Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

TeamFactory

MinerGate - https://minergate.com/

Recommended Posts

A u mnie dziś rano przez połtorej godziny zsynchronizowało 335k... nie wiem od czego to zależy :P

To ładnie! U mnie bez emocji i mozolnie to idzie 510k obecnie.

Nie wiem czy to coś nie ma wspólnego z prędkością neta, bo rano mi zawsze z 2x lepiej śmiga. Teraz jak włącze to mozolnie...

Coś się pokrzaczyło u mnie i zaczęło kopać Fantomcoin, poza tym nie zalicza wykopanych coinów do balansu głównego.

Wyłączyłem i daję sobie spokój narazie.

Wiem gdzie był błąd, w kolumnie "mered mining" odznaczyłem FCN przez przypadek a powinno być "none".

Edited by slawek107

U mnie 540k jak na razie. Synchronizuje się różnie, zależy przede wszystkim od peerów z jakimi jesteśmy połączeni, druga sprawa to procesor, który ostro dostaje podczas synchronizacji. 

Portfel DigitalNote już u mnie gotowy i pierwsza wypłata została zaksięgowana.

Fantomcoiny wydobywają się dość długo, dlatego na skok do potwierdzonego balansu trzeba dłużej czekać - wszystko działa jak należy.

• Like 1

Ok 2 godzin temu zrobiłem pierwszą wypłatę na portfel BCN i nic nie dotarło, jak myślicie ile to potrwa?

Może muszę poczekać do końca synchronizacji?

Na moje oko bez synchronizacji to nic nie dojdzie :)

Nawet tutaj jest to opisane : https://bytecoin.org/join/

Ja na kranikach sobie troche ubijałem to nic nie doszło, więc na 99% trzeba wpierw zrobić synchronizacje a potem pewnie zaległe wpłaty dojdą.

Edited by WskoczPodKoc

Sprawdź na blockchainie czy doszło.

Przelew pewnie został wykonany, ale go nie widzisz, bo znajduję się gdzieś w ostatnich blokach, które musisz najpierw pobrać (czyt, zsynchronizować walleta), aby zobaczyć faktyczny balans na portfelu.

Ja tak mam na BTC, sprawdzam sobie, czy jest na blockchainie, a na portfelu jest to widoczne dopiero po pełnej synchronizacji.

• Like 1

No i masz link do blockchaina. Tam gdzie jest Twój adres portfela to pod spodem masz transaction hash i link podświetlony na niebiesko :D

Źe o 15:02 twoja transakcja została zapisana w bloku

A Ty to na portfelu zobaczysz jak pobierze Ci się już blok z tej godziny

Dobra koniec offtop-a jak zsynchronizuje się portfel i BCN-y nie dojdą będę się martwił. Dzięki za "małe" wskazówki, muszę 

trochę się douczyć w tych blockhain, hash itp :D

Czy jest możliwość dokupienia jakiegoś w miarę taniego sprzętu typu "koparka" i podpięcie go pod ten program ?

widzę że w TOP5 ludzie mają niezłą moc...

Ile możecie wyciągnąć na swoich gpu? Mojej ge force g100 nawet nie obsługuje. Wiecie może jaką moc bym osiągnął z kartą za np 800zł?

jak daje smart mining to daje mi wydobycie XMR... czy jakos da sie to zmienic na BCN???

Smart wybiera to co teoretycznie najbardziej się opłaca, patrząc pewnie po aktualnej wartości waluty.

@Sebo, kupno karty za 800 zł pod kopanie obawiam, że się może nie zwrócić.

90k mi brakuje do synchronizacji portfela. Stan BCN na dziś to 3k. Tysiaka wysłałem na portfel ale jeszcze go nie widzę.

BCN poszedł w górę obecnie po 0.00005$. A jak u Was?

Ja nie pobrałem jeszcze portfela ale mam tylko niecałe 600 BCN-ów... domowy komputer dostał 412 pkt więc kopanie powinno iść teraz dużo lepiej niż przez ostatnie dni na laptopie (160pkt) :)

Szkoda, że zniknęła zakładka w której było widać nasze nagrody za blok...

@slawek107

podczas synchronizacji miałeś komputer cały czas włączony ? czy można to robić na raty ?

ok, to muszę go pobrać :)  może zanim się zsynchronizuje to będę miał już ten 1 000 BCN :)