Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

zeno13

adbizcycler - 4x1 matryca bez polecania pozycje od 5$ -adbizcycler.com

Recommended Posts

Witajcie

Kolejny cycler w fazie prelaunchu start przewidziany na 29 czerwca.

Mamy 3 linie 4x1

- $5 ( 4x1 Cycler Line ):
Po zamknięciu otrzymujemy

5$ do cash balance

pozycję w linii za 10$

- $10 ( 4x1 Cycler Line )

Po zamknięciu
Pozycja w linii za 20$
$10.00 do cash balance

- $20 ( 4x1 Cycler Line )

Po zamknięciu
Pozycja w linii za $20
$40.00 do  Cash Balance!

Źeby móc kupować pozycję za 10$ musimy posiadać pozycję za 5$, tak samo żeby kupić pozycję za 20$ potrzebujemy kupić przynajmniej jedną pozycję za 10$.

Bonus dla sponsorów 4 poziomowy razem 15% : 6%, 4%, 3% i 2%!
Payza,STP,PM, & PM  

25% Jest pobierane do repurchase balance przy wypłacie.

Dowód wpłaty przedstawię jak będzie można zasilić konto.

https://www.adbizcycler.com/?ref=Easyrider

Edited by zeno13

tak kto pierwszy ten lepszy start 6 lipca o 16.00

do 1000 userow chyba nie dobije,ale mimo wszystko za jedna pozycje wejde

bardzo dobrze bo wczoraj nie mogłem ;) w sobote o 16 startujemy :)

O 15:30 z tego co pisał admin

Zastanawiam się nad wejściem, ale sa tylko 934 osoby zarejestrowane

Z tego co pisze i timer na stronie pokazuje to o 16.00. Ja wchodzę na 3 pozycje 5, 10 i 20$

ja skromnie na jedna pozycje za piątaka :)

licznik chyba odlicza aktualnie do 16:30

Edited by matros

Tak wygląda na to że mamy zmiane na 16.30 potwierdzone na FB. U mnie taka pogoda dzisiaj że nie wiem czy wejde co chwile zanik internetu i przerwy w prądzie. Burza za burzą może się uspokoi. 

kasa dodana czekamy na start :)

Payment Details
  • Date: July 09, 2016 9:35:59 AM
  • Amount Paid: $36.05 USD
  • Reference Number: B09A8-F23AF-
  • Seller Name: AdbizCycler
  • Seller Email: [email protected]
  • Item Description: Account funding by Easyrider: Account funding by Easyrider

pojawiła się zakładka next in the line :)

póki co nic w tej zakładce nie ma konkretnego, na razie mam pozycję #6 ale nic mi nie naliczyło jeszcze

1,5h temu stwierdziłem, że jednak wejdę ;) Bo nie chciało mi się :P

Całkiem ładne pozycje mam chyba:

$5 - 14

$10 - 77

$20 - 117

Edited by Plemnik

no ja z rozpędu kupiłem 2 pozycje za 5$ zamiast jdnej i nie zostało mi kasy na pozycję za 20$ mam 3 za 5$ i 2 po 10$ pewnie będą się zamykać po kilku minutach. ehh słabo :) pozycja pierwsza moja ma numer 21.

a macie jakiś downline? edit już mi 5$ przeskoczyło ale w 10$ mam pozycje 327 więc kiepsko strasznie

Edited by BartoszBartosz

Mi też już 2 pozycje się zamknęły i z repurchase kupiłem kolejną.

a ja totalnie zaspalem i #441 dopiero ;)

Ja mam downline tylko tam gdzie mi się zamknęły pozycje.

Chciałem sobie wypłacić już i byłbym na plus - to by była szybka akcja :D ale pokazał się komunikat, że wypłaty nie są włączone.

Edited by Plemnik

pewnie włączą jak sprawdzą czy wszystko ok. tak mam kilku refków stąd dzięki :) gz Plemnik za sprawną akcje ja coś ostatnio tracę formę ;)

piszą że włączą godzine po starcie wypłaty.

Thx ;) To zasługa nowego netu :P

To ja wieczorem wypłacę. Może zamkną mi się do tego czasu 2 kolejne pozycje, bo widzę siebie na listach ;)

wypłaty ruszyły moja na payza instant.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Kryptokox
      Siemanko, na warsztat trafia dziś ciekawa zabawa, przynajmniej według mojej opinii, ale mocno reklamowana już teraz na całym świecie i mamy szansę być w pierwszej 2000 kont w matrycy.

Przedstawiam wam UP2GIVE, projekt owiany tajemnicą przez ostatnie tygodnie, dziś ruszyła rejestracja pierwszych 2000 kont. Podejrzewam, że są na wykończeniu, także jeśli ktoś chce dołączyć w prelunch i budować matrycę to trzeba to zrobić teraz. Po rejestracji odpalamy 99$ w BTC. Zaraz podam szczegóły jak to działa. Generalnie jest to nieco podobne do BTCReturns czy coś takiego tylko w lepszej wersji.

