Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitor

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

overlord25

[SCAM] Theadsteam - 110%-120% - www.theadsteam.com

Recommended Posts

Guest

Potwierdzam u mnie również naliczenia bez problemu na max. :) i wczoraj i dzisiaj :)

Witam

Nie wiem czy znalazlem blad w systemie czy to normalne. Wiec tak zlecilem 2 wyplaty po 200$. Jakas 1h temu zrobilem usunalem obie transakcje i kasa wrocila do earning balance 400$+ ale available withdtawl limit nie wrocil o 400$. Czy to normalne czy pisac ticketa.?

Pisz ticketa
Widzę, że nie ma opcji przelewania $ między earning balance a repurchase więc może zauważyl błędy i coś z tym robią. 

Panowie czy jest możliwa taka sytuacja jak, automatycznie dziś zakupiła mi się paczka???

Mi się bynajmniej coś takiego nie zdarzyło.

Odnośnie naliczeń - ja mam prawidłowo cały czas :)

coś zmieniają jakieś prace nad stroną

ciekawe kiedy strona powróci

Aktualizacja w niedziele to co najmniej dziwne i bez wczesniejszej zapowiedzi tez dziwne. no i bez podania daty zakonczenia. no tak sie po prostu nie robi zadnych aktualizacji. chyba ze sie cos zepsulo to ok ale pisza wyraznie ze aktualizacja/upgrade. trwa to juz jakies dobre 12h. kurcze przeciez takie rzeczy nie zajmuja az tyle. no nic moze cos wiecej powiedza o 17.

Ciekawe co jest grane,ostatnimi czasy dawali znać że coś nie będzie działać,a tym razem nic,trochę brak konsekwencji,oby to nie był początek końca...

chalek1 przecież dokładnie wszystko jest napisane, na stronie masz link do grupy na FB gdzie dokładnie pisze co i dlaczego strona wyłączona.

System Update: 

1. Website is under maintenance as we need to sort out the Internal Withdrawal and it can only be done while the website is in maintenance. 

2. We are also bringing couple of new features which were announced at the Polish Event. 

3. Please tune in to the Live webinar today at 17:00 GMT for more details. The link will be shared a bit later.

Admin,

TheAdsTEAM.

update stron nigdy nie trwa tak dlugo bez jaj :) dokladnie tez tutaj nic nie jest napisane. zadnego info tez nie bylo ze wogole taki update bedzie. a kiedy sie skonczy? po 17 mialo wiecej szczegolow ale jakso ich nie wdiac. nie mowie ze to poczatek konca czy cos, straszyc tez nie chce ale co najmniej to jest malo odpowiedzialne.

Zaczyna się grubo robić. Zostało nam tylko czekać, a ile to nikt nie wie...

Innego wyjścia nie ma xd :P

Edited by k4rol

Jest problem z internal withrdraw. Lepiej niech zrobią raz a porządnie niż co drugi dzień ma być włączane i zaraz wyłączane...

Edited by opeael2

mimo że strona jest off kolejna wypłata na koncie 

Rzeczywiście te zbiegi okoliczności dziwne są. Ostatnio strona dość często nie działa, co wcześniej zdarzało się raczej rzadko.

Jestem dobrej myśli. Na dniach wszystko powinno wrócić do normy.

Mam nadzieję, że dadzą jeszcze parę złotych wypłacić :D

ale co z tego ze masz wyplate? wyplate zleciles pewnie przed zamknieciem strony, the add zlecil wyplate i poszlo przed zamknieciem a oni juz nie mieli wplywu na to.

no nic trzeba chyba wziac na klate fakt ze to koniec ;/ szkoda wielka bo nawet nie myslalem o wyplatach tylko wszystko inwestowalem. wrzucilem kolo 3,5k szkoda.

[---]

Przez takich panikarzy programy padają. Admin też człowiek, coś nie grało to trzeba to naprawić i tyle. Myślę że nie zamykali by kurnika z kurami znoszącymi złote jaja, na evencie w Warszawie mówili że serwery będą wyłączone. Fakt, że 2 dni niepokoją, ale trzeba być dobrej myśli. Poza tym zawsze wszyscy powtarzają, inwestuj tyle ile możesz stracić. Dajcie spokój, jest informacja na FB że dzisiaj powinny serwery działać.

Edited by Polon

Czasem po prostu brak mi słów, jak czytam co tu piszecie. Siejecie ferment bez potrzeby, każdy kto wykazał choć odrobinę zainteresowania programem wie dlaczego strona jest wyłaczona i co nowego jest wprowadzane.

Tak to koniec :idiot2:

Edited by HerossiK

toz nie zainwestowalem oszczednosci zycia :) pisze ze szkoda bo kazdemu szkoda jak tarci kase. ja panikarz? a jesli nawet to ajk niby ma upasc progrm? bo co kase wycofam? :) niby jak lol. o tym 'upgrejdzie" nie bylo zadnego info, zadnych upgrejdow nie robi sie w neidziele :) zmiany na stronie www najpeirw robi sie na tescie jak wszystko dziala to wrzucasz na live, trwa to 5-20 min :) prosze was lykacie takie bzdury ze moze dzis moze jutro, wczoraj mowili ze w niedziele ruszy. beda tak pewnie jeszcze z tydzien dwa przeciagali. ludzie pisza ze im paczki wygasaja bo dostaja majle :) czyli strona normalnie dziala ale nie masz dostepu zebys przypadkiem nie mogl czegos wyplacic. owszem chcialbym byc tylko falszywym prorokiem i chcialbym zeby wszystko dzialalo ale trzeba tez twardo stapac po ziemi.

up..

brak mi slow,padnie to padnie ,nie padnie to nie,zamiast wylewac zale zwyczajnie poczekaj...

Strona ma wrócić dzisiaj. Najpóźniej jutro.
Czasem mam wrażenie, że niektórzy tutaj się wypowiadają, aby wyładować frustrację. Jeżeli źle na Was wpływają tego typu biznesy to proponuję zrobić sobie wolne. Zdrowie jest najważniejsze :)

• Like 1

Dokladnie jak napisales. Paczki wygasaja (mi tez) czyli naliczenia dzialaja. Tyle ze niebmusisz ogladac reklam.

Jakbyście czytali co admin napisał na grupie to byście takich rzeczy nie pisali. Ludzie którzy tak płacza zainwestowali pewnie 50 $ i jest wielki płacz, nie to co inni po 5k $

Edited by k4rol