Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Hermes

[SCAM] Razzleton - 2,1% na 15 dni - www.razzleton.com (obudzony sleeper)

Recommended Posts

To co mówisz kamper plus 

Each investor who will make a deposit on December 31st through January 1st will get a guaranteed 7%-bonus. 
Attention! Our offer is valid only for 48 hours! 

Razzle zbiera ostatnie żniwa 

Siejecie zamęt i niepewnosc, to ze dali bonus nic nie znaczy, taki sam był na swieta. Trzeba czekac i obserwowac czy zaczna wyplacac duze pakiety a jak nie to zwijac zagle

Wypłaciłem drobne 9,80$,( dziwne bo dodało mi do portfela 16$ ale to pewnie przez, ze wpłacałem btc i liczy cenę btc)  pending do 48h zostało 2 dni do końca 15 i wypłacam raczej resztę, wrzucę na inna stronkę, 

To znaczy, ze działa, ale jak długo kto to wie, cieszy mnie to. :) Udanego nowego roku. 

Jesli statystki sa prawdziwe to mozna sadzic ze program udzwignie na jakis czas 5000%. No i czy mozna sobie wyobrazic lepsza reklame niz pokazanie jak duzo mozna zarobic?? Nalapia troche nowych depozytow i swiezakow i moze dopiero wtedy sie zwina.

Depozyty: 16.85 mln

Wyplaty: 2 mln

Siejecie zamęt i niepewnosc, to ze dali bonus nic nie znaczy, taki sam był na swieta.

Z tego co wiem to poprzedni bonus byl na Halloween bo jesli jakis na swieta byl to sie jie zalapalem :(

A ja nie sieje zametu tylko przekazuje moje obawy innym inwestorom bo jest to prawdopodobny scenariusz. A jak wszyscy na forum zapewne wiedza: kazdy HYIP kiedys pada.

Edited by kamper

48h maja na wyplate.

Ostatnia zlecona dzisiaj kolo poludnia po 2 godzinach byla juz w portfelu :)

A z wczoraj jeszcze pending.

Edited by kamper

Informacyjnie od paru godzin wypłata pending.

Jak się zmieni dam znać :)

hahahahaha smiechlem az mi gil polecial z nosa, kazdy z nas mial pending wyplate bo maja 48h i sa robione manualnie,zapoznaj sie, zanim napiszesz jakas brednie.Pozdrawiam   ;)

moja wyplata 1.32 btc szla 29h i doszla  ;)

Edited by Mighty21

A czy moze ktos sie zastanawial jak sie ma ICH przelicznik 600$=1BTC do wciaz rosnacego kursu BTC ? Przeciez to dla nas wplacajacych w BTC strata ?...

Edited by Majk1984

A czy moze ktos sie zastanawial jak sie ma ICH przelicznik 600$=1BTC do wciaz rosnacego kursu BTC ? Przeciez to dla nas wplacajacych w BTC strata ?...

A moze kolega przeczytal by caly temat? Po co mamy sie powtarzac?

Wplacajac 1btc przeliczy Ci na 600$ w programie ale zysk dostaniesz doliczony do jednego btc. Wplacajac w program antybiotyk gdzie masz 50% po 21 dniach dostaniesz 1.5btc a nie 900$. Zalapales czy dalej tlumaczyc?

Strata byla by tylko gdyby kurs BTC spadal bo twoje przykladowe 1.5 BTC bylo by mniej warte. Edited by kamper

Po co sobie chcesz na sile zycie komplikowac? Masz wyjasnione to juz nie kombinuj, nie jestes pewien to nie wplacaj bo pozniej powiesz ze my Ci kazalismy po takim kursie wplacic. Zamien z btc na inny procesor i wplac faktycznie tyle ile bedziesz mial...

Edited by Mighty21

Mighty21 - kamper już mi dużo wcześniej wyjaśnił co i jak więc Twoja wypowiedz jest zupełnie zbędna i rzekłbym nawet czepialska...

