Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

cfiszan

Jak z małych kwot dojść do wielkich - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

komentarze do mojego dziennika mogą być umieszczane tylko w tym wątku

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już jest dziennik, po prostu najpierw założyłam wątek z komentarzami.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawie to wygląda. Na jakich parach się skupiasz i jaka strategia?

Wrzuć też jakieś screeny transakcji itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Będę wrzucać, na myfxbook musiałabym wrzucić i jedno i drugie konto - dawce i biorce. Wcześniej też robiłam na tych kontach coś innego. Cały statment jest do wglądu i wrzucę za moment w dzienniku z konta dawca i biorca.

Jednak myfxbook bo tych zleceń jest sporo, na konto dawcy to wyjątkowo źle wygląda bo tam wpłacam 2, dlatego najczęściej miesiąc do miesiąca -100% :)

link do konta dawcy: http://www.myfxbook.com/members/aniafx1/konto-dawca/1554938/toqi7zfmqS1YWjTlQ5pE

link do mojego konta głównego (nie ma tam całej kwoty inwestycji bo nie widzę potrzeby trzymania całości środków u brokera): http://www.myfxbook.com/members/aniafx1/konto-biorca/1776442

Na statystykę należy patrzeć od 1 września, z wyłączeniem 2 pierwszych traksakcji z tego właśnie miesiąca, były jeszcze one zawierane poprzednim systemem.

Edytowane przez cfiszan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1:1000 , MetaTrader 4

niezly lewar,

nie wiem ile sie tym zajmujesz ale w teorii fajnie to wyglada, w praktyce juz tak nie jest.

W kazdym razie powodzenia !

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ok, 1:1000 to spory lewar, na koncie biorcy jest 1:500 to też dużo, ale jakie to ma znaczenie? Większa dźwignia tylko pozwala mi na to, że nie muszę trzymać wszystkich środków u brokera, nie wpływa na wartość otwartej pozycji, bo np. 1 lot i 1 pips zmiany ceny to zawsze 10$, a dzięki dźwigni po prostu mogę otworzyć większą pozycje na tym samym kapitale. Rynkiem walutowym zajmuje się już około 9 lat, nie tylko od strony zarządzania rachunkiem, a też od strony technicznej, bardziej z boku rynku. Sama dźwignia nie zrobi nikomu krzywdy, tylko my sami możemy to zrobić. Dzięki temu, że na rachunku dawcy mam dźwignię 1:1000 to mogę wpłacając 2 otworzyć 0,01 lota i nie muszę uruchamiać SL bo sam rachunek stanowi zabezpieczenie. Z rachunku dawcy kopiuję zlecenia na rachunek biorcy, gdzie w momencie zamknięcia zlecenia na dawcy zamyka się automatycznie zlecenie na biorcy. Na rachunku biorcy aktualnie wykorzystuje szczątkową część dźwigni, ale wraz ze wzrostem zysku będę mogła wolumen zwiększać i ryzykować tylko sam zysk, zbyt niska dźwignia w końcu by mi na coś takiego nie pozwoliła. Duża dźwignia na dawcy pozwala mi też dokładać do zyskownych zleceń i piramidować zyski. Ja widzę same plusy dużej dźwigni, żadnych zagrożeń. Trzeba kontrolować głowę i wiedzieć co się robi to dźwignia może tylko pomóc. Z drugiej strony jak ktoś ma problem z psychologią na rynku to nawet z dźwignią 1:50 straci. 

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, szacunek za wytrwałość w handlu, przyglądam się i trzymam kciuki!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No nie jest lekko, chciałoby się szybko i od razu mieć dużo, a na Forex niestety tak się nie da i trzeba sporo cierpliwości i pokory do rynku. To co teraz robię jest w ramach testu, jak bilans będzie wychodził na plus to od razu ruszam z uruchomieniem rachunków standardowych pod to, bo te centy to trochę jak handel na demo, ale zawsze to jednak realny pieniądz, więc inaczej się do tego podchodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

The page you're looking for was either removed or doesn't exist.

hej @cfiszan

, Moze jakies nowo konto masz podpiete do myfxbook  ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta