Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Recommended Posts

Witajcie.

Stworzyłem swoją pierwszą stronę lądującą, w której przedstawiłem mam nadzieję że wystarczająco rzetelnie projekt ReCyclix.

W programie inwestuje od kilku miesięcy ale dopiero od niedawna postanowiłem rozpocząć aktywną działalność i promować go zarówno w internecie jak i w realnym życiu. Strona jest stworzona dzięki generatorowi WIX.com jednak szablon strony w zupełności został stworzony od zera przeze mnie. Nie miałem do czynienia wcześniej z tego typu przedsięwzięciem więc proszę was o opinie i ewentualne porady. 

EkoZarobek

Troche za ciężka, ścina. Pomysł i wykonanie na wix ok.

A co proponujecie żeby ją zoptymalizować ? Czy ściny występują tylko przy slajdach czy podczas poruszania się po stronie?

Tylko slide. I moja propozycja by filmik  nie włączał się automatycznie. Mnie np osobiście takie coś wku$#@& mocno :)

Piekna stronke stworzyles i fajny masz blog, tylko reklamowanie tych pseudobiznesow jako dochody pasywne jest troche nie bardzo, to sa tylko hyipy czyli programy tworzone przez zlodziei wiec nalezy byc bardzo ostroznym, oby tylko ktos nie wlozyl w to swoich oszczednosci zycia z Twoich zachet lub zainwestowal pozyczone pieniadze, taka mala dygresja, no i warto swoje dokladne dd zrobic o tych niby 'pasywnych inwestycjach'.

:)

Tylko slide. I moja propozycja by filmik  nie włączał się automatycznie. Mnie np osobiście takie coś wku$#@& mocno :)

Wyłączyłem automatyczny filmik bo możliwe że to on wprowadzał takie lagi no i masz rację nie każdy lubi takie coś. A jeśli chodzi o slide to co masz na myśli dokładnie?

Piekna stronke stworzyles i fajny masz blog, tylko reklamowanie tych pseudobiznesow jako dochody pasywne jest troche nie bardzo, to sa tylko hyipy czyli programy tworzone przez zlodziei wiec nalezy byc bardzo ostroznym, oby tylko ktos nie wlozyl w to swoich oszczednosci zycia z Twoich zachet lub zainwestowal pozyczone pieniadze, taka mala dygresja, no i warto swoje dokladne dd zrobic o tych niby 'pasywnych inwestycjach'.

Dziękuję bardzo za docenienie mojego wysiłku. Jeśli chodzi o dochód pasywny to wyraziłem się tak w kontekście ReCyclixa bo uważam go za bardziej pewny zysk od innych tego typu programów inwestycyjnych. A czemu uważasz że jest on tworzony przez złodziei? Ale wiem co miałeś na myśli jeśli chodzi o inwestowanie oszczędności życia. Dodatkowo dodałem na stronie informację że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem i wiadomo że każda nie ważne jak dobrze prosperująca firma może paść (chociażby patrząc na przykład Deutsche Bank)

Wybacz ale w nie znam jeszcze wszystkich skrótów i trików marketingu, więc co miałeś na myśli pisząc że warto by moje "dd" zrobić?

Mialem na mysli przez dd by zrobic dokladne rozeznanie i zwrocic szczegolna uwage na negatywne opisy 'tejze firmy' ktore moga troche otworzyc oczy. :)

To nic innego jak hyip po prostu.taki bardziej nowoczesny, i widze ze wiecej i wiecej ludzi sie tu angazuje, na szczescie sa i tacy co wiedza w co weszli i co z czym sie tu je. . .

Ach ta zadza pieniadza.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ser2
      Polecam serwis www.surfik.net

Info ze strony:
      - Jedynie co trzeba zrobić to posiadać u nas darmowe konto
      oraz kliknąć w link po zalogowaniu "Zdobądź punkty"
      - Od tej pory zdobywacie 4 punkty, za 10 sekund surfowania
      - Po wykupieniu opcji GOLD, Wasze punkty mnożone są razy 2 !
      - Wypłaty dokonujemy po uzbieraniu minimum 1.000.000 punktów
      - Pieniądze wypłacamy na konto bankowe lub PayPal
      - Wypłaty już od 10 zł
    • By Kryptokox

Cześć, mam dla was programik znanego admina z projektów takich jak Triton czy Nodebay, które charakteryzowały się niemal identycznymi procentami dziennymi, ale przedewszystkim też tym, że dawały dobrze zarobić. tj. w Triton chyba zrobiłem około 300%, natomiast w Nodebay w 25 dni podwoiłem wkład.
      Aktualne statystyki: DZIEŃ 4 więc jeszcze warto wejść. Szkoda, że nie wiedziałem przed startem o tym projekcie, ale wchodzę za 0.1 BTC

Ciekawym aspektem jest 1 poziom poleceń - 7% od depozytu poleconego.
      Mamy 3 plany inwestycyjne. Wszystkie na 30 dni, a ich naliczenia zależą od kwoty depozytu. Wygląda to tak jak na grafice poniżej:
      MIN. 0.001 BTC

Całkowity zwrot po 30 dniach: 210%; ZYSK 110%
      Nieco więcej w droższych planach. Np całkowity zwrot w drugim 240% a w trzecim 270%
      Firma klasycznie zarejestrowana w UK

CEO: Russel York
      CTO: Paul Lewis
      CMO / CRYPTO TRADER: Freddie Ramirez
      MOŻEMY ZARABIAĆ NAWET TYLKO NA POLECANIU BEZ INWESTYCJI

Tak wyglądają aktualne statystyki:

Dla nowych osób przypominam o ryzyku inwestycyjnym. Jest to program HYIP i inwestujesz na własną odpowiedzialność. Wiąże się to z potencjalnie DUŻYM zarobkiem, ale też DUŻYM ryzykiem utraty części lub całości kapitału.

• By Kryptokox

Cześć wszystkim! Myślałem, że era zarabiających portfeli powoli się kończy, ale jednak nie. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić kolejny portfel zarabiający tym razem z siedzibą w Kijowie. Kijów, Kijów hmm... Kojarzy się z Omegą  Projekt jest w sumie w fazie ultra beta. Póki co mamy tylko stronę i całość jest na przeglądarce jednak aplikacja będzie później wdrożona. I co z tym Kijowem zapytacie. Ano osoby, które przymierzają się do pompy w ten projekt to osoby promujące mocno wcześniej Omegę, jedni z największych np. Pan A.K. Sama prezentacja jak i strona przypomina mi nieco dobranie kolorystyczne i design ten z Omegi. Hmm... to czysto teoria spiskowa, ale zazwyczaj tłumacząc strony hyipów translatorem google występuje masa błędów i niespójności. Tutaj wygląda to tak jakby było tłumaczone z Polskiego na Angielski właśnie tym translatorem, bo wszystko trzyma się kupy. Nie wiem, może to tylko złudzenie
      Z uwagi na osoby zainteresowane tym tematem postanowiłem wejść na próbę i aktywnie się przyglądać. Zróbmy mały research:

Siedziba: 
      Ukraine, Kiev
      Business centre Parus
      Mechnikova street 2

Kontakt: office@goldtokenwallet.com

Twórcy są znani z imion i nazwisk i przedstawiam ich na poniższej grafice:

Okej to lecimy z nimi:

1. CEO: Rickard Balstedt - Jest niemieckim menadżerem posiadającym wieloletnie doświadczenie w handlu międzynarodowym pomiędzy Europą i Azją. Pracował dla London Metal. Pasjonat złota i jego użyteczności w obszarze finansów
      Pana o takim imieniu i nazwisku ciężko dorwać w google. Znalazłem jakiś profil na FB, ale nie jestem przekonany, że to ten sam gość patrząc na zdjęcia i materiały z sieci. Linki poniżej. Obstawiam, że to inne osoby.
      https://mcash.world/the-use-of-blockchain-in-fighting-crime/
      https://www.facebook.com/richard.balstedt
      https://www.linkedin.com/in/richard-balstedt-25865711/

Spróbuję to później zweryfikować
      2. Ambasador Marki -  Cagdas Saricimen - Dość znany leader, network marketer z 5 letnim doświadczeniem. Odpowiedzialny za budowę i promocje Gold Token

Jego profil FB: https://www.facebook.com/saricimen

Wśród jego znajomych wielu top globalnych liderów z całego świata. Myślę, że to pozytywny sygnał, że projekt może mieć pompkę.

Profil FB: https://www.linkedin.com/in/cagdas-saricimen/
      Twitter: https://twitter.com/cagdas_sa
      Instagram: https://www.instagram.com/cagdas.saricimen/
      Gość ma dość spore zasięgi. 
      3. CTO dyrektor techniczny - Mark Lundberg - Amerykański specjalista IT. Wykształcony w Massachusetts w Instytucie Technologii.
      Pracował przez wiele lat z SAP.

4. CFO - dyrektor finansowy Heinz Wanner - Urodzony w niemczech. Ukończył Uniwersytety Ekonomiczny w Londynie. Był dyrektorem Goldman Sachs i odpowidał za pożyczki i depozyty
      - Również nie mogę na szybko nic o nim znaleźć.

5. Dyrektor wsparcia - Eliott Hamilton- Posiada doświadczenie w bankowości. Odpowiedzialny za 
      dział obsługi klienta

O projekcie
      Jak sama nazwa wskazuje w projekcie oprócz portfela i magicznego Gold Tokenu, firma zajmuje się według legendy złotem! Nie można go dodrukować ani zwiększyć jego ilości. Firma używa złota do zabezpieczenie prawdziwym złotem papierów wartościowych, które tworzy. Zabezpiecza transakcje złotem jako aktywa bezpiecznego przechowywanie funduszy itd. Używają złota do zabezpieczenia ceny GoldToken (taki trochę Reserved Pool jak w Cloudzie haha ) Według twórców cena GoldToken nie może spaść zbyt nisko, ponieważ jest zabezpieczone złotem - najbardziej stabilnym aktywem w historii. 
      Chwalą się, że są nie tylko nowoczesną firmą działającą w branży fin-tech. Na cel stawiają sobie zmianę świata finansów. Haha Ambitnie!  Podobno posiadają w pełni działającą kopalnię złota w Afryce. Hohoho  I pewnie  chcą się z nami podzielić  Mówią, że nie używają go do sprzedaży, a jako aktywa do tworzenia instrumentów finansowych, tzw. złotych certyfikatów.

Gold Token Wallet
      Stworzyli go po 5 latach analizy rozwoju rynku kryptowalut, jego zalet, a także ryzyka. A nie wygląda na 5 letnią pracę... ale dajmy im trochę czasu   Kierują się czterami wartościami tj. RENTOWNOŚĆ, STABILNOŚĆ, UŻYTECZNOŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO.
      Firma obserwuje rozwijający się rynek depozytów i pożyczek w kryptowalutach, głównie w BTC i postawil isobie za cel stworzenie jednego z pierwszych cyfrowych banków przyszłości, działającego tylko w obszarze walut cyfrowych. Najstarsze i najpopularniejsze funkcje banku to przyjmowanie depozytów i udzielanie pożyczek.
      Rozumieją, że głównym ryzykiem związanym z trzymaniem kryptowalut jest brak stabilności ceny. Kurs wymiany może zmieniać się gwałtownie każdego dnia.
      Stworzyli pierwszy na świecie STABILNY PORTFEL. No ciekawe ciekawe jak to będzie z tą stabilnością

Chcą, aby ich portfel był przydatny w prawdziwym życiu i planują wdrożyć klasyczny zestaw każdej zarabiającej przeglądarki portfelowej   Chcą wprowadzić wirtualną kartę do płatności online. Wypłaty na inne karty mają być instant. Mają mieć płatności WeChatPay, Apple Pay, Google Pay
      Chwalą się bezpieczeństwem w tym bezpiecznym serwerami w chmurze jak i tym, że większość środków trzymanych jest na zimnych portfelach sprzętowych, dobrze chronionych. 

