Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Wkkkis

Pożyczki społecznościowe - Fastinvest - www.fastinvest.com

Rekomendowane odpowiedzi

Pit złożony - czekać tylko na telefon z US co to za INNE PRZYCHODY :P Wrażenia - pożyczek jest sporo, można wybrać coś dla siebie, te które ja mam spłacają się w zasadzie w terminie (1-2 na miesiąc spłacają się z gwarancji) i interes się kreci :) Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moje wrażenia - wszystko w porządku. Raty na czas, ciągła cyrkulacja możliwych pożyczek, ewentualna sprzedaż pożyczki również realizowana natychmiastowo. Osobiście nie mam narazie nic do zarzucenia serwisowi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szkoda, że tek mało nas się tutaj udziela - chyba że jest jeszcze jakieś inne forum gdzie można wymieniać poglądy o FASTINVEST??

Mogli by tylko usprawnić z tymi deklaracjami PCC żeby się same generowały :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również jestem na tym portalu od niedawna. Robił ktoś już wypłatę ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem ostatnio telefon od Pani z obsługi klienta - Czy jestem zadowolony, czy mam jakieś pytania, jakieś propozycje. Miło z ich strony że tak sami z siebie czasem zadzwonią :) Do kogoś jeszcze dzwonili?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do mnie dzwonili kilka miesięcy temu również odebrałem to jako pozytyw, nawet byłem nieco zaskoczony, może to jakaś forma weryfikacji użytkowników ? 

Wypłaty robię regularnie ma konto. przelew dochodzi w kilka dni. 

Jaki macie strategie aby zoptymalizować zysk ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam:

1. Zlecałem wypłatę kilkukrotnie, bez problemów zawsze na czas.
2. Dzwonili do mnie również z obsługi klienta co tak samo uznaję za pozytyw. Możliwe, że to forma weryfikacji, nie wykluczam też zwyczajnego odzywania się do pożyczkodawców którzy wstrzymali bądź wyprzedali sporą część lub całość swoich pożyczek, tak było w moim przypadku.
3. Strategia w moim przypadku zmienia się w zależności od ilości dostępnych środków. Jest to jedna z wielu form inwestycji w których jestem aktywny, stąd na chwilę obecną pełna reinwestycja i systematyczne poszerzanie kapitału w okresach kwartalnych o stałe sumy.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pani z obsługi pytała a propozycje zmian - zgłosiłem kilka pomysłów -

1. Automatyzację procesu tworzenia PCC3

2. Możliwość ustawienia autoinvest aby inwestował w pożyczki z terminem spłaty (dniem płatności raty) do wyboru (np. od 21 do 25 dnia miesiąca)

Wypłacać nie wypłacałem - na razie zbieram grosiki

Ciekawe wydają się nowe oferty z 16% odsetkami w PLN. Co o tym myślicie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszedłem w te oferty 16%, skoro są objęte takimi samymi gwarancjami wykupu jak te niżej oprocentowane, to czemu nie.

Też jeszcze nie wypłacałem i ciułam złotówki reinwestując od razu każdą spłaconą ratę, natomiast nie spodziewam się niemiłych niespodzianek. Póki raz wpłaciłem kase ze dwa miesiące temu i reinwestuję na bieżące, ale pewnie jeszcze coś dorzucę, bo wygląda nieźle.

Pani z obsługi też już dwukrotnie dzwoniła do mnie pytając o sugestie, także na pewno na plus.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zwrot z US przyszedł, telefonu nie było, chyba przyjęli do wiadomości moje INNE PRZYCHODY.

Też teraz ustawiłem reinwestycję na te 16%

Ciułamy dalej :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, w dniu dzisiejszym byłem w okolicznej komendzie policji w sprawie fast invest, wezwany w charakterze świadka. Nie uzyskałem żadnych informacji, jednakże zalecam szczególna ostrożność. 

Zainteresowanie się służb raczej nie wróży nic dobrego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A o co pytali??? Oski59?? Nie można coś wywnioskować z tych pytań? Czy ktoś jeszcze dostał zaproszenie na rozmowę z policją??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pytali o sporo ogólnych informacji, o numery kont bankowych, o zabezpieczenia, umowy i regulaminy. 

Prawdopodobnie ktos nie otrzymał swoich środków z profilu na konto, stad cała sprawa - ale to jedynie moja konkluzja. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć. Dawno tu nie zaglądałem. Ale związku z tą informacją z policją, to się zapytam.

Zweryfikowaliście konto dowodem osobistym? Ja mam środki wpłacone, ale jakoś nie mam zaufania żeby im wysłać skan dowodu. Nie znana firma, trochę się boję, że dowód może zostać użyty w innych pożyczkach, kredytach albo coś. 

W jaki sposób bezpieczny sposób wysyłaliście skan dowodu? Zasłanialiście coś?

Chciałbym wypłacić, kasę, ale żebym potem nie miał problemów z jakiś nie swoim kredytem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wysłałem paszport bo dowód kończył ważność

Jest taki portal do zastrzegania nr PESEL i wtedy trudniej zaciągnąć kredyt na Twoje dane. Np. bez www.bezpiecznypesel.pl

albo tutaj szerszy artykuł o różnych firmach https://bezprawnik.pl/alerty-bik-chronpesel-bezpiecznypesel/

Suport fasta jest po polsku więc można zapytać co jest minimalnie wymagane do potwierdzenia tożsamości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam jak rozliczacie druk od PCC 3 do US skarbowego chodzi mi o dane osoby której została udzielona pożyczka czy wpisujecie dane firmy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgodnie z opisem działania - (pożyczkobiorca) dostaję kasę od firmy pożyczkowej --> firma pożyczkowa dostaje kasę za pośrednictwem FAST od nas --> my mamy umowę z FAST i jemu też powierzamy nasze pieniądze. Fast jest też wykazany w PCC-3

A i ty nie udzielasz pożyczki, ty kupujesz wierzytelność !! 

u mnie pole  24 PCC-3 wygląda tak:

Umowa cesji Nr  1111111 z dnia 10.12.2018 wierzytelności na kwotę  PLN : 9,129.30

Cedent: FAST INVEST LTD Nr firmy: 08338389 Siedziba: Kao Hockham Building,Edinburgh Way, Harlow, Essex, CM20 2NQ,United Kingdom E-mail: info@fastinvest.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
42 minuty temu, loook napisał:

Zgodnie z opisem działania - (pożyczkobiorca) dostaję kasę od firmy pożyczkowej --> firma pożyczkowa dostaje kasę za pośrednictwem FAST od nas --> my mamy umowę z FAST i jemu też powierzamy nasze pieniądze. Fast jest też wykazany w PCC-3

A i ty nie udzielasz pożyczki, ty kupujesz wierzytelność !! 

u mnie pole  24 PCC-3 wygląda tak:

Umowa cesji Nr  1111111 z dnia 10.12.2018 wierzytelności na kwotę  PLN : 9,129.30

Cedent: FAST INVEST LTD Nr firmy: 08338389 Siedziba: Kao Hockham Building,Edinburgh Way, Harlow, Essex, CM20 2NQ,United Kingdom E-mail: info@fastinvest.com

Oki dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A widzieliście, że nie ma już siedziby polskiego oddziału w Warszawie?

Ciekawe czy support został polski?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta