Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
loryn22258

3zeta.eu Dość nowy Autosurf Admina 5zeta.pl

Recommended Posts

Jak w temacie to mój drugi autosurf , zasady są takie same jak w 5zeta.pl .

 

Wszystkie osoby które były zarejestrowane w minisurf.ml , tutaj mają już konto , gdyż 3zeta.eu to stary minisurf.ml plus pare dodatków i modernizacji . :)

 

Timer 20sec.  1 pkt

 

 

Codzienny Konkurs Aktywności TOP10

 

 

Wypłaty od 180 000 pkt = 3 zł

 

 

Wypłaty lecą na paypal , lub Konto bankowe

 

 

Czysty link : http://3zeta.eu/

 

 

Zapraszam i życzę dużych zarobków , bo już nie długo kolejne dodatki dojdą , i będzie się zarabiało jeszcze lepiej . :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Młodsza siostra to taki sam chłam jak i jej starsza siostra na który nawet nie wielu zwraca uwagi, co również mówią statystyki starszej siostry że przez tyle miesięcy nawet 500 osób się nie zainteresowało. 

Jak widać coraz więcej polaków pozyskuje umiejętność liczenia i obliczenia, że zmarnowany czas, prąd i internet więcej kosztują jak uzyskana tutaj kwota i że jest to najzwyczajniej w świecie nieopłacalne.

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

AKTUALIZACJA!!!


W tym miesiącu jest wielkie mnożenie wypłat !!!

Aktualnie pozostało wolnych :

8 wypłat z mnożnikiem x2


W tym miesiącu jak do tej pory wypłaciłem :  65,20 zł


Pozdrawiam i zapraszam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam , wszystkie zaległe jak i bieżące wypłaty w PLN i BTC zostały właśnie zrealizowane . Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Młodsza siostra to taki sam chłam jak i jej starsza siostra na który nawet nie wielu zwraca uwagi, co również mówią statystyki starszej siostry że przez tyle miesięcy nawet 500 osób się nie zainteresowało. 

Jak widać coraz więcej polaków pozyskuje umiejętność liczenia i obliczenia, że zmarnowany czas, prąd i internet więcej kosztują jak uzyskana tutaj kwota i że jest to najzwyczajniej w świecie nieopłacalne.

 

Faktycznie cienko to wygląda ja jednym i drugim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak się wychodzi na tych BTC ? Większy zarobek czy tak samo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizacja !!!


Mały bonus na święta stawkowy , zaczyna się dziś , a kończy jutro o północy , czyli ponad 24h .

Share this post


Link to post
Share on other sites
AKTUALIZACJA I BONUS !!!

 

Aktualizacja :

 

Nie będzie możliwości dodawania nowych stron do surfa , jednakże będzie możliwość dodania do ptp ale to dopiero pod koniec Lipca dopiero .

 

W Lipcu zacznie się wielka optymalizacja i modernizowanie surfa , jak i zaczną się prace nad dodaniem manualsurfa i konta dla moderatora ( Moderator będzie dostawał kasę za aktywność i za złapane osoby które robiły coś niezgodnego z Regulaminem .

 

Będzie dodany specjalny klik PTC ze stawką 500-1000 punktów , więcej info na GG lub pw

 

Będzie dodany dodatek w postaci Banku do którego będzie można wpłacać swoje punkty i wypłacać w dowolnym momencie , a bank ten będzie naliczał % w skali miesiąca .

 

 

BONUS :

 

 

od Piątku tego tygodnia czyli 23.06.2017r. , do Poniedziałku czyli 3.07.2017r. , będzie zwiększona stawka za SURFOWANIE i wyświetlenie nonUV w PTP do 10 PUNKTÓW za jeno zaliczone wyświetlenie !!!

 

( Możliwe jest że bonus zacznie się wcześniej ale na pewno zakończy się zgodnie z ustaleniami )   :)   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizacja ! ! !

 

Od wczoraj 3zeta.eu nosi nazwę 4zeta.eu i zaczynam powoli regulować wypłaty .

Dziś zrealizowałem wypłaty na sumę 28 zł ( 2x11zł , 1x6zł ) . Dziękuję za zaufanie i zapraszam do promowania .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat można zamknąć i wrzucić do kosza, strona nie istnieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By ser2
   Polecam serwis www.surfik.net
    
   Info ze strony:
   - Jedynie co trzeba zrobić to posiadać u nas darmowe konto
   oraz kliknąć w link po zalogowaniu "Zdobądź punkty"
   - Od tej pory zdobywacie 4 punkty, za 10 sekund surfowania
   - Po wykupieniu opcji GOLD, Wasze punkty mnożone są razy 2 !
   - Wypłaty dokonujemy po uzbieraniu minimum 1.000.000 punktów
   - Pieniądze wypłacamy na konto bankowe lub PayPal
   - Wypłaty już od 10 zł
  • By Enter
   Szukam skryptu z rotatorem PTP, mogą być tam też inne opcje np. PTC, CPM, surf.
   Ktoś coś wie pisać
  • By rarowul
   Bitcoinsurf   Rodzaj kryptowaluty: Bitcoin Wypłaty (manualne/aut.): manualne Minimum wypłaty: 0.15 BTC Tempo naliczania: 0.00625 BTC = ~~2,5$ / dzień   Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Kranik polega na autosurfie reklam, Rejestrujemy się, wchodzimy w autosurf, czekamy aż reklamy przelecą same (będzie ich jakieś 125 po 15sek każda) - każda jest warta 0.000005 BTC, co razem daje 0.00625 dziennie.   1% ref comission. 5% jeżeli zrobimy upgrade konta, które również podnosi kwotę jaką możemy dziennie zarobić. Gdy uzbieram na wypłątę wrzucę do odpowiedniego działu.
     Link do kranika
  • By MrKB

    
   Witam
    
   W niedawno uruchomionym sklepiku Autosurfon dla swoich użytkowników przygotował ofertę tanich doładowań do telefonów. Średnio doładowania są tańsze o 13%.
   Możliwość zakupu poprzez: Paypal Płatności online Konto Autosurfon Punkty Autosurfon Po zakupie kod wyświetlany jest natychmiast. Dla ułatwienia podaliśmy sposób wpisywania kodu do telefonu dla każdej z sieci.
   Przyznajemy 2% prowizji od doładowań kupionych przez Waszych poleconych.
   Pieniądze z prowizji są dodawane automatycznie do Twojego konta. Naliczone prowizje dostępne są na stronie sklepiku.
   W przyszłym tygodniu oferta zostanie poszerzona o kolejne sieci GSM oraz kody telegrosik.
    
    
   Pozdrawiam!
  • By MrKB   Witam wszystkich!
    
   Dziś do serwisu Autosurfon został wprowadzony kolejny potężny dodatek dający zarobić według mnie dość przyzwoite pieniądze, dlatego postanowiłem otworzyć specjalnie dla niego osobny temat. Jest to moduł, który kryje się pod skromną nazwą Adshort. Pozwala on zarobić na skracaniu linków, ale nie chodzi o takie skracanie jak myślicie Adshort działa na zasadzie nabijacza wyświetleń, tyle że te nabicia nie są sztuczne. Każdy użytkownik tylko raz może odwiedzić dany link, więc nie będzie pustych wejść. Oferujemy możliwość reklamy skróconego linku już od 2 punktów (0,002zł). Ł


  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • News

 • Latest companies news

 • Posts

  • Dzieci zabijać, zwierząt nie zabijać - logika lewicy  

    
  • Można i tak to ująć.  Osobiście miałem z panami od Kwaśniewskiego w górę do czynienia. Żaden, podkreślam ŻADEN nie wykazał się niczym oprócz napasienia własnego kałduna.  Ja swoje podejście uważam jako apolityczne choć można jak wskazałeś uważać jako antypolityczne.  Moim zdaniem od czasów rządu Olszewskiego nie było nikogo kto na mój głos zasłużył. A co i kto zrobił z rządem Olszewskiego to niech sobie młodzi wyguglają.  Choć z drugiej strony antypolityzm wiąże się z chęcią wprowadzenia anarchii i pochodnych. Dalekim od tego.  Nie przeszkadza mi to uważać, że polityk wybrany przez naród do reprezentowania interesu narodu, nie powinien reprezentować własnego interesu. A jeśli takowy reprezentuje ponad społeczeństwem, powinien zostać osadzony i osadzony lub rozstrzelany ku uciesze gawiedzi.  A cytując za wiki według Arystotelesa U Arystotelesa polityka jest rozumiana jako rodzaj sztuki rządzenia państwem, której celem jest dobro wspólne. W starożytności i średniowieczu dominowała idealizacja polityki i polityków oraz wywodzenie jej źródeł z praw natury bądź woli sił nadprzyrodzonych, służąca uzasadnianiu nierównoprawnych podziałów na uprzywilejowanych rządzących i podporządkowanych ich interesom poddanych. I niech mi ktoś teraz wyjaśni w sposób zrozumiały dla idioty gdzie i kiedy nastąpiły rządy które miały na celu "dobro wspólne".  Dla mnie bardziej druga część zacytowanego fragmentu pasuję do tego co mieliśmy i mamy.  A polityczność a antypolitycznosc cienką ma granice @pepperoniss i to nie mnie jej strzec i bronić. To tym co za wolą ludu po drugiej stronie siedzą powinno zależeć abym ten granicy nie przekroczył.  Nie przekroczył ponieważ to niesie za sobą pewne działania, a przynajmniej powinno. A działania te to wywiezienie rzędu na taczkach pośród kanonady cegieł.  To komu tu powinno zależeć? 
  • YouGov to jeden z najpopularniejszych na świecie paneli sondażowych. Opis platformy: Podobnie jak w przypadku większości innych witryn z ankietami zarabiamy na wypełnianiu prostych ankiet na takie tematy jak gospodarka, społeczeństwo, finanse, produkty codziennego użytku i marki. Yougov prowadzi badania sondażowe na całym świecie, więc każdy może z niego korzystać po prostu bez żadnych problemów bez względu na to gdzie się znajduje. Zasada działania na platformie jest prosta - za wypełnianie ankiet otrzymujemy punkty od 25 - 100, które można później wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe. W Polsce dostępna jest tylko opcja wymiany punktów na karty podarunkowe allegro o wartości 100 PLN i 250 PLN, jednakże jest to całkiem atrakcyjna opcja jeżeli zbieramy na przykład na nowy telefon. Dodatkowo w opisie ankiet zawsze podany jest czas w jakim można wypełnić daną ankietę. Jest to zazwyczaj od 5 - do 7 minut. System YouGov wysyła e-maile, gdy są dostępne nowe ankiety, więc nie musimy czekać ani sprawdzać strony internetowej. Wypełniamy ankiety kiedy mamy czas i przy sprawdzaniu skrzynki pocztowej więc nawet nie musimy specjalnie myśleć o tym kiedy będziemy mogli wreszcie wypłacić pieniądze. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z nową ankietą najlepiej wypełnić ją jak najszybciej, w przeciwnym razie nie będzie ona dostępna i zniknie w ciągu kilkunastu godzin od pojawienia się. W YouGov działa system kto pierwszy ten lepszy a pula respondentów zawsze jest ograniczona. Program partnerski: Firma niedawno wprowadziła program partnerski, w którym dzieli się zyskami z uczestnikami panelu. Za każdą zaproszoną przez nas osobę, która wypełni co najmniej sześć ankiet otrzymujemy 200 punktów. Strona główna panelu: yougov.com
  •   Hm... To nie apolityczność a raczej antypolityczność      
×