Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

znikad

DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

Rekomendowane odpowiedzi

DasCoin - nowa rewolucyjna kryptowaluta oparta o najnowsze technologie oraz gotowy i sprawdzony system płatności.

DasCoin wejdzie na rynek w styczniu 2017r., lecz już dziś możesz kupić tą kryptowalutę po bardzo atrakcyjnych cenach w pakietach w przedsprzedaży.

Kolejność rejestracji decyduje o umieszczeniu w planie binarnym.

Im szybciej wykupisz LICENCJĘ (pakiet startowy), tym wyżej zostaniesz umieszczony w drzewie (w naszym zespole).

W tej chwili jesteśmy w fazie tak zwanego programu AFFILIACYJNEGO.

Pełny plan MARKETINGOWY rusza 18 listopada - do tego czasu nie będziesz mógł podnieść swojej licencji czyli otrzymać więcej monet DasCoin przy obecnej niższej cenie.

Rejestrując się do dnia 9 października 2016, kupujesz kryptowalutę DasCoin po znacznie niższej cenie!

https://www.coinleaders.com/ref/ledwig

LICENCJE do wyboru (im wyższa tym więcej waluty DasCoin otrzymasz). Wybierz największą licencję na jaką możesz sobie pozwolić. Możesz też kupić kilka licencji, ale każdą na innym (nowym) koncie. Do 18 Listopada można mieć jednym koncie tylko jedną licencję. Tzn Kupując STANDARD za 100 EURO, nie można zrobić upgrade np. na 500 Euro.

STANDARD - 100 EURO
MANAGER - 500 EURO
PRO - 2.000 EURO
EXECUTIVE - 5.000 EURO
PRESIDENT - 25.000 EURO

Każdy pakiet startowy to odpowiednia ilość kryptowaluty, którą otrzymasz.

Przy obecnej „częstotliwości„, (odpowiednik trudności wydobycia BitCoinów), która wynosi 3.7 otrzymasz więcej „monet†DasCoin niż przy częstotliwości jaką będziemy mieli w kolejnych miesiącach.

Dla przykładu kupując dzisiaj (częstotliwość 3.7) LICENCJĘ PRESIDENT za 25.000 EURO, otrzymasz 800.000 jednostek kryptowaluty DasCoin. Po wzroście częstotliwości ponad 4.0, za te same 25.000 EURO otrzymasz już tylko 600.000 DasCoin. Z miesiąca na miesiąc częstotliwość będzie wzrastać, podobnie jak wzrasta trudność wydobycia BitCoin

link do rejestracji https://www.coinleaders.com/ref/ledwig

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przenoszę do HYIPów...

Hm...

Tylko, że na stronie projektu jest w zasadzie kryptowalutowy bełkot...

Trudność w bitcoinie i innych kryptowalutach to trudność a nie utrudnienie :)

To niezbędny czynnik regulujący podaż i wcale nie musi rosnąć. W głównej mierze zależy od mocy obliczeniowej dostarczanej przez górników...

A tu wymyśla się częstotliwość...

Po co?

Ano, wcale nie po to by automatycznie regulować podaż ale po to by móc krzyczeć kto pierwszy ten lepszy... Kup teraz, bo jutro będziesz miał za to mniej...

Sęk w tym, że jeśli wzięta z kapelusza projekcja ceny tego czegoś w przyszłości miałaby rzeczywiście coś wspólnego z rzeczywistością to choć faktycznie za 25000 euro za rok dostanę mniej tego czegoś ale o tej samej wartości... 

Nie wiem jakim plusem waluty jest jej centralizacja i zasada KYC...

IMHO, to zwykła kopia Onecoin.

Oczywiście da się na tym zarobić, jak na każdym ponziaku, bo w tym w istocie jest projekt. Ale z kryptowalutami ten projekt ma niewiele wspólnego, jeśli w ogóle ma cokolwiek wspólnego...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Setki tych kryptowalut i teraz  scamcoinow, moim zdaniem cala idea polega na tym, ze musza one byc uznawane przez rynek za srodek platniczy, by mozna mowic o wartosci.

Bitcoin i moze pare innych sa uznane, to co masz na portfelu wydasz placac w tysiacach miejsc.

A jakis marny dascoin wydasz conajwyzej w tym nedznym hyip.

Zukiewicz juz na leb pada zaczynajac naganiac do tego czegos.

wycieczki same sie nie oplacą$$$

a pelikany łykają i temacik na fo jest

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie to typowy ponzi, z kryptowalutą to niema nic wspólnego.

Z tego co wyczytałem na stronie cena za 1 DasCoin na starcie ma być w granicach 1.35 euro, kupując najmniejszy pakiet za 100 euro otrzymamy 684 DasCoinów (0,14euro/szt), w takim razie już w pierwszy dzień zarobię 823,4 euro (684*1.35-100). jakoś nie chce mi się wierzyć że cena się utrzyma na tym poziomie, ludzie będą je sprzedawać po cenie dużo niższej, aż w końcu dojdzie do ceny 0,14 euro/szt i to jest optymistyczny wariant, który nie uwzględnia pakietu np PRESIDENT, gdzie cena za 1 DasCoina wynosi 0,03euro. Jeżeli w ogóle ta "kryptowaluta" się przyjmie to wydaje mi się że rynek zweryfikuje cenę do poziomu 0,03 euro/szt (lub niżej). Oczywiście osoby które kupiły pakiet president mogą na tym dużo zarobić (lub stracić).

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tyle, że ja nie widzę ani jednej przesłanki by waluta miała się przyjąć.

Wręcz przeciwnie

- KYC a przecież gros użytkowników kryptowalut zależy na anonimowości,

- nieokreślona podaż zależna od centralnego emitenta, który może jej wypuścić ile chce i kiedy chce,

- brak oparcia zarówno ceny emisyjnej, jak i potencjalnej ceny rynkowej w czymkolwiek

* na cenę nie wpływa bowiem moc obliczeniowa sieci, gdyż waluta może być tworzona i przetwarzana na dwu komputerach klasy PC/AT 386, 

* na ceny nie wpływa też pokrycie w innych walutach (złoto, srebro, $, euro), którego po prostu nie ma - realne pieniądze ze sprzedaży tej pseudowaluty zasilą bowiem portfele jej twórców i promotorów a pozostali uczestnicy zostaną z pustym zapisem cyfrowym do czasu wyłączenia serwerów i będą mogli ją spieniężyć wyłącznie znajdując jelenia, który uwierzy w jej rewolucyjność lub potencjał zarobkowy...

* brak wymienialności na cokolwiek, nikt nie przyjmie bowiem zapłaty w walucie, która nie niesie w sobie żadnej wartości; co najwyżej niedługo okaże się, że można ją wymienić na inną scamwalutę - onecoin.

Nie jest jednak żadną niespodzianką, że do aktywnej promocji tej scamwaluty włączył się osierocony przez TrafficMonsoon jego Polski Król - @pietruszka...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przyjmie albo i nie (mam nadzieję że nie znajdą tylu naiwnych żeby się przyjęła). W ogóle to nie jest kryptowaluta tylko ponzi i tak do tego należy podchodzić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

das coin das szwindel :D 

przepraszam nie mogłem się powstrzymać :)

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

bitclubnetwork dał mi nauczkę i w drugi taki szajs na pewno nie wejdę, mało tego dascoin jest promowany przez tego samego naganiacza co bitclubnetwork

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie ogarniam co Ci nie pasuje w BTC network, ale nvm.

