Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

rejter

Najlepsza pizzeria Kraków

Recommended Posts

Spotykam się z klientem w połowie drogi - w Krakowie.

Ten sobie wymyślił pizzerię i ja mam znaleźć lokal.

Jest ktoś z Kraka? Gdzie polecicie zjeść, tak żeby nie zrobić złego wrażenia na człowieku zarządzającym dużymi pieniędzmi?

Też się spodziewałem raczej ośmiorniczek...

Witam, od siebie polecam lokal na ulicy Francesco Nullo 42. Miejsce klimatyczne, pizza chyba najlepsza jaką jadłem w mieście, do tego ogarnięty personel, pustawy parking przy knajpie, nic tylko przyjeżdżać. Najlepiej zadzwonić i zarezerwować stolik, bo czasem jest ciężko coś dorwać.
:)
Link do strony poniżej:
http://nullo.trattoriapergamin.pl/

Dzięki za konkrety. Jeszcze jakieś fajne miejscówki? To sobie porównam opinie ludzi w sieci i coś tam się wybierze.

No i rzeczywiście - koniecznie musi się tam pojawić parking.

Jeszcze Gusto Dominium - lokal masz w galeriach, więc problemu z parkingiem nie będzie. Cienkie ciasto, produkty smaczne i mają pizze dla wymagajaących tzn. zobacz sobie u nich na stronie, jakie mają produkty na pizzę. Bo są zestawienia z owocami morza, z wołowiną, serem góralskim, szynką dojrzewającą, sosem szpinakowym - długo można wymieniać, sprawdź na stronie. A lokal klimatyczny - fototapety z Italii, pocztówki. Najlepiej zerknij na stronę. 

Z opisu brzmi to całkiem przyjemnie. A które konkretnie galerie? Z której strony miasta? Albo... w sumie wszędzie można dojechać.

Poczytam jeszcze o tych miejscówkach w sieci.

Kolego - takie rzeczy to już sobie sprawdzaj na stronie. Na pewno w galerii krakowskiej jest lokal, a w innych to musisz sobie sparwdzić, bo głównie tam bywamy. Jeśli dobrze pamiętam to w tygodniu do godz. 13 masz u nich pizzę za pół ceny, tylko sprawdź czy na pewno to jest aktualne i czy czasami nie jest to w wybrane dni. Oczywiście ludziom biznesu na zniżkach nie zależy :D

Posprawdzam sobie, ale już na szybko widzę, że pizza jest za pół ceny od od pn do pt, do godziny 13. Przy czym nie ma to dla mnie większego znaczenia. Tak jak pisałem chodzi o dzianego gościa i sam nie do końca rozumiem taki wybór lokalu, ale klient nasz pan. Najważniejsze, żeby jedzenie było rzeczywiście smaczne, a nie byle jakie ;-)

Hotel masz jeszcze na rynku, tak więc ewentualnie jeszcze u nich, ale tam nie spodziewaj się dużej ilości miejsc parkingowych, jak to w centrum ;-)

Z drugiej strony jeśli tam pójdziecie, to też będzie urokliwie - przecież do Kraków ;-) Jeśli koleś jest istotny i czepia się szczegółów, to wcześniej dogadaj się o to, czego potrzebujecie.

Spoko spoko, podjedziemy do tej galerii, już się konsultowałem. W sumie to pierwszy raz mam takie dylematy. Zazwyczaj klienci chcą najdroższych lokali.

Ta wizyta będzie miała swój urok - być może częściej będziemy korzystali z takich miejscówek? kto wie...

No przyznaję, że raczej rzadkość, bo klienci biznesowi mają zazwyczaj jakieś dziwne oczekiwania. A tutaj proszę... Ale coś takiego ma swój urok, bo można poznać nowe miejscówki. Śmiesznie robi się wtedy, gdy te tańsze lokale mają dużo zmaczniejsze jedzenie, niż drogie restauracje, a niestety i z taką sytuacją mieliśmy do czynienia. 

W porządku było, bardzo fajny lokal z porządnym standardem obsługi - moja ocena zdecydowanie pozytywna. Jedzenie smaczne i dopieszczone, zaskakujące bo to niby tylko pizzeria. Klient odebrał miejscowkę pozytywnie. Następnym razem pójdę sobie do nich na jakieś danie włoskie, coś z makaronem. Próbowaliście jakiegoś konkretnego?

Ja cenię restauracje w których pizza przygotowywana jest w najlepszych piecach do pizzy lub ewentualnie o ile jest to restauracja serwująca różne dania, a nie tylko pizzę w piecach konwekcyjno parowych. Te urządzenia są gwarancją doskonałego wypieku pizzy. Byłem już w paru lokalach w Krakowie opalanych węglem czy drewnem - ta pizza śmierdzi i jest niedobra, często spody są zbyt mocno podpieczone, co nie zdarza się w lokalach korzystających z pieców do pizzy lub pieców konwekcyjno-parowych.