Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

SCFtoken

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
otobet

ForBet - polski bukmacher - www.iforbet.pl

Recommended Posts

Nowy bukmacher właśnie uruchomił zakłady sportowe dla Polaków - ForBet bukmacher! Jest to legalny polski bukmacher (bez punktów stacjonarnych) zarządzanych przez spółkę Casino Games sp. z o. o. która działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów uzyskanego 4 maja 2016 roku na urządzenie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych. W ForBecie gdzie można grać bez potrąconego podatku. Do tego na start dają 20zł za darmo!

 

 

1zx5rgl.jpg

 

 

Gra bez podatku.

 

To czym ForBet wyróżnia się na tle innych polskich bukmacherów jest fakt że bierze on na siebie w całości 12% podatek. Nie można jednak tego nazwać tak wprost, więc po prostu doliczają oni do każdego wygranego zakładu bonus w wysokości 12% - w praktyce wychodzi więc na to samo. Głównym problemem podczas gry u bukmacherów z polską licencją był własnie ten podatek przez co gra stawała się mało opłacalna.. ForBet biorąc na siebie tą opłatę rewolucjonizuje w pewnym stopniu ten rynek.

 

Bonus powitalny w ForBet

 

ForBet przygotował dla swoich graczy bonus powitalny w wysokości 20zł za samą rejestrację! Nie trzeba dokonywać depozytu aby zakwalifikować się do udziały w tej ofercie. Dodatkowo warunki obrotu bonusem są łatwe - wystarczy 4 - krotny obrót bonusem w ciągu 30 dni po minimalnym kursie @2. Zakłady AKO również wliczają sie w obrót. Wystarczy założyć konto z promocyjnego linku, uzupełnić wszystkie potrzebne dane, a bonus zostanie automatycznie dodany do konta.

 

Zalety ForBet

 

- bukmacher posiada ofertę promocyjną dodającą 12% do każdej wygranej

- wysoka wiarygodność - Polska Licencja

- bukmacher dostępny w jeżyku polskim i walutą PLN

- zakłady na żywo

- przyzwoite kursy przedmeczowe

- bogata oferta

- przystępne warunki obrotu bonusem

- przyjazna dla oka szata graficzna

- wygodny kontakt z supportem (czat na żywo, bardzo szybkie odpowiedzi na wysyłane maile, infolinia czynna 7 dni w tygodniu)

- niskie minimum wpłaty/wypłaty - 1 PLN

- niskie minimum pojedynczego zakładu - 1 PLN

- szybka weryfikacja tożsamości

- brak opłat administracyjnych

- VIP Club

 

 

Wady Forbet

 

- stosunkowo niskie limity na mniej popularne zdarzenia

- duża marża w zakładach na żywo

- wpłaty i wypłaty tylko za pomocą konta bankowego

 

Link - www.iforbet.pl Podsumowując na obecną chwile ForBet wypada dużo lepiej niż inne formy na naszym runku tzn STS, Fortuna, Milenium i Totolotek. Warto więc skorzystać z okazji i promocji dopóki ta jest dostępna dla graczy.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na plus na pewno darowanie tych 12% podatku. Bonus powitalny i warunki jego obrotu to jakiś żart a sama kwota bonusu jest śmieszna, ja bym to podsumował tak - bonus, dla ubogich, którzy będą jeszcze bardziej ubożsi. Kursy przedmeczowe wcale nie są przyzwoite np. mecz Vitesse - Utrecht, rynek Over 2.5, kurs forbet- 1.60, kurs Unibet - 1.68, kurs 5Dimes - 1.67, kurs Sbobet/Pinnacle - 1.65. Forbet jest prawie na szarym końcu przy bah, 10bet itp. Szata graficzna nie jest przyjazna dla oka i nie jest też wygodna, w tych wszystkich dostępnym rynkach na dane zdarzenie ciężko coś odnaleźć., plus szaty graficznej to jej "lekkość" dla przeglądarki

 

Podsumowując to nie widzę ani jednego powodu, dla którego ktokolwiek miałby używać ForBet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie popadajmy w skrajności. ForBet daje 20zł za darmo, bez depozytu aby wypróbować swoją ofertę. Bonus nie jest duży ale nie znam innego bukmachera który rozdaje pieniądze na start za darmo. Poza tym firmy bukmacherskie to nie instytucje charytatywne nie bedą dawać po 300zł na start. Obrót 4-krotny nie jest duży porównując do obrotów 6- czy 8- krotnych w innych bukmacherach.

Kursy są porównywalne z innymi bukmacherami należy się jednak odnieść do większej próbki kursów a nie tylko wybrać jedno spotkanie gdzie kilka innych firm ma minimalnie lepsze przelicznik. 

Ocena strony to kwestia subiektywna, jest ona lekka i prosta w obsłudze. Poza tym ForBet to legalna polska firma w przeciwieństwie do wszystkich bahów czy unibetów, mogąca wystawić na życzenie klienta zaświadczenie o wygranej. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Źadne skrajności, prawda jest prawdą. Ja znam bukmachera, który rozdawał bony dla każdego, jest nim "nielegalny" bah. Bet365 daje co jakiś czas graczom 50 zł całkowicie gratis, niczym nie obwarowane, poza tym ma dosyć często fajne promocje jak na mecze reprezentacji Polski, bonusy mobilne itd. Kursy nie są porównywalne z innymi bukmacherami, chyba że z tymi najgorszymi. Sprawdzałem różne sporty ale nie będę wszystkiego wypisywał, dokumentował - każdy sam może sprawdzić. Co z tego, że ForBet to polska legalna firma bla bla bla? Bet365, Unibet, Sbobet, Betfair, Pinnacle, 5Dimes i reszta dobrych buków to scamy? Mam większe zaufanie do tych bukmacherów niż do polskiego, legalnego buka od siedmiu boleści. ForBet to popierdółka a nie bukmacher i nie ma co zaklinać rzeczywistości. Kto chce niech gra, na zdrowie - wysokich wygranych :lol: Dzięki i pozdrawiam. Pa  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do tej oferty bonusu dodającego 12%, to nie wygląda to tak różowo. Dwa punkty z regulaminu bonusu:

 

2.  forBET posiada prawo odwołania oferty lub zmiany jej zasad w dowolnej chwili i bez powodu/powiadomienia. Serwis zastrzega sobie również prawo do tego, by nie dopuścić posiadaczy pewnych graczy do udziału w promocjach.
 
4.  forBET zastrzega sobie prawo do odmowy powiększenia wygranych graczom uznanym za zawodowych.
 
Ponieważ nie ma szczegółowych zasad opisujących co należy rozumieć pod określeniem "pewnych graczy" oraz "graczy uznanych za zawodowych" (a przynajmniej ja takich nie znalazłem) więc w zasadzie gracz nie wie czy nie zostanie zakwalifikowany do grupy graczy pozbawionych bonusu dodającego 12%. Takimi zapisami bukmacher otwiera sobie furtkę do pozbawienia tego bonusu dowolne osoby, a bonus staje się jedynie narzędziem do zachęcania do rejestracji i pogrania jakiś czas, bo nikt naprawdę nie wie kiedy i za co może zostać go pozbawionym.
 
Jeśli więc gracz zawodowy byłby zachęcony do korzystania z tego serwisu z powodu dodania tych 12%, to raczej nic z tego nie wyjdzie, bo szybko zostanie pozbawiony tego bonusu. 
 
Dla mnie wygląda to na sposób na nagonienie graczy do korzystania z serwisu, bo pomysł z tymi 12% jak by nie patrzeć może być atrakcyjny dla graczy, zwłaszcza dla tych którzy chcą korzystać jedynie z tzw. legalnych bukmacherów. Niemniej bukmacher zabezpieczył się regulaminem i w każdej chwili może uznać każdego gracza za niegodnego korzystania ze zwrotu 12%.
 
Oczywiście wszelkie bannery, reklamy itp. głoszą: "Graj bez podatku". Ale dopiero po przeczytaniu regulaminu można się dowiedzieć, że nie każdy będzie grał bez podatku. A kto będzie pozbawiony zwrotu podatku? Tak naprawdę nie wiadomo, bo firma sama zostawia sobie pole do dowolnej wręcz interpretacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bah to niemiecko-austriacka firma, bony które można było dostać/kupić, działają lecz problem pojawia się przy ewentualnej wypłacie gdyż bah często blokuje konto ze środkami argumentując to tym że zostały one wygrane z promocji do której gracz się nie kwalifikował. Bonusy nie są poprostu przeznaczone dla Polaków. Coś tam na urodziny dają jednak mi chodziło o darmową kase na start. Bet365 owszem rozdaje lojalki dla aktywnych (czyli w większości przegrywających) graczy , lecz B365 to topowy buk świata, gigant, co z czym chcemy porównać.

 

Gdzie napisałem że rózne Unibety, Pinnacle to scamy? To normalne firmy. Jakie znaczenie ma to że ForBet jest legalny? Ano takie że przepisy RP teoretycznie zakazują gry u bukmacherów niezarejestrowanych w Polsce. Można znaleźć trochę przypadków gdzie to gracze mieli sprawy w sądzie, problemy z Urzędem Celnym dotyczące właśnie zakładów (głównie dotyczyło to bet-at-home). Tu na forum zniknęły tematy z internetowymi bukmacherami, przypadek? oczywiście że nie. Po nowym roku ma być jeszcze gorzej bo w planach jest blokowanie stron niezarejestrowanych bukmacherów. Do tego dochodzi silne lobby właściciela STSu Juroszka. Całość składa się na to że gracze niestety częściej wybierają 'legalne' buki jak totolotek czy fortuna. Właśnie na ich tle ForBet prezentuje się świeżo i konkurencyjnie. 

 

@Polon

Praktycznie każdy bukmacher w swoim regulaminie ma podobny punkt mówiący o tym że może wykluczyć danego gracza z jakiejś tam promocji. Jest to standardowy zapis w regulaminach pozwalający na ochronę przed nadużyciami ze strony graczy. Nie ma się czego obawiać że akurat Ciebie pozbawią bonusu a reszcie zostawią.

 

Poza tym nie zapominajmy że nikt nikogo nie zmusza do gry, jeśli gracz uzna że mu się nie opłaca to po prostu nie gra.

Edited by otobet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... nie za bardzo rozumiem jaki związek mają zapisy w regulaminach innych bukmacherów do zapisów w regulaminie ForBet. Jeśli inni bukmacherzy mają takie lub podobne zapisy, to wcale nie oznacza że każdy bukmacher musi mieć takie zasady. Każdy bukmacher ustala własny regulamin niezależnie od regulaminów innych bukmacherów. Dlatego nie widzę tutaj żadnego związku i nie widzę potrzeby odnoszenia się do innych firm bukmacherskich po to aby próbować usprawiedliwić taki, a nie inny regulamin.

 

Ponadto nie za bardzo wiem o jakich nadużyciach ze strony graczy jest mowa zwłaszcza w kontekście graczy zawodowych, którzy mają być pozbawiani bonusu. Czy to że ktoś regularnie wygrywa jest jakimś nadużyciem? Toć chyba o to chodzi graczom, aby poprawnie typować i wygrywać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5#

Bah to niemiecko-austriacka firma, bony które można było dostać/kupić, działają lecz problem pojawia się przy ewentualnej wypłacie gdyż bah często blokuje konto ze środkami argumentując to tym że zostały one wygrane z promocji do której gracz się nie kwalifikował. Bonusy nie są poprostu przeznaczone dla Polaków. Coś tam na urodziny dają jednak mi chodziło o darmową kase na start. Bet365 owszem rozdaje lojalki dla aktywnych (czyli w większości przegrywających) graczy , lecz B365 to topowy buk świata, gigant, co z czym chcemy porównać.

 

Gdzie napisałem że rózne Unibety, Pinnacle to scamy? To normalne firmy. Jakie znaczenie ma to że ForBet jest legalny? Ano takie że przepisy RP teoretycznie zakazują gry u bukmacherów niezarejestrowanych w Polsce. Można znaleźć trochę przypadków gdzie to gracze mieli sprawy w sądzie, problemy z Urzędem Celnym dotyczące właśnie zakładów (głównie dotyczyło to bet-at-home). Tu na forum zniknęły tematy z internetowymi bukmacherami, przypadek? oczywiście że nie. Po nowym roku ma być jeszcze gorzej bo w planach jest blokowanie stron niezarejestrowanych bukmacherów. Do tego dochodzi silne lobby właściciela STSu Juroszka. Całość składa się na to że gracze niestety częściej wybierają 'legalne' buki jak totolotek czy fortuna. Właśnie na ich tle ForBet prezentuje się świeżo i konkurencyjnie. 

 

@Polon

Praktycznie każdy bukmacher w swoim regulaminie ma podobny punkt mówiący o tym że może wykluczyć danego gracza z jakiejś tam promocji. Jest to standardowy zapis w regulaminach pozwalający na ochronę przed nadużyciami ze strony graczy. Nie ma się czego obawiać że akurat Ciebie pozbawią bonusu a reszcie zostawią.

 

Poza tym nie zapominajmy że nikt nikogo nie zmusza do gry, jeśli gracz uzna że mu się nie opłaca to po prostu nie gra.

ja niestey sie nie zgodzę z opinią o bah. gram tam kilka lat i stawkami nie 100 czy 200 euro, ale sporo wiekszymi. Nigdy nie mialem zablokowanego konta czy problemów z wypłatami.  Jesli ktos kombinuje z bonusami i voucherami za 5  czy 10 euro z kampanii czeskiej czy niemieckiej kupionych na allegro to jego sprawa I NIECH NIE OCZERNIA BUKMACHERA. Bo toon chce oszukac bukmachera nieuprawnionymi do gry na terytorium Polski voucherami kupionymi na allegro za polowe ceny. Wiec sie nie dziwcie ze buk was poprostu zablokuje.

 

co do bet365 to juz dawno pozbawil mnie mozliwosci sensownej gry za odpowiednie stawki. poprostu porazka. fajny buk na poczatek. ale ja wejdziesz na duze stawki rzedu 1000e + i wieksze wygrane szybko cie zlimituje.

 

 

 

 

 

 

@otobet rozumiem ze postawiliscie klona o nazwie Forbet na rynek polski, ale bonus 20 zl to totalna porazka. Nie jest on dla graczy profesjonalnych poprostu. Szukacie graczy rekracyjnych za niskie stawki. Polityka Wasza zakłada zysk z mało doswiadczonych i wyedukowanych graczy. Oto przykład: Czy Otobet albo Forbet pozwoli mi postawic zakład za 1000 E? Odpowiedz jest jedna NIE.

 

Do Pinnacle, buków azjatyckich czy chodzby BaH lub Premium Bwin (serwis Bwin dla zaawansownych graczy, wyzsze limity rzedu 1000- 2500e na zakład i szybsze wypłaty) jest i bedzie Wam zawsze daleko. Niestety nie ta liga.  Swiadomie juz nie wspominam o giełdach Betfair czy Matchbook..

Edited by BetTradingCLUB

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... nie za bardzo rozumiem jaki związek mają zapisy w regulaminach innych bukmacherów do zapisów w regulaminie ForBet. Jeśli inni bukmacherzy mają takie lub podobne zapisy, to wcale nie oznacza że każdy bukmacher musi mieć takie zasady. Każdy bukmacher ustala własny regulamin niezależnie od regulaminów innych bukmacherów. Dlatego nie widzę tutaj żadnego związku i nie widzę potrzeby odnoszenia się do innych firm bukmacherskich po to aby próbować usprawiedliwić taki, a nie inny regulamin.

 

Ponadto nie za bardzo wiem o jakich nadużyciach ze strony graczy jest mowa zwłaszcza w kontekście graczy zawodowych, którzy mają być pozbawiani bonusu. Czy to że ktoś regularnie wygrywa jest jakimś nadużyciem? Toć chyba o to chodzi graczom, aby poprawnie typować i wygrywać. 

 

To chyba proste, inni bukmacherzy ale ta sama branża. Zawsze można się odnieść do tego co kto ma w ofercie, jakie mają sposoby wypłat, sposób kontaktu z supportem itd Moża też się odnieść do tego jak mają skonstruowane regulaminy, taki zapis jak wspomniałem nie jest niczym wyjątkowym.

Jeśli w jakiś placówkach nie można palić to zapis o tym w jednej konkretnej placówce nie wzbudza kontrowersji i nie ma tu czego usprawiedliwiać. Tak po prostu to funkcjonuje i nic na to nie poradzimy.

Definicje zawodowego gracza i kryteria jakimi się sugerują zna tylko bukmacher wiec tutaj możemy tylko snuć domysły. Na pewno niemile widziani są gracze grający surbety pomiędzy rożnymi bukami, jest to jednak szybko wychwytywane. Co do reszty to nie pomogę :)

 

5#

ja niestey sie nie zgodzę z opinią o bah. gram tam kilka lat i stawkami nie 100 czy 200 euro, ale sporo wiekszymi. Nigdy nie mialem zablokowanego konta czy problemów z wypłatami.  Jesli ktos kombinuje z bonusami i voucherami za 5  czy 10 euro z kampanii czeskiej czy niemieckiej kupionych na allegro to jego sprawa I NIECH NIE OCZERNIA BUKMACHERA. Bo toon chce oszukac bukmachera nieuprawnionymi do gry na terytorium Polski voucherami kupionymi na allegro za polowe ceny. Wiec sie nie dziwcie ze buk was poprostu zablokuje.

 

co do bet365 to juz dawno pozbawil mnie mozliwosci sensownej gry za odpowiednie stawki. poprostu porazka. fajny buk na poczatek. ale ja wejdziesz na duze stawki rzedu 1000e + i wieksze wygrane szybko cie zlimituje.

 

 

 

 

 

 

@otobet rozumiem ze postawiliscie klona o nazwie Forbet na rynek polski, ale bonus 20 zl to totalna porazka. Nie jest on dla graczy profesjonalnych poprostu. Szukacie graczy rekracyjnych za niskie stawki. Polityka Wasza zakłada zysk z mało doswiadczonych i wyedukowanych graczy. Oto przykład: Czy Otobet albo Forbet pozwoli mi postawic zakład za 1000 E? Odpowiedz jest jedna NIE.

 

Do Pinnacle, buków azjatyckich czy chodzby BaH lub Premium Bwin (serwis Bwin dla zaawansownych graczy, wyzsze limity rzedu 1000- 2500e na zakład i szybsze wypłaty) jest i bedzie Wam zawsze daleko. Niestety nie ta liga.  Swiadomie juz nie wspominam o giełdach Betfair czy Matchbook..

 

Przede wszystkim post zupełnie nie związany z tematem bo dotyczy on ForBeta.

Co do Bah'a to lipne bony to akurat najmniejszy problem. Praktycznie wszystkie osoby mające problemy w sądach, urzędach celnych, grały własnie w bahu tzn ta firma udostępniła dane graczy odpowiednim służbom. Mimo iż bukmacher solidny to jednak ta sytuacja jest całkowicie niepoważna i praktycznie ich dyskwalifikuje przy konkurencji na rynku. Bet365 to tak jak pisałem jedna z topowych firm ale limitują graczy jak większość bukmacherów według swoich kryteriów.

 

Skąd teoria że ForBet jest jakimś klonem ? Mam na forum poprostu taki nick, obie firmy nie mają ze sobą nic wspólnego, w pierwszym poście jest podana spółka do której należy ForBet. 

 

Każdy by chciał sie zarejestrować i dostać z 500zł na start, buki to nie instytucje charytatywne. Jeśli uważasz że 20pln na start na przetestowanie bukmachera to porażka to przecież nikt na siłę Ci nie każe sie rejestrować poprostu to olewasz. 

Każdy bukmacher szuka graczy rekreacyjnych bo na takich najwięcej zarabia nie jest to żadna nowość. 

 

Co do porównań z Pinnacle i innymi niezarejestrowanymi bukami, "legalności" i ewentualnych komplikacjach, pisałem wcześniej że to bez sensu także odsyłam do wcześniejszego posta.

Poza tym nie jestem zadnym pracownikiem ForBeta:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba proste, inni bukmacherzy ale ta sama branża. Zawsze można się odnieść do tego co kto ma w ofercie, jakie mają sposoby wypłat, sposób kontaktu z supportem itd Moża też się odnieść do tego jak mają skonstruowane regulaminy, taki zapis jak wspomniałem nie jest niczym wyjątkowym.

 

Pewnie że się można odnieść. Tyle tylko że nic z tego nie wynika. Bo co dla gracza który gra w ForBet wynika z faktu że inny bukmacher XYZ ma podobny regulamin? Nic. Gracz gra w ForBet więc dotyczy go regulamin ForBet. Mnie, gdybym był graczem w ForBet, nie interesowałyby regulaminy innych bukmacherów, bo nie miałyby one wpływu na to co dzieje się na moim koncie w ForBet. Ponieważ dyskusja toczy się o bukmacherze ForBet, więc odnoszę się do regulaminu tego bukmachera, a inne mnie nie interesują, ponieważ nie mają wpływu na to co dzieje się w ForBet, niezależnie od stopnia podobieństwa czy też od innych czynników.

 

 

Przy okazji prosiłbym dyskutantów aby dyskutowali na zadany temat, a nie opisywali swoje doświadczenia i opinie na temat innych bukmacherów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bukmacher forbet oferuje bonus od pierwszej wpłaty do kwoty 300zł.

Szczegóły poniżej:

ZASADY PROMOCJI:

1. Promocja obowiązuje od 12 września do 18 września na zakłady proste i kombinacyjne,

2. Wyłącznie osoby, które otrzymały e-mail są uprawnione do skorzystania z promocji,

3. Promocja dotyczy pierwszej wpłaty na konto internetowe w okresie trwania promocji,

4. Bonusy są przyznawane wg poniższego schematu:
Wartość depozytu: od 50 zł do 99 zł, bonus: 50 zł
Wartość depozytu: od 100 zł do 149 zł, bonus: 100 zł
Wartość depozytu: od 150 zł do 199 zł, bonus: 150 zł
Wartość depozytu: od 200 zł do 299 zł, bonus: 200 zł
Wartość depozytu: od 300 zł i więcej, bonus: 300 zł

5. Aby otrzymać bonus należy obrócić jednokrotnie kwotą swojego depozytu w zakładzie przedmeczowym lub na żywo po minimalnym kursie 1.70,

6. Do 20 września należy wysłać email na adres promocje @iforbet.pl z informacją o spełnieniu wymogów promocji w celu zaksięgowania środków na koncie gracza,

7. Bonus zostanie zaksięgowany na koncie gracza w ciągu 24h roboczych od momentu zgłoszenia,

8. Środki bonusowe należy wykorzystać po minimalnym kursie 2,00 i dokonać czterokrotnego obrotu,

9. Tylko jeden bonus na konto, gracza, adres domowy, IP, adres mailowy, numer telefonu,

10. forbet zastrzega sobie prawo do wycofania lub zmiany bonusu. 

Edited by otobet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa promocja:

 

 

AKO friendly

AKO FRIENDLY - Nie wyrzucaj kuponów do kosza! ForBET zapłaci za nie wszystkie!

1.    AKO RETURN

Masz 10 przegranych AKO w historii konta?

Odbierz bonus (instrukcja):
*Wyślij email na adres: promocje@iforBET.pl z tematem „AKO RETURN†i ze swoim ID klienta w treści, a w ciągu 48h extra 10 PLN pojawi się na Twoim koncie. Nie weszło Ci kolejne 10 AKO? Skorzystaj z promocji ponownie!
*Stawka przegranego akumulatora musi wynosić min. 10 PLN, kurs AKO min. 3.00, ilość zdarzeń na kuponie minimum 3.
* Raz przegrane akumulatory nie mogą być wykorzystane ponownie.
* Zakłady z konto bonusowego nie kwalifikują się do promocji AKO FRIENDLY
* Promocja obowiązuje dla kuponów postawionych po terminie 21.09.2016 godz. 10:30

 

2.    AKO RELOAD

Doładuj swój kupon! Więcej mocy w Twoim Wygranym Akumulatorze.

Za każdy wygrany Akumulator otrzymasz extra:
Min. Stawka    Min. Kurs    Bonus
20 PLN                 3.00         10 PLN
40 PLN                 4.00         20 PLN
60 PLN                 5.00         30 PLN

Odbierz bonus (instrukcja):
*Wszedł Ci akumulator spełniający wymogi promocji? Wyślij email na adres promocje@iforBET.pl
z tematem „Reload†+ ID wygranego kuponu.
*Bonus zostanie zaksięgowany w ciągu 48h.
*Wszedł Ci kolejny AKO? Skorzystaj z promocji ponownie.
*Promocyjny kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia.
* Zakłady z konto bonusowego nie kwalifikują się do promocji AKO FRIENDLY
* Promocja obowiązuje dla kuponów postawionych po terminie 21.09.2016 godz. 10:30

3.    AKO PROMO

Pochwal się swoim Akumulatorem! Nagradzamy 3 najlepsze AKO tygodnia!

Odbierz bonus (instrukcja):
*Wszedł Ci kupon AKO z wysokim kursem*? Wyślij jego ID na adres promocje@iforBET.pl z tematem „AKO PROMOâ€.
*W temacie emaila podaj również kurs łączny wygranego AKO.
*Trzy najlepsze AKO tygodnia zostaną nagrodzone bonusami: 300 PLN, 200 PLN i 100 PLN.
* Ranking kuponów będzie dostępny na stronie promocyjnej na bieżąco.
*Min. stawka akumulatora musi wynieść 10 PLN.
* Zakłady z konto bonusowego nie kwalifikują się do promocji AKO FRIENDLY
* Promocja obowiązuje dla kuponów postawionych po terminie 21.09.2016 godz. 10:30

4.    AKO POWER

Płacimy za ekskluzywne akumulatory! Odbierz 50 PLN extra za mocne AKO!

Odbierz bonus (instrukcja):
*Wszedł Ci AKO o stawce min. 200 PLN i kursie min. 5.00? Wyślij email na adres promocje@iforBET.com z tematem „AKO POWER†oraz ID wygranego kuponu AKO.
*Bonus zostanie zaksięgowany w ciągu 48h.
*Wszedł Ci kolejny ekskluzywny AKO? Skorzystaj jeszcze raz z promocji.
*Promocyjny kupon musi zawierać min. 3 zdarzenia
* Zakłady z konta bonusowego nie kwalifikują się do promocji AKO FRIENDLY
* Promocja obowiązuje dla kuponów postawionych po terminie 21.09.2016 godz. 10:30

Share this post


Link to post
Share on other sites

...i po darmowym bonusie. Promocja zakończona :(

 

forbet-koniec-promocji-2.png

Edited by Zgorzaly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadza się, promocja z darmowymi 20zł na start została zakończona. Wkrótce powinna się jednak pojawić nowa promocja od depozytu.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
iForbet - zwrot za 1:1 w meczu Rumunia - Polska 11.11.2016
 
Zasady promocji:
 
 • Obstaw w Forbet dokładny wynik meczu EMŚ Rumunia - Polska w dniu Święta Niepodległości (11 listopada),
 • Jeśli nie trafisz, a padnie wynik 1-1 zwrócimy Ci stawkę do kwoty 200zł,
 • Zwracamy stawki: 10, 20, 25, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 150 i 200 zł. W przypadku innych stawek zwrot będzie zaokrąglony w dół do najbliższej stawki,
 • Kwota zwrotu jest bonusem na saldzie bonusowym wymagającym czterokrotnego obrotu po min. kursie 2.00,
 • Do 16 listopada należy wysłać email na adres: promocje@iforbet.pl z informacją o spełnieniu wymogów promocji w celu zaksięgowania środków na koncie gracza,
 • Bonus zostanie zaksięgowany na koncie gracza w ciągu 24h roboczych od momentu zgłoszenia,
 • Środki bonusowe należy wykorzystać po minimalnym kursie 2,00 i dokonać czterokrotnego obrotu,
 • Tylko jeden bonus na konto, gracza, adres domowy, IP, adres mailowy, numer telefonu,
 • forBET zastrzega sobie prawo do wycofania lub zmiany bonusu.

 

Forbet-zwraca-pieni%C4%85dze-za-remis-1-

Edited by Polon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wreszcie dobry polski bukmacher bez podatku! Mam konto od dłuższego czasu i jestem mega zadowolony z Forbet. Fajne kursy nawet mają itp. Szkoda tylko żę stronka mobilna nie działa w 100% jak powinna :(

 

Usunięto link pośredni.

Edited by vojtec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam, forbet godny polecenia, kursy ok, bonus na start do 600 zł też ok, no i 12% extra do wygranej jako zwrot podatku. Ogromnym plusem jest też fakt iż są to w pełni legalne zakłady bukmacherskie. Polecam zajrzeć też na stronę [---] Link pośredni, znajdziecie tam listę licencjonowanych w Polsce bukmahcerów

Edited by vojtec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie jest kompletnie nieczytelny. Sprawdzałem w weekend oferty i kursy też szczerze powiedziawszy nie powalają :) Już nie wspomnę, że nie znalazłem zakładów głównych na walkę Floyda z McGregorem :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie najlepszy jest ten legendarny już brak podatków, które oni biorą na siebie. Wszyscy tak się zachwycają tą promocją. A prawda jest niestety taka, że forbet ma bardzo niskie kursy, chyba najniższe z aktualnie dostępnych buków. I szybko okazuje się, że tam gdzie buk coś daje, w innym miejscu zabiera, taka jest prawda, przecież nie mogą być stratni. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dniu zakończenia kariery reprezentacyjnej, Artur Boruc został ambasadorem bukmachera forBET

 

 

Ikona polskiego futbolu, wybitny reprezentant Polski, piłkarz z największą liczbą występów w biało-czerwonych barwach wśród bramkarzy, legenda Legii Warszawa i Celtic Glasgow, a do tego charyzmatyczny, nietuzinkowy człowiek – długo można by opisywać Artura, ale to chyba zbędne, bo każdy z Was na pewno go zna.

Artur Boruc związał się z legalnym bukmacherem  forBET roczną umową ambasadorską z opcją przedłużenia i rozszerzenia świadczeń, wśród których są między innymi prawa do wykorzystania wizerunku bramkarza.

Artur Boruc został ambasadorem legalnych zakładów bukmacherskich forBET

Bardzo się cieszę, że udało nam się nawiązać współpracę z tak wspaniałym sportowcem, jakim jest Artur. To postać nietuzinkowa i wierzę, że wspólnie stworzymy wiele nietuzinkowych akcji dla naszych klientów – powiedział prezes zarządu forBET, Robert Grzeszczyk.

źródło: http://legalnybukmacher.com/artur-boruc-ambasadorem-forbet/

Edited by Zgorzaly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kalendarz Adwentowy forBET zakłady bukmacherskie: Dzień 24 Wigilia, czas rozdawania prezentów

 

Dlatego forBET ma prezent dla każdego, ale to KAŻDEGO z Was!

Nie musisz robić prawie nic… Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w dniach 24-31 grudnia, a… znajdziesz na nim prezent w postaci bonusa!

UWAGA: Aby bonus został przyznany, musisz mieć zarejestrowane konto PRZED 24. grudnia

 • Jeśli w grudniu zagrałeś przynajmniej jeden kupon – otrzymujesz 30 PLN!
 • Jeśli nie, to i tak masz 10 PLN!

Ot, tak! Po prostu. Wesołych Świąt od forBET!

za darmo bez depozytu 10 lub 30 złotych za zalogowanie w forBET w dniach 24-31 grudnia

 

ZASADY I WARUNKI:

 1. Bonus 30/10 PLN otrzyma każda osoba, która w terminie od 24.12, godz. 00:00 do 31.12, godz. 23:59 zaloguje się na swoje konto w forBET
 2. Aby bonus został przyznany, musisz mieć zarejestrowane konto PRZED 24. grudnia
 3. Bonus przyznany będzie automatycznie i trafi do kolejki bonusowej
 4. Aby wejść do kolejki, należy kliknąć następująco > Moje konto > bonusy > oczekujące
 5. Bonusem należy aktywować do 31:12 do godziny 23:59
 6. Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00
 7. Czas na obrót bonusem to 15 dni
 8. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
 9. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

Aby odebrać darmowy freebet bez depozytu należy kliknąć następująco > Moje konto > bonusy > oczekujące:

Aby wejść do kolejki, należy kliknąć następująco - Moje konto - bonusy - oczekujące

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.  Chatbox

  You don't have permission to chat.
  Load More
 • FUNDUSZE GWARANCYJNE

  MegaPawnShop - aktywny $1000

  Bizzilion - aktywny $1000

 • News

 • Latest companies news

 • Companies

 • Posts

  • Nie jasnowidz. Widzę jakie kity wciskasz tu na forum. Chyba nie chcesz powiedzieć, że masz rozdwojenie jaźni i co innego działasz tu a co innego poza forum.  Znów, tradycyjnie pudło. A do pudła dołożone kolejne łgarstwo.  Ja nie przedstawiałem tu żadnej teroii spiskowej. Stwierdzam wyłącznie fakt, że nie dałeś żadnego dowodu na poparcie żadnej z prezentowanych przez Ciebie tez.  To nie teoria. To fakt. A do moich postów nigdy nie odniosłeś się merytorczynie. Nigdy! Nie rozumiem co to ma do rzeczy. Zacznijmy od tego, że przeważająca większość projektów na tym forum to nie żadne biznesy tylko piramidy finansowe. DIC także dla uczestników nie jest żadnym biznesem lecz miejscem, w którym wydają kasę. Sklepem bardziej. Kupując bułkę nie robisz biznesu. Kupując diament też. W ogóle nie jestem w stanie zrozumieć manii nazywania biznesem wszyskiego co ma stronę internetową. Biznesem jest zakup paczki reklamowej. Biznesem jest zakup diamentowego piasku. Biznesem jest zakup scamcoina.  Ja rozumiem potrzebę połechatania potencjalnej ofiary. Ale na litośc Boską. Nazwyanie gostka biznesmenem bo kupił diamencik to gruba przesada. Nazwyanie kogoś biznesmenem, bo polecił komus niekorzystną lokatę w DIC - także nie uprawnia do miana biznesmena... Toche pokory i opamiętania. I tak na marginesie. To, że krytykuję bezkrytyczne, kłamliwe twierdzenia zaganiaczy w tym czy innym projekcie nie oznacza, że w nim nie uczestniczę czy też nie widzę potencjału zarobkowego albo sposobu jak w nim zarobić.  To też w sumie dość proste.   Znów łżesz.  Nie negowałem dywersyfikacji tylko napisałem, że nie podzielam tej teorii. Ba jasno napisałem, że jej nawet nie kontestuję. To Ty prubujesz wcisnąć mi dziecko w brzuch swpimi twierdzeniami powtarzając powielokroć swoje łgarstwa. Ja jestem cierpliwy i możesz mi wierzyć, że za każdym razem gdy będziesz łgał ja Twoje kłamstwo - szczególnie na mój temat - sprostuję. Jeśli komukolwiek zarzucasz błędne twierdzenia to może łaskawie wskazałbyś konkretnie do których twierdzeń się odnosisz i jaki Ty widzisz określone kwestie. Szczególnie, że nie przypominam sobie bym w tym wątku dokonywał odniesień do zarządzania kapitałem. Która informacja jest błędna? Czy nie jest prawdą, że uczestnik nie nie może wypłacić raz wpłaconej do projektu gotówki? Czy nie jest prawdą, że wpłacone środki może wydać jedynie na ściśle określone produkty, w ściśle okreslonych miejscach sprzedaży? Czy nie jest prawdą, że w owych punktach ceny są nieco większe od powszechnie występujących na rynku? Czy nie jest prawdą, że DIC nie oferuje sprzedaży na raty? Czy nie jest prawdą, że DIC oferuje przyjmowanie przedpłat i nie oferuje w związku z tym żadnego opustu? Czy nie jest prawdą, że oferowane kamienie są kamieniami zestandaryzowanymi? To proste pytania ale jeśli masz problem z odpowiedzią na nie wskaż tę, która wg Ciebie jest nieprawdziwa... Jedną choćby... Będziesz łaskaw wskazać to miejsce. Bo póki co to raczej Ty zdajesz się nie zauważać, że każdy brylant jest diamentem a Ty kupując brylanty - bo akurat brylanty a nie surowe diamenty są w ofercie - o tym zapominasz... Znów łżesz. Pewnie dlatego nie raczysz wykazać swych racji choćby wskazując stosowne cytaty na poparcie swojej kłamliwej tezy. Wóeczas bowiem każdy widziałby jak na dłoni to, że prawdę napiszesz chyba tylko gdy się pomylisz... Ale dam CI szansę... Wskaż odpowiednie cytaty,  bo może Cię niesprawiedliwie oceniłem i może tylko masz problemy ze zrozumieniem a zacytowanie tekstów do których się odnosisz pozwoli Ci dostrzec Twój błąd   Ależ jak najbardziej ma! Ja naprawdę chciałbym poznać dowody na poparcie Twoich twierdzeń i usilnie do ich wskazania Cię zachęcam.  Ty z jakichś powodów jednak nie chcesz odnieść się ani do żadnego zarzutu ani wykazać swoich twierdzeń. Ja ciąglę żywię nadzieję, że to się zmieni...
  • Ależ oczywiście. Dlatego też inwestowanie na tym rynku, szczególnie w nowo powstające coiny czy tokeny jest skrajnie ryzykowne oparte przedw wszyskim na reputacji twórców w poprzednich projektach. To ostatnie da się wykazać aczkolwiek ciagle nalezy mieć na uwadze, że to tylko historia.  I tak generalnie inwestycje na tym rynku są prezentowane. No i gdzie z tymi danymi mozna się zapoznać? Choćby w ramach której spółki "holdingu" panowie działają? Czy i gdzie publikują raporty? Czy i jak tworzone są rezerwy? Jaka część środków i na jakiej podstawie trafia do OMEGI? Zauważ, że to nie ja a Wy mówicie o transprentności. Ja oceniam rzeczywistość taką jaką widzę, w oparciu o to co mogę zweryfikować. Dziwnie wygląda transparentność ograniczająca się do tego, że gdzieś, ktos może pojechać i coś tam przez dziurkę od klucza wykukać. Inaczej jednak brzmi przekaz w którym ktoś kategorycznie stwierdza, że firma ma zewnętzrne źródła finansowania (i ty wymienienie kilku rzekomych źródeł) i oponetn nic nie wie o firmie bo w niej nie jest więc nie powinien się wypowiadać a inaczej stwierdzenie, że takie jest twierdzenie firmy ale brak jest jakichkolwiek wiarygodnych źródeł potwierdzających te twierdzenia. Te drugie jest rzetelną informacją. To pierwsze desinformacją. Wręcz przeciwnie! Niewywiązywanie się z obowiązków informacyjnych jest również istotną informacją. To po pierwsze. Po drugie, co bardziej istotne. Żadna z ww. firm nie oferuje publicznie przyjmowania depozytów w zamian za udział w zysku firmy w zamian za ten deopzyt (inwestycję). Po trzecie, i najistotniejsze. Przenieś dyskusje na teematy innych firm do właściwych wątków a zapewne - może ku Twojemu zaskoczeniu - zauważysz, że w wielu przypadkach Twoje uwagi co do wiarygodności i ryzyk związanych z tymi firmami zostanie podzielonych przez dyskutantów. Tu nie toczy się dyskusja czy inne firmy robią wszyskok full legal, w pełni transparentnie czy też bezpiecznie dla swoich uzytkowników. Tu dyskutujemy o OMEDZE. A na to czy OMEGA działa transparnetnie, czy może wykazać cokolwiek z tego co twierdzą jej admini albo polecający ten projekt nie ma żadnego znaczenia to jak działają inne firmy.
  • Omega - wypłata z 19.04.2019r.
   (3200BB = 3200 Euro ~ 13 760zł)  
×