Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Hermes

[SCAM] Razzleton - 2,1% na 15 dni - www.razzleton.com (obudzony sleeper)

Recommended Posts

Wg FAQ mają na wypłatę do 48h. Czasami czekałem ponad 24h, ale zawsze dochodziły. Dla mnie program to fenomen ostatnich miesięcy, przetrwał święta nawet. No ale jak kasują ludziom konta za kombinowanie, to kasy przybywa na spłatę zobowiązań ;)

ja wypłatę zrobiłem w BTC wczoraj o 14-tej i do teraz nie mam,wiec czekam.

Spokojnie dojdzie jak nie dziś to jutro będziesz mieć, max 48h, nie wala w h.. tak jak gdzie indziej, jak dla mnmie dobra stronka.

To dalej płaci ?

Caly czas placi. U mnie srednio 14-16 godzin czekania na btc.

Recived payment . Thanks

The amount of 17 USD has been deposited to your Perfect Money account.
Accounts: U9409689->U11668447.
Memo: API Payment.
Withdraw to Marlon from RAZZLETON..
Date: 11:41 06.01.17.
Batch: 159418712.

Program to nr.1 u rusków ze skyllexem. Wpłaciłem testowo 150€ na 15 dni.

Dzisiaj znowu daja promocje do depozytow 5%.

No ale za niedlugo koncza sie pierwsze 5000% wiec......

Mi wlasnie wyplacilo 106$ - trwalo to 43h - dlugo alè jest :)

Nie mogę się zalogować, mam komunikat "Your login or password is wrong. 

Please check this information."

Oczywiście z tego adresu ip nie było zakładanych więcej kont. Support pisze że mają jakieś problemy techniczne ale ogólnie nie są kontaktowi bo to jedyne co mi odpisali. Ma ktoś tak że sie nie może zalogować?

Spokajnie :) dostałeś Mail z nowym hasłem. Sprawdz spam :)

Działa już... Miałem pełne portki  :D

hey słuchajcie jest duży problem działam w razzletonie tak jak wy wszystko fajnie ale 2 tygodnie temu napisał do mnie zdesperowany koleś który wpłacił sporo kasy a nie wyciągnął swojego wkładu przez to że raz odwiedziła go matka i zalogowała się z jego ip. 

Kazali mu wysłać skany dokumentów o zgrozo wysłał choć nie super jakości potem zarządzali skany podpisu na białej kartce, dokumentów w rozdzielczości 4 k itd.

Odmówił im konta są zablokowane pomogłem mu napisać po angielsku 2 maile najpierw z prośbą zero odzewu drugi to był już oficjalne zawiadomienie że strona zostanie zgłoszona jak oszustwo. Nie ma odzewu z ich strony dodam ze facet chciał  pomnożyć forsę potrzebną na operację matki. Myślicie że jest szansa odzyskać kasę wpłacił 3500$ z Perfect money.

Pomogłem tej osobie, wpłaciła ogólnie 2200$ i miała jedno konto na siebie, drugie na realną osobę - swoją mame.

To wystarczyło do zablokowania jego kapitału, pomimo że był "reprezentantem" oraz nagrał film promujący.

Konto było zablokowane od 9 grudnia, gdyby mógł wypłacać i spieniężać pieniądze z planów wyszedłby na spory plus.

Konto po serii moich działań zostało odblokowane ale na niezbyt wg mnie dogodnych warunkach,

może wypłacać tylko 1% dziennie z tych 2000$ przez 100 dni oraz musi wrzucać dowody wypłat na mmg, mmgp.ru itp.

uzasadniając to brakiem środków na jednorazową 2000$ wypłatę.

• Like 1

duzy + dla Ciebie za bezinteresowną pomoc choć pewnie uda mu się finalnie odzyskać połowe tej kwoty. No chyba, że program pośmiga jeszcze 100 dni ale cieżko mi w to uwierzyć

musi wrzucać dowody wypłat na mmg, mmgp.ru itp.

uzasadniając to brakiem środków na jednorazową 2000$ wypłatę.

nieźle się zaczyna - chyba już idealny sygnał żeby tam nie inwestować..

Moja inwestycja kończy się jutro - zobaczę, czy oda mi się wypłacić cały depozyt

Jeśli statystyki na ich stronie są prawdziwe to przypływ nowych inwestorów jest spory tak samo jak i depozytów. Wpłaciłem wczoraj na antybiotik .... Zobaczymy.

Witam serdecznie kolegów mała poradę potrzebuje odnośnie planu 5000% czy warto jeszcze w to wejść? Wyplacili już komuś z tego zarobek? Jakoś chyba się powinny skończyć już pierwsze plany

• Like 1

Wyplacili już komuś z tego zarobek? Jakoś chyba się powinny skończyć już pierwsze plany

Poczytaj wczesniejsze posty kolego.

Wedlug moich zrodel pierwsze 5000% beda sie konczyc w polowie stycznia.

A czy warto to sam musisz sobie odpowiedziec czy wierzysz w to, ze program po wyplaceniu tak ogromnych odsetek pociagnie jeszcze 4 miesiace.