Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Sign in to follow this  
PanInwestor

ThriveThemes - Zwiększ Sprzedaż Na Witrynie # Profesjonalne Wtyczki, Pluginy i Skórki - www.thrivethemes.com

Recommended Posts

TT-logo-small.png


Cześć!


W styczniu 2016 na łamach mojego bloga opisałem firmę Thrive Themes. Ponieważ od kilku miesięcy korzystam systematycznie z ich narzędzi i rozwiązań pod system WordPress, a nie wiedzę tematu na forum, to pomyślałem, że warto by się ich ofertą podzielić z szerszym gronem czytelników.


 


Krótki wstęp


Thrive Themes to szwajcarski projekt (firma), która swoimi produktami pomaga użytkownikom systemu WordPress zwiększyć efektywność sprzedaży na witrynie. Na jej czele stoi fajny człowiek (Shane Melaugh), który bardzo fajnie opisuje produkty w video. Do tej pory wydali kilka bardzo ciekawych pluginów i narzędzi oraz parę fajnych skórek do WordPress'a. Wszystkie narzędzia są ze sobą zintegrowane, zatem nie ma potrzeby zakupu kolejnych i kombinowania jakby je ze sobą zgrać.


 


Dostępne produkty


Thrive Themes oferuje swoim użytkownikom kilka bardzo fajnych narzędzi oraz skórek. Co jakiś czas pojawiają się nowe, zatem w miarę aktualizacji będę się starał aktualizować wpis. Oto co mamy do wyboru:


 1. ThriveThemes - do dyspozycji zostało oddanych 10 skórek, które są responsywne, lekkie oraz generujące wysoką konwersję. Można je zakupić w pakiecie (miesięcznej subskrypcji) lub w pojedynczych sztukach (na jedną witrynę bądź bez limitu). 
 2. ThriveLeads - plugin, który pozwala na tworzenie formularzy zapisu do newslettera itp. Dzięki niemu zablokujesz dostęp do danej witryny czy treści wpisu. Stworzysz efektywne widgety oraz ulokujesz go w dowolnym miejscu na ekranie. Kilkoma kliknięciami zintegrujesz go z ponad 20 systemami mailingowymi (getresponse, mailchimp,sendy, aweber). W dodatku przeprowadzisz testy A/B czy go z targetujesz.
 3. Thrive Content Builder - zaawansowany edytor tworzenia witryn (w tym również stron sprzedażowych typu landing page). Działa na zasadzie drag-and-drop. Posiada sporą ilość gotowych szablonów stron (landing page), dzięki czemu bez problemu na bazie istniejących stworzysz swoją własną w kilka minut. Witryna jest w pełni responsywna po jej wykonaniu.
 4. Thrive Headline Optimizer - w bardzo prosty sposób ustawisz po kilka nagłówków wpisów (oraz innych elementów na stronie), gdzie przetestujesz, które z nich najlepiej konwertują. Jest to nieocenione narzędzie dla osób, które szukają sposobu na zwiększenie konwersji w obrębie witryny.
 5. Thrive Clever Widget - system do jeszcze lepszego zarządzania widgetami w obrębie witryny. Tutaj bez problemu ustawisz, który widget ma się pojawiać na której podstronie. Jednym słowem tylko Twoja wyobraźnia Cię ograniczy w jego użyciu.
 6. ThriveUltimatum - najnowsze narzędzie od zespołu. Jest to wtyczka, która pozwala na zwiększanie sprzedaży danej oferty poprzez umieszczanie liczników odliczających czas do zakończenia danej oferty. Na tle konkurencji różni się tym, iż bardzo ciężko go oszukać (jednemu użytkownikowi wyświetla się stały czas odliczający koniec oferty). Plugin dopiero testuję od kilku dni ale już widzę, że nie było takiego wcześniej na rynku.

Jeszcze w Styczniu 2016 były tylko 4 narzędzia. Po 4 miesiącach doszły kolejne dwa i to bardzo mocne (Thrive Headline Optimizer oraz ThriveUltimatum). Oba biją na głowę i potrafią zwiększyć konwersję o kilkadziesiąt procent. Z tego co zapowiada Shane, to pracują obecnie nad kolejnymi pluginami :-) Aż nie mogę się doczekać co to będzie.


 


Oferty zakupu


Zespół ThriveThemes pozwala na zakup narzędzi poprzez dwie opcje:


 1. Abonamentowej - tutaj płacimy $19 miesięcznie za subskrypcję i otrzymujemy dostęp do WSZYSTKIEGO (pluginy, narzędzia, skórki) do użycia na nieograniczonej ilości naszych stron (osoby prywatne). Dla agencji jest opcja w wysokości $49/miesięcznie. Jest fajny trick aby uzyskać ofertę jeszcze tańszą. Wystarczy zakupić cokolwiek na ich witrynie a po zakupie pojawi się oferta z tańszą opcją subskrypcji ($15/miesięcznie dla osób prywatnych oraz $39 dla Agencji).
 2. Pojedynczy zakup - w tym przypadku za każdy plugin czy skórkę płacimy osobno. Jest to o tyle fajne, że pluginy mamy już na zawsze (z licencją). Zakupić je można na jedną witrynę bądź nieograniczoną ich liczbę (wówczas cena jest nieco wyższa). Ja zawsze kupuję w ten sposób, dzięki czemu nie jestem uwiązany subskrypcją miesięczną oraz po paru miesiącach pluginy się mi zwracają (a przy subskrypcji musiałbym płacić jeszcze).

Płatności można dokonać przy pomocy PayPal bądź Karty Kredytowej/Debetowej. Zespół oferuje 30dniowy zwrot pieniędzy, jeśli dane narzędzie nam się nie spodoba. Przetestowałem system zwrotów (kupiłem abonament na rok po czym anulowałem). Zwrot pieniędzy był na następny dzień roboczy.


 


Moja opinia


W swojej bibliotece posiadam wszystkie dostępne obecnie narzędzia i pluginy od Thrive Themes (oraz kilka szablonów). Jestem mega zadowolony z tego jak się na tym pracuje oraz z efektów. Na początku chwilę schodzi aby się zapoznać jak to wszystko działa. Jednak po kilku chwilach całość staje się bardzo intuicyjna. W dodatku oszczędzam pieniądze na tworzeniu landing page'ów (tworzę edytorem z gotowych szablonów) oraz blokuję dostęp do wpisów w zamian za podanie adresu e-mail. Zresztą efekty możecie zobaczyć u mnie na blogu :-) Czy warto? Według mnie tak. A szczególnie dla tego, że masz 30 dniowy okres, gdzie możesz zupełnie bez konsekwencji zrezygnować z zakupu i odzyskać pieniądze.


 


A na sam koniec małe info: jeśli się zdecydujesz na zakup, to aby uniknąć płacenia podatku do kwoty zakupu wybierz kraj zamieszkania np. Ukraina. Wówczas nie doliczy dodatkowych opłat podatkowych do zakupu ;-) Jeśli wykorzystasz ten sposób to przynajmniej zrób zakup z mojego refflinka ;-)


>> Przejdź do witryny z polecenia <<


Czysty link :-(((


[---]


[---]


Edited by pepperoniss
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poniżej zamieszczam link do pobrania paczki grafik, które można użyć do promowania ofert przez narzędzie Ultimatum. Są to niby pliki do promowania produktu w afiliacji ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby część z nich użyć ogólnie do promocji.


 


Pobierz


Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie wydali nowy plugin do zarządzania opiniami. Nazwa narzędzia to Thrive Ovation i trwa jego przedsprzedaż. Można go kupić za połowę ceny przez kolejne 5 dni. Później ceny wrócą na stałe do tych, do których nas już zespół Thrive Themes przyzwyczaił (w granicy $39 do $97). 

 

Od siebie dodam tylko, że mam wszystkie ich narzędzia póki co i bardzo sobie chwalę. Ostatnio nawet wypatrzyłem, że sam Paweł Tkaczyk je używa u siebie na witrynach ;-)

 

A czy któryś z szanownych użytkowników również ma je i używa na własnej stronie? Chętnie bym poznał opinie na ten temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

 • Similar Content

  • By PanInwestor


    

   Czym jest ten program

   Refunder.pl to szwedzki program cashback, który pozwala na odzyskanie części pieniędzy z zakupów w sklepach internetowych.

   Na polskim rynku działa od niedawna ale w krajach skandynawskich jest bardzo dobrze znany.

   Minimum do wypłaty to 45 złotych i możemy to uczynić na konto bankowe bądź PayPal.

   ---

   Jak to działa

   Zasada działania jest bardzo prosta. Po zalogowaniu do Refunder należy przejść do sklepów, które obsługują i dokonać zakupu.

   Pod każdą ofertą zobaczysz ile % od wydanych pieniędzy wróci do Ciebie. Dodatkowo można zainstalować sobie wtyczkę do 

   Google Chrome aby automatycznie otrzymywać informacje o możliwości zwrotu po przejściu na stronę danego sklepu bezpośrednio

   z wyszukiwarek internetowych. 

   Dodatkowo w ciągu pierwszych 48 godzin po rejestracji otrzymasz 2x więcej zwrotu przy zakupach.

   ---

   Jak zarabiać dodatkowo na polecaniu

   Refunder oferuje możliwość zarabiania wewnątrz programu. Polega ono na polecaniu programu innym osobom.

   Jak to wygląda:

   1. Zapisujesz się do Refunder

   2. Wysyłasz link polecający do znajomych, rodziny itp

   3. Osoba zapisana pod Tobą musi zrobić zakupy na min. 50 złotych w sklepach dostępnych na platformie

   4. Otrzymujesz 25 złotych na konto w Refunder

   5. Twój polecony również otrzymuje 25 złotych na konto w Refunder + zwrot z zakupów

   ---

   Zapraszam do dyskusji na temat tego programu. Myślę, że nawet najbardziej oporni czytelnicy forum będą potrafili przy pomocy 

   tego programu zarobić chociażby na polecaniu go innym osobom.

   ---

   Co zyskasz zapisując się z linku polecającego:

   1. Zarabiasz 25 złotych po wydaniu na zakupy minimum 50 PLN

    

   Link polecający 

   ---

   Czysty link

    

    

   // Ps. Nie jestem pewien, czy temat jest w odpowiednim wątku, więc w razie czego Pepperoniss działaj ;-) //×