Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś niemiło się zaskoczyłem, chciałem wypłacić swoje BCN'y jako że kurs poszybował, i co się okazało? Zostałem okradziony. Nie polecam programu :) 
Kasuję go, i skanuje dyski w poszukiwaniu wszelkiego 'gowna' 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No właśnie Comodo na drugim urządzeniu kasuje mi ten program :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozwin mysl "okradziono"?

Zrobilem w programie kilkanascie wyplat i wszystko idealnie na portfelach, poza 1 przypadkiem - mail do supportu i w 6h saldo zwrocone i wyplata instant.

Przeczytales chociaz jak sie wyplaca z minergate czy po prostu kliknales byle co byle gdzie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja dziś niemiło się zaskoczyłem, chciałem wypłacić swoje BCN'y jako że kurs poszybował, i co się okazało? Zostałem okradziony. Nie polecam programu :) 

A co się konkretnie stało ? Bo faktycznie Bytecoin poszedl 600% do góry. Jutro spróbuje przelać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już mówię. Nic z rzeczy, że mógłbym poklikać nie wiadomo co, jak to wcześniej określił @powadzi no i przecież, gdzież tam mógłbym poczytać o tym jak wypłacać.  :D Kto tam Panie czyta cokolwiek co ma związek z 'pieniędzmi' ...  :D

Po prostu kilka dni temu ktoś trzeci, zlecił sobie wypłaty na portfele tego co miałem. BCN/XMR/ i jeszcze jakieś inne krypto. Nie było tego dużo, jednak zawsze coś. 
Mail do supportu napisany o skasowanie konta, danych, program usunąłem, skan dysków zrobiony. :)

Edytowane przez evans666999

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Mam nadzieję że nie robię odkopu, ale czas żebym i ja - "powiedział co wiedział".

Jeśli korzystacie z laptopa, zapomnijcie o serwisie, chyba że jesteście gotów by za wykopanie przysłowiowych dwóch groszy płacić życiem laptopa... po prostu, nawet jeśli Wy tego nie odczuwacie to uwierzcie że on to odczuje...

Co do pc stacjonarnego, bez koparki to w zależności od tego jak kto lubi traktować swój sprzęt.

Co do serwisu, dawno nie zaglądałem, jeśli z tą prowizją XMR nic nie zmienili to nie ma to najmniejszego sensu, ponieważ musimy mieć dwu krotność minimum, a połowę zabierze nam opłata.

Osobiście kiedyś, kiedy sam to testowałem - wypłaciłem dla testu kilka tysięcy BCN, i jakieś śladowe ilości ETH i ETC.

[---]

Zalogowałem się na stronie, 8 miesięcy temu byłem tam ostatnio a do tego czasu żeby nie być gołosłownym, nakopałem się mniej więcej tylu...

http://imgur.com/SIJZo4P

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam się dziś zalogowałem i z tego co widzę to kurs BCN poszedł nieźle w górę... na portfel wysłałem kiedyś paręnaście tysięcy BCN i w programie mam 6 000 BCN co razem daje mi paręset złotych :)

Popatrzcie tam po swoich kontach i portfelach, może jakieś zaskórniaki też znajdziecie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wszedłem w MinerGate i się zastanawiam, mam tylko ok 1400 total score w benchmark, ustawiłem kopanie FCN i nie wiem czy to się w ogóle opłaca ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Markus

Z tego co pamietam to wedlug strony sprzet idealny powinien miec 3 gwiazdki, czyli ok 900 pkt, a sprawdzic to mozesz tutaj jesli nie pamietasz wynikow:

https://minergate.com/benchmark/top

zjedz na dol strony i masz swoj wynik, co do drugiego pytania to sam musisz sobie odpowiedziec bo to zalezne od roznych czynnikow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

dzięki, trochę się pobawię i zobaczę ;)

Edytowane przez vojtec
Cyt. bezp. wyp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

sluchajcie jak tu wykupic moc do kopanie bo mam wykupiona ale kopi mi tylko btc a chce jeszcze inne kopac

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za kupioną moc da się chyba tylko BTC kopać niestety...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

ściągnąłem ze strony i wszystko działa, zastanawiam się tylko ile się czeka na potwierdzenie wydobywanych walut ?

Edytowane przez vojtec
Cyt. bezp. wyp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pawelek1983

Ściągnąłeś aplikację kompatybilną z Twoim systemem operacyjnym ?

Markus

To zależy jaką krypto kopiesz. Wszystko jest w FAQ.

Edytowane przez r00ts

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam win xp to co mam sciagnac juz wszystko sciagalem i nic...

i jak to sprawdzic ktora jes kompatybilna

na win xp nie bedzie chodzic?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Xp już przestał być wspierany,strasznie stary system, zaktualizuj się i powinno działać.

BCN potwierdza po wydobyciu 20 sztuk.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Markus

To zależy jaką krypto kopiesz. Wszystko jest w FAQ.

Dzięki, już się dowiedziałem z forum :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wie ktoś może czy można Antminer S1 do tego podłączyć?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie można.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

widzę, że wątek sięga wiosny 2016, kiedy Monero było za centy
czy ktoś dorobił się fortunki?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja również nie polecam. Na Monero się nie dorobiłem, ale trochę kopałem i przy każdym skanowaniu Malwarebytes wyskakiwała mi tona złośliwych plików... Pozostawia to wiele do życzenia, jednak nie polecam ani trochę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szukam osób, które korzystają z minerGate, bądź korzystali.
Zapraszam na Telegram, pisz pw na https://t.me/Hajs4life 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 28.03.2017 o 14:55, evans666999 napisał:

Bzdury gadasz korzystam z tego programu jak i strony z przerwami 2 lata nigdy nie zostałem okradziony, wypłaca bardzo sprawnie. Antywirusy nie wykrywają wirusa a potencjalnie niechciany program. Jak ktoś ma słabe hasło i nie używa 2-step Verification  to nie ma co się dziwić że Cię okradli. Takie przypadki się już zdarzały właśnie z głupoty użytkowników.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta