Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

masterrf

Souvre - souvre.pl - Nowy Wymiar Marketingu

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie P. Dariusz Holeniewski to żaden autorytet, podczas swojej kariery w FM zbudował na tyle "stabilna" strukturę, że z poziomu Diamenta (ok. 50k zł) spadał na Perłę (5-10k zł) w ciągu miesiąca. MLM to ciekawa branża, ale dla mnie budowa na jeleniach i bez wartości to żenada psujaca branży opinie.

Pozdrawiam

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, jak wygląda plan wynagrodzeń firmy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kupiłem na święta produkty za ok 1000zł dla siebie i rodziny. Stosuję kolagen na twarz i na włosy. Po ok 3 tygodniach zauważyłem poprawę skóry na twarzy. Produkty uważam że są dobre i działają.

Ale w MLM nie chce mi się pracować. Dużo pracy, jeżdżenia jak przestawiciel handlowy a zarobki niekiedy po pół roku/roku pracy 2-3 tys zł/miesięcznie minus paliwo, restauracja/kawiarnia. Lepiej budować swoje własne firmy. Sam na własnej skórze to sprawdziłem, ale może ktoś uważa że jest inaczej więc ok.

Oczywiście firmy mlm dają fajne auta na wypożyczenie więc fajna sprawa dla młodych ambitnych :) 

Budując tradycyjny biznes, masz większą kontrole nad nim, nikt CI nie zmieni planu prowizyjnego, ani nie zerwie umowy za błahy powód itd i masz większą kasę dla siebie. Niemniej lepiej robić MLM niż pracować na słabo płatnym etacie przy taśmie czy w jakieś fabryce.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakoś tak parę miesięcy temu stary znajomy ze szkoly probowal mnie w to wciągnąć, ale kompletnie mnie nie zachęcił. Opowiadal jakie to super i innowacyjne produkty Souvre ma w swojej ofercie, ile to stracę jak teraz się nie zapiszę do programu, opowiadał o biernym zysku itd. Jego mentor już trochę większy nacisk na mnie wywierał i widać, że on się znał na rzeczy, pewnie jeden ze współtwórców. Podobno jeszcze prowadzi jakieś zebrania, ale wiadomo czego tam uczy swoich słuchaczy.Co do samego programu, to nie odniesie zbyt dużego sukcesu, jeśli takie mają zarobki rzędu 500 pln na miesiąc. Trochę za mało jak na taki nakłd pracy, jaki musi wykonać taki początkujący.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o branże MLM to często spotykam się z postawą ludzi którym wydaje się że samo się zrobi albo lider zrobi coś za nich a oni zgarną hajs za to że są bo uważają że im się należy bo jak się zarejestrowali i to tak po prostu ma być. MLM to nie etat gdzie jak się w sumie jest i coś robi (zależy od branży) to 10-tego przelew jest i gra.

Souvre jak każdy MLM wymaga zaangażowania i pracy. Jeśli chodzi o firmę to daje ogromne możliwości rozwoju dla każdego kto chce. Plan marketingowy jest bardzo rozsądnie napisany, produkty zbierają pozytywne opinie wśród użytkowników dlatego nie widzę powodów żeby przepowiadać rychły koniec projektu czy zarzucać komuś nieudolność w budowaniu struktury w innych projektach. Prawdą jest że wszędzie trafimy na ludzi którzy "naganiają" do MLM i budują na emocjach i to na pewno wróży szybki upadek bądź niskie zarobki, ale jeżeli pojawia się systematyczne i profesjonalne podejście do sprawy to efekty nawet szybkie są możliwe. Wszystko zależy od podejścia, jeśli jest problem żeby iść na spotkanie czy jechać na konferencje to czemu paradoksalnie nie ma problemu z pracą za najniższą krajową i pobudkami o 5 rano?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Werbunek mojej osoby do tego MLM był wyjatkowo "agresywny". Co przyniosło odwrotny skutek. Produkt jak produkt, ale towarzystwo szerokim łukiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam wszystkich , przeczytałem wszystkie posty i widzę , że powtarza się kwestia " agresywnego " werbunku . Powiem szczerze  , że tak jest praktycznie w każdym MLM - ie , ale fakt faktem jest to po prostu                   " niesmaczne " . Przedstawię moją historię z firmą Souvre , gdyż jestem praktycznie od samego początku  :)

A więc jak większość tutaj zostałem zaproszony na spotkanie, które moim zdaniem odbyło się na mega luzie , trafiłem na naprawdę dobrą osobę, bez takiego agresywnego podejścia. Wiadomo jak przyszedł czas do rejestracji miałem lekką niepewność, ale jak się dowiedziałem , że nie ma żadnych zobowiązań to po prostu się zgodziłem ( ale cały czas nie byłem pewien czy mi się spodoba ). Po paru dniach dzwoni do mnie kolega od rejestracji , gadka szmatka i nagle mówi , ze mi wpadło parę osób . Szczerze byłem w szoku , że mam już kogoś w grupie . Po jakimś czasie zaczęła się współpraca , szkolenia itp. Aż potem mogłem śmiało sam polecać projekt ( oczywiście przy pomocy kogoś ) . Było naprawdę w porządku , mieliśmy mocną grupę, ALE nadszedł czas wakacji. Jako  , że jestem studentem i tak jak inni znajomi rozjechaliśmy się do domu , to przez ten czas nie działałem " w temacie " , ale miałem już grupę konsumentów w swojej miejscowości. 

Niestety po wakacjach okazało się , że większość a nawet wszyscy z naszej grupy zrezygnowali. Po spotkaniu z liderem okazało się , że ze starej paki zostałem praktycznie sam. No i szczerze powiem , jako , że wierzyłem w projekt to kontynuowałem go. Co się okazało popełniłem kluczowy błąd. Tak jak pisał poprzednik u góry brak systematyki i wytrwałości to pięta Achillesa w takim systemie pracy. Robiłem spotkania co jakiś czas, bez ustalonego planu no i  po prostu zrezygnowałem z budowania sieci . Od jakiegoś czasu moje zainteresowanie przykuwał temat kryptowalut i zarabianie w internecie , a więc po części odszedłem od Souvre, ale jeśli chodzi o produkty to szczerze powiem PETARDA. Sam nie sądziłem , że będą w stanie się polecać bez większego zaangażowania. Naprawdę ukłon w stronę firmy za produkty kolagenowe. Mam w rodzinie kosmetyczki , które są zachwycone tą gamą produktową, Rodzinka jak i niektórzy znajomi przekonali się też do rzeczy codziennego użytku. 

Potencjał naprawdę jest dużo i warto go wykorzystać. Zamieniłem trochę swoją rolę w Souvre. Bardziej skupiam się na polecaniu produktu , czyli rejestracji salonów kosmetycznych i promowaniu produktu za granicą, jak ktoś ma znajomych w tym temacie za granicą to naprawdę warto , bo firma od niedawna zaczęła wprowadzać produktu za granicę, oczywiście przez marketing szeptany. 

Mam nadzieję, że komuś rozjaśniłem sam temat i otworzyłem oczy na schemat MLM , który jest mocno kontrowersyjny zwłaszcza u nas w PL . Tak wiem, że dopiero pierwszy komentarz , ale jak zobaczyłem coś o Souvre to po prostu musiałem się podzielić. Pozdro  :)

Edytowane przez Kitek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się, mają potencjał, ale czy zdają sobie sprawę z tego? Możemy tylko czekać i obserwować  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się, mają potencjał, ale czy zdają sobie sprawę z tego? Możemy tylko czekać i obserwować  :)

Początek 2016 kwiecień paru partnerów aktualnie koło 40 k i wysyłka do 22 krajów za granicę . Wprowadzona nowa gama produktów - perfumy. Także raczej się rozwija niż zwija ;)

Edytowane przez Kitek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Strona dzisiaj nie działa, padło?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

U mnie wszystko działa, była informacja o tym, że trzeba wejść na stronę przez www przez chwilę, ale ten błąd zostanie naprawiony. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta