Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
noxiss

Biznes na działce w garażu + ludzie do pracy

Recommended Posts

Witam,

Mam działkę ok. 800 m2 na której stoi garaż na dwa duże samochody, ( prąd, woda, piecyk ). Mam także dostęp do ludzi, którzy byliby w stanie dla mnie pracować po 12 h dziennie. Chciałbym otworzyć tam własny interes, bo działka stoi i się marnuje. Myślałem o produkcji czegoś lub obróbce rzeczy, które potem mógłbym sprzedać. Myślałem o obieraniu cebuli, może coś z obróbką drewna, może stali (elementy). Praca powinna być powtarzalna, którą mógłby wykonać każdy. Czy moglibyście mi podpowiedzieć co da się odpalić na tej działce? Mam do zainwestowania max 5 tys. zł. Chodzi mi o doradzenie konkretnie w co wejść lub co zacząć robić. Wierzę, że znajdzie się ktoś komu "nie zależy" i po ludzku podpowie. Pozdrawiam ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem niedrogi biznes do rozkręcenia to produkcja pustaków żużlowo-betonowych. Tani w produkcji - tani w sprzedaży. Jak komuś będzie zależało na obniżeniu ceny budowy domu czy garażu to masz już nabywcę. Kwestia tylko czy znasz kogoś kto pożyczy Ci stół wibrujący no i osobna temat to zaopatrzenie w cement, żużel i żwir. Ciekawy temat, bo sam podobny dylemat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twój post zmusił mnie do szukania informacji na ten temat. Dotarłem do filmików nt. produkcji kostek. Okazało się, że jest to nieopłacalne i słabsze od tych w sklepie. Czy robiłeś już kalkulację takiego interesu? Zakładamy, że ktoś będzie od nas kupował pustaki żużlowo-betonowe. Rzuć jakimiś liczbami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×