Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

Mahatma

[SCAM] USITECH - 1% dziennie przez 140 dni - www.usi-tech.info

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nazwa programu:usitech

Plany inwestycyjne: Prelauch jeszcze nie wiadomo do uzupełnienia
Minimum inwestycyjne: Brak danych
Cena za paczkę/udział: Brak danych
Akceptowane systemy płatności: Brak danych
Wypłaty (manualne/aut.): Brak danych

Komentarz własny i szczegółowy opis programu:
Wczesna faza jeszcze 60 dni do startu ale ciekawostką jest fakt że poleciłmi dziś ten program Mark Ghobril sponsor Saimona więc wchodzę i sprawdzam

Jak tylko z nim porozmawiam to podam więcej szczegółów

UPDATE 2017-05-01

logo.png

USI-TECH

Program w obecnej formie wystartował 1 Marca.

Otrzymałem bardzo ciekawe informacje od jednego ze znanych zagranicznych promotorów. Okazuje się, ze firma która zajmowała się tradingiem na rynku forex głownie dla klientów VIP (powyżej 100.000 euro), uruchomiła 1 Marca pakiety dla mniejszych inwestorów i to rozliczane w bitcoinie! Postanowiłem zbadać sprawę dokładniej i sprawdzić osobiście jak wszystko działa.

Cena takiego pakietu to 50 euro w przeliczeniu na aktualną wartość BTC. Czyli w momencie zakupu wszystkie naliczenia są dodawane w walucie bitcoin więc dodatkowo możemy też skorzystać na wzroście kursu BTC!

Każdy pakiet pracuje do osiągnięcia zwrotu 140%

Średnie dzienne naliczenia z ostatnich tygodni wynoszą nieco ponad 1%!

W weekendy paczki nie pracują.

over.jpg

Można dokonac depozytu z kilku procesorów płatniczych w tym PAYZA a wypłaty realizujemy tylko i wyłacznie na portfel bitcoin.

Prowizje z poleconych wynoszą 10% z pierwszej linii.

Możemy je podnieść do 35% NA 12 POZIOMACH!!!

Wystarczy, że będziemy posiadac 3 aktywnych partnerów, którzy posiadają min. 12 pakietów za 50 euro lub zakupią licencję do tradingu forex za 600 euro

plan.jpg

W ciągu kilku tygodni sprzedano grubo ponad 45. 000 pakietów za ponad 2.3 mln euro i codziennie ta liczba bardzo szybko rośnie!

Właścicielami są osoby, które od wielu lat zajmują się handlem na rynku forex:
Jao Severino CEO
Ralf Gold CEO

A także Mike Kiefer, który jest odpowiedzalny za kwestie planu marketingowego i promocji platformy na świecie.

Poniżej zdjecia ze spotkania w Stuttgarcie z właścicielami:

event.jpg

Siedziba firmy jest w Dubaju.
USI-TECH Limited, registration number ICC20160282.

We wcześniejszej wersji projektu wszyscy inwestorzy byli na plus i zarabiali 5-8% miesięcznie z tego co udało mi się sprawdzić. Były to tylko osoby z wkładem minimum 100.000 euro. W tej chwili zostały wprowadzone paczki BTC aby zrobić program osiągalnym dla każdego przeciętengo użytkownika a przy okazji rozwinąć też platformę forex, która będzie połączona z naszym biurem.

Na razie zakupiłem sobie 2 pakiety zeby przetestować system ale w tym tygodniu zapewne pójdzie dodatkowo 1-2 BTC.

Cały czas zbieram informacje bo jest tego dość dużo ale za granicą jest wielka pompa ze strony wielu bardzo dobrze wam znanych liderów jak chociażby Sharon James czy Adrian Hibbert więc wiadomo, że o napływ nowych użytkowników nie trzeba się martwić!

Grupy FB oficjalnej chyba nie ma ale każdy ode mnie ma dostęp do grupy mojego sponsora a także wkrótce uruchamiam pierwszą Polska grupe FB programu.

. . . : : : REJESTRACJA : : : . . .

zgoda na reflink @clutchu

Depozyt:

44ePKzY.jpg

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Widze ze zaczelo sie ruszac w Usi-tech

Mysle ze w kilka dni pojawi tu sie wiele dodatkowych informacji dzieki nowej zainteresowanej osobie ktora mam bezposredni kontakt z adminem

CLUTCHU oddaje temat w Twoje rece.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No w końcu wątek zaczyna wyglądać jak należy...

Przenoszę do HYIP

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

dostalem wczoraj propozycje od mojego sponsora ze jak kupie 5 pakow to on mi tez kupi 5 pakow. cos w tym jest

Edytowane przez Mahatma

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
Zobaczymy jak projekt zostanie przyjęty na naszym rynku ;)

[---]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powolutku dobijam do 50 pakietów...1700€ już wpłacone a kolejne 1000€ na dniach ;) 

Dziś był godzinny update strony a poza tym zero problemów!

Naliczenia widoczne na foto, ok. 1.02% dziennie:

packs.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W poście z opisem napisane jest:

Wczesna faza jeszcze 60 dni do startu

Dalej:

Program w obecnej formie wystartował 1 Marca.

Od kiedy UsiTech działa? Widziałem dużo reklam jakieś pół roku temu w TrafficPowerLine - o ile ktoś pamięta ten program :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Nun

A czy przeczytałeś cały opis? Firma wczesniej udostępniała platformę traidingową i w ten sposób generowali profity dla klientów.

Od 1 Marca wprowadzili pakiety dla małych inwestorów i od tego momentu zmienili mocno model działania.

Dlatego napisałem ze w obecnej formie od 1 Marca ;)

Przypominam jeszcze, że naliczenia są 5 dni w tygodniu...w sobotę i niedzielę nie nalicza więc nic się nie zepsuło ;)

Za poprzedni tydzień naliczenia nieco poniżej 1%

Z tego co mówił Ralf Gold to firma posiada kontener z koparkami do altcoinów na jednej z europejskich farm więc będę o to dopytywał na jutrzejszym webinarze ok. 19 naszego czasu. 
Po link zapraszam na grupę FB.

Ja zmierzam powoli do pierwszej setki :D

75.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Opis czytałem kilka razy. Jest tam napisane 60 dni do startu :)

Wczesna faza jeszcze 60 dni do startu

Jest też napisane:

Okazuje się, ze firma która zajmowała się tradingiem na rynku forex głownie dla klientów VIP (powyżej 100.000 euro)

Trochę mnie to zastanowiło, że firma tych inwestorów wrzucających powyżej 100.000 euro szukała w programie revshare, namiętnie publikując tam reklamy blisko rok temu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przejąłem temat od Mahatma, który zamieścił go długo przed tym jak wprowadzili pakiety bitcoin więc dlatego może być małe niezrozumienie ;)

USI w zeszłym roku, chyba jakoś we wrześniu wprowadzili dostęp do platformy tradingowej za min. 1000€ i dlatego tez było sporo reklam na różnych portalach bo był tam dostępny plan matrycowy.

Klienci VIP byli jeszcze wczesniej. Pełna historia rozwoju firmy jest dostępna w prezentacji ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Program ma już ponad 50.000 użytkowników!

Z tego powodu trzeba było zmienić serwery na dużo większe i bezpieczniejsze dlatego strona w ostatnich dniach była przez jakiś czas niedostępna.

Średnie naliczenia za ostatni tydzień to ok. 0.94%

Mike Kiefer czyli osoba odpowiedzalna za marketing w USI promuje obecnie program w Azji i organizuje sporo eventów a wiadomo co Azja potrafi zrobić jeśli im projekt przypadnie do gustu ;) Japonia już się pnie do góry w rankingu alexa!

Adrian Hibbert, Rob Fraser i Frank Calabro Junior już na pokładzie :D

Ostatnio wszyscy skupiają się na kryptowalutach i bardzo mnie to cieszy! Jednak osobiście zakup danej krypto traktuje jako inwestycje a wiadomo, że fundusze na ich zakup powinien zapewnić Ci prowadzony biznes. 

Dlatego warto posiadać jakieś 2-3 projekty, które generują policzalne profity i pozwolą szybciej budować portfolio kryptowalutowe ;)

Edytowane przez clutchu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak sytuacja wygląda na dzień dzisiejszy ? Warto zwrócić swą uwagę na owo cudo ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co widzę na razie tylko delikatna pompka na facebooku. Kilka osób weszło więc przez jakiś czas z pewnością będą promować.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

A no własnie...zawsze o tą promocję się rozchodzi. Bywały bardzo fajne projekty, które nie przekonały dużych liderów ze względu na zbyt niskie prowizje.

Tutaj  każdy kto zechce się mocniej zaangażować na pewno będzie zadowolony a zwykłemu użytkownikowi nie rozdaje się kasy na prawo i lewo.

Nie wiadomo co admini za jakis czas wymysla rzekomo "dla dobra uzytkowników" ale na tym etapie jeszcze mysle ze doczekamy sie pełnego wypracowania swoich 140% ;)  

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oficjalne informacje od firmy odnośnie planowanego na 1 Sierpnia podziału Bitcoina.

2733.png✳31 Lipca w godzinach wieczornych zostaną wyłączone wpłaty oraz wypłaty z programu aby uniknąć problemów związanych z zaginionymi płatnościami lub możliwością dublowania transakcji na nowym łańcuchu.

2733.png✳Wszystko wróci do normy jak tylko sytuacja na rynku się ustabilizuje i dział techniczny uzna, że można już dokonywać bezpiecznie transakcji.

2733.png✳Pojawi się wtedy kolejny oficjalny komunikat.

26a0.pngâš Zalecam przez kolejne kilka dni zupełnie wstrzymać się od dokonywania transakcji a wszystkie BTC jakie posiadamy na giełdach przelać jak najszybciej na portfele w których sami kontrolujemy klucze prywatne!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panowie jak kondycja programu na ten moment? Warto wejść?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wszystko działa bez zarzutu ;) 

Nawet weryfikacje przeszły bez większych komplikacji co wszystkich mocno zdziwilo :P

28 Pażdziernika event z okazji 1 rocznicy USI w Londynie

Wcześniej być może uda się zorganizować spotkanie w PL.

Źeby być na bieżąco to zapraszam na grupę FB ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę, że program nie cieszy się na forum zbyt dużą popularnością, tymczasem po evencie w Londynie napłynęło dużo pozytywnej energii i dużo świetnych newsów.

- Od dzisiaj tj. 1 listopad nowa usprawniona strona i nowy plan marketingowy

- Wzrost inwestycji w mining i instalacja nowej technologii w celu minimalizacji kosztów miningu

- Możliwość zakupu paczki za normalną walutę a nie tylko za btc.

- Będą wprowadzane bankomaty btc do wypłaty w wielu miejscach na świecie, były one prezentowane na evencie.

- USI Tech Coin, można zakupić tokeny lub dostać je przy zakupie paczek. Środki będą wykorzystywane na rozwój i badania nad technologią i giełdą kryptowalut która ma zostać uruchomiona w 2018r.

Póki co firma prężnie się rozwija, najważniejsze jak dla mnie na ten moment jest to, że dotrzymują wszystkich obietnic jakie składają.
Jeżeli ktoś chce zobaczyć jak event wyglądał tutaj cała galeria - http://boseography.pass.us/usitechlive2017/

Dodam tylko, że na evencie można było spotkać osoby które zarabiają w programie od 2 do nawet 10 btc dziennie :) 

Edytowane przez HerossiK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jaka jest sytuacja programu na dzien dzisiejszy? Czy warto jeszcze do niego wchodzic? Na FAP i MXW pelno reklam tego programu. Poprosze o jakiegos refa od osoby do ktorej moglbym sie zglosic z pytaniami w sprawie tego programu w razie jakichs komplikacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

[---]

Reflink jest podany w opisie programu.
Prowadzę na FB Polską grupę programu i najlepiej tam kierować wszelkie zapytania techniczne.
Wątek tutaj raczej nie wykazuje aktywności bo forumowicze nie poznali się na możliwościach tego projektu ;) 
Co do kondycji to na zdrowy rozsądek kasy nie powinno jeszcze długo zabraknąć tym bardziej że własnie zebrali kilkanaście milionów $ za sprzedaż tokenów swojej kryptowaluty.
Ale wiadomo że wszystko zależy tak naprawdę od intencji założycieli...

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też się czasami dziwię czemu tutaj tak cicho skoro aktualnie to temat petarda.

Ale może być tak jak clutchu mówi, że po prostu użytkownicy nie zapoznali się z możliwościami tego programu.

Ja po evencie jestem bardzo pozytywnie nastawiony. Jednak wiadomo, że wszystko zależy od intencji adminów i tego nikt nie przewidzi niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Poprosiłem o refa ponieważ ten z nagłówka kieruje do strony logowania się do programu.
Drugi powód to taki, że lubię wiedzieć pod kim jestem i do kogo się zwrucic gdy mam pytania.
Mogę się zarejestrować pod jakiegoś "Brozyyn'a" z reklam pod postami w ostateczności, lub pierwsza osobe z reklamy tego programu na FAP, lub MXW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybierz takiego mentora, który Ci zawsze pomoże. Nikt Ci się tutaj nie narzuca a póki co ten biznes w Polsce nie jest jakoś super popularny więc problemów raczej z tym też nie będziesz miał.
Jeśli chcesz pogadać o programie zawsze możesz do mnie napisać na priv albo na fb :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta