Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

MrKB

[LucreLab] Oświadczenie

Recommended Posts

Ponzi jest chyba chory. Gdy opisałem sprawę to się przyznał. Następnie mówił ze go straszyli, dzwonili nawet do jego matki i obrażali. Na końcu edytował wszystkie swoje posty na puste. Czy taki ktoś jest normalny? Według mnie nie. A Ty jeszcze mu wierzysz?

Sławek107 także mi potwierdził iż został spłacony...

Kiedy? Przed odkryciem kłamstwa? Widocznie te 6 osób które zostały "spłacone" zgadaly się...

Ja spłacony?? Pierwsze słyszę. 

nic nie obiecuję żeby nikt mi nic nie zarzucił w przyszłości. Będąc szczerym pójdę dalej, potraktujcie te pieniądze jako stracone. Sam nie wiem jak to się dalej potoczy, pieniądze niby są ale ich nie ma. Na szczęśliwe zakończenie jeszcze dostaliśmy 25k cofki z WymianySMS.

To mam rozumieć wycofali kase z wymianysms żeby tu dołożyć!? A w wyminiesms nie wypłacili mi 1000zl od ponad 2 miesięcy wypłacić tak mnie sprawdzają niby długo, a nikomu nie wypłacają nawet wypłat natychmiastowych.

@MrKB

Pieniądze niby są ale ich nie ma.Wszystko idzie na bieżąco. Normalka jak w każdej firmie.
Program miał problemy finansowe od dawna
ale  znalazło się 40tys na dołożenie. Doszło też 25k z wymiany SMS .Lepie jest więc niż było.
Jakoś do przodu to jednak idzie.

No cóż .Czasem coś nie wyjdzie pomimo starań.
Rozwijasz się ,uczysz i ważne że jakoś to się nie odbiło na tobie.
Na rodzinie.To najważniejsze.

Jak człowiek czemuś poświeci kawał życia ,nie ma go często w domu,
siedzi z ludźmi  po nocach nad tym a potem  nie wyjdzie a do tego niezadowoleni klienci robią problemy. Ehh. .
Sam to przechodziłem.

Mógłbym niby znaleźć coś czego można by się przyczepić na koniec ale nie mam powodów chyba.
Całkiem spoko z ciebie "scamer" wiesz.

57 tys to wbrew  pozorom nie jest kwota która pozwoliłaby ci zacząć myśleć o spłacaniu "niewybiórczym".
Sam doskonale odczułem jak ludzie reagują na samą myśl  o czymś takim.

Rozumiem cie i doceniam że miałeś czas napisać coś na koniec i rozwiać niepotrzebne nadzieje.

Chciałbym ci MrKB  na koniec podziękować za jakąś tam ale jednak  współpracę i życzyć bardziej
udanych biznesów. Niestety nie skorzystam z VIRTUAL PROVIDER bo sam prowadzę bardzo podobną firmę.
Mimo wszystko gratuluję jakości wykonania i profesjonalizmu.Jak na początek bardzo fajnie to wygląda.
Powodzenia.

Edited by ponzisurfer

@ponzisurfer to jeszcze spotkajcie się na kawce jakieś buzi buzi, nie podziękować [---] przecież ten ciamajda kb. co otworzy to zamyka i firma jest nie wypłacalna, ale nie wierzę że on z tego kasy nie ma im wiecej ludzi oleje tym więcej ma dla siebie.

@ponzisurfer jak chcecie sobie słodzić to na priv bo niektórych to brzydzi [---]

Edited by Polon

Gromut To jest jednak forum publiczne.Przemyślenia  tego typu zachowaj dla siebie lepiej
Nie są na miejscu. Szydzenie ze względu na stan zdrowia tym bardziej.

Administracja badała w odpowiednim wątku czy wypłaty sobie nie wymyśliłem.Jak nie jesteś na bierząco
to sobie poszukaj.
Co do MrKB. LL już nie istnieje . Nie mam ochoty żyć przeszłością.

Zaczął teraz nowy biznes. Nic mi winien nie jest. Czemu sie nie pożegnać jak człowiek
i życzyć szczęścia. Serio aż tak was ubodło że nie chcę się kisić w zawiści ,żalach i innych brudach.

Edited by ponzisurfer

@ ponzisurfer

Powiedz ty nie masz jakiegoś rozdwojenia jaźni ?

@ziomq

Ja myślę, że słów ponzisurfera nie można brać poważnie

@MrKB

To juz któryś raz kiedy deklarujesz chęć spłaty . Rozumiem że mówisz o Autosurfonie , LucreLab (LucreCoin i shares)

Nie wiem czy zauważyłeś. MrKB niczego nie deklarował.Napisał wyraźnie że pieniądze najpewniej zostały stracone. 
Wszystko inne to alternatywy których  teraz nie może obiecać.

Próbują z tym Vatem ale nie wiadomo czy się uda i czy będzie możliwe spłacanie zgodnie z planem(Wszyscy polacy).

MrKB nie spłaca bo nie może a nie bo ma taki kaprys.Zrozumcie to wreszcie.

W mojej opinii chodziło mu tylko o LL a nie resztę programów. Napisz do niego na GG o Autosurfona  to się prędzej coś dowiesz.

na pw nie odpowiada już dawno a MIX też milczy

PS

coś tak ostygł w stosunku do MrKB

Bardzo dobrze wam tak złodzieje i oszusty że musicie hajs oddać bo wam sąd nakazał. Szkoda że nie musicie większej kasy oddawać za te przekręty na użytkownikach i obiecanki. Założycie kolejne szemrane interesy i znowu będziecie musieli płacić 

@poinzisurfer to również oszust który udziela się w tym temacie, ciekawe tylko po co ? Mają na ciebie wystarczające dowody 

Edited by mintaj20

Hahahaha. Kamil musi mieć dobre kwity na @ponzisurfer :P

Odniósłbym się do żałosnego oświadczenia Kamilka, ale cytując klasyka:

• Like 2

to było napisane pro forma , już o inwestorach LL zapomniał , życie toczy się dalej , nowe biznesy etc .Jak to mówią , sorry taki mamy klimat .

ponzi :), ja liczę na bardziej ambitne prowokacje, a nie na jakiś odpustowy zestaw ;).

jeśli jesteś z Krakowa to śmiało będziesz mógł jechać na Bagry lub Kryspinów licząc na zwrot $.

@refugian

Będąc szczerym jestem już pewien, że zwrotu nie będzie. Tak jak pisałem wcześniej, do spółki trzeba było dołożyć, jednak dokładał je tylko wspólnik ze swoich prywatnych środków. Nie mogąc dokładać dłużej postanowił, że sprzeda spółkę wraz z należnym VATem a sam odzyska tylko środki które "doinwestował" w firmę aby nie trzeba było ogłaszać upadłości. Spółka ma być sprzedana na dniach, nowy właściciel nie jest mi znany. Z tego co wiem został także sprzedany serwis Autosurfon i jakieś kopie TopUp Zone.

@camelclan

To chyba lepiej na kryspinów :) Czyściej.

Ten wspólnik tak samo dokładał ze swoich prywatnych środków jak i Ty swego czasu poszedłeś na swoje.

To już nie od wczoraj  :) Prezesem jestem. Mówiłem, że firmy są likwidowane. Idę na swoje, jedynym projektem który zostanie przy życiu będzie Prosend.

Edited by r00ts
  • Like 1

wyminasms też daje pół roku i bedzie sprzedana, jak zwykle wyłudzone zarobione sprzedane i po problemie moąna coś nowego na ''chwile'' otworzyć i tak w kółko

• Like 1

Myślę że właśnie tak: wziąłem od was kasę i idę na swoje.

• Like 1

Noa swoim za waszą kase i naciągne nastepnych i pójde znowu na swoje, a potem wszyscy pójdą po swoje na jego swoim i bedzie z niczym albo z vatem.