Tutaj prezentacja do poczytania online:  https://www.pdfpro.co/files/zdkkq11seij-336e8e2f
      Tutaj więcej o "THE GIVING BOX" : https://www.pdfpro.co/files/weluffspzg9-02c211ca
      Generalnie ten model znam już z kilku innych programów, ale postanowiłem wejść bo jesteśmy na początku. 

Po rejestracji wpłacam 99$ w BTC.  Jest to projekt Crowdfundingowy, w środku załadowani już są wszyscy liderzy mocni z EXXA oraz największy lider WOTOKEN Andreas Kartrud.
      Jednym z silnych punktów projektu jest to, że jest reprezentowany od strony prawnej przez >>KEVINA THOMPHSONA<< Jest znaną osobą publiczną, adwokatem wielu firm MLM, walczył z SEC itd.
      Platforma ma na celu dawanie innym a następnie inni dają nam. To tak po chłopsku.

Przykład.

Mamy Marysie, która opisała swoją historię i dała do niej link Januszkowi. Januszek przekazuje 0.005 BTC Marysi i tym sposobem może podzielić się własną historią. Grzesiu i Renatka czytają historię Januszka i pomagają mu dając 0.005 BTC. Janusze kma więc 0.01 BTC i osiąga 1 poziom. Decyduje czy idzie dalej omagać by otrzymać również więcej itd. 

Z tego co widzę w prezentacji to będzie subskrybcja 32$ miesięcznie, a cała reszta kasy idzie peer to peer. 

Początkowa wpłata $99 zawiera:
      "$99 bitcon to Start and you receive:
      * Founder Club Postion
      * Guarantee VIP seating at Corp Event
      * 25% off apparel
      * Includes $32 dollar business fee for Dec."
      „Bitcoin 99 USD na start, a otrzymasz:
      * Pozycja klubu założyciela
      * Gwarancja miejsc VIP na imprezie Corp
      * 25% zniżki na odzież
      * Obejmuje opłatę biznesową w wysokości 32 USD za grudzień. ”
      Link do rejestracji: http://kryptokox.up2give.com
      Muszę w wolnej chwili przetłumaczyć prezentację. Póki co zająłem miejsce w matrycy i lecimy z tematem  
      Przejrzyjcie sobie prezentacje, zajmijcie miejsce w matrycy i będę relacjonował jak to wygląda. Zostało już mało miejsc i pewnie dziś/jutro się skończą.

JEST GRUPA TELEGRAM: https://t.me/up2give
    • By tymonek
      Cześć,
      Jestem pomysłodawcą projektu www.invither.com. Razem ze znajomym z chin stworzylismy projekt oparty o matryce. Gdzie zgarniesz 600x Twojej inwestycji 
      JAK POWSTAŁ POMYSŁ:
      Na pewno słyszeliście o łąncuszku internetowym "wpłać 5 zł i wyślij ten łańcuszek do swoich znajomych" - nijakiego Roberto Kiyosakiego ( jak dla mnie to on ma Robert poprostu  )
      niby schemat działania prosty i faktycznie gdyby każdy był uczciwy i zrobił to co w tym łańcuszku napisane, to na pewno zgarnął by duzo kasy. 
      Dlaczego ludzie z nieko nie korzystali ?? - musisz podać numer swojego konta, kopiować reszte kont - i wiele innych niewiadomych, któ®e mogą sie po drodze zdarzyć
      Dlatego szukałem rozwiązania tego problemu. Na początku chodził mi po głowie pomysł zeby zrobić portal crowdfoudingowy oparty włąsnie o ten system. Z osobnymi kontami na poratalu ( zeby nie musieć podawać numeru swojego konta bankowego). Ale to rozwiązanie nie było by zgodne z przepisami i uważane za zwykłą piramide pod przykrywką crowdfoudingu ( co samo w sobie nie jest takie złe ). Ale dochodziły by sprawy podatkowe i tak dalej. Dlatego pomysł porzuciłem
      Kiedy temat z kryptowalutami stał się trochę bardziej powszechny, połączyłem ze sobą te dwa elementy. Wyszedł z tego całkiem ładny twór, który nazywa sie INVITHER.
      Chciałem, żeby było to możliwie jak najbardziej bezpieczne, dlatego osadziłem go na smartcontractie Ethereum ( sam smartcontract pisał kolega z Chin).
      Zasada działania jest na pewno Wam bardzo dobrze znana. Wy polecacie soich znajomych oni swoich i tak dalej  - pod tym aspektem nie wiele sie różni od pozostałych matryc.

to czym się wyróżnia:
      - 600x Twojej investycji jako nagroda za uzupełnienie struktury
      - możliwość wielokrotnego investowania (nawet wewnątrz Swojej struktury) - co jest dobrą opcją dla osób, które mają duże grupy ( ale o tym za chwile)
      - zeby zobaczyć pierwsze zyski, nie trzeba uzupełnić całej struktury - wystarczy, że pierwsza osoba z 4 LVL zainvestuje ( właśnie z 4 LVL dostajemy swoje ETH)
      - Pobieramy 4 % prowizji od zrealizowanej struktury - WIN : WIN 

PRZYKŁAD :
      1. Dostałem linka od swojego znajomego, który zainvestował 0.01 ETH na stronie INVITHER.
      2. Klikam w link, odpala mi się strona z okienkiem przez kogo jestem polecony i za jaką wartość ( 0.01) - strona jest połączona z Metamaskiem, więc wystarczy zaakceptować inwestycje na stronie i w oknie METAMASKA.

3. po zaakceptowaniu inwestycji przez blockchain, dołączam do struktury mojego znajomego.
      4. W zakładce Invitation - widoczny jest mój link od konkretnej struktury, który przekazuje moim 5 znajomym z informacjami o tym projekcie

5. Ja ----> 5 moich znajomych -----> 25 ich znajomych -------> 125 ------> 4 LVL - 625 osób ( już od pierwszej osoby z 4 LVL , z jej inwestycji 96% jest kierowane prosto na TWÓJ portfel) - nie trzeba zgłaszać chęci wypłaty ani akceptować. Smartcontract działa automatycznie.
      6. Spodobało sie ?? Robie strukture jeszcze raz !!

POZIOMY INWESTYCJI:
      Small - 0.01 ETH ---- nagroda za uzupełnienie 6ETH
      Medium - 0.1 ETH ---- nagroda za uzupełnienie 60 ETH
      BIg 1 ETH --- nagroda za uzupełnienie 600ETH

W zakładce My Invest - znajdziemy aktualny stan Naszych struktur  i ile już zarobiliśmy.

TIPS & TRICKS
      1.Jeśli zaprosiłeś już swoją 5, zawsze możesz im pomóć zapraszając kolejne osoby za pomocą twojego reflinka- Będzie on uzupełniał struktury osób powyżej
      2.Możesz odpalić kilka struktur na raz np.  Ty ----> 5x Ty---->25 Twoich znajomych ---->125 Ich znajomych -----> osoby z których dostaniesz wynagrodzenie - dzieki temu masz otwartych 6 struktur. z Każdej dostaniesz 600x Twojej inwestycji.
      3. Osoby , które dołączają do strony bez reflinku( z reklam, z for internetowych, z discorda) - automatycznie uzupełniają istniejące struktury ( zgodnie z zasadą która była pierwsza otwarta, będzie wczesniej uzupełniona) 

Myślę, że na początek taki opis wystarczy !!
      W razie pytań, jestem do dyspozycji!!

Pozdro!!

https://invither.com
    • By annsi
      Witajcie pojawił się nowy unikalny program Cycler oparty na kryptowalucie. Program jest darmowy - nie musimy nic inwestować, aby zarobić. Po zapisaniu się do programy nalżey potwierdzić adres email.
      Jak zarabiamy w tym programie ? używamy naszego komputera, laptopa, telefonu do wydobycia - kopania kryptowaluty, możemy to robić kiedy tylko mamy na to czas i ochotę. Jak już uzbieramy z wydobycia kwotę $0.003 to możemy kupić pierwszą pozycją w Cycler - zarobi ona dla nas $0.005
      Druga pozycja w programie nazywa się SILVER - koszt $0.01 i zarobi ona dla nas $0.015
      Pozycja trzecia GOLDEN - koszt $0.035 - zysk $0.05
      Pozycja czwarta - koszt $0.125 - zysk $0.625
      Wypłaty INSTANT na portfel ETH Ethereum na stronie faucethub.io
      Program jest w Pre-launch - start programu za 25 dni, teraz pomożemy wydobywać - kopać kryptowalutę i budować swój zespół, a zakup pozycji będzie możliwy po starcie. Za każdą kupioną pozycję w programie otrzymamy również 1 token na dzień dzisieszy wartość tokena wynsi $0.006.
      Dwa poziomy poleconych - 1 poziom 10% zysku, drugi poziom 5% zysku.
      Przypominam - program jest darmowy - nie inwestujemy swoich własnych pieniędzy.
      Czysty link do strony: https://miningcycler.com
      Grupa na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/205025776763331/

• By jedaj
      PRE-LAUNCH 
      Startuje 23 listopada o 20:0
      matrix 2x2 i 2x3 zależnie od fazy.

1lvl matrix Phase I- Pay 0.002, earn 0.006฿
      2lvl matrix Phase I -Pay 0.005, earn 0.015฿
      3lvl matrix Phase II Pay 0.01, earn 0.03฿
      4lvl matrix Phase III Pay 0.02, earn 0.06฿
      5lvl matrix-Phase IV Pay 0.04, earn 0.12฿
      6lvl matrix-Phase V  Pay 0.1, earn 0.5฿
      7lvl(VIP) 2x3 - PAY 0.5 earn 2btc.

Sponsor Matching Bonus (฿)0.002 za zakończenie cyklu przez poleconego
      Depozyty:
      BTC, LTC, XMR, BCH, BLK, DASH, DOGE, ETC, ETH
      Wypłaty: Bitcoin
      W tym momencie można się rejestrować i kupować pozycje. 
      czysty link: http://btc4fund.com
      [---] Spam