Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

overlord25

[SCAM] Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com

Recommended Posts

Ja też do kwietnia 100 % reinwest myśle że ten program podziała do 2020 roku

Ja myślę, że podziała raczej gdzieś w okolicach od 2037 roku.

A wrobita Maciej powiada ze do 2666 roku ? :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Wrozenie z fusow ,piramida to piramida padnie napewno ! !

Czy ta platforma zakupowa będzie dodatkowym finansowaniem TAT?

Tak, zyski z platformy mają zasilić program

Powinni jeszcze zrobić platformę z grami taką jak ma Paidverts,MX też będzie miał coś podobnego.Z tego zawsze będzie parę groszy.

Witam serdecznie wszystkich a powiedzcie mi czy w Theadsteam wygasają Adpacki czy nie? i co w przypadku zapomnienia pytania zabepieczającego jak chcę dokonać wypłatę jest jakaś możliwość? z góry dzięki za odp na te pytania.

Jak zapomnisz pytania to po wejściu na swój profil, możesz je zmienić w ustawieniach.

Paczki wygasają po osiągnięciu swojego Roi. Paczka za 10$ Roi 110%, za 25$ 115%, za 50$ 120%

Dzięki i miłego weekendu;)

Jeszcze ostatnie pytanko jak dodać ID do procesora płatniczego mam Payze i nie wiem co wpisać w Theadsteam tam ktoś wie? ;) i skąd to ID 

Gdyby tak w przyszłości można było zarabiać pieniądze przeglądając reklamy, a następnie wydawać je na tej samej stronie na różnego rodzaju produkty. Do tego płacąc za wszystko w BTC. Każdy użytkownik TAT zarabia tyle samo czyli około 200$ dziennie, firmy zarabiają też swoje...a jeszcze do tego robisz zakupy spożywcze i dostarczają Ci je dronem pod dom :).

@Marcin2107: Musisz poczekać na zatwierdzenie strony, jak będzie Twoja reklama zatwierdzona dostaniesz wiadomość na maila.

To trzeba poczekać, też nie mam zatwierdzonej od razu czasem jest to i ponad 3 dni ale nie zmieniam, zamieszczam następną reklamę. 

Witam powiecie mi coś o reklamach PTC bo z tego co tam widziałem to można kupic jakis pakiet za 120$ po 60 sec reklama wie ktoś czy można na tym też zarobić? 

10,000 PaidToClick 60Sec
468x60
10000
$120 USD
$140 USD
Edited by Fanatic

W takiej reklamie płacisz za określoną liczbę kliknięć i reklama jest wyświetlana w określonym czasie. Zarabiają osoby, które klikną np. $0,001 Ty zarobisz jak Twoja reklama będzie skuteczna czyli będziesz miał zamierzony efekt. To zależy od tego co chcesz osiągnąć np. pozyskać poleconych do innego programu lub coś innego. 

Wejdź w zakładkę - Member Tools -> View PTC Ads i popatrz jak to działa, tam znajdziesz reklamy innych użytkowników.  Jeśli masz na myśli takie zarabianie jak z adpacków to nie zarabiamy.

Czy ktoś ma problem z wejściem na stronę TAT ? Gdy wpisuję adres TAT to strona wczytuję się w nieskończoność ... Było tak już kilka razy od wczoraj ... Przynajmniej u mnie.

Dziękuję Panowie. Wyczyściłem ciastka i śmiga bez problemów.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Update #68 Wynik pierwszego tygodnia sierpnia: 1,4%. Wypłata punktualnie na koncie, jak zawsze ósmego dnia miesiąca - dowód tutaj. Najnowszy newsletter:  
    • Bux na skrypcie BitScript.

dane dla konta Standard
      ilość reklam : 8
      wartość: 3 - 1 satoshi
      klik poleconego: 10%
      max. DR: No limit
      max. RR: //////
      minimum do wypłaty: 200 satoshi
      metody wypłat: FaucetPay
      czas oczekiwania: Instant
      odstęp między wypłatami: 0
      dzienny zarobek: 20+ satoshi

link polecający: ADSATOSH  
    • COINBASE - Dzięki koncie na tej platformie można w łatwy sposób zacząć przygodę z kryptowalutami a dodatkowo co jakiś czas zdobyć darmowe kryptowaluty Moim zdaniem bardzo dobry kantor, systematycznie dodaje możliwość QUIZow, gdzie możesz zbierać kryptowaluty nawet za kilka stówek! Chociaż ostatnio jest głośno wokół stable coinów jak Theter. Jego konkurentem jest USDC, który znowu jest powiązany z Coinbase  https://www.centre.io/usdc https://www.coinbase.com/pl/usdc Coinbase już w 2012 roku pojawił się z radykalnym pomysłem, że każdy, niezależnie od miejsca, powinien być w stanie łatwo i bezpiecznie wysyłać i odbierać bitcoiny. Dziś oferują zaufaną i łatwą w użyciu platformę dostępu do kryptowalut. Coinbase też oferuje swoje usługi instytucją, które jak można się tego spodziewać nie są łatwym klientem. O coinbase: https://www.coinbase.com/pl/about Każda platforma jest tak dobra jak długo nie dzieje się nic złego, dlatego zakupione kryptowaluty warto trzymać na swoich portfelach i najlepiej, aby to był portfel sprzętowy taki który nie ma cały czas ekspozycji w internecie. Obecnie można korzystać też z quizów i zdobywać darmowe kryptowaluty.   Kto nie ma konta, a chce mieć okazje zbierać nagrody z quizow można założyć tutaj Ref: https://coinbase.com/join/porwo_r?src=ios-link Czysty Link: https://coinbase.com #Coinbase #Quiz #Aleph #Coinbase #Quiz #Aleph  
    • Dziś dla was konkretny update, bo w bitpanda dużo się dzieje. Ogólnie mam takie wrażenie że Bitpanda we Wiedniu to takie Crypto com w Londynie co można zobaczyć na tym wideo Dziś spojrzymy jakie benefity płyną z posiadania tokenu Best 2.0. Ja token posiadam od bardzo dawna, praktycznie od chwili jego pojawienia się na Bitpanda. A mój wpis tutaj pojawił się w październiku 2018 roku. Czym dziś jest token BEST 2.0     BEST to token ekosystemu Bitpandy, dzięki któremu rosnąca społeczność milionów użytkowników Bitpandy może otrzymać szereg nagród i korzyści w naszym ekosystemie. BEST to program lojalnościowy Bitpandy. Mówiąc krótko, im więcej BEST posiada dany użytkowników, tym więcej nagród może otrzymać. Z technologicznego punktu widzenia BEST jest emitowany na łańcuchu blokowym Ethereum jako token ERC20. Łącznie stworzono 1 miliard BEST (liczba ta nigdy nie zostanie zwiększona), a 500 000 000 tokenów BEST zostało zaoferowanych podczas IEO. Pozostała część jest przechowywana przez Bitpandę jako rezerwa. Zebrane fundusze są wykorzystywane do realizacji celów Bitpandy, tj. demokratyzacji inwestycji, dalszego rozwoju platformy i ekspansji na kolejne kraje. Trzymaj BEST odbieraj nagrody : Zyskaj dodatkowo ponad 15% BEST każdego roku.
      Im więcej handlujesz i im więcej BEST posiadasz, tym więcej możesz zarobić. Lojalność zostaje nagrodzona Nagrody BEST są częścią naszego ekskluzywnego programu lojalnościowego, zaprojektowanego po to, aby podarować Ci więcej. To Twój dostęp do ekosystemu Bitpandy i nasz sposób na zaoferowanie ekskluzywnych udogodnień i korzyści dla naszych najbardziej lojalnych użytkowników. Instant Trade Bonus Jako BEST VIP, otrzymasz nagrodę w BEST za każdym razem, gdy handlujesz. W zależności od poziomu VIP, możesz dostać do 0,25% swojego wolumenu handlowego z powrotem w BEST — przyznane natychmiastowo. Na przykład przy inwestycji 1000 € w Bitcoina, dostaniesz 2,5 € z powrotem w BEST. Whitepaper BEST i Bitpanda - https://cdn.bitpanda.com/media/documents/best/best-vision-paper-pl.pdf?_ga=2.219262041.1701957766.1659523761-1455437045.1658913927   Dlaczego ja kupiłem BEST? Jeśli chodzi o to dlaczego zdecydowałem się na jego kupowanie, odpowiedź jest prosta:
      kupiłem go tylko i wyłącznie z sympatii i ciekawości co z niego będzie. Raz zrobiłem większe zakupy- było to 9 lipca 2019 roku w cenie 0.1$/0.09€ za token, wydając 500€ ,otrzymałem fajną kwotę 5555.555… tokenów  gdzie później moja cierpliwość była testowana, bo następstwem tego zakupu był systematyczny spadek ceny tego tokena.   Dzięki temu, że skumulowałem tokeny i jestem aktywnym użytkownikiem platformy Bitpanda, systematycznie wpadają mi jakieś benefity. Wygląda na to, że praktycznie każdy będzie mógł stać się częścią tego ekosystemu, i korzystać z nagród. Wszystko, co trzeba zrobić to trzeba zrobić, to posiadać minimum 10 tokenów BEST i zrobić minimum 1 trade tygodniowo, aby odebrać dodatkowe BEST. Aby w tym uczestniczyć wystarczy: Posiadać konto na Bitpanda Aktywnie korzystać z konta tzn. wykonać minimum 1 trade tygodniowo
      (wiele osób korzysta z pandy, aby robić tam swoje cotygodniowe zakupy) Posiadać na saldzie zaledwie 10 BEST co daje nam VIP level 1 (czyli dziś to jakieś 4.5$) Cotygodniowe „Claimowanie” nagród  
    • Zaktualizuje troszkę temat jeśli chodzi o wypłaty Dziś przyjrzymy się jak wygląda wypłata tokenów SG z aplikacji, na której zbieramy cashback na portfel metamask lub trust wallet. Twórcy tej aplikacji wprowadzili bardzo duże zmiany, a wszystko to aby zapobiec temu by nieuczciwi uzytkownicy nie oszukiwali i nie wypłacali tokenów, które im zostały przyznane, ale nie spełnili oni warunków, by stać się ich właścicielami. Po wprowadzeniu zmian, które miały zapobiec oszustom, aby wypłacić tokeny należy: Posiadać zweryfikowane konto, czyli przejść KYC Podpiąć portfel do aplikacji cashback, na który będziemy wypłacać tokeny Podczas wypłaty zapłacić FEE – To oczywiste, bo wcześniej te fee także było, ale było pobierane z salda tokenów SG. Wypłaty SG są płatne. Dlatego na pokrycie tych kosztów wszyscy dostaliśmy specjalny bonus
      „WITHDRAW FEE COVERAGE”
      Znajdziecie go w historii Płacenie FEE w inny sposób ma pomóc walczyć z nieuczciwymi użytkownikami i płacąc np. karta, która jest podpięta pod sklep Apple lub Google może być podpięta tylko do jednego konta. Czy jednak to coś pomoże ?   Postanowiłem to sprawdzić ! Dziś 2.08.2022 roku o godzinie 14.37 zleciłem testowo wypłatę. Chodzą słuchy, że nie działa. A ja z tego co się orientowałem to w dalszym ciągu użytkownicy oszukują firmę SocialGood wykorzystując do tego apple pay i google pay. Spójrzmy: Za wypłatę 50$ w tokenach SG tj. około 500 szt. zapłaciłem 88.06 zł używając apple pay i revoluta – pewnie zależy od kursu ile to kosztuje, podczas wypłaty pisało, że zapłacę jakoś 16$ Czekam na tokeny, które mają zostać zdeponowane na mój portfel który mam połączony z aplikacją do CashBack. Dam znać jak pojawią się na portfelu. Następnie na Bittrex wymieniłem sobie 220 wcześniej wypłaconych już tokenów SG na 20$ USDT, by pokryć ten koszt. Więc na czysto mam około 280 szt. co daje mi 26$ Niespodzianka, bo wypłata doszła do mnie jeszcze tego samego dnia 2.08.2022 o godzinie 17.18  Aktualnie limit wypłaty to 50$ w SG i wypłatę można zlecić co 24h. Jutro sprawdzę, czy będzie można znowu zlecic.
      Co do tych opłat to nie wiem, czy pamiętacie, ale dostaliśmy tokeny na ich pokrycie. Było to 30 maja i ja otrzymałem 4480 tokenów, gdzie obecnie płace 220 tokenów za 1 wypłatę, bo tyle zamieniłem na USDT na giełdzie by pokryć sobie fee   Szału nie ma, ale w końcu tokeny dostałem za darmo mimochodem kupując produkty, które i tak chciałem kupić na Aliexpress czy Ebay. Tak więc ja nie widzę tutaj żadnego oszustwa, tym bardziej że nawet 1 ich tokenu nie kupiłem na giełdzie a zebrałem je wszystkie za darmo. Szkoda tylko, że przez nieuczciwe osoby nałożyli limity i nie można już wypłacać całości jednorazowo jak to było kiedyś. źródło: https://marekporwol.pl/2022/08/02/social-good-wyplata-sg-na-portfel/ W czerwcu 2022 roku miały też miejsce 2 update, z którymi warto się zapoznać, a znajdziecie je na ich blogu. Jeden z nich to update dotyczący ekosystemu SocialGood
      https://socialgood.inc/socialgood-ecosystem-updates/ Kolejny znowu to update dotyczący algorytmu cashback i tego, że będzie on przyznawany losowo
      https://socialgood.inc/algorithm-update/ Najważniejsze informacje pojawiają się tutaj
      https://socialgood.inc/blog/