Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

znikad

DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz zaczyna się uwiarygodnianie tematu, którego reputacja już dawno jest na dnie.

1. Dascoin miał wyjść na giełdy w 2016 roku - wyszedł w 2018
  2. Miał wejść od razu na giełdy zewnętrzne - wszedł na "giełdę" wewnętrzną z limitami, i gnił tam bardzo długo zanim jakieś nonamowe giełdy go nie wpuściły.
  3. Miało być płacenie dasem w biedronce - jest płacenie na Allegro z przewalutowaniem jak karta z BitBay. Rewolucja. 
  4. DasPay miało być 30.06 - jest Alliance Pay dla 5 osób bez kart, mimo że sami zapowiadali że 500 zaproszonych osób dostanie do testów.
  5. DasCoin miał stać w połowie czerwca już koło 5 euro - cena jaka jest każdy widzi.

I tu pozwolę sobie na użycie bardzo wymownego cytatu:

W dniu 14.07.2018 o 11:00, analizator1 napisał:

Nie pamiętam takich rzeczy. Ważne co jest teraz. Po co wracać do przeszłości. To już się nie cofnie. Firma się rozwija i żyjmy tym co jest teraz i co będzie. To tak jakby się zastanawiać w jaki sposób ludzie pierwotni budowali szałasy z gałęzi w których mieszkali.

Drogi autorze tej jakże błyskotliwej wypowiedzi: jeśli idziesz przez życie nie wyciągając żadnych wniosków z przeszłości (np tych które są wypisane na górze), nie chcesz poświęcić chociaż chwili czasu na refleksję w tym temacie i dalej ślepo wierzyć adminom - to Twój wolny wybór, i nikt Ci go nie będzie odbierał. Natomiast z całym szacunkiem, ale nie nawołuj ludzi do tego żeby zaprzestali takiego zachowania, bo to już nie jest nawet śmieszne. Program o którym jest tu mowa wiele razy pokazał, że nie wywiązuje się z tego co obiecuje i użytkownicy tego forum mają rację, że w ten sposób o nim rozmawiają. To Ty jako osoba, która broni tego jakże "przyszłościowego" projektu powinieneś się najpierw ustosunkować do wyskoków adminów. Do tego jak okłamują użytkowników, jak naginają rzeczywistość i jak zmieniają decyzje z dnia na dzień, jak gdyby nigdy nic. Ale jeśli takie jest podejście w DasScamowym środowisku, że "nie ma co wracać do przeszłości. to już się nie cofnie. firma się rozwija" to Pan Mathiass jeszcze długo pociągnie na tych ściemach i napcha kabzę do oporu

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, pepperoniss napisał:

Kolejny CEO, który nie jest CEO

Jak z większością osób w tym projekcie...

Company Number: 616986

Firma powstała / została zarejestrowana: Monday the 11th of December 2017 / więc jak odnieść się do materiałów które powstawały dużo dużo wcześniej? 

To tak samo jak z tymi giełdami, niby 3 giełdy z czego 2 są własnością NetLeaders / DasCoin Limited a raczej DasCoin LP

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, analizator1 napisał:

@pepperoniss robi parodię, a następnie pisze że wg niego takich związków nie ma. 

dlaczego tego nie zgłosiłeś do usunięcia analizatorze1?

Nie wiem i nie interesuje mnie czy świadomie naruszasz Regulamin czy nie go rozumiesz ale swoimi wpisami, obrażaniem i ubliżaniem innym oraz offtopami udała Ci się osiągnąć trudny do osiągnięcia na forum skutek w postaci odpoczynku od pisania na forum.

W przyszłości jeśli widzisz nieregulaminowy post zgłoś go do moderacji lub otwórz wątek skargowy a jeśli chcesz dać komuś radę nie dotykającą tematyki wątku skorzystaj z PW.

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Zgłosiłem tutaj: 

offopic

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wpłać pieniądze i baw się dobrze.

Takie motto powinno być wszystkich naganiaczy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@analizator1

Ty naprawdę nie masz co robić z wolnym czasem? Jesteś już nudny w swoim rozwadnianiu dasnicowego scamu. Tu są konkrety i fakty. Ty nie przedstawiłeś NICZEGO KONKRETNEGO. Same utarte gadki dasnicowych naganiaczy, do których najpewniej należysz. Proszę wyłóż konkret i zacznij dyskutować merytorycznie albo zniknij z tej przestrzeni... 

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
W dniu 14.07.2018 o 11:43, analizator1 napisał:

No to jest oczywiste, że taki stan nie będzie trwał długo. Dascoin się rozwija i za jakiś czas nie będzie taki sam jak teraz bo będą nowe ulepszenia, itd. Teraz dascoin nie jest taki sam jak był kiedyś, a w przyszłosci nie będzie taki sam jak jest teraz. Na tym polega rozwój.

A co, nie może być przejęty tym co mówi? Może ma się zapytać Ciebie o pozwolenie, czy może być przejęty, bo Tobie się to nie podoba? Jego sprawa. A Ty nie musisz oglądać jego filmów. 

A na fb pisze dlaczego rozstali się z żoną, czy sam wymyśliłeś że krzywdził rodzinę i robisz plotki i w ten sposób sam krzywdzisz drugiego człowieka.

Zazwyczaj tylko czytam opowieści dasciblowych zaślepieńców, ale dzisiaj nie wytrzymałem i muszę się odnieść do wpisów anlizator1. Czytanie tego co pisze analizator1 jest jak słuchanie dziecka z przedszkola, które wszystko wie lepiej, nie reaguje na argumenty, a jako odpowiedzi na pytania dlaczego nie słucha i robi po swojemu pada odpowiedź bo tak. Jeżeli nie widzisz ściemy jaką jest Dascibel to albo [---] albo jesteś zakochny/a w naganiaczu, który ci wciska kity. 
Jeśli zadałbyś sobie trochę trudu i sprawdził czym jest kryptowaluta i system blockchain to nie pisałbyś takich banialuków. A tak przy okazji do Jacka Paciorka to na początku myślałem, że jest nawiedzony, ale teraz skłaniam się raczej ku tezie że jest cwany i chciwy bez skrupułów. Dlaczego tak myślę? Po obejrzeniu filmu z 6 czerwca 2018r., gdzie sugerował możliwość "zakupu" jego starych licencji, żeby odzyskać włożoną kasę ( od 4 minuty filmu ). Ciekawe bo według danych posiadanych przez Jacka Paciorka ( wróżka mu powiedziała) przyszłościowa wartość dascibla będzie nieporównywalnie większa ( minuta 4:40). 

Uprzejmie proszę o zachowanie kultury i nie obrażanie inaczej myślących.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@analizator1 zróbmy tak,  kupię od Ciebie 1 Dascoin za 50 zł. Ale nie na giełdzie - płacę przelewem bankowym, lub gotówką.

Co mam w tym celu zrobić ??

Warunek jest jeden - nie rejestruje się w netleaders ani żadnej giełdzie (ot, cały haczyk).

Potem odsprzedam Ci go z 1 grosz (w monecie, możesz tu wrzucić filmik jak wkładasz do puszki bezdomnego).
Co mam zrobić żeby Ci go odsprzedać ???

Skoro jest to taki rewolucyjny produkt, to w czym problem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zacznę od końca...

Ja się mogę z @analizator1 nie zgadzać. Mogą do mnie Jego argumenty nie przemawiać - nawet z wzajemnością ale chętnie wysłucham (wyczytam) jakie ma argumenty nawet jeśli niektórzy z nas widzą w Nim trolla.

Zastanówmy się bowiem co w ogóle może mieć do powiedzenia zwolennik dascoina?

Przecież wiele ze stawianych Prostych Pytań zahacza o zagadnienia techniczne, które powinny mieć równie Proste Odpowiedzi - techniczne odpowiedzi - ale pod warunkiem, że istnieją jakiekolwiek materiały, które można wskazać jako źródła i dowody na wsparcie górnolotnych wizji i haseł marketingowych o krypowalutowej rewolucji.

Co ma więc powiedzieć albo do jakich konkretnych źródeł odesłać skoro z odpowiedzią na bardziej ogólne, techniczne pytania jak w ukropie wił się Daniel Dąbek, który jak się później okazało przez 10 miesięcy przepisywał kod graphene zamiast go po prost skopiować, po czym zniknął jak kamfora oddając palmę pierwszeństwa i autorstwo  dascoinowego blockchaina przekazali maltańskiej spółce techsolutions...

aa

I co ma taki Ktoś odpowiedzieć na pytanie jak można pobrać i zabezpieczyć klucz prywatny?

On może nawet nie wie, co to jest. Może nawet nie wie, że w krypowalutach ten jest właścicielem kto ma i samodzielnie kontroluje ten klucz. A gdy już się dowie, że nie mając klucza nie jest właścicielem krypowaluty to...