Uff.... starczy tej paplaniny z ich prezentacji  Zwracam uwagę, że powyższa wypowiedź to tłumaczenie ich prezentacji i z pewnością jest to legenda.
      Zarobki
      Firma ponownie mówi o tym, że większość ich zysków pochodzi z udzielanych pożyczek, które zabezpieczone są prawdziwym złotem. Informują nas, że pożyczka to jeden z najbardziej rentownych instrumentów finansowych. Z przyjemnością informują, że dzielą się z nami (partnerami) zyskami w wysokości od 0,10% do 0,33% (średnio 0,166% dziennie, 5% miesięcznie).
      Wystarczy zrobić  depozyt i liczyć codzienne naliczenia. Zyski są  w GoldToken (GTO). Oznacza to, że możesz dodatkowo zarabiać na wzroście wartości tokena! Zobaczymy jak to z tym będzie, bo ostatnie przeglądarki portfelowe nie wykazują chęci wzrostu ceny zbyt mocnego
      Min. 100$

Program afilacyjny
      Mamy 15 poziomów poleceń i struktury są nieograniczone. 
      1. 50% zarobków poleconego w pierwszej lini
      Cała tabelka prezentuj się tak:
      1. 50%
      2. 25%
      3. 15%
      4. 10%
      5. 5%
      6. 5%
      7. 5%
      8. 4%
      9. 4%
      10. 4%
      11. 3%
      12. 3%
      13. 3%
      14. 2%
      15. 1%
      Każda bezpośrednia osoba odblokowuje kolejny poziom naliczeń, czyli standardowo.
      Mamy też element RANG, który nazywa się tutaj GOLD BOUNS
      * Manager - nalezy mieć minimum 3 bezpośrednich poleconych i ponad 300 000 USD obrotu grupy. Odblokowuje nam to to kolejne prowizje tj. 10% za 1 lvl 5% za 2-4 lvl itd. itd.
      ** Regional Director - Minimum 3 Managerów w zespole.
      *** National Director - Minimum 3 Regionalnych dyrektorów
      **** Gold Director - Minimum 3 Krajowych dyrektorów 

Prawie jak w Duolife te rangi

1. Wchodzimy tutaj: https://join.goldtokenwallet.com/Kryptokox
      2. Podajemy nasze dane zgodnie z instrukcją w formularzu i akceptujemy regulamin.
      3. Natychmiast otrzymujemy e-mail z linkiem aktywacyjnym. Na aktywację mamy 5 min.
      4. Logujemy się na nasze konto i ukaże nam się dashboard.
      5. W prawym górnym rogu klikamy Add Funds. Wprowadzamy kwotę min. 100$ lub większą i  klikamy Add Funds. Przesyłamy BTC do portfela. a chwilę obecną wydaje mi się, że depozyt zamieniany jest od razu na USDT.
      6. Depozyt aktywuje się automatycznie.

Podsumowanie:
      Co tu dużo mówić. Legenda mnie w sumie nie urzekła, twórcy średnio transparentni na chwilę obecną oprócz Pana Cagdas Saricimen który jest znanym networkerem. Dlaczego więc wszedłem. Zaciekawiło mnie zainteresowanie dużych graczy networku, którzy z Omegi nagle przenieśli się tu, w tym Pan A. K i kilku jego kolegów. Jak widać póki co wpłaciłem 110$ i będę śledził projekt, czy jest godny wrzucenia większej kwoty.

W teorii niczym się nie wyróżnia, ale z uwagi na fakt, że pompa na niego nastąpi w najbliższym czasie i mamy okazję być na starcie to czemu by nie spróbować

Oczywiście pamiętajcie, że na 99% jest to ponziak i decyzje inwestycyjne podejmujcie mądrze i na własną odpowiedzialność.

• By Kryptokox
      Siemanko, na warsztat trafia dziś ciekawa zabawa, przynajmniej według mojej opinii, ale mocno reklamowana już teraz na całym świecie i mamy szansę być w pierwszej 2000 kont w matrycy.

Przedstawiam wam UP2GIVE, projekt owiany tajemnicą przez ostatnie tygodnie, dziś ruszyła rejestracja pierwszych 2000 kont. Podejrzewam, że są na wykończeniu, także jeśli ktoś chce dołączyć w prelunch i budować matrycę to trzeba to zrobić teraz. Po rejestracji odpalamy 99$ w BTC. Zaraz podam szczegóły jak to działa. Generalnie jest to nieco podobne do BTCReturns czy coś takiego tylko w lepszej wersji.

Tutaj prezentacja do poczytania online:  https://www.pdfpro.co/files/zdkkq11seij-336e8e2f
      Tutaj więcej o "THE GIVING BOX" : https://www.pdfpro.co/files/weluffspzg9-02c211ca
      Generalnie ten model znam już z kilku innych programów, ale postanowiłem wejść bo jesteśmy na początku. 

Po rejestracji wpłacam 99$ w BTC.  Jest to projekt Crowdfundingowy, w środku załadowani już są wszyscy liderzy mocni z EXXA oraz największy lider WOTOKEN Andreas Kartrud.
      Jednym z silnych punktów projektu jest to, że jest reprezentowany od strony prawnej przez >>KEVINA THOMPHSONA<< Jest znaną osobą publiczną, adwokatem wielu firm MLM, walczył z SEC itd.
      Platforma ma na celu dawanie innym a następnie inni dają nam. To tak po chłopsku.

Przykład.

Mamy Marysie, która opisała swoją historię i dała do niej link Januszkowi. Januszek przekazuje 0.005 BTC Marysi i tym sposobem może podzielić się własną historią. Grzesiu i Renatka czytają historię Januszka i pomagają mu dając 0.005 BTC. Janusze kma więc 0.01 BTC i osiąga 1 poziom. Decyduje czy idzie dalej omagać by otrzymać również więcej itd. 

Z tego co widzę w prezentacji to będzie subskrybcja 32$ miesięcznie, a cała reszta kasy idzie peer to peer. 

Początkowa wpłata $99 zawiera:
      "$99 bitcon to Start and you receive:
      * Founder Club Postion
      * Guarantee VIP seating at Corp Event
      * 25% off apparel
      * Includes $32 dollar business fee for Dec."
      „Bitcoin 99 USD na start, a otrzymasz:
      * Pozycja klubu założyciela
      * Gwarancja miejsc VIP na imprezie Corp
      * 25% zniżki na odzież
      * Obejmuje opłatę biznesową w wysokości 32 USD za grudzień. ”
      Link do rejestracji: http://kryptokox.up2give.com
      Muszę w wolnej chwili przetłumaczyć prezentację. Póki co zająłem miejsce w matrycy i lecimy z tematem  
      Przejrzyjcie sobie prezentacje, zajmijcie miejsce w matrycy i będę relacjonował jak to wygląda. Zostało już mało miejsc i pewnie dziś/jutro się skończą.

JEST GRUPA TELEGRAM: https://t.me/up2give
    • By Kryptokox

O projekcie
      Nowa alternatywa dla wszystkich miłośników zarabiających portfeli: EXXA Smart Wallet
      Od tygodnia przyglądamy się nowej przeglądarce portfelowej, która jest dosłownie BLIŹNIAKIEM Cloud Tokena. Niczym brat po innej matce ale po tym samym ojcu. I w największym skrócie dzięki konfliktowi interesów Ronalda Aai z ludźmi z SQ2 Fintech Pte Ltd pojawia nam się nowy bardzo ciekawy projekt oparty oczywiście o Blockchain 4.0. Dlaczego? Ponieważ wśród założycieli i współzałożycieli mamy też twórców słynnego Aurae. Zatem technologia w portfelu EXXA jest prawdopodobnie tam sama co w Cloud Tokenie, a ich bot arbitrażowo tradingowy DAVO+ zapewne działa bardzo podobnie do Jarvisa. Co tu dużo mówić, zasady właściwie te same co w Cloud Tokenie. Różnica taka, że zarabiamy w tokenie EXXA zamiast CTO. Projekt równie transparentny co Cloud Token aczkolwiek bez naszego pociesznego Ronalda. Aplikacja jest dostępna zarówno w Google Play jak i AppStore, co też nam mówi, że za projektem nie stoją słupy. 
      Firma jest zarejestrowana w Singapourze i udało mi się zdobyć dokumenty potwierdzające ludzi stojących za projektem. Dla chętnych dostępne są tu - wszystko co udało się zdobyć złączone w jeden pdf:

https://www.docdroid.net/1f0f4Mv/exxa-documents.pdf

Lokalizacja biura znajduje się tu:

Kim są ludzie stojący za tym projektem?
      Firma udostępniła klientom wizerunki swoich ludzi. Wszystkie nazwiska i podstawowe dane osób odpowiedzialnych za firmę są wymienione, a te osoby to prawdziwi ludzie, którzy zajmowali się sprzedażą, biznesem, technologią i prawem.
      https://exxa.net/about/
      Akcjonariusze - możecie o nich poczytać na stronie exxa jak i w dokumentach, które umieściłem wyżej:
      SQ2 Fintech Pte Ltd 25%
      Założyciel Danny Phang 20%
      Współzałożyciel Francis Aw 20%
      Współzałożyciel Gregory 7%
      Michael Chia 28%

Francis Aw jeszcze niedawno stał w jednym szerego z Ronaldem Aai.

Francis Aw jest również główną osobą stojącą za technologią Aurae podobnie jak Ronald.
      Na pewnym etapie Ronald Aai był także CTO SQ2 Fintech. I otwarcie przyznał, że istnieje konflikt interesów, kiedy firma postanowiła wprowadzić EXXA. Ronald ogłosił na swojej stronie na Facebooku i zrezygnował z współpracy z SQ2.

PEŁNĄ PREZENTACJĘ W PDF MOŻECIE PRZEJRZEĆ TUTAJ:
      https://www.docdroid.net/U5mBbLl/exxa-presentation-pdf.pdf
      O aplikacji
      Interfejs aplikacji wygląda prawie identycznie jak Cloud Token. Proces logowania wymaga obowiązkowo kodu polecającego. 
      Prosi o kod polecający, opcjonalną nazwę użytkownika, hasło, 6-cyfrowy kod PIN, a na koniec o 12 słów mnemonicznych
      Otrzymasz wtedy numer konta podobny do numeru karty kredytowej.

Użytkownicy aplikacji są anonimowi, nie jest wymagana weryfikacja KYC.
      Jak zarabiamy, czyli projekt DEVO+
      Jest to podobne narzędzi typu AI do JARVIS z Cloud Token. Twierdzą, że używają deep learning Tensorflow do szkolenia i wdrażania swojego algorytmu handlowego. Do tej pory firma nie ujawniła klientom handlu parami ani pełnej przejrzystości swoich partnerów handlowych. Mój bliski kolega z Polski jedzie do Singapouru na event, który odbędzie się w niedzielę 29.09.2019, gdzie ma spotkać się z adminami jak również głównymi promotorami projektu, czyli Vladislawem Stefanowem i Garym Liu. Tego dnia rozpoczyna isę oficjalnia faza prelunch projektu. Aczkolwiek można już pobierać aplikację i zacząć z niej korzystać. 
      Aby dołączyć, musisz zdeponować swoje krypto w portfelu. Twój portfel nie jest do końca twój, ponieważ nie masz klucza prywatnego.
      Po wejściu możesz wziąć udział w DEVO +. Zdobycie naliczeń w tokenie EXXA może potrwać do 3 dni. Na początku token został wyceniony na 0,10 USD ekwiwalentu USDT czyli myślę, że możemy liczyć na wzrost wartości tokena co wiąże się z dodatkowymi % zarobku.
      Nie ma minimalnego wkładu, ale musisz utrzymać minimum 300 $, aby skorzystać z bonusów za polecenie. Także jest to o 200$ mniej niż w konkurencyjnym i dobrze znanym Cloudzie.
      Multikonta nie są zabronione, zatem można obrać różne strategie. Pepperonis kiedyś opisywał je w swoim temacie o Cloudzie. Naliczenia są od 3-9% miesięcznie, ale możemy je zwiększyć dzięki strategii multikont. Najprostsza i najtańsza to 2 konta jedno pod drugim. Jeśli naliczenia wyniosą 6% miesięcznie na konto i na 2 kontach mamy po 300$ to wyjdzie nam około 9% miesięcznie czystego zysku. Jeśli zrobimy 4 konta po 300$. Konto główne, dwa w pierwszej lini i jedno w drugiej da nam około 11,25% zysku miesięcznie. Itd itd. można kombinować. Jeśli się pomyliłem w liczeniu to sorry

Aktualnie dostępne są 4 coiny  w portfelu: BTC,TUSD, ETH,LTC no i EXXA
      Ref program wygląda identycznie jak w Cloud Tokenie:

