Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw jakie są wasze doświadczenia jeżeli chodzi o zarabianiu handlem domenami.
 Czy na tym rynku w ogóle można zarobić ? Jeżeli tak to jakiego rodzaju domeny najlepiej kupować ?

Może wiecie też w jaki sposób mogę wycenić taką domenę ? Czy wszystko to kwestia intucji ?

Znalazłem ciekawą ofertę domeny [---]  która wygląda na topie. Póki co nie ma zainteresowanych, może ktoś doradzi ile warto za nią dać max ... i czy w ogóle warto.

Dzięki

Edytowane przez pepperoniss
kryptpreklama

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

na domenach nie jest już tak łatwo zarabiać. Na pewno musisz je kupować pakietami. Druga sprawa - musisz je szybko upłynnić - bo jak ci rejestrator w kolejnym roku śpiewnie większą kwotę niż np. promocyjna po której kupiłeś to zysk się rozleci. Kiedyś było łątwiej bo ludzie większą uwagę zwracali na "czystość" domeny. Teraz często odpuszczają piękne nazwy typu "meble.pl" (inna sprawa ze takie to już pozajmowane) - a wybiorą sobie np. mebelki-na-wypasie.net i zasuwają. Bo ludzie i tak z wyszukiwarek wchodzą w ogromnym stopniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To ja może troszeczkę podepnę się pod temat. Czy jeżeli rozważam sprzedaż zagraniczną to muszę mieć domenę w jakiejś domenie .eu czy tam co.uk?

Konsultowałem się z firmą która robi mi marketing ( http://e-prom.com.pl ) i powiedzieli mi, że nie będzie to konieczne jeżeli tylko będę miała odpowiednią wersję strony w danym języku?

Ktoś się może wypowiedzieć w temacie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Radar

Komunikator inwestycyjny
    Wczytaj więcej
  • FUNDUSZE GWARANCYJNE

Brak

• Aktualności

• Najnowsze newsy firm

• Profile firm

• Nie płaciłbym bo nie interesuje mnie kupowanie licencji, niezależnie czy miałbym kupować w euro czy w dascoinach. Jedynie chciałem ukazać rodzaj hipokryzji twórców, którzy tak wychwalają dascoina, a jednocześnie nie umożliwiają płacenia nim za swoje pseudo-produkty.  Jeśli znajdują się ludzie którzy kupują licencje, to mnie to jakoś nie dziwi, o czym parę postów wcześniej pisałem. Jeśli już, to może nieco bardziej mnie dziwić że jakieś giełdy mają u siebie dascoina. Ale dzięki temu można przynajmniej sprawdzić jak mizerny jest obrót dascoinem na tychże giełdach i wyciągnąć z tego dodatkowe wnioski. No dobrze, ale to film sprzed ponad roku, a że piramida to wiadomo już od dawna, więc to żadna nowość... Nic by nie wystarczyło. Program bez aktywnego naganiania nie zdołałby się rozwinąć do aktualnych rozmiarów i pewnie wcześniej by padł. Jedyny plus byłby taki że mniej ludzi by straciło kasę. Jeśli program jest piramidą to jest nią niezależnie od tego czy naganiacze manipulują ludźmi, czy nie.
    • Chciałbys zapłacic falszerzom pieniadza ich fałszywkami? Po co im taki chlam ktorego moga nadrukowac ile dusza zapragnie. Falszywe pieniadze przynajmniej maja wartosc papieru ,trzeba sie natrudzic by je wydrukowac itd a dascoin totalne nic . Netleaders wroc Excelz nawet nie musi sie z tym meczyc .Oni moga tej wydmuszki narobic miliardy,bilony. Za falszowanie pieniadza idzie sie do paki . A ci falszerze  organizuja eventy na calym swiecie. Wszystko poprzewracalo sie na glowie.a co najdziwniejsze znajduja sie jelenie ktorzy to jescze kupuja.I co najdziwnijsze sa gieldy na ktorej to cos jest notowane. Czy do typowej sieci rozproszonej da sie wrzucic pieniadze z nikad -NIE DA SIE!!!! bo to jest siec rozproszona. Czy da sie do sieci niby rozproszonej  dascoina wrzucic kolejne monety Da bo to nie ma nic wspolnego z BLOCKCHAINEM !!! Dlatego nigdy nie zostana wydrukowane prawdziwe dascoinowe karty .A te co sa to zwykle mydlenie oczu i oszustwo jesli powstana to beda co najwyzej karty w jakiejs walucie papierowej . A za trvellery i tym podobne sciemy i tak bedzie platne tylko euro !!!! a niby 2 % zwrot bedzie wydawany w nic nie wartym dascoinie . A ze to zwykla piramida !!!!!! to wystarczy spojrzec na typowe spotkanie naganiaczy na ktorym sa spedzone potencjalne jelenie: ( zobacie to od 1 godziny 5 minuty czyli wystapienie Jacaka)  
    • Skoro są problemy z wypłatami to zgłaszam program do SCAMU.   Bardzo zły pomysł twórców programu. Dobrze że nie wszedłem do tego programu, intuicja mnie nie zawiodła. Nie lubię jak ktoś mi rozkazuje w taki sposób. A jakbym zainwestował wcześniej w program i teraz bym się dowiedział że nie mogę być w innym programie to tak jakbym dostał pocałunek śmierci. To jest jakaś tragedia co oni wymyślają. Mam nadzieję że ludzie się nie dadzą takiemu szantażowi.
    • I co z tym śledztwem CBŚ? Są jakieś aresztowania czy coś, czy będą się tak kolebać miesiącami albo latami i na koniec się okaże że nic z tego nie wyszło i miliony zł wydane na śledztwa, ekspertyzy się zmarnują. No ale PiS już pokazał w tej kadencji że łatwo potrafi roztrwonić pieniądze na jakieś głupoty, a mając służby w garści może sterować jakie śledztwa wszczynać i przeciw komu nawet jeśli z góry wiadomo że wynik może być mierny. Służby Powinny mierzyć siły na zamiary i nie ulegać wpływom polityków. Firma zmieniła nazwę i trochę model biznesowy więc jest nowe rozdanie. Nie podoba mi się to bo to tak jakby zdrada własnych wartości w imię czego? Ucieczka przed negatywnym echem śledztwa? Ten program schodzi na psy i zmiana nazwy i jakieś tam podróże nic nie dadzą. Uwikłali się w oskarżenia i w śledztwo i to już nie ma szans na polepszenie sytuacji. A wystarczyło aby od powstania programu nie pozwalać naganiaczom na okłamywanie ludzi. A teraz ludzie słusznie zeznają na przesłuchaniach i naganiacze robią w portki, a właściciele firmy kombinują jak odwrócić nieunikniony los porażki. Mam gdzieś taki program.
    • Dla mnie też nie jest to problemem że go nie znam. A jak za radą pepperonissa zapytałem kto to jest to nie dostałem odpowiedzi. Więc widocznie nie jest to ktoś istotny skoro nie dostałem odpowiedzi. Także nie czuję się stratny że nie wiem kto to jest.