Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

rejter

Ile za VPSa

Recommended Posts

Ile płacicie za swoje VPSy i czy jesteście z nich zadowoleni?

Przy jakich parametrach taka stawka?

Ja polecam od siebie : BlazingFast

Ceny atrakcyjne, płatnośći Bitcoin, Skrill, Paypal, PaysafeCard, OKPAY, Ukash, przelew, karty VISA, Mastercard i jeszcze jakieś inne egzotyczne :P

Support w polskim języku również dostępny, szybka pomoc, mega ochrona przeciwko DDoS nawet do 980Gbps ! Mało kto może się pochwalić takim wynikiem.

Ogólnie od siebie polecam bo warto.

Do stawiania dużych serwisów ze sporą oglądalnością, powiedzmy na poziomie 30k dziennie.

Może nawet więcej. Nie mówimy o serwisie z pobieraniem plików, tylko o takim, który jest głównie informacyjny.

Bez video.

Możesz zapytać supportu Blazingfast i pewnie dobiorą ofertę dla Ciebie. Lub Oktawave, skalowalna chmura, to chyba bardziej by się nadawało.

A kosztowo? Tak średnio? Mniej więcej?

;] Poszukam, porównam, posprawdzam, coś tam zdecyduję. Na razie szukam czegoś do porównania.

Napisz do corevps to też dadzą ci ofertę specjalnie dla cb, masz dodatkowo testowe VPS za free więc możesz zobaczyć jak to działa

Edited by Game

Na razie testuję jeszcze Mintshost i tutaj mam pozytywne zaskoczenie, bo działa to rzeczywiście stabilnie.

Zobaczymy jak przy większych obciążeniach - na razie ogarniam sobie wszystko na najtańszym koncie.

Przekonamy się czy cokolwiek zacznie zwalniać.

Raz jeszcze, a zrobicie co chcecie. W Firehost nie biorą kasy za test serwera. Tak więc możecie go sobie sprawdzić i za darmo ocenić. Będzie źle, to sparwdzicie kolejny, ale takiej sytuacji bym się na pewno nie spodziewał. Zbyt długo u nich siedzę, żeby miało dojść do czegoś złego.

Zawsze może dojść do czegoś złego. Pamiętaj, ze jednak mowa o sprzęcie, który tak jak każda elektronika, może paść.

Serwer trzeba zawsze dobierać z głową, ale nigdy nie ma gwarancji, że on wiecznie będzie działał na poziomie.

Rozumiesz?

Jeżeli oczekujesz  stabilności serwisu to zawsze warto dołożyć pare zł na serwer i spać spokojnie, polecam również dyski ssd oraz gościa który Ci to ładnie skonfiguruje. Ostatnio testowałem firmę dhosting i mogę polecić :)

Ale ten Mintshost naprawdę dobrze wygląda.

A testował ktoś najtańszy pakiet w Hekko? Wyskoczyli z VPSem za 9 zł miesięcznie.

Pod co taki serwer? Dziwnie tanio.

w arubacloud za 4zl mają ponad 2x lepszy, minus tylko że nie mają polskiej lokalizacji. Przez 2 mcy można testować za free.

Widziałem gdzieś jeszcze zagraniczny hosting za 5$ na rok mini vps 256mb ram, tylko nie pamiętam nazwy, może ktoś się spotkał bo przydał by mi się taki.

Lepsze w sensie parametrów, czy lepszy bo testowałeś jeden i drugi?

Bo parametry tak naprawdę niczego specjalnego nie znaczą. Mylę się?

chodzi mi o podstawowe parametry na "papierze" np.:

hekko:

5 GB SSD

512 MB RAM

arubia:

1 GB

RAM

20 GB

SSD Storage

a który jak bardzo ważny to już zależy od konkretnych zastosowań, np. niewielki serwis powiedzmy zajmuje 1 giga miejsca na dysku i nie spuchnie dużo z czasem

to te 5giga czy 20 bez znaczenia bo i tak się zmieści. Bardziej ważne będzie żeby był możliwie szybki dysk ssd. Przy okazji to te 5GB bardzo skromnie jak na vps, mój darmowy ma 20GB.

Racja, ale realnie - dopiero po jakimś sensownym teście można ocenić, co bardziej ma sens.

Bo jednak przy serwerach kluczowa stabilność, wsparcie, a dopiero na kolejnym etapie cena.

W otohits widziałem że można korzystać z VPSa i się zastanawiam czy było by to opłacalne i łatwe do odpalenia. Jak ktoś korzysta to ile można miesięcznie wyciągnąć punktów i jaki potrzeba do tego VPS?

Ok, znam VPSa Hekko, faktycznie jest bardzo tani, ale akurat te parametry to masz bardziej pod naukę na infę, jakąś zabawę, a nie pod prowadzenie czegoś poważnego, więc bierzcie to również pod uwagę ;-)

Za tyle znajdzie się i na polskich serwerach przyzwoita usługa ;-)

Wiadomo, że dużego sklepu to nie uciągnie, ale pod coś małego będzie zdecydowanie wystarczające ;-) 

Osobiscie polecam Amazon Lightsail. Juz za 5 $ miesiecznie masz fajny serwer VPS z dyskiem SSD o pojemnosci 20 GB i 1 TB transferu.