REJESTRACJA! Czas start

1. Aplikację pobierz z >>APPSTORE<< lub z >>Sklepu Play<<
      2. Po uruchomieniu klikamy Create Account
      3. Użyj kodu polecającego: 28390512 oraz opcjonalnie podaj nick. Lub możesz zeskanować mój QR kod klikając "Scan QR code"
      4. Skonfiguruj hasło. Minimum 8 znaków. Musi byc cyfra,duża i mała litera.
      5. Ustaw 6 cyfrowy pin do transakcji. Musisz go potwierdzić 2 razy i klikasz Continue
      6. Pojawiają się Twoje słowa mnemoniczne, które musisz zapisać w bezpiecznym miejscu. Zapisz je zanim klikniesz dalej bo musisz ułożyć je jak puzzle w następnym kroku w odpowiedniej kolejności.
      7. Kliknij na symbol oka sprawdź wszystkei swoje potrzebne dane jak account number, account password, transaction password. Zaznacz 2 opcje ptaszkiem na dole ekrnu i kliknij Sign In.
      8. Po zalogowani widzimy nasz główny ekran. Klikamy Vault, a następnie walutę którą chcemy wpłacić. Zaznaczamy ptaszek, że zapoznaliśmy się z zasaadami i tworzy nam się portfel danego coina.
      9. Klikamy Receive i kopiujemy adres portfela. Przesyłamy na niego interesującą nas kwotę, najlepiej minimum te 300 USD ale nie ma konieczności. Jednak aby czerpać korzyści z poleceń musimy mieć 300 USD.
      10. Gdy środki dotrą na portfel z poziomu głównego menu klikamy Project a następnie DEVO+  - Participate - Klikamy ADD i dodajemy do DEVO+ środki z walleta. Zupełnie jak w bliźniaczym Cloud Token

Środki z DEVO+ można wycofać w dowolnym momencie, jednak w pierwszym miesiącu kosztuje to 10% kapitału. Później już bez karnej opłaty.

Nasz DEVO+ zaczął już pracować. Pierwsze naliczenia mogą byc nawet do 72h. Potem już regularnie.

Ciekawostki:
      AXXA Global - brzmi jak EXXA? To dla tego że udziałowiec DANIEL PANG to założyciel AXXA Global - kolejna firma MLM sprzedająca produkty odżywcze, coś jak nasze Herbalife, Duolife. Link to ich strony: https://axxaglobal.com/

Ci co są w Cloud Tokenie od początku pamiętają, że trzeba było zaakceptować aplikację w Iphone w ustawieniach jako zaufaną. Była tam nazwa YFC Technology Właśnie ta ekipa współpracuje też z EXXA Smart Wallet.

Zarówno tutaj na screenie jak i  w prezentacji możecie poczytać o BNF i Franky Lee

Nieco INFO o Gregorym Ang

Kilka zdjęc z biura w Singapurze:

Podsumowanie:
      Moim zdaniem pod względem legalności firma działa zgodnie z prawem i nie wygląda na oszustwo. Model biznesowy podobnie jednak jak reszta portfeli opiera się na masowym polecaniu i marketingu. Po zgromadzeniu olbrzymiej społeczności i zasobów kryptowalutowych mam nadzieję, że będą mieli wystarczające strumienie dochodów tak jak wielomilionowe MLM jak Herbalife itd. i utrzymają się na rynku przez dłuższy czas. Myślę, że warto wypróbować protfel EXXA Smart Wallet, jednak jak zawsze w kryptowalutach i projektach tego typu musimy wziąć pod uwagę ryzyko utraty części lub całości kapitału. Projekt jednak jest świeży jak bułeczki babci Stasi i myślę, że warto wejśc i zarobić co nieco, tymbardziej, że jak pokazuje historia ten model biznesowy sprawdza się dość długo. Cena tokena ustalona jest na poziomie 0.1$ co myślę może prowadzić to dość szybkich wzrostów początkowej fazie projektu. Projekt ten to istny klon Cloud 2.0 z zapleczem technicznym, który maczał palce również w Cloudzie. Ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży MLM, jest też duże zainteresowanie liderów z całego świata. Pewien Vladislaw Stefanow w 2 dni osiagnal rangę X1 i pewnie niedługo osiągnie rangę X2. Także warto, bo zaraz i nasz polski rynek zaleją tym portfelem czołowi polscy naganiacze.

Będę bardzo wdzięczny jeśli dołączysz do mojej drużyny w tym projekcie, ponieważ nie ukrywam, że napisanie tej recenzji zabrało mi sporo czasu. Pozdrawiam i życzę wysokich zarobków.

Chatbox

You don't have permission to chat.
    Load More
  • News

• Latest companies news

• Dzieci zabijać, zwierząt nie zabijać - logika lewicy  

• Można i tak to ująć.  Osobiście miałem z panami od Kwaśniewskiego w górę do czynienia. Żaden, podkreślam ŻADEN nie wykazał się niczym oprócz napasienia własnego kałduna.  Ja swoje podejście uważam jako apolityczne choć można jak wskazałeś uważać jako antypolityczne.  Moim zdaniem od czasów rządu Olszewskiego nie było nikogo kto na mój głos zasłużył. A co i kto zrobił z rządem Olszewskiego to niech sobie młodzi wyguglają.  Choć z drugiej strony antypolityzm wiąże się z chęcią wprowadzenia anarchii i pochodnych. Dalekim od tego.  Nie przeszkadza mi to uważać, że polityk wybrany przez naród do reprezentowania interesu narodu, nie powinien reprezentować własnego interesu. A jeśli takowy reprezentuje ponad społeczeństwem, powinien zostać osadzony i osadzony lub rozstrzelany ku uciesze gawiedzi.  A cytując za wiki według Arystotelesa U Arystotelesa polityka jest rozumiana jako rodzaj sztuki rządzenia państwem, której celem jest dobro wspólne. W starożytności i średniowieczu dominowała idealizacja polityki i polityków oraz wywodzenie jej źródeł z praw natury bądź woli sił nadprzyrodzonych, służąca uzasadnianiu nierównoprawnych podziałów na uprzywilejowanych rządzących i podporządkowanych ich interesom poddanych. I niech mi ktoś teraz wyjaśni w sposób zrozumiały dla idioty gdzie i kiedy nastąpiły rządy które miały na celu "dobro wspólne".  Dla mnie bardziej druga część zacytowanego fragmentu pasuję do tego co mieliśmy i mamy.  A polityczność a antypolitycznosc cienką ma granice @pepperoniss i to nie mnie jej strzec i bronić. To tym co za wolą ludu po drugiej stronie siedzą powinno zależeć abym ten granicy nie przekroczył.  Nie przekroczył ponieważ to niesie za sobą pewne działania, a przynajmniej powinno. A działania te to wywiezienie rzędu na taczkach pośród kanonady cegieł.  To komu tu powinno zależeć? 
    • YouGov to jeden z najpopularniejszych na świecie paneli sondażowych. Opis platformy: Podobnie jak w przypadku większości innych witryn z ankietami zarabiamy na wypełnianiu prostych ankiet na takie tematy jak gospodarka, społeczeństwo, finanse, produkty codziennego użytku i marki. Yougov prowadzi badania sondażowe na całym świecie, więc każdy może z niego korzystać po prostu bez żadnych problemów bez względu na to gdzie się znajduje. Zasada działania na platformie jest prosta - za wypełnianie ankiet otrzymujemy punkty od 25 - 100, które można później wymienić na gotówkę lub karty podarunkowe. W Polsce dostępna jest tylko opcja wymiany punktów na karty podarunkowe allegro o wartości 100 PLN i 250 PLN, jednakże jest to całkiem atrakcyjna opcja jeżeli zbieramy na przykład na nowy telefon. Dodatkowo w opisie ankiet zawsze podany jest czas w jakim można wypełnić daną ankietę. Jest to zazwyczaj od 5 - do 7 minut. System YouGov wysyła e-maile, gdy są dostępne nowe ankiety, więc nie musimy czekać ani sprawdzać strony internetowej. Wypełniamy ankiety kiedy mamy czas i przy sprawdzaniu skrzynki pocztowej więc nawet nie musimy specjalnie myśleć o tym kiedy będziemy mogli wreszcie wypłacić pieniądze. Po otrzymaniu wiadomości e-mail z nową ankietą najlepiej wypełnić ją jak najszybciej, w przeciwnym razie nie będzie ona dostępna i zniknie w ciągu kilkunastu godzin od pojawienia się. W YouGov działa system kto pierwszy ten lepszy a pula respondentów zawsze jest ograniczona. Program partnerski: Firma niedawno wprowadziła program partnerski, w którym dzieli się zyskami z uczestnikami panelu. Za każdą zaproszoną przez nas osobę, która wypełni co najmniej sześć ankiet otrzymujemy 200 punktów. Strona główna panelu: yougov.com