Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

masterrf

Souvre - souvre.pl - Nowy Wymiar Marketingu

Rekomendowane odpowiedzi

SOUVRE INTERNATIONALE to polska firma promująca nowy wymiaru marketingu społecznościowego, która oferując wyjątkowe produkty codziennego użytku połączone z produktami klasy premium. Pozwala swoim Partnerom na budowanie stabilnego i długoterminowego biznesu. Projekt SOUVRE wyróżnia konkurencyjny system motywacyjny i prowizyjny, a także profesjonalna obsługa, transparentność biznesu, szacunek dla klienta, uczciwość i otwartość na innowacyjne rozwiązania.

Misją SOUVRE INTERNATIONALE jest promowanie nowego wymiaru marketingu społecznościowego na całym świecie oraz umożliwienie Tobie budowania stabilnego biznesu skupionego na relacjach z Partnerami i klientami. Projekt SOUVRE INTERNATIONALE wyróżnia się doskonałą obsługą poprzez dostarczanie najlepszych rozwiązań, w każdym aspekcie współpracy. Idea SOUVRE INTERNATIONALE opiera się na wiedzy Liderów, których charakteryzuje zróżnicowane doświadczenie biznesowe(biznes klasyczny, logistyka, marketing społecznościowy). Motywacją do działania stały się wyjątkowe produkty opracowane na podstawie badań i doświadczeń ekspertów z branży kosmetycznej, pochodzących z kolebki wielkich marek i dysponujących sprawdzonymi recepturami. Model biznesowy SOUVRE INTERNATIONALE oparto na wartościach, które są gwarancją Twojego sukcesu. Wynika on z długoletniej obserwacji rynku marketingu internetowego, m.in. wyciągnięto wnioski, usunięto luki oraz błędy poprzednich systemów marketingowych. Modyfikacji poddano podejście do systemu motywacyjnego i prowizyjnego. Będziemy promować Twoje działania poprzez profesjonalną obsługę, transparentność biznesu, szacunek dla klienta, uczciwość i otwartość na innowacyjne rozwiązania.

SOUVRE INTERNATIONALE w swojej ofercie posiada produkty ekskluzywne oraz te codziennego użytku. Wszystkie one zawierają wyjątkowe formuły, dzięki którym są unikalne pod względem jakości i skuteczności. W swojej bogatej ofercie przedstawiamy m.in. niepowtarzalne produkty kolagenowe, damskie i męskie serie kosmetyków do pielęgnacji ciała, a także środki czystości i suplementy diety. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie ma żadnych opłat wstępnych, natomiast starter czeka w koszyku do pierwszego zamówienia a zatem można spokojnie zapoznać się z ofertą, a jeśli przez 4 miesiące nie będzie zamówienia to system usuwa ze struktury więc rejestracja nie wiąże się z żadnym ryzykiem.
Strona oficjalna:
http://www.souvre.pl

Edytowane przez Egzekutor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciężko wejść w projekt, którego nawet nie widać (przy próbie wejścia chociażby na główna strone wywala zapytanie o login i hasło). Trochę to jak kupowanie kota w worku. Mnie nie zachęciles póki co do bliższego zapoznania się z ofertą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam dziś czyli 1 kwietnia oficjalny start firmy, strona już dostępna. Zapomniałem o tym wspomnieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Niestety strona nadal się nie otwiera, to raczej żart prymaaprylisowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przepraszam za zamieszanie, dowiedziałem się strona wystartuję najpzniej do wtorku czyli 5 kwiecień, gdybym wiedział to bym się wstrzymał...
Przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

strona jeszcze nie działa a już mowa o transparentności biznesu, szacunku do klienta i uczciwości :)

Na jakiej podstawie takie twierdzenia można oprzeć ?

Czy to jest kolejny twór związany z ludźmi z FM?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To moja wina za wcześnie zapodałem firmę a potem dostałem info że strona wystartuje 5 kwietnia. Nic nie ma wspólnego z ludźmi z FM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ależ oczywiście że ma, główna osoba zajmująca się tą firmą miała najwyższą pozycję zarówno w fm jak i loupre i nie ma co się tego wypierać ponieważ każdy to wie i nikt tego nie ukrywa. Co do produktów nie wiem nie używałem sklep rusza pewnie we wtorek zrobię zamówienie i zdam relacje odnośnie produktów.FM bardzo solidna firma mimo iż często wysmiewana, kawy używam cały czas. Lp było kopią fm nastawioną na perfumy a zamkniętą na nowy asortyment. Sv zapowiada się ciekawie w katalogu przystępne ceny wieksza gama produktów i nareszcie nowy plan. No cóż nie ma co chwalić dnia... trzeba czekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przystepne ceny? czego konkretnie? Na samo wejscie trzeba zaplacic 160 zl. Kolejna kopia fm,ktorej tworcy marzą o klientach z wyzszej polki jak w Colwayu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brzmi całkiem ciekawie, w dodatku nowy plan, bardzo rozbudowana gama produktów, godne zainteresowania, trzeba jeszcze poczekać i sprawdzić produkty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Abstrahując, że to SPAM to sama firma zapowiada się całkiem nieźle moim zdaniem...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oficjalna strona www.souvre.pl już działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Generalnie to jest kolejna kopia Fm jak i Lou Pre. w LP brakowało często produktów kto był w temacie ten wie więc wiele ludzi się zbuntowało między innymi ludzie bardzo wysoko postawieni, znalazł się sponsor nowa firma i praktycznie cała struktura z LP zarejestrowała się w Tej firmie już miesiąc przed otwarciem strony, spoko. Jeszcze do konca nie istniała na rynku a już super obsługa klijęta świetny plan marketingowy nic tylko zarabiać i czekać aż nam pod dom przyjedzie tym razem LEXUS a nie mercedes :) 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kilka dni temu liderzy mówili, że Lou Pre to najświetniejsze produkty. Teraz mówią, że to souvre ma najlepsze

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I po co ten hejt ? Firma wystartowała, w 3 dni sprzedaż na ponad bańkę, produkty Premium Kolagen naturalny  i suplementy, firma jest oficjalnie jedynym dystrybutorem na Polskę kolagenu firmy Inventia PT. Dodatkowo pielęgnacja ciała i środki czystości. Naprawdę dobry Plan Marketingowy i sporo kasy dla struktury. Chcesz hejtuj, ale są tacy co już mają z tego siano. Lou Pre nie podołało za grupą, nowej firmie trzeba dać szansę, tym bardziej że za jej otwarciem stoi sztab konkretnych ludzi w temacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mówimy o tym, że nie opłaca się kupować ani po cenie katalogowej ani po cenie partnerskiej gdzie trzeba kupić starter za 160zł. Przykład żel pod prysznic Souvre 400 ml 19,97 zł - jak dla mnie to powinien być "popularny" produkt, zamawiany często. Mydło 10zł. Komu i jak to sprzedać (po cenie katalogowej żeby był profit)? To targetem są lekarze i programiści? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na forach branżowych i w wątkach związanych z firmą na Facebooku bardzo ostre dyskusje. Tutaj spokojnie. Jakby nie patrzeć to sporo kontrowersji pojawia się w związku z Souvre. Mam tu na myśli zarówno postępowanie liderów jak i produkty. Nie zamierzam rozwijać tematu, kto ciekaw odnajdzie bez problemu w sieci.

Zastanawiam się tylko czy atmosfera wokół firmy  oraz sama jej geneza pozwolą na dalszy i skuteczny rozwój? Czy dla dołączających partnerów biznesowych to dobre fundamenty pod trwały i etyczny biznes?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mówimy o tym, że nie opłaca się kupować ani po cenie katalogowej ani po cenie partnerskiej gdzie trzeba kupić starter za 160zł. Przykład żel pod prysznic Souvre 400 ml 19,97 zł - jak dla mnie to powinien być "popularny" produkt, zamawiany często. Mydło 10zł. Komu i jak to sprzedać (po cenie katalogowej żeby był profit)? To targetem są lekarze i programiści? 

Źel pod prysznic np. dla mężczyzn którego używam jest uzupełniony o wyciąg z zielonej herbaty dlatego cena jest pozornie wyższa. Napisałem "pozornie" ponieważ dla zarejestrowanych jest to 14zł, kiedy za Adidasa płaciłem 15 :) Nie wiem czy wiesz ale w ofercie są też NA WYŁ

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że przy "przypisywaniu" ludzi głosili, że lou pre zamyka się najprawdopodobniej. A jeżeli chodzi o marketingowe chwyty to dla przykładu palmolive w tesco za 8zł ma w opisie: "Wzbogacony magnezem i olejkami z cytrusów."

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Marketing sieciowy tworzą ludzie, a kiedy ludzie odchodzą to marketing upada. Może dlatego jacyś liderzy tak mówili? Jeżeli chodzi o perfumy to myślę, że Lou Pre nadal jest bezkonkurencyjne. Co do tesco - dlatego masz wybór i to jest najzdrowsze na rynku. Jedni kupią Palmolive, inni Souvre. Co do Souvre leczę blizny na twarzy kolagenem najwyższej jakości, widzę rezultaty - dlatego polecam. Polecam, a przy okazji otrzymuje zwrot z zakupów i mam swoje produkty za darmo.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Śmiało rejestruj się. Jeszcze tylko wrzuć mercedesa na zdjęcie w tle, profilowe w galowym stroju i codzienna aktywność przy udostępnianiu motywacyjnych obrazków. To taki starter-pack.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyjrzałem się z bliska temu MLM (byłem w nim około 2tygodnie)  i powiem od siebie: nie polecam, tak jak wyżej pisali, to jest napędzanie bydła do obory, są tam ludzie co działają po kilka lat w MLMach tego typu i to nie byle jak działają, bo organizują spotkania, rejestrują dużo ludzi, a ich zyski po ok 6msc i tak wynosza dopiero ok 2-3k PLN i to jeśli cały czas zasuwają jak należy i rejestrują ludzi, jeśli w jednym miesiącu nawalą to są w niższej grupie prowizji i automatycznie mają mniejszy zarobek - tutaj zarabia tylko góra i ewentualnie Ci którzy zdąża napędzić jak najwięcej ludzi, którzy będą dalej to polecać, ale jak to z takimi programami - nigdy nie znasz dnia, ani godziny, a powstanie kolejna 'lepsza wersja' i połowa firmy tam przejdzie, a Ty musisz struktuje budować od nowa..

Smutne, ale prawdziwe, więc sam przemyśl czy jest sens pakować się w tego typu biznes, skoro teraz w internecie jest dużo więcej lepszych możliwości, gdzie pierwsze efekty już widzisz po kilku tygodniach, miesiącu, dwóch, a nie dopiero po pół roku.. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta