Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

rarowul

Bitcoinsurf - 0.00625 BTC dziennie - www.bitcoinsurf.org

Recommended Posts

Bitcoinsurf

Rodzaj kryptowaluty: Bitcoin
Wypłaty (manualne/aut.): manualne
Minimum wypłaty: 0.15 BTC
Tempo naliczania: 0.00625 BTC = ~~2,5$ / dzień

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Kranik polega na autosurfie reklam, Rejestrujemy się, wchodzimy w autosurf, czekamy aż reklamy przelecą same (będzie ich jakieś 125 po 15sek każda) - każda jest warta 0.000005 BTC, co razem daje 0.00625 dziennie.

1% ref comission. 5% jeżeli zrobimy upgrade konta, które również podnosi kwotę jaką możemy dziennie zarobić. Gdy uzbieram na wypłątę wrzucę do odpowiedniego działu.

Edited by rarowul

obawiam się ze przy wypłacie spotka was niespodzianka w postaci odplatnej pseudo weryfikacji portfela.

Również sceptycznie podchodzę do faktu, że wypłacą użytkownikom te Bitcoiny, jednak mam pytanie- należy założyć w takim przypadku jakieś konto, na które otrzymałoby się te bitcoiny? W tym się akurat nie orientuję więc byłbym wdzięczny za podpowiedź.

ktoś mi mówił już dawno temu że SCAM, ale sam pomysł fajny :)

Chcąc zrealizować wypłatę otrzymałem komunikat, że należy najpierw wpłacić 0.06 BTC

I pewnie to jest ten "haczyk" w tym programie.

:unsure: :unsure: :unsure:

mówiłem odrazu, jest kilka podobnych surfow opartych na tym wałku, ciekawe ile osób wyplacilo :-D

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ser2
      Polecam serwis www.surfik.net

Info ze strony:
      - Jedynie co trzeba zrobić to posiadać u nas darmowe konto
      oraz kliknąć w link po zalogowaniu "Zdobądź punkty"
      - Od tej pory zdobywacie 4 punkty, za 10 sekund surfowania
      - Po wykupieniu opcji GOLD, Wasze punkty mnożone są razy 2 !
      - Wypłaty dokonujemy po uzbieraniu minimum 1.000.000 punktów
      - Pieniądze wypłacamy na konto bankowe lub PayPal
      - Wypłaty już od 10 zł
    • By cryptoinvestment
      KANGOT

OFICJALNY START: 23 marca 2020 r.

PLANY INWESTYCYJNE:
      Plany zaczynają się 100$ do 50 000$. Plany są tak stworzone, że można zrobić upgrade z niższego planu do wyższego.
      Za aktywację kontraktu i upgrade jest opłata 10$, jest naliczana za każdym razem kiedy robimy upgrade.
      Robiąc upgrade do dowolnego wyższego pakietu, wpłacamy tylko różnicę plus 10$ opłaty.
      Kontrakty za 100$, 300$ i 500$ pracują do 200% ROI, a kontrakty za 1000$ i wyższe do 300% ROI.
      Plany za 25 000$ i 50 000$ - tu jest dodatkowo 2% udziału w sprzedaży globalnej firmy

BONUS WYCIECZKOWY:
      $100 - wycieczka 3 noce/4 dni w Hotelu 4 lub 5 gwiazdek
      $300 - darmowy abonament w klubie turystycznym na okres 6 miesięcy
      $1000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 3 noce
      $5000 - rejs dla 2 osób z Florydy na Karaiby - 7 nocy
      W tej chwili nie będzie można skorzystać, ale mamy kody, które możemy wykorzystać w terminie po wirusie.
      * do wycieczek trzeba samemu opłacić podatki, koszta dojazdu i wyżywienia. 

WPŁATY I WYPŁATY:
      Minimum do wpłaty to 100$ (nie wpłacamy na balans, tylko do razu na plan lub upgrade)
      Minimum do wypłaty to 100$, opłata, fee za wypłatę to 3%. 
      Wypłaty są manualne, zlecamy je w 2 dni - poniedziałek i wtorek, a wychodzą w nocy z czwartku na piątek.
      Nie można reinwestować z balansu, należy dokonać wypłaty i dopiero znowu wpłacić na upgrade.
      Wpłaty i wypłaty są w BTC, ale przy wpłacie środku są przeliczane na USD, a przy wypłacie z USD na BTC.
      W firmie trzeba zrobić obowiązkowo KYC - mamy jeszcze na to 1-2 tygodnie, zanim to będą respektowali.
      Rejestracja jest darmowa i można sobie zająć miejsce w strukturze, ale bez wpłaty nie będziemy mieli dostępu do pełnej wersji biura.

PROGRAM PARTNERSKI:
      Kangot ma bardzo atrakcyjny plan afiliacyjny dla osób aktywnych, które chcą zapraszać inne osoby do udziału.
      Prowizja bezpośrednia za osobę, która rejestruje się z naszego linka - 10% wartości kontraktu lub upgrade'u
      Prowizja ze struktury binarnej - 10% ze słabszej nogi w naszej strukturze, po aktywacji tzw. binarki.
      Aby aktywować binarkę, musimy mieć 1 osobę za min. 100$ na lewej stronie i 1 na prawej stronie.
      Te osoby muszą być zaproszone przez nas, nie mogą to być spady od sponsora lub naszych poleconych.
      Co do spadów, to są one możliwe z góry oraz od naszych osób zaproszonych lub ich ludzi.
      Należy pamiętać, że binarkę powinno się budować, tak aby obie nogi były w miarę równe.
      Na 1 nodze/stronie powinniśmy mieć spady od sponsora, a drugą budujemy sami z naszymi poleconymi.
      Plan binarny jest dobrze skonstruowany, bo są limity - możemy wypłacić dziennie tylko tyle, ile wynosi nasz pakiet.
      Drugi limit - globalny, w razie gdyby ktoś próbował oszukać system, jest blokada 35% wartości dziennych wpłat.

BARDZO WAŻNE - wszystkie prowizje (bezpośrednia i binarna) to jakby akceleratory dla naszej własnej inwestycji.
      Prowizje liczą się nam do 200% lub 300%, które możemy zarobić, więc każdy kto aktywnie poleca i zarabia,
      musi również inwestować dalej, robić upgrade do kolejnych pakietów, bo przestanie zarabiać z prowizji.

RANGI I NAGRODY:
      W Kangot mamy rangi i nagrody (finansowe i rzeczowe, lub do wyboru) za wyniki w planie binarnym.
      Jeśli wybieramy nagrodę pieniężną, to jest ona zlecana osobno i nie zalicza się do naszego 200% czy 300%.
      Nagrody te wypłacamy w osobnej zakładce, również w pon.-wt. i dochodzą z czwartku na piątek, w nocy.
      Słaba strona jest codziennie resetowana po wypłacie prowizji, ale pokazuje się też historyczna cała wartość.
      Ta wartość naszej słabszej nogi od początku jej aktywacji liczy się do Rang, które osiągamy za wyniki.

OPIS:
      Na opisywaną dzisiaj przeze mnie firmę, zwróciłem uwagę przede wszystkim ze względu na osobę CEO - Roberto X. Gonzalez.
      Jest to znana osoba, która pracowała w dużych firmach i korporacjach na stanowiskach kierowniczych,
      np. Vice President ds. sprzedaży i komunikacji w Herbalife. Pracował też w Pepsico, Cydsa, Active, Visalus itp.
      Roberto posiada i zarządza wieloma firmami z branży turystycznej, głównie są to tzw. kluby podrożnicze i porównywarki cen.
      Jego firmy obsługiwały (przed pandemią) ok. 25 000 rezerwacji dziennie. Jego oprogramowanie jest używane w innych firmach.
      Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to zapraszam do oglądnięcia wywiadu, który przeprowadziłem osobiście z CEO:

Zadaliśmy Roberto dużo trudnych pytań - odpowiadał bez zająknięcia i przygotowania. Widać jego entuzjazm, nie jest to słup czy aktor,
       jak to ma często miejsce w innych firmach o podobnym profilu działalności, co jest dla mnie dużym plusem. Jest z nim świetny kontakt.
      Oczywiście sama osoba CEO to nie wszystko i żadna gwarancja sukcesu, ale buduje to wiarygodność i zachęca inwestorów.
      Drugą rzeczą, która zwróciła moją uwagę to dodatkowy produkt, jaki daje nam firma - bonusowe wycieczki do pakietów.
      Pierwsze co się nasuwa, to po co komuś teraz wycieczki - wiadomo, że teraz się nie pojedzie, ale kody można wykorzystać w innym terminie.
      Dla mnie liczy się to, ze względu na to, że z doświadczenia wiem, że takie firmy z produktem (np. CashFX) zazwyczaj dają radę i długo działają.
      Firma jest porównywana z CashFX, a wiele liderów z Cash Forex Group już dołączyła do Kangot i widać ogromne zainteresowanie.
      Na YouTube można sprawdzić ile dużych liderów i crypto influencerów już jest w Kangot - to kolejny plus, bo społeczność jest MEGA ważna.
      Ja rejestrowałem się dosyć szybko pod dużym zagranicznym liderem, z którym działam od paru lat, jest on w rankingu nr. 1 na tą chwilę.
      Dzięki szybkiej decyzji i działaniu, udało mi się zbudować w parę dni sporą grupę i mam też bardzo dużo spadów, co pokazuje moc.
      Założyłem i prowadzę grupę na FB - https://www.facebook.com/groups/kangotpolska/ - nie ma tu linków, tylko pomocne grafiki i informacje, zapisy z webinarów, zapowiedzi webinarów itp. Ja prowadzę webinary z partnerami biznesowymi, wkrótce będą ustalone ich stałe pory w tygodniu.
      Jeśli chcesz zobaczyć jeden z takich webinarów, to tu masz link do zapisanego webinaru z 31.03:
      Kolejny plus, to przemyślany plan kompensacyjny, przede wszystkim prowizje liczą się do naszego 300%, więc jak zarabiamy, to 
      musimy robić upgrade, jak nam się wyczerpie limit zarobków, więc nie ma opcji na wysysanie kasy z firmy z 100$ inwestycją.
      Kolejna atut to limity w binarce i KYC - ciężko będzie tu robić wały na podkonta, bo każdy musi się zweryfikować dokumentem.
      To wszystko stawia Kangot (w mojej opinii) w czołówce tego typu programów i dobrze rokuje na długie działanie firmy.
      Na ten moment udało mi się zarobić już ok. 7500$, bo zaangażowałem w ten projekt paru liderów i struktura rośnie z dnia na dzień.
      Podsumowując - długo czekałem na firmę, która mi się na tyle spodoba, że będę w niej aktywnie działał i budował duży zespół.
      W Polsce firma raczkuje, więc może jest dobry moment ma dołączenie do nas ? Jeśli chcesz budować, to ważne, abyś
      zarejestrował się jak najszybciej. Bez wpłaty nie ma wglądu do pełnej wersji naszego biura (dashboard), ale rezerwujesz miejsce
      w strukturze binarnej, więc czas rejestracji ma znaczenie, bo możesz mieć większą szansę na dużo spadów.
      Osoby z mojego zespołu mogą liczyć na indywidualny kontakt i pomoc oraz materiały i pomoce do promocji.
      Prawdopodobnie powstanie też Landing Page, dzięki czemu każdy chętny będzie miał własną stronę do promowania.

https://app.kangot.com/register?ref=8WVCBSX

MOJA WPŁATA:
      Obecnie posiadam pakiet za 3000$, ale jutro/pojutrze będę robił upgrade do 5000$.
      Moja grupa szybko się rozwija, jestem chyba pierwszą osobą, która wprowadziła Kangot do Polski.
      Zakładam więc, że na kolejny pakiet za 10 000$ wejdę już za niedługo.

• By marcinpomagax
      Rynki nurkują, paradygmat bitcoina jako cyfrowego złota wydaje się, że upadł, co ciekawe kurs złota również zalicza spadki. Gdzie zmierza Bitcoin i reszta krypto? Czy zobaczymy w niedługim czasie BTC poniżej 1k $?
      Czy świat krypto w obliczu światowej pandemii i kryzysu gospodarczego znów zejdzie do podziemia i stanie się tematem niszowym a może wręcz przeciwnie, rozkwitnie i zobaczymy nowe ATH?
      Osobiście jestem bardzo ciekawy jak zachowa się rynek gdy wejdziemy w drugą fazę kryzysu, kiedy przez dodruk pieniądza i stymulowanie gospodarki pojawi się spora inflacja. Do tej pory ludzie wyprzedają się z aktywów, ale gdy gotówka zacznie tracić mocno na wartości trzeba będzie ją gdzieś ulokować, ale gdzie?     Jestem ciekawy waszych przemyśleń, zapraszam do dyskusji!
    • By kopacz
      Szukałem filmu z instrukcją jak wypłacać z bitomatu a tutaj jest fajnie wszystko wyjaśnione więc postanowiłem podzielić się nim z wami

Mam nadzieje że się wam spodoba.
      Ps. to nie jest mój film jak coś.
    • By kopacz
      Eobot v.2.0 - Następca starej strony Eobot 
      Kopalnia w chmurze z planem 1 GH/s za 0.6757 $ jest to moc dożywotnia (w starym systemie była ona na 5 lub 10 lat) 
      Planowany zwrot inwestycji w 2 miesiące 
      Dodatkowo na sam start dostajemy 10 GH/s za darmo i można wypłacić urobek bez zakupu dodatkowej mocy
      Ponadto raz na dobę jest kranik z losowaniem Przeważnie dostaje się 10 DOGE ale też zdarzają się dużo większe nagrody. 

Mamy tutaj coś takiego jak system polecania, za który dostajemy 1% tego co zakupi nasz polecony w planie który kopiemy jeśli kopiemy BTC to dostajemy wynagrodzenie z poleconego w BTC (działa dokładnie tak samo jak na starej stronie)
      Historia wszystkich zdarzeń na naszym koncie, login, wymiana, depozyty
      W dziale wymiany możemy wymienić walutę na inną - lub na szybkość wydobycia.
      Przy samej darmowej mocy i codziennym klikaniu w kranik można zarobić ładną sumę. Warto na start zamieniać całe wydobycie wraz z nagrodami za kranik od razu na moc aby zwiększyć nasze zarobki
      Miłego zarabiania

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Witajcie, od ok 5 lat wspólnie z moim wspólnikiem i przyjacielem zarabiamy (niemal) pasywnie na portalach stworzonych na potrzeby content marketingu. Wcześniej i równolegle przerabialiśmy kryptowanuty, revshare, mlm, forexy i inne ponciaki ale zawsze, absolutnie zawsze taką ostoją i pewniakiem był content marketing. Na czym to polega? Nasza historia zaczyna się wiele lat temu gdy w cenie 4 podłych piw na allegro kupiliśmy gotowy skrypt ,,bazy noclegowej" prosty serwis www skupiający obiekty turystyczne. W zamian za niski abonament obiekty dodawały swoje oferty. Strona była banalna i gotowa (nie potrafimy programować). Wysyłając spam mailowy do hoteli znalezionych w google dodaliśmy kila setek obiektów i zgarnialiśmy niezłą kasę. Następnie rynek się zmieniał, obiekty wybierały portale jak booking z systemem rezerwacji.. Stronę zmieniliśmy w portal turystyczny zamieszczając poradniki, info turystyczne i reklamy. Zarobek na poziomie 40zł miesięcznie :). Odkryliśmy ,,content marketing" czyli wstawianie gotowych, unikalnych treści w których znajdują się linki na inne strony. Takie linki są stworzone pod google i stanowią doskonały element pozycjonowania stron docelowych (dla google liczy się wysokiej jakości treść). Zlecenia wysyłają dedykowane platformy, agencje oraz bezpośrednio właściciele stron. Artykułu muszą być związane z tematyką stron i stanowić realną wartość. Każdego miesiąca wypłacamy sobie przychody a obecnie ich kwota jest taka, że nawet nie będę tego pisał bo nikt nam nie uwierzy. Jak w to wejść? Trzeba stworzyć portal ogólnotematyczny lub vortal (tematyczny), tu polecamy wordpress z racji prostoty, możliwości i optymalizacji. Dodajemy artykuły bez linków (piszemy sami lub zlecamy ich napisanie), pozycjonujemy nieco stronę (domowymi sposóbami lub wydająć niewielkie sumy na np allegro). Następnie taką stronę podpinamy pod platformy, grupy na fb itp oferując niskie stawki za wpis (zaczynami od np 30zł). Platformy wysyłają nam zlecenia na publikacje a my dodajemy treść. Każde dodanie to przykładowe 30zł. Dodanie wpisu zajmuje średnio 5minut i porównywalne jest w prostotą wysłania maila. Portal wraz z czasem nowymi treściami na stronie zyskuje na wartości a my podnosimy stawki.. Taki portal możesz stworzyć sam. Tu nie ma ref linków, poleceń, skamów, nierealnych obietnic i firm które upadają. Strona jest realnym biznesem który zyskuje na wartości i zawsze możesz ją sprzedać lub.. zarabiać na niej w oparciu o content marketing, reklamy, bartery, akcje itp.. Ile wymaga to środków na start i poświęcania czasu? szerze to możesz zrobić stronę za 300zł. Też będziesz zarabiał. Możesz poświęcić na stronę pół godziny raz na 3 dni. Możesz dusić więcej. Twoje realne zarobki będą proporcjonalne do poświęconego czasu, aktywności i działań. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie ale można spokojnie dorobić od kilku setek zł miesięcznie do kilku tysięcy. Czary mary? nie. Sami mamy aktualnie 5 stron: http://Blogkobiet.pl http://mocnastrona.com http://nocuje.net http://vaxy.pl http://kobiecastrefa.com kilka stron stworzyliśmy i sprzedaliśmy a nowi właściciele rozwijają je i zarabiania (możemy wysłać listę i dać kontakty do tych właścicieli) Co oferujemy? Mamy duże doświadczenie w tym nietypowym biznesie i możemy pomóc Tobie stworzyć własną maszynkę do zarabiania albo nawet zrobić ją za Ciebie. Nasza oferta zaczyna się od 3 tyś zł za kompleksowe stworzenie portalu (nazwa, domena, logo, branding, najlepszy szablon WP w wersji pro, 10 artykułów napisanich przez redaktorów, roczny hosting, socjale i wsparcie). Jeśli przez rok strona nie zacznie zarabiać to zwracamy pieniądze. Zainteresowany? napisz: hello(at)epoqum.io Z przyjemnością porozmawiamy
    • Bardzo długo projekt zbierał się do uruchomienia, więc zniecierpliwiłem się i przestałem się nim interesować, ale z tego co wiem to już funkcjonuje.
    • Ale jest na liście, że go posiadasz i nie nalicza? Czy w ogóle nie otrzymałeś żadnego? Może referral code nie wpisałeś, a jak masz na liście to poczekaj dobę jak nic nie naliczy to napisz do nich.