Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Jak w temacie, sprzedam w.w. kwotę $ STP w zamian za PLN. 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Boby
      Sprzedam 40$ z STP na AliorBank . Wiadomości na PW proszę .
    • By Hermes
      Jak w temacie, w sumie środków nawet więcej. Zapraszam do kontaktu, cena do uzgodnienia. Konta bankowe: mBank i Idea.
    • By ASIC24
      Witamy

Zapraszamy do zakupu Antminer L3+, D3, S9 w profesjonalnym sklepie
      [---]
      gdzie poza koparkami zakupisz cały asortyment sieciowy do podłączenia Antminerów,
      Routery, switche, wzmacniacze sygnału WLAN, LAN, przewody, zasilacze i inne. 

Oferta dotyczy Antminer L3+, D3, S9
      Zamówienia opłacone w Bitmain, 
      dostawa L3+, D3 październik, S9 w listopadzie. 

Płatności:
      BTC, LTC, DASH

USD, EUR, PLN, GBP 

PayPal

Najniższa cena S9 na rynku: 7 139 zł
      Najlepsza cena L3+ na rynku: 13 210 zł
      Najkorzystniejsza cena D3 na rynku: 17 853,00 zł

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT na firmę ale wtedy trzeba doliczyć vat podane ceny to ceny netto. 

Wysyłka Antminerów DHLem z Polski i Anglii. 

Dla klientów z tego forum specjalna promocja na wysyłkę tylko 29 zł.
      W zamówieniu proszę wpisać kod rabatowy "Tania dostawa do Polski"
      Opłata za przesyłkę zostanie skorygowana. 

Poniżej link do Antminerów włącznie z potwierdzeniem zamówień u producenta. 
      Serdecznie zapraszamy

[---]
    • By Enzo
      Konta Bangladesz!!!

Konta pochodzą z Bangladeszu, zakładane na prawdziwe osoby, rachunki nie są malowane są prawdziwe.

Skrill NO LIMITS! Weryfikowany kamerka (selfie) oraz potwierdzenie adresu rachunkiem.

Bet365 w 100% zweryfikowany, drugi etap potwierdzony jest rachunkiem. W razie problemów w pakiecie jest również KOD PVC!!

Wysyłam odrazu pakiet: Selfie (przód, tył dokumentu), dokument, rachunek, notatnik z loginami. 

CENA: 270 PLN 
      Wysyłam pierwszy konta do sprawdzenia.
      kontakt telegram @karl02
    • By kopacz
      Witam!
      Mam do sprzedania zasilacze GPU MINING 1800 Wat gold poniżej zdjęcia. Czas wysyłki do dwóch dni, przy większej ilości na zamówienie. Gwarancja Polska szybki serwis

Cena zasilacza 1200 zł 
      Przy dużych ilościach możliwa negocjacja ceny.
      do ceny zasilaczy należy doliczyć koszt przesyłki, w grę wchodzi możliwy odbiór osobisty.

• https://www.onet.pl/sport/onetsport/euro-2020-jest-decyzja-ws-teczowej-opaski-manuela-neuera/ky1ly7v,d87b6cc4 No faktycznie... Nigdy nie miałem najmniejeszej wątpliwości, że tęczowa opaska Neuera to powszechnie znany i szanowany drużynowy symbol różnorodności, która jest otwarcie popierana przez europejską federację i kompletnie nie rozumiem jak można być takim idiotą by przypuszczać, że miała jakikolwiek związek z manifestacją polittyczną a w szczególności ze wsparciem lgbtqia+parę innych literek. Podobnie też propozycja monachijskiego burmistrza by niemiecki stadion podświetlić w kolorach tęczy jest ptrzejawem jego miłości i  lagodności i nie ma nic wspólnego z zamanifestowaniem sprzeciwu dla polityki Węgier wobec wieloliterowych ruchów i w żaden sposób nie jest konfrontacyjne w stosunku do określanych jako homofobiczni kibiców węgiersakich... Szczyt politycznej propraawności i narzucania - pod pretekstem równości - jedynego poprawnego światopoglądu...
    • https://www.money.pl/gospodarka/od-przyszlego-roku-bedziemy-mieli-cyfrowe-portfele-6652614969990112a.html
    • No ja widziałem na grupie screena z rozmowy na czacie decathlonu i potwierdzili że współpracują z ai