Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

BitCantor

BitCantor.com - BTC/LTC/ETH Ekspresowe wpłaty / wypłaty / ATM / Poczta Polska BlueCash

Recommended Posts

BitCantor.com to nowa na Polskim rynku platforma do wymiany kryptowalut !

Bez zbędnych formalności, szybko i przejrzyście dokonasz zakupu lub sprzedaży kryptowalut takich jak Bitcoin, Litecoin i Ethereum

Atuty naszego kantoru :

-prosta i intuicyjna obsługa,

-ekspresowy zakup / sprzedaż bez konieczności rejestracji w Kantorze,

-możliwość rejestracji oraz weryfikacji konta, co skutkuje większymi limitami transakcyjnymi, oraz korzystniejszym kursem,

-obsługa trzech najpopularniejszych kryptowalut jakimi są Bitcoin, Litecoin i Ethereum,

-zabezpieczenie wg uznania klienta czy transakcja ma zostać zrealizowana gdy kurs jest niekorzystny,

-Support : Infolina 32 441 21 12 / Czat / E-mail: [email protected]<script data-cfhash='f9e31' type="text/javascript">/* */</script>

- Ciekawy Program Lojalnościowy - zarabiasz polecając nasz Kantor 

Akceptujemy wpłaty:

- Tradycyjny przelew bankowy w sesji Elixir,

- Ekspresowe wpłaty bankowe,

- Natychmiastowe wpłaty w placówkach Poczty Polskiej,

- Pracujemy nad kolejnymi opcjami wpłat,

Wypłaty realizujemy poprzez:

- Błyskawiczne wypłaty w Bankomatach sieci Euronet,

- Przelewy natychmiastowe BlueCash,

- Przelewy tradycyjne w sesji Elixir,

Zapraszamy do sprawdzenia naszego Kantoru !

===

Temat założony za zgodą oraz wg sugestii Administracji forum.

Edited by BitCantor

Interfejs przyjemny dla oka, intuicyjna obsługa.

Pomimo problemów u operatora zewnętrznego (HalCash, Euronet), transakcja przeprowadzona pomyślnie z użyciem innej metody wypłaty, środki znalazły się na moim koncie w ciągu minuty od wykonania przelewu BlueCash. 

Kontakt LiveChat jak i infolinia działają bez zarzutu.

Oby tak dalej!

Witajcie! 

Przyśpieszamy wpłaty jeszcze bardziej! Od dziś w BitCantor wpłaty ekspresowe będą realizowane przez firmę DotPay, dzięki której nasi klienci otrzymują możliwość błyskawicznej wpłaty w większości banków takich jak: mBank, CITI, Pekao, ING, BZWBK, Plus Bank, Getin Bank, Noble Bank, Alior Bank, T-Mobile, Millenium Bank, BPH, BOŚ, Raiffaisen Bank, Deutsche Bank, Euro Bank, Toyota Bank, Idea Bank, PBS Bank, BPS Bank, Płacę z Orange, Volkswagen Bank, Credit Agricole, Bank BGŹ, BNP Paribas.

Płatności są realizowane ekspresowo, a maksymalny czas realizacji to 15 minut. Dzięki czemu nasi klienci jeszcze szybciej, i wygodniej mogą nabyć #BTC #ETH #LTC !

Zapraszamy do skorzystania z nowej opcji wpłat! 

Zespół BitCantor

www.BitCantor.com

Strasznie rozciągnęło forum Waszymi wpisami ;-)

Przepraszamy, da się to jakoś poprawić ? :) 

I kolejna informacja od nas dla naszych Klientów

Nowość, którą oferujemy to możliwość wpłaty gotówki w sklepach Źabka,

której wartość trafia na nasz adres portfela w wybranej przez nas wcześniej kryptowalucie #BTC #LTC lub #ETH

Wejdź na stronę www.bitcantor.com -> okienko chcę kupić -> wpisz kwotę, którą chcesz zamienić na wybraną kryptowalutę

-> zaznacz sposób wpłaty Źabka -> kliknij KUP -> uzupełnij dane i GOTOWE :)

Zapraszamy z druczkiem do najbliższego sklepu Źabka w celu opłacenia blankietu.

Witajcie!

Już teraz możesz zlecić opłatę dowolnego rachunku czy faktury płacąc Bitcoinem. 

Wystarczy, że podasz dane podmiotu, do którego chcesz przesłać pieniądze i opłacisz transakcje w BTC a my zrealizujemy płatność.

5af214.png

Z uwagi na to, że byliśmy świadomi jak wielu z Was interesowało się opłacaniem rachunków ze swoich portfelów BTC, 

postanowiliśmy dać Wam taką możliwość. Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni korzystając z nowej usługi na 

naszej platformie.

Pozdrawiamy Was Serdecznie, a jakiekolwiek uwagi czy pytania z Państwa strony prosimy kierować drogą mailową. 

Wasza opinia i zadowolenie jest dla Nas najcenniejsze! 

Czy urząd skarbowy ma dostęp do informacji dotyczących zapłaty za rachunki bitcoinem?

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Nun
      Binance - Giełda Kryptowalut

Binance to nowa giełda kryptowalut. Działa od lipca 2017 roku. Jest to giełda chińska, ale większość klientów to użytkownicy z USA i Japonii. Tak w każdym razie wskazuje Alexa Rank.
      Jest sporo coinów do wyboru w tym popularna ostatnio IOTA. Na dzień dzisiejszy jest około 150 par na których można handlować. Cały czas dochodzą nowe.
      Binance emituje też własnego coina BNB: https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/
      Dostępna jest w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna.

Rejestracja wygląda standardowo. Klikasz register. Podajesz adres email i hasło. Następnie w celu potwierdzenia klikasz w link przesłany na podany email.

Mój reflink: Załóż Konto na Binance

Czysty link: Rejestracja

WERYFIKACJA
      Są trzy poziomy. Pierwszy nie wymaga weryfikacji i zapewnia limit dziennych wypłat 2 BTC. Drugi wymaga przesłania skanu dokumentów i zapewnia limit dziennych wypłat 100 BTC. Trzeci wymaga kontaktu z supportem i pozwala ustalić dzienny limit wypłat większy niż 100 BTC.

PROWIZJE
      Binance oferuje bardzo niskie prowizje od transakcji. Mianowicie 0.1% od ofert kupna i sprzedaży. Jeśli zakupisz ich monetę BNB i będziesz trzymał ją na giełdzie dostaniesz 50% rabatu. Wtedy prowizja od transakcji wyniesie 0.05% i będzie pobierana tylko z Twojego salda BNB.

SUPPORT
      Na chwilę obecną support odpowiada bardzo sprawnie. Jest to prawdopodobnie spowodowane niewielką jak na razie liczbą użytkowników. Zobaczymy czy ten dobry standard zostanie utrzymany gdy liczba korzystających z Binance osób wzrośnie.

PROGRAM PARTNERSKI
      Binance posiada program partnerski. Od obrotu zarejestrowanych przez Ciebie osób otrzymasz 50% prowizji, którą dostaje giełda . Prowizja jest wypłacana w czasie rzeczywistym w walucie na której była dokonana transakcja.
      Binance zastrzega sobie prawo do zmiany tych warunków - jak piszą w zależności od sytuacji. Wysoka w chwili obecnej prowizja z poleconych prawdopodobnie ma na celu rozkręcenie giełdy.

PODSUMOWANIE
      Jest to świeża giełda więc tak naprawdę nie wiadomo czego możemy się tu spodziewać. Można ją traktować jako pole do zakupu gdzie indziej niedostępnych coinów. Można wykorzystać jako element dywersyfikacji i przelać tam niewielką część kapitału spekulacyjnego do bieżącego handlu. Z racji na bardzo niskie prowizje można też korzystać w celu szybkich, ale większych transakcji na zasadzie: wpłacam robię transakcję i od razu wypłacam.
      Przetrzymywanie i bieżący handel grubszymi kwotami? tu raczej bym się zastanowił. Niech najpierw Binance odrobinę okrzepnie
      W każdym razie na pewno warto obserwować, bo coraz więcej słychać o tej giełdzie.

• By marek505

BitPanda – Jest to moim zdaniem  jeden z bardziej rozwijających się giełd-kantorów, gdzie założenie jak i prowadzenie konta jest bardzo łatwe jak i przejrzyste dodatkowo Bitpanda jest jednym z giełd-kantorów który umożliwia natychmiastową weryfikacje oraz szybki zakup sporej gamy kryptowalut. Dostępne są Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Ripple, Dash.
      Ciekawostką jest to że kantor ten wyszedł na przeciw z swoim projektem ICO. Pantos PAN tak brzmi nazwa ICO od zespołu giełdy – jest to pierwszy system spajający wiele blockchainów w jeden token.
      Kupować kryptowaluty można na kilka sposobów: Karta Visa/MasterCard, Przelewem Bankowym a nawet takimi operatorami płatności jak Skrill czy Neteller. Bitpanda jest firmą działającą w Austrii.
      Dodatkowo posiadają peoram afiliacyjny: 
      Bitpanda oferuje następujący program Tell-a-Friend:
       ''Otrzymasz premię w wysokości 10 EUR za każdego poleconego, w pełni zweryfikowanego użytkownika. Możliwe są również wypłaty w USD, CHF lub GBP. Dodatkowo osoba polecona otrzymuje także premię w wysokości 5 EUR. Aby skierować potencjalnego klienta, muszą zarejestrować się bezpośrednio za pomocą indywidualnego linku, który można znaleźć na swoim koncie w opcji "Powiadom znajomego". Link musi być używany przez niezarejestrowanego użytkownika. Wypłata jest dokonywana następnego dnia o godzinie 9 rano, jako saldo kuponu do domyślnego portfela Fiata. Premia dla reklamodawcy lub reklamowanej osoby ma miejsce, gdy przekazana osoba ma obrót w wysokości 100 EUR.''
      Konto z Reflinka można założyć tutaj: https://www.bitpanda.com/?ref=5887224874512639340
      Czysty Link : https://www.bitpanda.com
      Inne informacje na temat Pantos znajdziesz tutaj:
      Strona internetowa: Pantos.io
      Telegram: t./me/pantosIO
      Reddit: r/Pantos
      Facebook: PantosIO
      Twitter: PantosIO
      Bitcointalk: PantosIO
      ''Pantos, to otwarty na innowacje naukowy projekt badawczy aspirujący do zbliżenia do siebie blockchainów oraz twórców danych kryptowalut.
      Hard cap wyniesie 1 000 000 000 PAN. W trakcie ICO rozdystrybuowanych zostanie max 400 000 000 PAN.
      Głównym celem Pantos jest zapewnienie płynnych transferów tokenów/coinów w czasie rzeczywistym, a tym samym ułatwienie dokonywania arbitrażu. Pomoże w tym technologia TAST – Token Atomic Swap Technology, w której tworzeniu weźmie udział Wiedeński Uniwersytet Techniczny. Jednocześnie Pantos chce zadbać o to aby społeczność kryptowalut zbliżyła się do siebie (głównie deweloperzy kryptowalut i blockchainów).''
       Bitpanda wprowadziła wiele nowości i udogodnień.

Dodali metale szlachetne.
      Dodali swojego tokena, którym można płacić za fee (BEST) - Bitpanda Ekosystem Token
      Inne produkty tego kantoru:
      Bitpanda Platform Bitpanda Global Exchange Bitpanda Ecosystem Token Bitpanda Pay Bitpanda Savings Bitpanda Metals Bitpanda Swap Bitpanda To Go Bitpanda Plus Bitpanda Affiliate Bitpanda App Pozdrawiam.

• By lordzuk
      Nazwa programu: Block13

Minimum inwestycyjne: 0.001 lub 1$ 
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, and Bitcoin Cash, Monero
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne  24 h 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i przedstawiam nowy program. Block13 wystartował 1.11.2019 wiec jest nówka sztuka  A teraz do rzeczy , w programie mamy 2 plany inwestycje , mianowicie 13% dziennie przez 13 dni biznesowych  lub 113% ROI po 7 dniach ( czyli depo +13% zysku). Ja osobiście wybrałem plan dzienny i wszedłem za 0.03 BTC. Program jest dobrze wykonany pod względem technicyzm + ma fajny design. Jeśli chodzi o promocje to jest kila monitorów na start. Program ref jest zależy od obrotu w strukturze ale na start mamy 1 linia i wynosi 5% od  depo poleconego. Dlaczego zainwestowałem ? Raz iż to możne być dobrze znany admin  , dwa iż jest dużo negatywnych komentarzy, tak negatywnych bo wszyscy myślą iż to jest admin który naśladował R7 , zrobił Royal7 i ogolił dużo ludków , tu jednak moja intuicja podpowiada iż to nie on  Także zameldowałem się na pokład  na start 0.03 BTC i liczę na zarobek no ale czas oczywiście zweryfikuje  To jest HYIP wiec licz się z ryzykiem !!!!! Jeszcze ze jedna sprawa ! UWAŻNIE wpisujecie adresy portfeli do wypłat gdyż później aby zmienić wymagane jest KYC!!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Leonard Club LTD 

Minimum inwestycyjne: 0.001
      Akceptowane systemy płatności: Perfectmoney, Payeer, Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dash, DogeCoin and Bitcoin Cash.
      Wypłaty (manualne/aut/instant) : Manualne do 48h min 0.0005 i podobnie reszta 

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podrzucam nowy program   Leonard wystartował  dziś tzn 29.10.2019. W programie mamy 3 plany z naliczeniami dziennymi  w zależności od wielkości  depo + jeden after po 30 dniach. Program sam w sobie jest dobrze zrobiony znaczy wszystko co w hyipe powinno się znaleźć jest, wiec wszedłem za 0.03 BTC + znajome monitory go dodają wiec czemu nie ? Co do admina to nie wiem co to za jegomość a to może i dobrze , zobaczymy jak ten admin się spisze  Program ref 6-2-1. Technicznie : skrypt na licencji goldcoders , SSL green bar. Os strony promocyjnej nie jest na wariata , na start 6 monitorów+ jest telegram z newsami . To jest hyip wiec jeśli decydujesz się na inwestuje licz się z ryzykiem !!!!!
    • By lordzuk
      Nazwa programu: Hashvision

Minimum inwestycyjne: 0.001 BTC
      Akceptowane systemy płatności: BTC
      Wypłaty (manualne/aut/instant): 0.0005 BTC (manualne do 24h)

Komentarz własny i szczegółowy opis programu: Witam i podsyłam nowy temat    I  przedstawiam nowy program typu cloudmining, który wystartował 11.10.2019( generalnie w nocy). Program daje 8,7,% dziennie od depozytu na ''zawsze''(naliczenia godzinowe  co da nam 8,7,% z groszem dziennie). Jest to typowy pseudomining tzn kupujemy moc obliczeniową i sobie ''kopiemy'' , celowo kopiemy jest w cudzysłowie bo tak naprawdę to zwykły dobrze przygotowany pozniaczek   Jest to program  nexusmine, titanmine, northmine a ostatnio novahash. I teraz uwaga admin dość szybko odpalił kolejne dzieło co dla mnie osobiście nie jest to za dobry znak , natomiast w przeszłości już tak bodajże raz zrobił ( ze szybko wystartował z kolejnym i było dobrze  ) Generalnie ja nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty bo od razu odpala mi sie lampka ze che szybko zescamić. Pogadałem z paroma osobami i w sumie wyszło tym razem więcej za niż przeciw wiec jestem za 0.03 BTC. Pewnie zastanawiacie sie dlaczego tylko 0.03 skoro jest dość spora szansa na zarobek otóż z prostego powodu tak jak wcześniej pisałem nie lubię jak admini za szybko odpalają nowe projekty i nawet jak bym miał stracić dziś te 0.03 to i tak jeszcze jestem dość na plus z powodu novahash  Nie mniej jednak jestem i liczę iż tym razem również admin odwali dobrą robotę jak przy novahash. Program ref 6-3-1 moc dodawana do naszej. Za samą rejestracje otrzymujemy bonus 150GH/S. Uwaga to jest HYIP wiec sam jesteś odpowiedzialny za swoje decyzje inwestycyjne !!!!!!!!