zależności od wpłaty)
      Wypłaty: min 5$

Mój komentarz:
      Nowy program dodany do investor-protect - podstawowe informacje.
      ourbtc działa jako spółka zarejestrowana w UK. Strona programu opiera się o unikalny skrypt i posiada SSL i antyddosowy serwer. 
      Program funkcjonuje około 1miesiąca. W tym momencie dostępny jest kilkanaście planów: sprawdzcie sami w wymiarze godzinowym nasze zyski wynoszą 3,3% przy minimalnej wypłacie na okres 32 godzin. Sumarycznie zarabiamy przez okres 32 godzin, a całkowity zwrot wynosi 105,6%.
      Działanie programu jest bardzo proste, rejestrujemy konto podaj praktycznie tylko adres mailowy. Mamy więc wysoki stopień anonimowości w programie. Następnie robimy przelew bitcoina i po 2 potwierdzeniach nasz depozyt zaczyna pracować:

Akceptowaną formą płatności są kryptowaluty: bitcoin, litcoin erthereum, dogecoin, bitcoincash, dasch. Payeer oraz perfect money.
      Wypłaty są manualne min. 3$
      Dostępny jest również program afiliacyjny 4%.

LINK DO PROGRAMU: https://ourbtc.biz
      [---]
      Poniżej powierdzenia narazie dwa w miarę będę dodawać nowe:
      [---]

• By Vanmat
      https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigcash.app
      Aplikacja wypłacalna, punkty szybko się nabija. Na start dostajemy za zainstalowanie 70 punktów,a tu Macie kod na kolejne 70 punktów: hpppkojh Więc od razu Zaczynacie z 140 punktami + 10 za codzienne logowanie + 90 za polubienie apki w mediach społecznościowych + dużo monet za oglądanie reklam, wypełnianie ankiet, testowanie gier, itp.
      Jest tutaj również obecny system poleconych: 20% od poleconego 1 stopnia, 10% od poleconego 2 stopnia
      Dodatkowo jeżeli w ciągu 12h od zainstalowania zaprosimy 5 osób to dostajemy za to 200 monet.
      Nagrody zaczynają się od 2500 monet - gift cardy o wartości 15$ do amazonu, steam, GP, itp. ,a kończą na 5000 monet - gift cardy o wartości 35$ do tych samych sklepów.
      Mam nadzieję że dobry dział, jak nie to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu
    • By slkseba

Witam
      To mój pierwszy temat
      Taki sobie Ruski programik 150% w 24h
      Kwoty od 10 do 15 000 rub.
      Pracuje już 2 dni.
      Wszedłem za drobne już 2 cykle zrobione
      Wypłata automatyczna po 24 h na Payeer

Wpłaty i wypłaty w RUB.
      Czysty link https://fabula.biz 
      [---]
    • By InvestmentBrain