Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

overlord25

Taskproadz - 145% - www.taskproadz.com

Recommended Posts

Start za 5 dni.

Za wykupienie kampanii za 1$ dostaje się 290 punktów BAP o wartości 1.45$.

e6058da015b62.jpg

Za rejestracje dostaje się darmowe 3$.

Do kupienia jest upgrade premium za 5.99$.

Prowizja od poleconego wynosi 10%.

Wypłata od 5$.

Procesory: Payza, PM, Payeer i BTC.

http://www.taskproadz.com

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Bizzilion - aktywny $1000

• News

• Latest companies news

• Companies

• Mnie to właśnie zastanawiało, bo postępowanie sprawdzające niby zostało wszczęte, a takowe po maksymalnie trzech miesiącach powinno albo nie wykazać nic i całe postępowanie winno być umorzone albo powinno zostać wszczęte jeśli jednak przesłanki popełnienia przestępstwa występują. Ale ja na bakier jestem z przepisami, pamiętam tylko, że info pojawiło się w walentynki równocześnie z wielką aferą na kafeterii, że Pan Bartosz zdradza dziewczynę i tak mi się przypomniało, bo wczoraj minęły 4 miesiące od tego wydarzenia, a ani o tym nic nie słychać ani o rozstaniu Państwa Nafalskich...  Devolaj już tu pewnie nawet nie odpisze, bo nie ma co. Temat Omegi raczej umiera i to nie tylko na tym forum ale i wszędzie indziej, bo przeszukując te internety nie można trafić na nic, nic poza kilkoma profilami na fb liderów, którzy wstawiają tam informacje o tym ile zarobili i jak głupi są ludzie na etacie, że nie korzystają z dobrodziejstw i rozdawania kasy przez Pana Nafalskiego. 
    • O ile pamiętam to gdzieś tam była informacja, że ktoś, gdzieś, coś doniósł i była to pierwsza i ostatnia znana mi informacja na ten temat. Wcale mnie to nie dziwi. Bo choć z kol. @Devolaj93 w wielu punktach się nie zgadzam to chyba zgodzimy się co do tego, że działania urzędasów z KNFów, UOKiKóW są raczej przeciwskuteczne. O tym, że zwykle następują gdy jest już dawno po temacie to jeszcze insza inszość. Dla mnie działalność tych istytucji na poletku piramid finansowych - choć nie tylko - to marnowanie kasy podatników a przede wszyskim dawanie potencjalnym ofiarom złudnego poczucia bezpieczeństwa, że skoro nie ma firmy na czarnej liście to wszysko jest OK. Taka narracja tych instytucji - że stoją w obronie i chronią konsumentów - ułatwia potencjalnym ofiarom zwolnienie się z odpowiedzialności za swoje własne decyzje. Kol. @Devolaj93 z góry wyjaśnię tylko, że ofiary zwalaniając się z myślenia są za swe decyzje odpowiedzialne i ponoszą ich konsekwencję w żaden sposób nie usprawiedliwia wciskanie im kitu...
    • Muszę przyznać, że dawno nie widzialem tak dobrze zrobionej i gry przeglądarkowej. Do tego - nie echodząc w szczegóły legendy - łączącej wirtualną hodowlę z kopaniem krypto    
    • Tytuł może trochę dziwny ale temat dość istotny. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, że od wrzesnia br. na giełdzie krytowalutowej Binance Amerykanie z USA nie będa mogli handlować tokenami. W dużym skrócie jest to efekt uznawania przez amerykańskie władze tokenów jako podpadających pod przepisy dotyczące obrotu papierami wartościowymi. W konsekwencji by działać zgodnie z amerykańskim prawem by je oferować do handlu Amerykanom muszą być one dopuszczone do obrotu a giełdy posiadać odpowienie koncesje.  Dodam tylko, bez wnikania w szczegóły dlaczego, z handlu dla Amerykanów znikną też niektóre walory dość powszechnie uważane za kryptowaluty, np. DASH, ETC czy XRP. Tych tokenów jest całe mnóstwo a amerykański rynek jest dość znaczący.  Znalazłem w sieci takie zestawienie pokazujące potencjalne problemy związane z handlem tokenami.   Na biało zaznaczono tokeny, którymi obecnie handluje się wyłącznie na Binace. Na fioletowo, te które oprócz Binance handlowane są także na innych giełdach. Nie wiadomo jak się dalej potoczą losy tych tokenów. Możliwe są glówne dwa scenariusze.  Pierwszy to wyprzedaż tokenów i ich znaczny spadek cen w najlbliższym czasie. Drugi to przejęcie handlu przez inne giełdy. Jako, że większość tokenów nie jest zbyt płynna i często główną giełdą na której są handlowane jest Binance osobiście zamierzam pozbyć się w najbliższym czasie większości poza głównymi, bardziej płynnymi, czyli poza DASH, ETC (Etherium Classic), XLM (Stellar), XMR (Monero), XRP (Ripple), ZEC (Zcash) czy EOS. Na powyższym rysunku pokazano na jakich głównych giełdach handluje się obecnie tymi tokenami. Dla jasności. Nie oznacza to, że znikną one z Binance. Dostęp do handlu nimi stracą jednak amerykanie. Źrodło Binance,  Twitter  
    • No szukają wszędzie jak widać ale powoli chyba pomysły się kończą. Skoro nie skutkuje zupełnie nic, bo większość osób widzi już jak działa Omega i że nie ma żadnego realnego produktu, który może przynosić jakiekolwiek zyski to idą dalej w Świat. Ja się wcale nie zdziwię jak za moment zobaczymy konferencję gdzieś w Afryce wśród szałasów i namiotów, bo może tam Panu Bartoszowi będzie łatwiej kogoś przekonać do swoich bajek i wizji. A tak całkiem poważnie już to zastanawiał się ktoś z Was co z tym postępowaniem w sprawie Omegi, o którym pisał Puls Biznesu? Czy to zostało umorzone? Bo nic nigdzie nie można znaleźć na ten temat, a sam Pan Bartosz nigdzie nie zdementował, że coś takiego było.  W Malezji już Panowie byli, bo z liderów był na pewno Pan Jacob i Pan Tomasz P., a i u Pani Nafalskiej wisi filmik z Kuala Lumpur i zdjęcia z hotelowego basenu w objęciach wielkiego przedsiębiorcy  więc to będzie drugie podejście.