Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

overlord25

Payingadsmedia - 130%-160% - www.payingadsmedia.com

Recommended Posts

no i wprowadzili paczki 1$ - 165%, ale coś małe zainteresowanie

nie jest tak źle, pierwszego dnia było 1700 ludzi teraz 2200 po tygodniu

wypłaca, teraz mam pending już od wczoraj ale wypłacają niby do 48h, ostatnio przychodziło po kilku godzinach. Jutro dam znać

We would like to inform you that some one create many fake ids and fraud funds from admin area & made many withdrawal request. So now we canceled all pending withdrawals. Please check your account balance and  make again withdrawal request. we will process all withdrawals in next 48-72 business hours after manually check one by one. our support staff is also working on support emails & they will reply as soon as possible. Sorry for inconvience

no zobaczymy

ja mam pending od 13.10 a teraz strona nie dziala, mysle ze mozna przeniesc do dzialu legendarnego.

Uuu szybciutko padł, no ale % taki to wiadomo ze bardziej krotkoterminowy rev anizeli długoterminowy :)

Ja tu 6 dolcow na reklame innego rev. wydalem i tyle, jakby oddali to byloby mile zaskoczenie, ostatnio pelno syfu sie wysypuje po mniej wiecej 2-3 tygodniach. :mellow:

czy to na 100% pewne, że padł? strona u mnie chodzi, nalicza, ale czy wypłaca? prosze konkretnie, bo ostatni moment na spór w payza mi został ...

Tak, od 13 pazdziernika nie dostalem wyplaty.

Co najlepsze nie zakaldalem sporu bo podczas depozytu musialem zaznaczyc regulamin revshare, ze nic nie jest gwarantowae bla bla bla, ale teraz wchodze na stronke i ukazalo sie takie cos 

# Date Method Amount Description Status    2016-09-19 Payza $ 6.30 Account funding by dejnosatoshi Approved 

Fejkowa wyplata, a na payzie oczywiscie nic nie ma, wiec zakladam takze spor:P

Edited by xavix87