Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

noxiss

Biznes na działce w garażu + ludzie do pracy

Recommended Posts

Witam,

Mam działkę ok. 800 m2 na której stoi garaż na dwa duże samochody, ( prąd, woda, piecyk ). Mam także dostęp do ludzi, którzy byliby w stanie dla mnie pracować po 12 h dziennie. Chciałbym otworzyć tam własny interes, bo działka stoi i się marnuje. Myślałem o produkcji czegoś lub obróbce rzeczy, które potem mógłbym sprzedać. Myślałem o obieraniu cebuli, może coś z obróbką drewna, może stali (elementy). Praca powinna być powtarzalna, którą mógłby wykonać każdy. Czy moglibyście mi podpowiedzieć co da się odpalić na tej działce? Mam do zainwestowania max 5 tys. zł. Chodzi mi o doradzenie konkretnie w co wejść lub co zacząć robić. Wierzę, że znajdzie się ktoś komu "nie zależy" i po ludzku podpowie. Pozdrawiam ;) 

Całkiem niedrogi biznes do rozkręcenia to produkcja pustaków żużlowo-betonowych. Tani w produkcji - tani w sprzedaży. Jak komuś będzie zależało na obniżeniu ceny budowy domu czy garażu to masz już nabywcę. Kwestia tylko czy znasz kogoś kto pożyczy Ci stół wibrujący no i osobna temat to zaopatrzenie w cement, żużel i żwir. Ciekawy temat, bo sam podobny dylemat.

Twój post zmusił mnie do szukania informacji na ten temat. Dotarłem do filmików nt. produkcji kostek. Okazało się, że jest to nieopłacalne i słabsze od tych w sklepie. Czy robiłeś już kalkulację takiego interesu? Zakładamy, że ktoś będzie od nas kupował pustaki żużlowo-betonowe. Rzuć jakimiś liczbami ;)