Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Ivaho

1 grudzień 2011 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam w pierwszy dzień grudnia!

Dla niektórych miesiąc ten jest odpoczynkiem od inwestycji w hyipy. Dlaczego? Ano dlatego, że zbliża się czas świat, czyli czas większych wydatków i zakupów. Hyip jest więc sposobem dla niektórych na sfinansowanie tych wydatków (prezenty, podróże). Brzmi niewiarygodnie? Oczywiście, mówimy tu o małych programach. Administratorzy tych większych myślę, że mają inne bardziej długoplanowe piorytety.

Ostatni tydzień nie obfitował w wiele wydarzeń, mamy jednak 2 nowe pozycje w monitorze.

NOWE PROGRAMY

Royalty7 jest całkiem dobrze wyglądającym i zorganizowanym program. Co wyróżnia ten program z pośród innych to dbałość o szczegóły: Unikalna treść, unikalny skrypt, SSL, wysoki stopień bezpieczeństwa. Royalty7 jest zarejestrowaną firmą jako

FINANCE YOUR DREAM LTD

28 CLARE LAWN AVENUE

LONDON

ENGLAND

SW14 8BG (numer firmy - 7772859).

4ed71cd5d50d1.gif

Program ma swoje serwery w firmie DedicatedNow.

Dostępne są tutaj 2 plany inwestycyjne, pierwszy to dzienny (7% dziennie przez 30 dni  ale zysk jest naliczany tylko w dni biznesowe) co daje łączny zwrot na poziomie 154%. W tym planie minimum inwestycyjne to $25 a max. $250,000. Min. do wypłaty to $2. Możliwe jest skorzystanie w tym planie z opcji compounding (do 7 razy).

Drugi plan oferuje niższy zwrot zysków (110%) ale już po 7 dniach kalendarzowych. Minimum i maximum inwestycji jest takie samo jak w planie dziennym ($25-$250,000).

Royalty7 nie istnieje długo (11/11/11  - jak ostatni film :) ) ale bardzo szybko rośnie jego popularność. Jedną ze strategii może być jednorazowa inwestycja w plan tygodniowy i realizacja zysków w plan dzienny, jako że plan dzienny jest znacznie dłuższy, dlatego inwestycja w plan tygodniowy wydaje się bezpieczniejsza.

Depozyty możemy składać poprzez Alertpay, Perfect Money, Liberty Reserve, SolidTrustPay.

4ed72183b0c99.gif

Risk Capital Fund to propozycja inwestycyjna od 2 doświadczonych inwestorów hyip. Atutem tego programu ma być doświadczenie, aczkolwiek właściciele programu twierdzą, że posiadają 10-letnie doświadczenie na tym rynku. Takiego doświadczenia nie mam nawet ja :) 10-11 lat temu rynek hyip dopiero kiełkował, także bardzo ciekawe czy ta informacja jest prawdziwa.

Program oferuje tylko 1 plan: 150% po 25 dniach. To dość długi okres oczekiwania na pierwsze zyski. Mam nadzieje, że Lenny Gautier i Tristan Leroy (administratorzy programu) zrealizują swoje obietnice. Twierdzą oni na stronie, że dostarczycielem ochrony DDoS jest Staminus. Sprawdziłem jednak, że program stoi na serwerze niemieckim (Hetzner).

Program posiada 3-poziomowy program polecający (6-2-2%).  Na stronie zaprezentowani są już pierwsi lokalni przedstawiciele (może warto zapytać o pracę? :) ), spodziewać się też możemy różnych promocji (zakładka PROMOTIONS).

Program akceptuje  AP, LR i PM.

4ed7219112891.gif

BRAK AKTUALIZACJI OD SPORTARBS

Staram się dostać jakieś wieści od Sportarbs ale bez sukcesu. Dostałem tylko informację, że nazwa "Sportarbs" jest ‘spalona’ przed różnymi organami i starają się realizować swoje cele pośrednio (czasochłonna metoda).

Wszyscy „nowi†inwestorzy otrzymują ich wypłaty bez zwłoki, ale ich support jest nadal off-line. Ze względu na brak informacji i komunikacji, nie jestem pewien, czy mamy do czynienia z resetem programu czy jest to kolejny krok naprzód do realizacji wypłat dla starych inwestorów.

Czas zweryfikuje moje wątpliwości.

HYPERCOMPOUND DOSTĘPNY W J. LITEWSKIM

To już się robi nudne, co newsletter to Hypercompound dodaje nowy język. Tym razem jest to j. litewski.

KRÓTKI UPDATE OD HYIP INNOVATION

Krotki update od Hyip Innovation:

Dear HYIP Innovation members,

First and foremost of all, we wanted to thank every member and those website visitors who keeps returning to our website for expressing such great interest in our program.

Today I wanted to comment on several inquiries we recently received regarding the use of AlertPay payment processor system. As you already know from previous news releases HYIP Innovation is still in the process of updating website and we plan to begin using AlertPay some time early next year. This topic was also discussed in one of the recent interview published on Money-News-Online com. Everyone interested can find the link to this interview in the "Rating" section of our website.

We also received a few reports regarding the website availability issues and if you do get the error message, please just wait a little and try to reload the page. We have been notified by our hosting provider about not dependent on them network maintenance work, which should be completed within the next day. The majority of website visitors should not be affected.

Yours truly,

Sean Mebokan

HYIP Innovation and HYIPInno.com Team

KRÓTKI UPDATE OD GOLD TRADE PROFIT

Krótki update od Gold Trade Profit

Dear members,

How are you today ?.

We success to upgrade our trading system, and hopefully reach the target to give you more stable profit.

If you have registered account with us, consider to make deposit for your account.

Our system response more secure in IE and Chrome Web Browser. Please use one of those broker to make transaction with us.

Thank you for your kind attention.

Best Regards

PROBLEMATYCZNE PROGRAMY

Otrzymaliśmy skargę na program TheForexFunds, która zweryfikowaliśmy pozytywnie (oczekujące wypłaty). Niestety, administratorzy nie odpowiadają na nasze maile. Program otrzymał więc status NOT PAYING

Otrzymaliśmy również skargę na program MacroTrade, jednak skarżący nie podaje więcej szczegółów. Nie możemy więc zweryfikować tej skargi ale proszę być ostrożnym.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.