Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw jakie są wasze doświadczenia jeżeli chodzi o zarabianiu handlem domenami.
 Czy na tym rynku w ogóle można zarobić ? Jeżeli tak to jakiego rodzaju domeny najlepiej kupować ?

Może wiecie też w jaki sposób mogę wycenić taką domenę ? Czy wszystko to kwestia intucji ?

Znalazłem ciekawą ofertę domeny [---]  która wygląda na topie. Póki co nie ma zainteresowanych, może ktoś doradzi ile warto za nią dać max ... i czy w ogóle warto.

Dzięki

Edytowane przez pepperoniss
kryptpreklama

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na domenach nie jest już tak łatwo zarabiać. Na pewno musisz je kupować pakietami. Druga sprawa - musisz je szybko upłynnić - bo jak ci rejestrator w kolejnym roku śpiewnie większą kwotę niż np. promocyjna po której kupiłeś to zysk się rozleci. Kiedyś było łątwiej bo ludzie większą uwagę zwracali na "czystość" domeny. Teraz często odpuszczają piękne nazwy typu "meble.pl" (inna sprawa ze takie to już pozajmowane) - a wybiorą sobie np. mebelki-na-wypasie.net i zasuwają. Bo ludzie i tak z wyszukiwarek wchodzą w ogromnym stopniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja może troszeczkę podepnę się pod temat. Czy jeżeli rozważam sprzedaż zagraniczną to muszę mieć domenę w jakiejś domenie .eu czy tam co.uk?

Konsultowałem się z firmą która robi mi marketing ( http://e-prom.com.pl ) i powiedzieli mi, że nie będzie to konieczne jeżeli tylko będę miała odpowiednią wersję strony w danym języku?

Ktoś się może wypowiedzieć w temacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta