Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

MrKB

[LucreLab] Oświadczenie

Recommended Posts

Brawo, w ten sposób mogą spłacić wszystkich.

MrKb coś ostatnio mało rozmowny na forum ;) podobnie jak lukierlabowi naganiacze, którzy obiecywali ,że "NA PEWNO DA ZAROBIĆ" - nie powiedzieli tylko ,że da zarobić im ,a nie osobom ,które weszły z ich polecenia

Edited by BartoszBartosz

Szczerze to mnie to nawet zbytnio nie obchodzi... Chodzi o to ze oklamales wszystkich...

Za podrabianie potwierdzenia bankowego jest paragraf, ciekawe czy jest paragraf na podrobienie potwierdzenia paypal ?Jak by nie było to w sumie nie jako również są bankiem.

Ciekawe czy dziecko ponzi w ogóle pomyślało nad konsekwencjami co może być za fałszywe dowody ale nie sądzę.

Jeśli masz cokolwiek honoru i godności ponzi i wiesz co te słowa znaczą to wyjdź z tego forum sam bez słowa po angielsku i nie wracaj nigdy więcej.

Brzydzę się kłamstwem i ludźmi bezczelnie kłamiącymi, są dla mnie wielkim ZEREM

• Like 3

Też nienawidzę ludzi którzy kłamią i dlatego podjąłem kroki sprawdzenia tego bo wydawało się to fałszywe... Program to scam, kasy nikt nie odzyska to jest wiadome ale żeby tak okłamać innych użytkowników forum? Zrobił to celowo by wywołać burze na forum i tak jak pisałem wcześniej, by ktoś za niego odwalił robotę i ściągnął dług. Szkoda gadać. Administracja niech zadecyduje co dalej...

• Like 1

A to co nie potrafiłeś zakryć swoich wrażliwych danych na filmie? Czy to następna bajka jest?

Szczerze to nie wierze w to bo dlaczego niby byś miał nagrywać film jak wszystkim wystarczył Twój screen ? I dopiero jak stwierdziłem że to oszustwo to teraz nagle piszesz ze film nagrałeś, pokazałes a ludzie zobaczyli Twoje wrażliwe dane i Ci grożą ? Niby czemu to robią ? Przecież Ty pieniędzy nie jesteś im winien ? Zaplątałeś się we własnej sieci...

Edited by WskoczPodKoc

[---] Obrażanie innego użytkownika.

Edited by Polon

doświadczony inwestor i to premium :angry:  przykro to pisać ale nie wiem co chciałeś tym osiągnąć [---]

Wnioskuje o bezterminowy ban dla tego typka .

Obrażanie innego użytkownika. 

To nie jest wątek do składania takich wniosków.

Edited by Polon

A kto to niby zrobił? Ktoś z Nas? I skąd byśmy mieli numer Twojej matki? Nie przesadzasz trochę?

Każdy wie... ale chodzi też o to że Ponzi surfer oszukał każdego z forum i takie coś nie powinno być tolerowane.

Jak widać wszystkie posty zedytowane. Czyżby ktoś chciał to zatuszować?

Kasuje te posty w których się przyznał... Nie wiem co się dzieje ale chyba najwyższy czas by administracja zareagowała na to co się dzieje...

Tylko szkoda że kolega @overlord25 zrobił screena tego jak się przyznał :)

Edited by WskoczPodKoc

Nie wiem czy edytowanie postów coś zmieni bo o ile się nie mylę to moderatorzy i tak widzą pomimo edycji co post zawierał :)

Witam,

Czy jest to mój ostatni post na tym forum, nie wiem. Ale chciałbym przeprosić wszystkich inwestorów za to co się stało, gdybyśmy byli bardziej przezorniejsi myślę, że można by ominąć spokojnie pare porażek. Miałem świetny zamysł stworzenia czegoś innowacyjnego, RevShare'a pisanego dużym "R", który dzieli realne zyski z projektów córek. Przez pierwsze dwa miesiące projektu zarywaliśmy praktycznie każdą nockę aby dopiąć wszystko na czas, jednak właśnie przez ten pośpiech czasami popełnialiśmy mniejsze lub większe błędy, które wykorzystywali inni. Nie będę tutaj zwalał winy na nikogo, bo nie po to piszę ten post, chciałem tylko podziękować wszystkim inwestorą za danie szansy na zbudowanie czegoś wyprzedzającego aktualne realia świata HYIP. Niestety jak to w życiu bywa nie wszystko zawsze się udaje. Aktualnie firma jest likwidowana, ale już w tym momencie dołożone jest do niej 40 tysięcy. Po całym procesie likwidacji powinniśmy otrzymać zwrot VATu, który będzie w stanie spłacić wszystkich Polaków ale nic nie obiecuję żeby nikt mi nic nie zarzucił w przyszłości. Będąc szczerym pójdę dalej, potraktujcie te pieniądze jako stracone. Sam nie wiem jak to się dalej potoczy, pieniądze niby są ale ich nie ma. Na szczęśliwe zakończenie jeszcze dostaliśmy 25k cofki z WymianySMS.

Egzekutor poprosił mnie abym przedstawił obecne stanowisko firmy więc to zrobiłem. Jeśli komuś pomogła ta informacja możecie mu podziękować, natomiast ja nie jestem zwolennikiem przedstawiania jakichkolwiek faktów z powodu gównoburzy, która była wywoływana za każdym razem.

Ciekawostki:

1. Ponzisurfer nie dostał żadnych pieniędzy ani ode mnie ani od firmy

2. Można się ze mną kontaktować poprzez GG jeśli ktoś ma jakieś pytania, będę działał w sieci jeszcze jakieś pół roku

Pozdrawiam!

Ile będzie trwał proces likwidacji?

wedle prawa 60 dni zwrot vat od dnia likwidacji, ale juz slyszalem ze firma jest likwidowana w marcu wiec nie wiem. Ale tak jak to mrkb napisał, nic nie dostaniemy :)

Kłamstwo! 

To odpowiedź ponzisurfera na prywatną wiadomość. 

post-12604-0-55030100-1463660133_thumb.png

Edited by ziomq
  • Like 1