Racjonalizuje...

Racjonalizuje... Czyli tłumaczy sobie, że klucz prywatny to seed. No, te 24 słowa do walidatora. Tak sobie tłumaczy i tak odpowiada na pytanie. I będzie swego zdania bronił jak niepodległości. Ba, może nawet jest pewien, że tak jest. Bo przecież skąd ma wiedzieć, że seed (te 24 słowa) w portfelach sprzętowych a szerzej w portfelach deterministycznych - jak sama nazwa wskazuje - determinuje (potocznie: tworzy) nieskończoną ilość kluczy prywatnych i publicznych. Skąd może wiedzieć skoro w rewolucyjnym systemie edukacyjnym nikt mu tego nie tłumaczy a cały program sprowadza się do ogólnych prezentacji marketingowych i... doskonalenia technik sprzedaży?

Albo co ma odpowiedzieć na pytanie jak i skąd można ściągnąć blockchain dascoina? No jak? Skoro on może nawet nie wie czym jest blockchain. A gdy nawet już się dowie to co ma powiedzieć skoro znikąd i nijak go ściągnąć się nie da? Więc...

Racjonalizuje...

Racjonalizuje... Czyli powtarza, że blockchain dascoina to dascoinexplorer. Ale skąd ma wiedzieć, że dascoinexplorer to tylko graficzna przeglądarka blockchaina, tak jak blockchain.com. Tylko skąd on ma wiedzieć, blockchain.com pokazuje dane zawarte w blockchainie a blockchain każdy sobie może ściągnąć kiedy chce. Oczywiście każdy poza dascoinowym. Ale skąd ma o tym wiedzieć.... Dlatego...

Racjonalizuje...

Racjonalizuje... Czyli uznaje, że to on jest wyedukowany, że to on wie co to jest blockchain, że przecież oczywistym jest iż seed (te 24 słowa) to klucz prywatny, że walidaor to Ledger Nano S, że uruchomienie blockchaina bez portfela to sukces, że sukcesem dowodzącym postępu i rozwoju jest uruchomienie porfela do oglądania, kolejnym dodanie do portfela opcji codziennego odblokowywania swoich dascoinów do wysokości limitu, że na mian o rewolucji załguje zniesienie limitów, hiperewolucji  umożliwienie przelewania środków a kosmicznej rewolucji wydanie wirtualnej karty maserkard dla nielicznych pomazańców z limitem 50 euro dziennie bez możliwości zakupu paliwa w drodze z Barcelony...

Racjonalizuje, bo tak jest prościej...

Racjonalizuje, bo co innego ma zrobić?

Przyznać się do tego, że nie jest tym kim już przyzwyczaił się być?

Przyznawać się, że nie jest krypowalutowym guru?  

Co ma zrobić?

Ano... Racjonalizować... Udawać...

I wcale nie, że wierzy... Udawać, że dascoin był, jest i będzie wielki... Że podbił serca afrykańskich artystów i rządów, że na dobre zadomowił się w świecie mody i ONZ, że każdy z 5 czy 50 posiadaczy kart może płacić w 60.000.000 punków do 50 euro dziennie codziennie...

On to po prostu wie... Bo, kto jak nie on - spec od systemów kryptowalutowych - miałby to wiedzieć...

A reszta? A Proste Pytania?

A... Reszta niech się douczy... A wówczas sama znajdzie Niesłychanie Proste Odpowiedzi na Proste Pytania...

To takie proste...

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Taki z Ciebie własnie @analizator1 - film został najprawdopodobniej usunięty. Kto miał zobaczyć zobaczył - kto miał został nagoniony został. Taka praktyka, tak to działa. 

Zero konkretów z Twojej strony. 

ZERO

Edytowane przez RacjonalnyGalAnon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

No dobra analizator1, kto mial sie z Twoich wypowiedzi posmiac to sie  posmial, kto chcial wyrwac z Ciebie jakikolwiek konkret to sobie poprobowal (bezskutecznie), pare osob sie  wkurzylo. A teraz tak serio - po co to wszystko? 

Jak chcesz nawiazac dyskusje, obronic projekt w ktory jestes zapatrzony, skoro nie podales ŻADNEGO konkretu? Zamiast tego zaczales wywody, ze co bylo to bylo, pomanipulowales sobie rozwojem technologicznym w celu obrony dasa (te gadki o sredniowiecznych czy ktorychstam - juz nie chce mi sie dokladnie szukac - wynalazkach, ktore teraz sa bezuzyteczne, to Ty tak serio? WTF), uciekales w jakies dziwne porownania i generalnie dosyc sporo czasu spedziles na tym forum by zrobic wszystko, zeby nie odpowiedziec  na podstawowe pytania, ktore Ci zadano. 