DasCoin - DasSzfindel, niestety ale coraz wiecej na to wskazuje, samo ograniczenie "uplynniania" tej kryptowaluty pod pretekstem braku mozliwosci wytwarzania "sztucznego ruchu" na gieldzie jest juz smiechowe. 200€? to ledwie dniowka przecietnego francuza czy innego zachodniego sasiada, chyba, ze oni nastawiaja sie na rozwoj w afryce itd.. przymusowe reinwestycje z zarobku z pakietow? No cos takiego... Wszystko aby zatrzymac jak najwiecej siana w systemie. Jak narazie jest niewiele info i malo precyzyjne np na temat wydobycia tego "czegos". Ogolem wieje chu... :D no ale coz, poczekamy do tego ich wprowadzenia na gielde, to bedziemy wiedziec czy ma to jakies prawo bytu w swiecie kryptowalut, czy tez okaze sie takim samym syfem jak OneSCAMcoin czy tez inne swisscoiny. tyle od anonimowego znaFcy kryptowalutowego rynku :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako że Temat został przeniesiony do działu HYIP , to nie będę się rozwodził czy program jest czy nie jest ponzi. Jest w Hyip wiec ryzyko jest. Jedni na tym ryzyku wyjdą na plus inwestując, inni może wyjdą na minus nie inwestując. A może będzie na odwrót i Cieszyć się będą Ci co się wstrzymali.  Jak będzie tego nie wiem ? I wątpię by ktoś na Tym forum odpowiedzialnie powiedział jak będzie, za rok , miesiąc czy też.. ? Ekspertów co wieszczą upadek tego czy tamtego programu jest pełno i na tym i na innych forach. Jedni z upadkiem tego czy tamtego programów się wstrzelili inni do teraz nie. Pewne programy juz nie pierwszy rok dzialaja,a psy wieszane byly od pierwszego dnia rownież i na tym forum. Jak będzie tutaj zobaczymy. Ja zainwestowałęm 500 euro (tyle mogłem na tą chwile) Zainwestowałem bo dzięki osobie która mi to "sprzedała" ( nie , nie jest to Źukiewicz) zarobiłem na roznych kryptowalutach calkiem fajnie. Zainwestowałem bo to co usłyszłem pozwoliło mi podjąć ryzyko stracenia 500 euro. Licze że tak nie będzie. Ale jak będzie zobaczymy. Nie będę się odnosił do Das Szwindel, czy do haseł że ktoś liczy że się nie przyjmie. Nie dlatego że w Tym jestem, ale po prostu jakoś nie umie życzyć komuś zle. Komar ja Tobie, sobie , wam, nam życze by nam biznesy wychodziły. Nawet gdy to jest , albo moze byc ponzi. No ale coż ... Trzymajcie się dzięki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nawet jestem przekonany, że na tym programie da się zarobić. Pewne tuzy marketingowe bez tego raczej by się za temat nie brały.

Obawiam się jednak, że może być trudno na zarobieniu na samej inwestycji w projekt. Bez mocego naganiania do programu. 

Dlatego podobnie oceniam ograniczenia, o których pisze @spec666. Takie działania wyraźnie promują uczestników aktywnie spamujących swoje listy mailingowe i grupy facebookowe.

Sam też się zastanawiałem nad wejściem na szybko z małym pakietem. Jednak raczej projekt odpuszczę...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OneCoin v2 wszyscy bedą mieć wirtualne miliony których nie wypłaci

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto nie ryzykuję nie pije szampana. Ja tam wchodzę z małą kwotą.

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolejne newsy, informacje:

1. Współpraca z jedną najlepszych księgowych na świecie Price House Water Coopers która będzie odpowiedzialna za weryfikacje kont i portfeli.
http://www.pwc.pl/
2. Współpraca z Blair Baker ( jeden z założycieli https://www.fxcm.com najlepszej platformy forexowej na świecie ). Blair również będzie dla Coinleaders otwierał platforme tradingowa (exchange) która będzie oparta na  z Wall Steet. Bedzie to giełda otwarta na cały świat.
3. To co najlepsze to to iż kontakty Blaira pozwalają w niedługiej przyszłości podłączyć Dascoin do technologii płatności mobilnych na całym świecie praktycznie we wszystkich punktach w których są akceptowane na dzien dzisiejszy Visa i Mastercard ( okolo 10 milionów punktów ). Z tej technologi na dzień dzisiejszy korzystają już takie marki jak Apple Pay, Vodafone.
Ta technologia może wznieść Dascoin bardzo wysoko = cena. Ponieważ będzie miała bardzo duża popularność.
4. Wprowadzenie programu lojalnościowego dla ludzi płacących Dascoin ( rabaty cenowe, promocje) to zachęci ludzi spoza MLM do kupowania Dascoin i dzieki temu cena będzie rosnąć.
5. Technologia Dascoin będzie około 100 razy szybsza niż np. Bitcoina... na ten temat się nie wypowiem bo to jest bardzo złożony temat technologiczno- miningowo (węzły połączeń).
6. Mimo, że rynek kryptowalut nie jest w żaden sposób uregulowany to firma dostosowuje się już do standardów które panują na świecie... dzięki temu wprowadzają KYC aby nie było mowy o praniu brudnych pieniędzy. (to jest często zarzucane BTC)
7. Będą wprowadzane aplikacje do łatwiejszej obsługi DasCoina.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dzięki za pierwsze rejestracje, obecnie "chwilę" trzeba czekać od rejestracji do możliwości dokonania depozytu , więc bądźcie cierpliwi.
[spam]

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Zapraszam na spotkanie które poprowadzi Tomek Sychowski w Katowicach w środę 12.10.2016 na godzinę 18:00 w budynku EkoEnergiaSilesia ul. Źeliwna 38, 40-599 Katowice.

Sala konferencyjna na drugim piętrze Niebiesko-Szarego budynku po prawej stronie od bramy wjazdowej. 

Do zobaczenia !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jedni na tym ryzyku wyjdą na plus inwestując, inni może wyjdą na minus nie inwestując.

Błąd logiczny, ale często ten argument jest stosowany przez naganiaczy wszelkiej maści.

Zgadza się - jedni na tym ryzyku wyjdą na plus i jestem o tym absolutnie przekonany. Niestety ja nie mam zamiaru wchodzić w to coś, a zatem nie zainwestuję grosza. Czy to znaczy że coś stracę? NIE! Ja na pewno nie zarobię, ale również NA PEWNO NIE BĘDĘ ANI GROSZA NA MINUS przez to, że w to nie wejdę. 

POWTARZAM:

nie inwestując w das coin nie tracisz absolutnie nic!

• Lubię 4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie się zgadzam. Jak będzie zobaczymy. Ale patrze też na to z tej strony , czy nie zainwestowanie w bitcoina dzisiaj , miesiąc , rok czy ile tam kto chce do tyłu jest strata. Dla Ciebie nie , dla innych też nie, bo w końcu nie ma zainwestowanego ani grosza. Ale dla mnie moje stosunkowo pożne wejście w bitCoina jest dla mnie "stratą".

Edytowane przez znikad

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie bardzo rozumiem Twój tok rozumowania, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia także niech Ci będzie, że straciłeś ;)

Piszesz też o "wejściu" w bitcoina. Dziwnie to brzmi. Wejść to faktycznie można do Das Coina, który nie jest kryptowalutą. Natomiast do Bitcoina wejść nie można tak samo jak nie można wejść do dolara, do złotówki do rubla, jena itd... Wszak kto wymienia złotówki na euro w kantorze to nie mówi później "wszedłem do euro" tylko "kupiłem euro".

No i to jest właśnie to: Bitcoina można KUPIĆ. Do Das Coina faktycznie można jedynie wejść :D

• Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam paru znajomych co "weszli we franka szwajcarskiego",i dzisiaj żałują że wtedy  "weszli" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Idąc tym tokiem rozumowania to każdy z nas codziennie miliardy razy coś traci i zyskuje nie kupując niczego na giełdach :)

Panowie... Kończymy offtopa!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja właśnie się dowiedziałem że stracę 1.000.000 PLN  (słownie: milion złotych)  :)

Jak widać poniżej, naganiacze są w formie.

009jpg_arwxphe.jpg

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@polon to tylko my dwaj straciliśmy właśnie 2 mln PLN. Miazga! Chyba się rozpłaczę.

Chciałbym jedynie, aby te cudaki przyszły tutaj np. za 5 lat i pokazały nam te miliony. Niestety za 5 lat to nie tylko nikt nie będzie miał milionów, ale wręcz nikt nie będzie pamiętał że w czymś takim brał udział. Natomiast olbrzymie gro ludzi nieświadomych będzie pamiętało, że wtopiło kupę siana tytułem podatku od marzeń/złudzeń.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

wytłumaczy mi ktoś jak dostać swój link refferal na coinleaders? założyłem konto, ale nigdzie nie ma słowa o refowaniu, do tego jak próbuję założyć inne konto i podaję swój login jako ref to go nie wykrywa, czyli zasadniczo nie mogę polecać. ktoś pomoże?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta