Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

overlord25

Skarga na użytkownika ponzisurfer za kłamstwo i oszustwo

Recommended Posts

PW wysłane do użytkownika @ponzisurfer.

Pepe z całym szacunkiem ale widać takie u ciebie ogromne roztargnienie, że pomyliłeś tematy :P

A co do tematu To @Egzekutor jaka decyzja i postawa ekipy forum w sprawie kłamstw człowieka który został tutaj opisany ? Dobrze, że zamieszczone zostały screen jego postów gdyż w temacie gdzie je pisał edytował swoje posty do 0

• Like 1

Skarga odrzucona, użytkownik @ponzisurfer udowodnił przesyłając nam filmik z konta paypal, że transakcja jest prawdziwa.

• Like 1

Hmmm... a to ciekawe. Sam MrKB twierdzi, że żadnych pieniędzy temu użytkownikowi nie wysyłali:

Witam,

Czy jest to mój ostatni post na tym forum, nie wiem. Ale chciałbym przeprosić wszystkich inwestorów za to co się stało, gdybyśmy byli bardziej przezorniejsi myślę, że można by ominąć spokojnie pare porażek. Miałem świetny zamysł stworzenia czegoś innowacyjnego, RevShare'a pisanego dużym "R", który dzieli realne zyski z projektów córek. Przez pierwsze dwa miesiące projektu zarywaliśmy praktycznie każdą nockę aby dopiąć wszystko na czas, jednak właśnie przez ten pośpiech czasami popełnialiśmy mniejsze lub większe błędy, które wykorzystywali inni. Nie będę tutaj zwalał winy na nikogo, bo nie po to piszę ten post, chciałem tylko podziękować wszystkim inwestorą za danie szansy na zbudowanie czegoś wyprzedzającego aktualne realia świata HYIP. Niestety jak to w życiu bywa nie wszystko zawsze się udaje. Aktualnie firma jest likwidowana, ale już w tym momencie dołożone jest do niej 40 tysięcy. Po całym procesie likwidacji powinniśmy otrzymać zwrot VATu, który będzie w stanie spłacić wszystkich Polaków ale nic nie obiecuję żeby nikt mi nic nie zarzucił w przyszłości. Będąc szczerym pójdę dalej, potraktujcie te pieniądze jako stracone. Sam nie wiem jak to się dalej potoczy, pieniądze niby są ale ich nie ma. Na szczęśliwe zakończenie jeszcze dostaliśmy 25k cofki z WymianySMS.

Egzekutor poprosił mnie abym przedstawił obecne stanowisko firmy więc to zrobiłem. Jeśli komuś pomogła ta informacja możecie mu podziękować, natomiast ja nie jestem zwolennikiem przedstawiania jakichkolwiek faktów z powodu gównoburzy, która była wywoływana za każdym razem.

Ciekawostki:
1. Ponzisurfer nie dostał żadnych pieniędzy ani ode mnie ani od firmy
2. Można się ze mną kontaktować poprzez GG jeśli ktoś ma jakieś pytania, będę działał w sieci jeszcze jakieś pół roku

Pozdrawiam!

Ktoś tutaj mocno kręci. Jeśli zatem #ponzisurfer wysłał Ci film i potwierdzasz jego autentyczność, to wiadomo kto kłamie ;-) Pytanie co dalej z tym fantem.

Edited by PanInwestor

Pytaliśmy również użytkownika @Mrkb o tę sprawę. Przelew nastąpił na podstawie sporu z konta, do którego @Mrkb dostępu nie ma. Taka możliwość więc istniała.

• Like 1

Nie jestem specjalistą jeśli chodzi o Paypal ale kiedyś zdarzyło mi się założyć spór i wygrać sprawę. Wówczas w typie działania było wyraźnie napisane "Zwrot pieniędzy" a nie "Otrzymane pieniądze". To jest wyraźna różnica w typie działania. Chyba że w chwili obecnej tak to proceduralnie wygląda. W sierpniu 2015 roku było inaczej.

• Like 1

Nie jestem specjalistą jeśli chodzi o Paypal ale kiedyś zdarzyło mi się założyć spór i wygrać sprawę. Wówczas w typie działania było wyraźnie napisane "Zwrot pieniędzy" a nie "Otrzymane pieniądze". To jest wyraźna różnica w typie działania.

Nic się nie zmieniło.

Otrzymane pieniądze pisze w przypadku gdy ktoś fizycznie wyśle przelew, w przypadku zwrotów w sytuacji wygranego sporu jest infomacja zwrot pieniędzy a jak pisał sam Mrkb to ani poznisurfer ani nikt inny nie otrzymał żadnego przelewu 

• Like 2

Jednak ktoś tu kręci.

• Like 1

No i nic się nie uczy na błędach... Znowu gapa...

I czy pokazał jasno że odświeża zakładkę na Paypalu?

Edited by WskoczPodKoc
  • Like 1

Nie jestem specjalistą jeśli chodzi o Paypal ale kiedyś zdarzyło mi się założyć spór i wygrać sprawę. Wówczas w typie działania było wyraźnie napisane "Zwrot pieniędzy" a nie "Otrzymane pieniądze". 

U mnie, na koncie biznesowym, opis zwrot pieniędzy występuje wtedy gdy żądam zwrotu od kontrahenta a ten to czyni - ale sytuacji bez wstrzymania sporu.

Natomiast po sporze opis mam cofnięcie

Nie wiem jak to jest na prywatnych.

Wydaje mi się, że sytuację na koncie prywatnym potwierdził scooter.

Przechodziłem do nowej karty. Otwierałem rozsuwane  podmenu .Odświeżałem kilka razy.
Zmieniałem daty w wbudowanej wyszukiwarce. Najeżdżałem na co tam można i tak dalej.
Pokazany był cały pulpit a nie tylko kawałek okienka.
URL był cały czas widoczny a na dole z lewej ten mały paseczek co w danym momencie przeglądarka wczytuje.
Pasek zadań też był widoczny więc widać że był tylko Firefox i Free Screen Video Recorder włączone.

Proszę kogoś kto widział o potwierdzenie powyższych słów jeśli można.

PS:Gdybym był wtedy (początek maja) pewien na 100% że to zwrot to bym z tym
tak nie wyskoczył . Faktycznie uwierzyłem że MrKB zaczął wysyłać osobiście.
Niepotrzebnie się wychyliłem.

Chciałem się dowiedzieć jak to u niego wyglądało ale z relacji ziomq (pisał z MrKB w mojej sprawie)  Kamil.B nie zajmuje się obecnie
roszczeniami i  nie ma dostępu do konta żeby coś pokazać

Edited by ponzisurfer

Sęk w tym, że to właśnie nie wygląda na zwrot.

Jaki jest termin na spór na Paypalu ?

180 dni od wykonania transakcji....

Kiedy LL "zdechło" ?

W zeszłe wakacje....

Dodatkowo Ponzisurfer mówił że otrzymał zwrot w BTC....

Edited by ziomq

@ponzisurfer, jeśli już publicznie wdajesz się w polemikę to i ja odpowiem publicznie.

Przyjrzałem się jeszcze raz filmowi, który mi przysłałeś i rzeczywiście, wszystko co piszesz się zgadza. Jest jednak jedna niezgodność.

Mianowicie, jak wytłumaczysz to, że nr transakcji zwrotu różni się od numeru transakcji zawartego w URL po najechaniu myszką na daną transakcję?

Specjalnie zalogowałem się na konto paypal na ff aby sprawdzić, czy te numery przy najechaniu myszką na daną transakcję są identyczne. I są, więc i u Ciebie powinny być. A nie są.

RyQXGxN.png

• Like 2

Nie wytłumaczę bo nie wiem. Nie znam się na tym.Równie dobrze możesz mnie zapytać dlaczego email  jest niebieski a  u ciebie np. zielony.

jeśli już publicznie wdajesz się w polemikę .......

Rozumiem że nie koniecznie powinienem wdawać sie PUBLICZNIE
w polemikę na mój własny temat .Ustosunkuje się do tego.

Prosiłem również w przypadku jakichkolwiek pytań pisać w wiadomościach.
Akurat jesteś jedną z  ostatnich osób której bym się spodziewał że zada tu pytanie bezpośrednio do mnie.

Edited by ponzisurfer

Nikt nie zwrócił uwagi na dodatkowe $1?

gjH5QJt.jpg

Chyba, że jest jakieś uzasadnienie tego faktu, to linczujcie mnie, pozwalam ;)

• Like 2

Nie wytłumaczę bo nie wiem. Nie znam się na tym.Równie dobrze możesz mnie zapytać dlaczego email  jest niebieski a  u ciebie np. zielony.

Rozumiem, sprawy techniczne mogą każdego przerosnąć. Ale na pewno jesteś w stanie odpowiedzieć jak to możliwe, że screen umieszczony na forum przez Ciebie jest z 29 kwietnia a screen na filmiku pokazuje datę 27 kwietnia? Jak więc możliwe, że jedna transakcja przyszła w dwóch różnych dniach?

• Like 4

Myślę, że podanie linku transakcji do rzekomego zwrotu w BTC pomogło by tutaj rozwiać parę wątpliwości. Tam nie oszuka ;-)

• Like 1

Podobno 6.21 BTC otrzymałeś a tutaj pokazuje tylko 5.34 BTC. W dodatku jest to transakcja z 4 Kwietnia a 'chwalisz sie' tym, że otrzymałeś wypłatę dopiero po ponad 1.5 miesiąca?

Miałem w ciągu jednej godziny jeszcze 2 transakcje . około 0.47  i około  0.35
Potraktowałem to razem. Ale tamto jest z jakiegoś innego hyipa.To była pierwsza wypłata z tamtąd dlatego się pomyliłem.

Chcesz to ci wyśle na priv linki do nich albo tutaj.

Nie chwaliłem się wcześniej bo nie wiedziałem od kogo to jest. Dopiero później uznałem że to od LL

Tylko oni mi wisieli taką sumę.

Edited by ponzisurfer

Widzę @ponzisurfer, że ignorujesz moje pytanie. Rozumiem, że nie masz nic więcej do dodania w tej sprawie?