Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

memyselfandi

[SCAM] Let It B.pl - 110% - 115% - 120% - www.letitb.pl

Recommended Posts

Może zaproponujcie zwrot kasy + wypracowany fikcyjny zysk ? Skoro nie udało mu się być anonimowym i ukryć to powinien zapłacić za swój błąd... nie tylko oddaniem naszych pieniędzy ale dodatkowo jeszcze zapłaceniem tych wymyślonych procent :)

Jeśli odda tyko nasz wkład to będzie to coś w stylu: "Hej ja tylko żartowałem, trzymajcie tu jest wasza kasa"... a przecież to nie przedszkole :D

MrRabbit

Ty się martwisz o jego rodzinę... ja bym się o nią w ogóle nie martwił i jeszcze ją poinformował, że ma w swoim gronie oszusta... nie wiadomo co to za człowiek i czy w przyszłości nie będzie chciał oszukać nawet własnej rodziny...

• Like 1

Faktycznie dać szanse na polubowne załatwienie sprawy to dobra droga. Z tymi zyskami nie ma sie co rozpędzić one nie były gwarantowane, kapitał to juz inna sprawa

@memy popełnił wiele błędów o których nie będę tutaj pisać, ale dzięki połączeniu sił  @MrRabbit może się teraz wykazać :) Ja nie utopiłem w żadnym scamie @memy złotówki więc już dalej w zabawie nie będę uczestniczył :) 
zamiast robić "scama" to zaczął robić szum co mu bardzo zaszkodziło z perspektywy czasu.

• Like 1

Aktualnie nie mogę zdradzić kto jest w grupie. Niestety grupa ta jest zamknięta. Im mniej osób zna delikatne informacje tym lepiej, ale jeśli nie nawiążemy kontaktu z @memyselfandi to wszystko spakuję w jeden folder i nawet na płytkę nagram osobom które chcą i wyślę pocztą =)

@Rejuvenate też tak bym myślał gdybym nie był wtajemniczony. Tutaj są jednak inne okoliczności niż większość z Was to sobie wyobraża. Nie znacie szczegółów. Jeśli chodzi o zwrot całej kwoty to nie widzę powodu. Każdy wie, że inwestycja ta była ryzykowna. Admin ten jednak mial wiele projektów w których wygrał tylko on. Dlatego tym razem angażuję się w tę sprawę pinadprzeciętnie, bo to zwykłe oszustwo, zwykła kradzież. O profit walczyć na pewno nie będę, dla mnie liczy się to co straciliście.

Mam nadzieję, że Admin się ogarnie i po prostu zwróci wszystko i nie będzie trzeba włączać w to policji.

No i fajnie, ja tez chce odzyskać tylko wkład - nie interesuje mnie fikcyjny zysk - podłączam sie pod prośbę osób pokrzywdzonych i jak nic nie wyniknie z rozmów z adminem to proszę o dalsze wskazówki. Tylko ze teraz... Czy policja przyjmie zgłoszenie kradzieży 0.1 btc ..

Piszecie ze to jest osoba która ma za sobą masę innych przekrętów .. Chyba nie piszecie o gwieździe Piotrowskiego aresztu i potentata luksusowych łodzi? bo tak mi sie od raz to skojarzyło

Oszustwa tego typu są ścigane z urzędu. Po drugie są osoby oszukane na większe kwoty. Policja będzie miała obowiązek zająć się sprawą tym bardziej, że dowody są jednoznaczne, bezpodstawne a połączenia między oszustwami oczywiste, wypisane czarno na białym.

No to jak cos sie ruszy to moze stwórzcie zamknięta grupę osób poszkodowanych przez letitb ?

O więcej proszę już nie pytać. Teraz tylko kwestia skontaktowania się z tą osobą, bo napisałem do niego na FB, ale może trafić w folder 'inne'. Napiszę jeszcze na jego inne maile, jeśli nie odczyta to już nie mój problem. Jeśli nie uda się nawiązać kontaktu to efekt będzie taki sam jakby nie odpowiedział, zignorował sprawę lub jakby nie doszło do porozumienia, czyli opublikowanie danych poszkodowanym i zgłoszenie sprawy na Policję. Zdrówko!

Swirek, w razie otrzymania zwrotu ogarnę grupę, skontaktuję się z Wami. Tymczasem proszę o zrobienie zrzutów ekranu z programu (wpłacone, wypłacone pieniądze).

Okej, mimo ze pogodziłem sie ze strata tego 0.1 btc jakos pozytywnie mnie nastawiles ze moze straty nie byc.

Powiem tak w d... bede miał ze ta %*%^##* złodziejska ma rodzine, wiedział co robi upośledzony nie jest - nie miał skrupułów nas opier.. z kasy, ja nie bede miał skrupułów iść z tym na policję - a piszecie ze to jest jego pierwszy scam. W pudle w pasiakach pochodzi, z rodzina bedzie miał widzenia raz w miesiącu to moze następnym razem pomyśli.

Panowie badzmy realistami ;p Ludzie oszukuja na miliony i policja nic z tym nie robi... a jak ktos kradnie na tysiace to lapia raz dwa i udupiaja... Tak to juz jest bo bogaty i tak sie wybroni swoje juz nakradl... hahaha lepiej przejechac sie z odwiedzinami juz z niebieskimi do domu moze wtedy efekt WOW na rodzinie i ze to juz nie smieszki na forum da kopa do oddania kasy. 

Uwazam ,ze jezeli zglosi sie sprawe na policje to zakonczy sie to umozeniem ,ale warto sprobowac, ciekawy jestem czy ktos to zrobi i jak to sie zakonczy :)

Jeśli tylko zgłosisz to możesz mieć racje, dużo zależy od osoby policjanta. Ale jeśli wiesz jak pilnować sprawy, to powiem Ci coś; sprawy przeciwko oszustom na tym forum,które potraktowałem jako osobiste, żadnej nie umorzono a kilka osób wciąż jest za kratkami. Oczywiście nie tylko za oszustwa popełnione na tym forum ale i inne przestępstwa, które zostały popełnione wcześniej.

Zakończenie jest wiadome (sprawę zbada Policja zapewne wraz z prokuratorem) . Tym bardziej, że Policja będzie miała już gotowe dowody. Na pewno będą mieli też swoje śledztwo. Ponownie przypomnę jednak, że tego typu przestępstwa są ścigane z urzędu.

W spoilerze dodam informację na temat zasady ścigania z urzędu.

Zasada ścigania z urzędu (zasada oficjalności) jest normą ogólną,

zgodnie z którą wszczęcie i kontynuowanie postępowania karnego w spra-

wie o przestępstwo jest wyrazem realizacji interesu ogólnospołecznego (pań-

stwowego) i nie wymaga ani inicjatywy, ani współdziałania ze strony osób

pokrzywdzonych. Przestępstwa są ścigane z urzędu przez wyspecjalizowane

organy państwowe, w szczególności przez prokuraturę i policję. Proces kar-

ny może zostać wszczęty nie tylko niezależnie od woli osoby pokrzywdzonej

przez przestępstwo, ale nawet wbrew jej woli. Tryb ścigania z urzędu jest na-

zywany także trybem publicznoskargowym. Nie tylko bowiem postępowanie

przygotowawcze może zostać wszczęte przez organ z urzędu, ale również

z urzędu, tj. niezależnie od woli pokrzywdzonego, przygotowana zostaje skar-

ga publiczna, którą do sądu wnosi prokurator.

Edited by MrRabbit

Proszę wszystkie osoby zainteresowane o wysłanie mi na PW swoich e-maili, na które będę mógł wysłać dane @memyselfandi oraz dowody na ten program, na poprzednie programy oraz inne oszustwa. Nie wiem czy będę mógł je po prostu wstawić na forum, musiałbym uzyskać zgodę @Egzekutora, a jest On teraz offline.
@memyselfandi ma czas do dzisiaj (tj. do czwartku - 08.09.2016r.), więc w piątek zapewne krótko po północy wyślę paczuszkę (o ile nie dogadamy się z @memyselfandi).
W temacie rozmowy proszę napisać "e-mail - dowody". Nie jestem w stanie sprawdzić czy jesteście poszkodowanymi więc każdy kto napisze na PW dostanie dane.

Zgłoszenie sprawy na Policje nie zobowiązuje Was do współpracy z Policją! Możecie po prostu zgłosić sprawę i potem już nic nie zeznawać (wytłumaczenie dlaczego tak jest macie post wyżej w spoilerze). Informuję jednak, że wystarczy jedno zgłoszenie i później nie ma możliwości jego wycofania - Policja będzie działać niezależnie od Waszej woli (a także wbrew Waszej woli) - to jej obowiązek. Ja sam w piątek wybiorę się na komendę (o ile czas pozwoli, a jak nie to w poniedziałek), więc dobrze by było, abyście zrobili to samo maksymalnie na początku przyszłego tygodnia.

Oczywiście jeszcze czekam na informacje od @memyselfandi, ale ten post napisałem w celu informacyjnym, abyście ogarnęli sobie chwilę czasu w przyszłym tygodniu i zdążyli mi wysłać na PW e-maile. Jak ktoś chce inny kontakt - niech poinformuje mnie w wiadomości.

Zdrówko!

• Like 3

Chyba zbytnio nie  przejął się tym co mu grozi bo dalej kosi co mu wleci na adres.

Jaka końcówka adresu? Możesz podesłać link? On ma kilka adresów, docelowo wszystko trafia na giełdę BitBay. A jeśli się nie przejął no to trudno, ale dla niego. Poprzednich oszukanych przekonywał że kasę odda, kończyło się na tym że urwał kontakt a poszkodowani nie poszli na Policję. Może liczy na podobne zakończenie sprawy i w tym przypadku. Jeśli tak - to się grubo zdziwi. Jak już pisałem - czas ma do północy.

• Like 1

PW wysłane. W poniedziałek mogę byc na Policji także "no problem". 

• Like 1

MrRabbit, to ten adres z którego wypłacał: 14K4cYaJb8usEx6gF9brvTkYwu4N1uHsAr. A potem wszystko leci dalej, pewnie tak jak piszesz na BitBay.

Edited by r00ts

Dzięki wszystkim za wiadomości. Jest ich sporo, odpowiem na nie później gdy będę mieć czas. Aktualnie ciągle jestem w kontakcie z @memyselfandi. Moja propozycja jest prosta - wszystkie zaległości ma wysłać na mój adres a ja się mam rozliczyć z Wami (poszkodowanymi w letitb) oraz kilkoma osobami, które zostały poszkodowane w paru innych oszustwach. Dostałem jedna odpowiedź - nie wyśle na moje konto ani jednego satoshi oraz mam zebrać dane o zaległościach i adresy poszkodowanych. Nie mogę na to przystać, bo trwałoby to zbyt długo a ja nie miałbym nad wszystkim kontroli. W grę wchodzi jeszcze jedna opcja - pieniądze zostaną przesłane na adres, który poda @Egzekutor i zacznie On wykonywać zwroty. Nie wiem czy mu to odpowiada ale zapewne czulibyście się bezpieczniej (w końcu to Boss forum). Jeszcze raz poproszę o robienie zrzutów ekranu na dowód, aby później wszystko było jasne. Zapytam jeszcze Was jako inwestorów - wolicie mieć zwroty bezpośrednio na swoje konto (nie zalecam ze względu na brak kontroli oraz długi czas rozwiązania sprawy) czy zwroty wykonywane przeze mnie lub Bossa/Administrację (jest tu większa kontrola nad zwrotami, szybsze załatwienie sprawy - kwestia zaufania mi/Administracji). Chciałbym poznać Waszą opinię.

myślę że opcja zwrotów , o ile do nich dojdzie, ze strony administracji lub ciebie , jako osobiscie zaangażowanego w rozmowy , jest najlepszym wyjściem . Przynajmniej dla mnie,

Źadne bezpośrednie wpłaty, na to miał czas a zamiast pójść po rozum do głowy to golił do zera.

Dla mnie to wolę aby @memy wysłał do Ciebie lub @Egzekutora (oczywiście jeśli sobie tego życzy) a później to juz chyba się podzielimy.

Jakoś w to nie wierzę i bardziej prawdopodobna jest moja wizyta na Policji.

Screeny mam, wypłat nie robiłem zdążyłem tylko reinwestycje jedna zrobic. Ja jak w przypadku slawek107 wole żeby kasa poszła do was.

a na policję przejsc sie spacerkiem moge - urlop mam nic mnie nie goni :)