Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

MrKB

[LucreLab] Oświadczenie

Recommended Posts

Czyli LL spłaca zobowiązania "wybranym" tak mam to rozumieć?

Nie wybranych tylko tych którzy ruszyli zadek  sprzed monitora dostatecznie wcześnie i szybko.

Czy pozostali użytkownicy z tego forum będą spłacani? Czy już koniec wypłat? 

@ponzisurfer rozumiem że miałeś argumenty aby przekonać @MrKB do oddania wierzytelności?

Nie pytam jakie bo napewno to słodka tajemnica. 

Z użytkownikiem MrKb nie zamieniłem ani słowa w tej sprawie. Kamil nie miał jako osoba wobec mnie

żadnych zadłużeń. Pieniądze "oddał" mi program typu autosurf o nazwie LucreLab i chciałbym aby to zostało tak zrozumiane.

@ponzisurfer dziękuję za jakże wyczerpującą odpowiedź. Mój zadek ma się dobrze i ruchu mu nie brakuje.

Następnym razem zachowaj dla siebie te ekstycujące wypowiedzi że otrzymałeś zwrot bo nikomu to nie służy.

Nie ty mi drogi kolego będziesz decydował gdzie komu i jak mogę udzielić ekscytującej opowieści  . I nie ty decydujesz czy komuś to służy czy nie.

Widać jak cię zżera od środka  bo odzyskałem i jeszcze bezczelnie się raczyłem tym podzielić.

Mea culpa.

PS:
Następnym razem zachowaj dla siebie te ekstycujące o swoim zadku  bo  nikomu to nie służy.

PS2 : A niech cie zżera. http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/15775-zapłaciły-hyiprevshare-maj-2016/?p=420241

Edited by ponzisurfer
  • Like 1

Trzy czy cztery tygodnie prosiłem ludzi o pomoc. Zachęcałem o organizowania sie czy coś. Prosiłem o kontakt.
Więc z  tym że  zająłem sie tylko swoim ogródkiem się nie zgodzę .

Ale zbawiać całej zgraj wpatrujących się w "kupę"  nie chce, nie umiem ,nie będę.
Idąc ta twoją radą .Nie wiem jak odzyskaliśmy. Nie pamiętam . Zarobiony jestem .

@ponzisurfer to trza było tak odrazu. Nie lepiej to wygląda?

Chłopy! Odzyskałem kasę z LL (autosurfon) ale nie pamiętam jak! 

Każdy to zrozumie i będzie miał świadomość że coś tam LL płaci.

A Ty wyjeżdżasz z kupą i ruszaniem zadka, to jest OK?

Nie mam Ci za złe że odzyskałeś i gratuluję, ale trochę szacunku dla reszty forumowiczów kolego! 

Ponzi Ty tylko piszesz... ale czy to prawda ? Pokaż jakiś dowód, nawet głupiego screena.

Podał w dziale zapłaciły. Ale tylko z Paypal.

Edited by r00ts

i co to jego biznes nowy? zaraz wszystko kupie i nie zapłace

#refugian jakoś nie potrafię dopatrzeć się tego, że to może być kolejny, jego biznes. Po czym wnioskujesz, że jest?

wEVQ5h2.png

Ciężko się z tym hasłem nie zgodzić :D

Wychodzi na to że, opracowywany wiele tygodni harmonogram oddłużenia przewidywał spłatę jednej osoby i to aż po jej osobistej interwencji.

Nie, nie tylko jednej osoby. Proponuje prszesledzic caly folder LL, Kto mial dostac, ten dostal.

Niewątpliwie masz rację. Ja odniosłem się do w miarę pewnej jedynej informacji i zamieszczonego dowodu wypłaty. Zakulisowe gierki trwają a właściciele LL oficjalnie milczą. Muszą być  niesamowicie odważni albo mieć poważnie zaburzone schematy myślowe jeśli myślą że zaistniałą sytuacją załatwią sprawę i powrócą do spokojnego życia bez głębszych i poważniejszych wrażeń.

powrócą do spokojnego życia bez głębszych i poważniejszych wrażeń.

Zapewniam cie że już powrócili i mają się dobrze. Największa krzywda jaka ich spotkała to wasze literki na monitorze.

Nic nie jest dane na zawsze.

Jeżeli planujesz coś r00st to życzę powodzenia i samozaparcia. Tylko 6 osób coś odzyskało.
Mnie też by cieszyło gdyby wszyscy a złe charaktery poniosły kare. Niestety nie żyjemy w baśni braci Grimm.

Edited by ponzisurfer

Można się było tego spodziewać po Twoim poście że jest więcej osób. Szkoda że nie byli tacy wybiórczy jak przyjmowali kasę, wtedy żadna im nie śmierdziała. Jak przyszło spłacać to sobie wybierają, bo dowodów że cokolwiek zrobiłeś nie ma bo nie musisz ich przedstawiać, takie Twoje prawo. Może spłatę dostało "towarzystwo wzajemnej adoracji" lub osoby będące refami tego towarzystwa. W tym całym zakłamaniu i to jest możliwe a ja sam wiem jak z tego scamu wypłaty wyglądały.

Sprawę potraktuje bardziej hobbystycznie niż ekonomicznie ponieważ nie żyje na kredyt ani z datków użytkowników forum jak poniektórzy. A poza tym mam dużo wolnego czasu i postaramy się przerwać tą błyskotliwą karierę.

Edited by r00ts