Pozdrawiam

Moze byc i czepialska, zacytowal moja wypowiedz wiec to tak jakbym ja Ci wyjasnil ;) szukaj informacji bo zapewne pytanie ktore chcesz zadac pojawilo sie nie raz

Edited by Mighty21

hey słuchajcie jest duży problem działam w razzletonie tak jak wy wszystko fajnie ale 2 tygodnie temu napisał do mnie zdesperowany koleś który wpłacił sporo kasy a nie wyciągnął swojego wkładu przez to że raz odwiedziła go matka i zalogowała się z jego ip. 

Kazali mu wysłać skany dokumentów o zgrozo wysłał choć nie super jakości potem zarządzali skany podpisu na białej kartce, dokumentów w rozdzielczości 4 k itd.

Odmówił im konta są zablokowane pomogłem mu napisać po angielsku 2 maile najpierw z prośbą zero odzewu drugi to był już oficjalne zawiadomienie że strona zostanie zgłoszona jak oszustwo. Nie ma odzewu z ich strony dodam ze facet chciał  pomnożyć forsę potrzebną na operację matki. Myślicie że jest szansa odzyskać kasę wpłacił 3500$ z Perfect money.

"potrzebną na operację matki"  mam nadzieje że ten post to jakiś troll i marna próba prowokacji do g..oburzy.

Zablokowali bo dwa konta byly logowane z jednego ip. Niestety ale sam pisalem z gosciem i to z rodakiem naszym a nie jakims obcokrajowcem. Jemu tez zablokowali 1500$ i troche mnie zmartwil bo sam wtedy czekalem na wyplate, jednak ja dostalem bez problemu a jemu konto zablokowali i kazali wysylac dokumenty. Powod byl podobny, logowanie sie na konto matki z jednego ip. Najwidoczniej firma tego pilnuje i nie ma mozliwosci logowania sie na kilka kont z jednego ip. Pilnujcie tego zeby zawsze miec rozne ip jezeli ktos z rodziny tez ma tam konto, bo pozniej bedzie placz i gadanie ze firma to oszustwo 

Pilnują - to po pierwsze,

po drugie - żadne zgłoszenie nic nie da :) Tej strony za tydzień, dwa, miesiąc, dwa miesiące nie będzie bo została stworzona po to, żeby się zwinąć efekcie końcowym napełniając sakwe adminów i z tego co widzę po koncie PM i transakcjach - ta osoba doskonale o tym wie,

druga sprawa to taka, że ośmiesza i upublicznia wizerunek swojej matki...

problem nie wynika z tego samego IP, a jestem na 100% pewien że przez ref comission abuse - spotykam się z tym raz na jakiś czas, ludzie kombinują żeby zyskać dodatkowe 5% a każdy admin widzi czy było logowane z tego samego ip, czy to proxy, vpn - każda próba oszustwa zostaje wyłapana a środki zamrożone bezpowrotnie,

nikt za taką osobą się nie wstawi do administracji ani na forum ani nigdzie indziej bo taka osoba nie ma sponsora realnego, a sponsora "siebie" na drugim koncie, a społeczeństwo HYIP słysząc powód nie kiwnie palcem i będzie dalej radośnie inwestowała/ zarabiała w programie...

także chytry dwa razy traci - tak mawiają

capitan1234

napisałem Ci Pw i sprobuje pomóc tej osobie,

daj mi do niego jakieś dane kontaktowe 

Sprawe MOŹE uda się załatwić  - potrzebuję kontaktu najlepiej telefonicznego,

czekam na info do jutra popołudnia - potem szansa przepada 

Witam, jestem nowy na forum, Warto jeszcze w niego zainwestować??

Witam, jestem nowy na forum, Warto jeszcze w niego zainwestować??

Przeczytaj caly wątek a najlepiej dwie ostatnie strony to dowiesz się ze za ok. 2 tygodnie koncza się pierwsze depozyty 5000% więc różnie może być.

Ja np. za 9 dni wszystko wyplacam. Wole nie ryzykować.

ile najdłużej czekaliście na wypłatę od razzletona?

Około 30 godzin. Na Payeer i to taka norma u mnie

Edited by MadMoney

Ja robię dosc często wypłaty w btc, czekam średnio od 6 godzin do 24. Generalnie od 2 miesięcy nie mialem z nimi żadnych problemów. Placi, nalicza, strona śmiga, sa aktualizacje, system zyje:)