Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Sporo się ostatnio mówi o inwestowaniu w pożyczki społecznościowe. Ok, tylko jaką platformę do tego celu najlepiej wybrać? Czym one się tak naprawdę między sobą różnią? Które jest “lepsza†i pod jakim względem? Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@scooter 

@Aldu ma rację...

Temat wątku jest inny. Nie trzeba informować całego świata o wysłaniu PW.

Dyskutujemy w temacie albo w ogóle.

Tym razem offtop wszystkim Wam się upiecze ale ukrywam wszystkie posty... Poza pierwszym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o inwestycje w internecie to polecam syngrafa.pl. De facto inwestuje się w firmy ale oprocentowania roczne sięgają nawet 8-9%. Cały proces zakupowy jest bardzo szybki, a ryzyko jest minimalne. Najlepiej sprawdzić to na własnej skórze lub popytać znajomych ale jak na razie to na pewno mogę stwierdzić, że portal jest super. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobiłem małe rozeznanie w ciągu minionego miesiąca. Sprawdziłem też tego Syngrapha, znalazłem także inne miejsca. I teraz posypią się moje pytania :)

1. Kokos najpopularniejszy, ale czy jest na pewno dobrym rozwiązaniem? Czy poziom spłacalności jest zadowalający?

2. Jeśli chodzi o firmy to natknąłem się także na stronę Capital Club. Syngrapha jest z kolei także skierowany do firm. To co mnie nurtuje dotyczy tego, czy Syngrapha to tak samo social lending dla firm jak w przypadku Capital Club, czy polega na czymś innym (odniosłem dwojakie wrażenie i nie do końca wiem co o tym sądzić). Jeśli ktoś spotkał się z tymi dwoma platformami to proszę o odpowiedź, jestem ciekawy czy można to jakoś razem zestawić i porównać.

3. Co z pozostałymi typu Zakra, Lendico?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak wygląda z odsetkami? jaki jest oczekiwany zwrot z inwestycji z całego portfolio? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapraszamy na platformę www.rockefeller.com.pl. W wątku poświęconemu inwestowaniu w pożyczki znajdują się wszystkie szczegóły. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do dyskusji.

Link do wspomnianego wątku: 

http://www.hyipforum.pl/index.php?/topic/18438-zarabiaj-na-po%C5%BCyczaniu-z-rockefellercompl/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. 

Trochę odkopuje.. no ale do rzeczy.

Co sądzicie o platformie mintos.com?

Wszedłem początkowo z mała kwotą, w pożyczki wyłącznie z gwarancją wykupu. Czy ktoś z Was ma stycznosć? Aktywnie inwestuje? I do wyjadaczy - co sądzicie o tym serwisie?

[---] Spam

Edytowane przez vojtec
Ddoanie kodu promocyjnego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od teraz obsługa zgłoszeń i infolinia działa w języku polskim na Mintos :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Update:

Testuję od listopada rzeczonego mintosa. Na początku inwestowałem tylko w pożyczki krótkoterminowe z gwarancją wykupu w pln - gwarancja działa bez zarzutu, roi na poziomie 11,5%. Niestety część polskich firm wycofała się z pożyczek krótkoterminowych, a te które zostały dają ok. 8% na pożyczkę. Przerzuciłem więc środki inwestując tak samo (krótkoterminowe z gwarancją odkupu) w gruzińskim GEL - roi na poziomie 18% - także póki co zostaję. Żeby nie było tak kolorowo to oczywiście trzeba wziąc pod uwagę wahania kursu, ale na ten moment jestem zadowolony

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W jaki sposób sprawdzają Państwo wiarygodność platform inwestycyjnych? 
Czy opinie pojawiające się w serwisach typu Opineo mają znaczenie przy wyborze konkretnej platformy? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opinie z różnych forów na pewno tak. Sam nie inwestuję na portalach typu kokos wg mnie zbyt duży ryzyko w stosunku to możliwych profitów. Mam styczność z CapitalClub ze a wyższe oprocentowanie w porównaniu do np własnie kokosa. Udzieliłem poprzez CC pięciu pożyczek, jedna spłacona w całości, z trzema mam obecnie problem, jedna się spłaca, więc oceńcie sami...Wydaje się że jest to portal firm które mają problem z uzyskaniem kredytu bankowego, weryfikacja przez sam serwis jest niewielka. 

Obecnie jestem na Mintos, inwestuje jedynie w pożyczki z gwarancją wykupu, oprocentowanie większe niż na CC czy kokos, a gwarancja wykup jest i nie trzeba się potem szarpać z pożyczkobiorcami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta