Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Ivaho

15 grudzień 2011 - Money-Monitor Newsletter

Recommended Posts

Witam wszystkich inwestorów,

 

To nie jest łatwe być hyip inwestorem, gdyż istnieje bardzo wiele pułapek i przeszkód, które ograniczają możliwość łatwego i dużego zarobku. Dlatego, już wkrótce zaprezentuję serię artykułów z cyklu: „Prawda o hyipachâ€, gdzie podzielę się swoim wieloletnim doświadczeniem i postaram się odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących tego typu programów. Zachęcam również do dzielenia się własnymi doświadczeniami, jeżeli uznam, że Twój artykuł (w j. angielskim) jest wart opublikowania, otrzymasz ode mnie nagrodę pieniężną! Jeżeli więc czujesz, że masz doświadczenie, które może być przydatne innym inwestorom a jednocześnie lubisz pisać prześlij swój artykuł, nic nie tracisz a możesz wiele zyskać, np. stałą współpracę z naszym serwisem. Zachęcam do kontaktu.

 

Grudzień jest ostatnim miesiącem tego roku i zbliża się czas podsumowań. Już wkrótce przedstawię zestawienie najlepszych serwisów związanych z rynkiem hyip, dlatego proszę o przesyłanie swoich propozycji do rankingu:

 

Najlepszy hyip roku 2011

Najlepszy blog roku 2011

Najlepszy system płatności roku 2011

Najlepszy exchanger roku 2011

 

Wszystkie propozycje zostaną rozpatrzone.

 

Ostatnie tygodnie były trudnym okresem dla inwestorów. Ze względu na to, że każdy program online musi korzystać z serwisów zewn. (hosting, system płatności, kantory) trudno jest zapewnić 100% stabilność tego typu programów. Dlatego też, trudno znaleźć nawet najlepiej przygotowany hyip, który nie miałby żadnych problemów.

 

 

PROBLEMY SPORTARBS Z DOMENĄ

 

Niektóre programy jednak to jedno pasmo nieszczęść. Przykładem jest Sportarbs, którego strona była niedostępna przez ostatnich kilka dni.

 

Tym razem nie była to jednak wina serwera, a rejestratora domeny, który zablokował domene główną programu. Zazwyczaj dzieje się tak, gdy dane osobowe administratora domeny budzą wątpliwości. Sportarbs utworzył więc nową domenę sportarbs2.com z pełną funkcjonalnością.

Od wtorku główna domena sportarbs.com została odblokowana i wygląda na to, że problemy z domeną zostały zakończone.

 

 

ODPOWIEDŻ REPROFINANCE

 

Ostatnio opublikowaliśmy artykuł na temat konferencji organizowanej przez ReproFinance i przedstawiliśmy nasze wątpliwości co do realności tego przedsięwzięcia. Oto odpowiedź jaką otrzymaliśmy od administracji ReproFinance:

 

"Hello,

 

We still do not know the exact amount of visitors so we will make our roders a bit delayed.

 

Regards,

Admin"

 

 

NOWOŚCI W HYPERCOMPOUND

 

Strona Hypercompound dostępny jest w kolejnym języku, tym razem jest to język czeski. Dostępny w programie jest również nowy system płatności Alertpay.

Ale to nie koniec wieści, Hypercompound organizuje również 3-dniowe sympozjum  podsumowujące działalność programu. Ma się ono odbyć w kurorcie Hawaii's Hilton Village.

Po doświadczeniach z Reprofinance mam mieszane uczucia, spróbuję więc zweryfikować tę informację.

 

 

UINVEST W KŁ

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.×