Costam sobie zglaszasz do moderatorow, w innym watku oczekujesz konkretow  i dowodow, a sam dalej bujasz w oblokach. Taki troche  daspolityk z Ciebie. Nie jestem za tym, zeby ublizac na forum, nie pochwalam tego. Mowisz, ze przeszlosc jest niewazna, wiec sie troche uczepie tych slow. Jak ktos cos napisal na tym watku dajmy na to kilka godzin wczesniej niz to odczytasz, to przeciez tez jest to przeszlosc. Czemu wiec tak sie przejmujesz? Czemu to zglaszasz? To przeszlosc przeciez. Taki przedstawiles swoj tok myslenia w tej kwestii.  

Pozniej tez sie  klocisz, ze w sumie to Ty czasu nie masz, zeby czytac ten watek itd. Ale  masz czas pisac jakies elaboraty, zgloszenia o naruszeniu regulaminu itd. Tak, elaboraty, bo dlugie to [---], wiec nie napisales tego w minute. Ja wiem, ze to dla Ciebie musi byc wielkim szokiem, ze tutaj nie od razu blokuje sie ludzi. Uwierz, my na tych Waszych fejsowych grupkach czy innych dasforach mielibysmy bana juz w momencie  gdybysmy pomysleli o hejcie na Was (znaczy Wy myslicie, ze pytania o funkcjonalnosc dasa to hejt). 

Serio, po co? Nagoniles tutaj kogokolwiek? Taki byl Twoj cel?

Edytowane przez Polon
Wulgaryzm

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A mnie to nawet cieszy, że co jakiś czas wpada tutaj jakiś zwolennik/wyznawca dasa. Pomimo tego, że bez żadnych argumentów to jednak trochę życia w wątek wprowadza.

Trochę mnie dziwi, że @analizator1 nie użył ulubionego sformułowania "czas pokaże".

Ileż to już razy padało w tym wątku. Czas mija a jak nie było widać wtedy tak i nie widać teraz.

Niektórzy nadal szukają swoich cojones w zakamarkach własnej dumy urazonej. 

Byli pokrzyczeli i poszli. Zaraz pojawią się następni i po raz kolejny kółko się obroci. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

@Kane, @analizator1 napisał przecież, że jego interesuje tylko to, co dzieje się teraz. Skoro tak - to raczej nie będzie się odnosił czy to do przeszłości (raczej ciemnej), czy to do przyszłości (jeszcze bardziej ponurej) tego programu.  

Edytowane przez bossnass71

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze powiedziawszy ja miałem wrażenie, że @analizator1 - choć on pewnie temu zaprzeczy - to ta sama osoba lub działająca w identyczny sposób,  która swego czasu wpadła na forum bitcoin.pl i została tam szybko zbanowana. Myślę, że jest duże prawdopodobieństwo - coś mi ostatnio te poszlaki po głowie latają - że on całkiem świadomie wpadał pokazać jałowość dascoinowych argumentów i z dascoinem ma niewiele wspólnego.

Ale... To nie powód do banowania. Przecież nie trzeba mieć dascoina by go zachwalać ani nie mieć by go krytykować.

Jednak bez względu na to czy @analizator1 to rzeczywisty zwolennik dascoina czy tylko takiego dla zabawy sobie udaje to nie zmienia to faktu, że poza ogólnikami, zapominaniem o przeszłości i wieszczeniem świetlanej przyszłości nie bardzo ma co do powiedzenia. Szczególnie w dyskusji na otwartym forum.

Bo choć i u nas zdarza się, że czasami pojawia się krytykanctwo to mimo wszystko dominuje rzeczowa krytyka. 

Tu nie tylko pokazanie płatności wirtualną kartą za kubek na allegro by wywołać efekt "łał", braw i okrzyku działa...

Nie wiem czy uczestnicy tego zgromadzenia równie euforystycznie reagują na każdy przypadek gdy komuś przedzie w Biedronce zapłata kartą za marchewkę. A powinni :)

Na forum stwierdzenie czy pokazanie, że karta działa wywoła Proste Pytania. Jaka to karta? Jak działa? Jakie są ograniczenia? Prowizje. Dlaczego działa tak choć miało działać inaczej? I pewnie wiele innych. 

Ale oprócz pytań czasami pojawią się też informacje niedostępne wprost.

Tu na ten przykład udało się zlokalizować transakcje z tego film w blockchainie dascoina.

Wpłata 500 dasc na kieszonkę karty przepłaconej https://dascoinexplorer.com/block/6606686 i

Zapłata za kubek  https://dascoinexplorer.com/block/6606730.

Na pozór wygląda więc, że jest jak mówią zaganiacze... Zapłacił 27,88 złotych a zeszło mu euro...

Tyle, że w blockchain mówi zupełnie co innego...

{
	"_id": "5b40a65b3bafa563a036709d",
	"previous": "0064cf89639c33ca794c7c1f9d6391a2936338dd",
	"timestamp": "2018-07-07T11:39:00",
	"witness": "1.6.1",
	"transaction_merkle_root": "b28f2b75be6b9e90f144a475b3b2855a3040ee01",
	"extensions": [],
	"witness_signature": "1f3626f1eeac36702f7e33b54c1fa4d838c027552f91948eecc1c6481bbdaa0234568431639f6051f06586e1cb720d52e53bcac75094b4765a4f6d0fe366d41916",
	"transactions": [{
	"ref_block_num": 53129,
	"ref_block_prefix": 3392380003,
	"expiration": "2018-07-07T11:39:24",
	"operations": [[
	94,
	{"fee": {
	"amount": 0,
	"asset_id": "1.3.3"
	},
	"payment_service_provider_account": "1.2.158986",
	"auth_key": "GPH7aQmHbopF1TaFCUY9EEARsgjiphAibPfqgiPb1gJMvCSnDx1bu",
	"account": "1.2.45012",
	"debit_amount": {
	"amount": 651,
	"asset_id": "1.3.1"
	},
	"clearing_account": "1.2.158981",
	"transaction_id": "070741208085406996002292MMS0TW39GT",
	"details": "["000000002788","985","102 ","PayU*Allegro Poznan POL","PL12115 "]",
	"extensions": []
	}]],
	"extensions": [],
	"signatures": [
	"1f68b51626c462703ac1b93fac84d5a564628b22708e19942f202f1121773a9ea8358219201afeab8ac937d502b5f0f7c5bfb875c7da6c3219e479b1d68050faa4",
	"1f39bab026b40b4677d659183258b14552c16c8a7337b1f41c40b381245db55a1b3173da2a91e6fd8e02790e103ea2f56436494d87468e35ce7d2e38337ec4aa5a"
	],"operation_results": [[
	2,
	{
	"amount": 6640000,
	"asset_id": "1.3.2"
	}]]}],
	"blockId": "0064cf8aff2edf29d330627444411aac919b1099",
	"blockNumber": 6606730
	}

Z kodu wyszarpanego z "wyszarpanego" z blockchaina wynika jednak, że 27,88 PLN przeliczono na 6,51 eur i tą kwotą uznano konto providera a kwotą 66,4 DASC obciążono kieszonkę usera. Przy okazji po "konsultacji" ze stroną Mastercard potwierdza się, że naliczane jest  1,5% prowizji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
W dniu 15.07.2018 o 16:43, Redskull napisał:

@analizator1

Ty naprawdę nie masz co robić z wolnym czasem? Jesteś już nudny w swoim rozwadnianiu dasnicowego scamu. 

Moja sprawa co robię ze swoim czasem. Jak Cię nudzi to co piszę to nie czytaj.

W dniu 15.07.2018 o 16:43, Redskull napisał:

@analizator1 Ty nie przedstawiłeś NICZEGO KONKRETNEGO. Same utarte gadki dasnicowych naganiaczy, do których najpewniej należysz. Proszę wyłóż konkret i zacznij dyskutować merytorycznie albo zniknij z tej przestrzeni... 

O, tak narzekacie, że na grupach fb usuwają ludzi jak zadadzą nieodpowiednie pytania, a tutaj też są tacy co najlepiej usuneliby takiego jak mnie z forum i chcą żebym stąd zniknoł. To mnie tylko utwierdza że dobrze że tu się wypowiadam i najwidoczniej moje posty są niewygodne.

W dniu 15.07.2018 o 17:53, Pioter napisał:

@analizator1 zróbmy tak,  kupię od Ciebie 1 Dascoin za 50 zł. Ale nie na giełdzie - płacę przelewem bankowym, lub gotówką.

Co mam w tym celu zrobić ??

Warunek jest jeden - nie rejestruje się w netleaders ani żadnej giełdzie (ot, cały haczyk).

Potem odsprzedam Ci go z 1 grosz (w monecie, możesz tu wrzucić filmik jak wkładasz do puszki bezdomnego).
Co mam zrobić żeby Ci go odsprzedać ???

Skoro jest to taki rewolucyjny produkt, to w czym problem?

A po co tracić czas i robić takie fikołki? Taki sam efekt będzie jak wpłacisz mi na konto 49,99 zł, a zaoszczędzimy czas na kupowaniu, sprzedawaniu, itd. Czas to pieniądz, a ja pieniędzy nie marnuję.

W dniu 15.07.2018 o 17:03, djraper77 napisał:

Czytanie tego co pisze analizator1 jest jak słuchanie dziecka z przedszkola, które wszystko wie lepiej, nie reaguje na argumenty, a jako odpowiedzi na pytania dlaczego nie słucha i robi po swojemu pada odpowiedź bo tak. Jeżeli nie widzisz ściemy jaką jest Dascibel to albo [---] albo jesteś zakochny/a w naganiaczu, który ci wciska kity. 

To samo by można powiedzieć o niektórych co tu piszą, że wszystko wiedzą najlepiej. 

Nie widzę ściemy dotyczącej Dascibel, bo ja nie znam takiego projektu o nazwie Dascibel. Co to jest Dascibel? Pewnie jakiś program o podobnej nazwie do dascoina? A więc czekam na poszlaki że mają ze sobą związek. 

Do różnych insynuacji które piszecie na mój temat i na ataki nie będę się wypowiadał, bo szkoda mi na to czasu. To tylko świadczy o was, że nie lubicie jak ktoś ma inne zdanie i atakujecie człowieka bez powodu. 

Edytowane przez analizator1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 minut temu, analizator1 napisał:

najwidoczniej moje posty są niewygodne.

nie niewygodne, smieszne. w swoich motywujaco-naganiajacych postach na fejsie do swojego stadka wyznawcow rowniez piszesz z bledami ortograficznymi? 

17 minut temu, analizator1 napisał:

To tylko świadczy o was, że nie lubicie jak ktoś ma inne zdanie i atakujecie człowieka bez powodu. 

jeszcze raz, moze za setnym razem zrozumiesz: pytania o konkrety dotyczace projektu, ktory ponoc jest taki rewolucyjny i fantastyczny i go uwielbiasz. pytania masz zadane. to nie hejt. oswiec ciemny lud hajpowy. ciesz sie wolnoscia slowa, na grupach dascoinowych tego nie doswiadczysz, bo tam nie wolno myslec inaczej niz guru ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, analizator1 napisał:

a tutaj też są tacy co najlepiej usuneliby takiego jak mnie z forum

Obiektywne dyskusje wymagaja obu stron medalu. To nie Facebookowe grupy gdzie dostep moga dostac jedynie osoby ktore bezwzglednie uwielbiaja wszystko co kreci sie w okol Dascoina.

szkoda mi na to czasu

Skoro tak mowisz :rolleyes:

nie lubicie jak ktoś ma inne zdanie

Posiadanie wlasnego zdania jest bardzo cenione i czy to rozmowca wypowiada sie pozytywnie czy negatywnie jest drugorzedna sprawa. Tu chodzi o to zeby argumenty byly oparte na faktach. Do tej pory jedynie tego typu argumenty przedstawili anonimowi hejterzy z forum co nie maja nic lepszego do roboty. Jestem pewien, ze kazdy z forumowiczow chetnie uslyszy... przeczyta... argumenty Dascoinoloverow ktore sa przynajmniej odrobine sensowne.

1 godzinę temu, analizator1 napisał:

atakujecie człowieka bez powodu

Najlepiej zeby ten temat zostal usuniety zebyscie mogli dalej naganiac ? Yyy, nie :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A po co tracić czas i robić takie fikołki? Taki sam efekt będzie jak wpłacisz mi na konto 49,99 zł, a zaoszczędzimy czas na kupowaniu, sprzedawaniu, itd. Czas to pieniądz, a ja pieniędzy nie marnuję.

Ty chyba naprawdę myślisz inaczej. Przecież tu nie chodzi o to kto komu za ile sprzeda i ile jest winny. Chodzi o sposób przekazania tego czegoś co nazywacie kryptowalutą. Zrób to tak się robi z BTC , ETH itp.  A zarobisz właśnie te 49,99zł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
45 minut temu, analizator1 napisał:

To samo by można powiedzieć o niektórych co tu piszą, że wszystko wiedzą najlepiej. 

Szczerze, to nie zauważyłem takich przypadków, choć nie wykluczam, że i takie jednostki się znajdą. Niemniej to wolne forum i śmiało możesz bez ryzyka wyrzucenia z forum - jeśli tylko zechcesz - wykazywać, że się mylą. Szkoda tylko, że ze znanych tylko sobie powodów nie chcesz... No, ale to Twoje prawo a nie obowiązek...

54 minuty temu, analizator1 napisał:

O, tak narzekacie, że na grupach fb usuwają ludzi jak zadadzą nieodpowiednie pytania, a tutaj też są tacy co najlepiej usuneliby takiego jak mnie z forum i chcą żebym stąd zniknoł.

Nawet jeśli masz rację, że są tu tacy, którzy chwieliby Cię zbanować, za to że masz inne zdanie od ich zdania to jest jedna zasadnicza różnica.  Mianowice na ich chęciach się to kończy. Sam zresztą w którymś z postów zauważyłeś, że ich władza tak daleko nie sięga. Zapomniałeś jednak, że na grupach facebookowych władza dyskutantów też tak daleko nie sięga, niemniej jednak przynosi oczekiwany skutek w działaniach adminów tych grup.

59 minut temu, analizator1 napisał:

To mnie tylko utwierdza że dobrze że tu się wypowiadam i najwidoczniej moje posty są niewygodne.

Z pierwszą częścią zdania zgodzę się w 100%. Natomiast nie wiem skąd Twój wniosek...

Ja bardziej dostrzegam irytację i zawód ponieważ nie jesteś pierwszą osobą, która z założenia chciała stanąć w obronie dascoina. Byli też tacy, którzy wpadli tu zaprzeczyć piramidalności programu Nteleaders. Niestety, żaden z nich dotąd nie potrafił bądź nie chciał wypowiadać się merytorycznie i zawsze ich posty sprowadzały się do powtarzania marketingowej papki i marketingowych kłamstw i nigdy nie potrafili, nawet gdy w sposób oczywisty i jednoznaczny dascoin/Netleaders dawał ciała, krytycznie przyznać racji swoim interlokutorom. Ty, niestety, póki co wpisujesz się w ten schemat.

A przecież nawet wierząc w przyszły sukces dascoina nie jest niczym złym krytyczne podejście i np. przyznanie faktu, że limity były uciążliwe a nie niezbędne, że korzystanie z walidatora utrudnia korzystanie z dascoina a nie usprawiedliwianie na milion sposobów potrzeby jego zastosowania, czy w końcu przyznanie, że brak możliwości środków jest co najmniej dziwne...

Brawo Szerloku!

Właśnie sobie odpowiedziałeś dlaczego dascoin nie ma przyszłości... Po co bowiem robić fikołki  i czekać aż.... [tutaj wstaw to co w dascoinie ma być a nie ma lub zdanie kiedy kurs wzrośnie]

Po co ktoś ma korzystać z dysfunkcjonalnego i upierdliwego użyciu rozwiązania, z które jeszcze musi słono płacić, skoro wokół pełno i lepszych i tańszych, a nawet darmowych, rozwiązań....

Nie widzę ściemy dotyczącej Dascibel, bo ja nie znam takiego projektu o nazwie Dascibel. Co to jest Dascibel? Pewnie jakiś program o podobnej nazwie do dascoina? A więc czekam na poszlaki że mają ze sobą związek. 

Pewnie widzisz i doskonale wiesz, że @djraper77 w ten sposób parafrazuje nazwę dascoina odnosząc się do jego dysfunkcjonalności oraz powszechnej nieetyczności w jego promowani. I choć taka formuła mi się nie podoba to Jego zdanie przyjmuję do wiadomości choć go nie podzielam.

W dyskusji bowiem, wbrew pozorom, nie chodzi o to by przekonać dyskutantów to swojej racji i ustalić jeden słuszny sposób patrzenia na dany temat lecz o prezentację różnych punktów widzenia, argumentów na ich poparcie i umożliwienie dyskutantom lub czytelnikom na wyciągnięcie własnych wniosków. Zmiana czyjegoś zdania może być skutkiem a nie celem dyskusji.

Do różnych insynuacji które piszecie na mój temat i na ataki nie będę się wypowiadał,

Nie wiem czy pijesz do mojego postu

ale jeśli tak to zapewniłem, że nie stanowił on ataku na Ciebie lecz stanowił próbę wyjaśnienia dlaczego zwolennicy dascoina wpadający na forum, mimo widocznego ich przywiązania a czasami nawet uwielbienia do dascoina, nie mają nic konkretnego do wyrażenia w dyskusji.

Niemniej...

1 godzinę temu, placeboPL napisał:

w swoich motywujaco-naganiajacych postach na fejsie do swojego stadka wyznawcow rowniez piszesz z bledami ortograficznymi? 

Nie jesteśmy na forum polonistycznym i nie powinniśmy wytykać innym błędów, które wszak mogą zdarzyć się każdemu. W przeciwieństwie do @placeboPL nie jestem przekonany czy masz lub uczestniczysz w grupie na facebooku ani nawet czy aktywnie promujesz dascoina. Niemniej jednak powielanie na forum papki marketingowej znanej z blogów i filmów dascoinowych zaganiaczy może u forumowiczów takie wrażenie wywołać.

• Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Poplecznicy  Dascoina są jak płaskoziemcy. Argumenty, merytoryka i poziom intelektualny jest bardzo zbliżony.  Są też identycznie ODPORNI na rzeczywistość i wiedzę. Choćby pepperonis się sklonował setki razy i tłumaczył jak krowie na rowie to i tak jak grochem o ścianę bo mathias wymyślił nowego ubera czy space das, albo dascoinwood.

Edytowane przez nefar
  • Lubię 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę mnie dziwi twoje podejście @analizator1

Forum nie służy do tego aby kogoś lubić lub nie. Owszem nie jest to zakazane ale nie jest również wymagane. Nie taki jest cel.

Celem forum jak nawet nazwa wskazuje jest dyskusja. Ja mam takie zdanie, Ty masz inne a jeszcze ktoś odmienne od naszych obu. No i właśnie wtedy zaczyna się dyskusja. Każdy przedstawia argumenty popierajace swoje zdanie. Z dyskusji takowej może wyniknąć, że ktoś z nas to swoje zdanie zmieni przekonany ARGUMENTAMI innego. Może ale nie musi.

Nie można do dyskusji podchodzić, że moja jest racja bo jest moja i jest to racja. Przyjmując nawet krytyczne słowa pod swoim zdaniem poszerza się horyzont zrozumienia. Jest jakieś odniesienie z innego punktu widzenia, którego sami niejednokrotnie niedostrzegamy.

Ba mało tego. Zmiana zdania czy przyznanie się do błędu nie jest jakąś ujma na honorze. Zaś ślepe powtarzanie czegoś zaslyszanego gdzieś od kogoś już trochę trąci trupem w szafie.

Ba jeszcze mniej tego. Myślę że zagląda tu kilka osób, które bardzo chętnie dalyby ci się przekonać do swoich racji. Jednak tu trzeba użyć argumentów, bo "będzie super" zasadniczo do nikogo nie przemawia.

Ja sam dałem się namówić na dasa. Po zbadaniu tematu i rozmowach z kilkoma ludźmi stwierdziłem, że dałem dupy w tym temacie. Absolutnie nie wstydzę się przyznać do błędu. Przyjąłem ten błąd na klate jako drogą naukę używania własnego mózgu. Dzięki pomocnej dłoni jednego z forumowiczów udało się trochę odkosztowac tą naukę. Bywa. Jeszcze się chyba taki nie urodził co by same dobre decyzję podejmował.

Jak to mówił jeden taki "z faktami się nie dyskutuje" a jak narazie to wszystkie fakty są przeciw dasowi. Czy ci się to podoba czy nie. A jeśli nie są to pokaż gdzie.

I tak zupełnie poza konkursem. Mogą Ci się nie podobać wpisy @pepperoniss ale z tego co widzę to nie tyle masz problemy z wpisami co z nim ad persona. Wierz lub nie ale ten człowiek ma więcej wiedzy o krypto teraz niż większość tego forum zdobędzie kiedykolwiek. W tym ja.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Kane napisał:

Wierz lub nie ale ten człowiek ma więcej wiedzy o krypto teraz niż większość tego forum zdobędzie kiedykolwiek. W tym ja.

Wierz mi lub nie ale na forum jest wielu, którzy mają wiedzę o krypto jeszcze większą... Nie zmienia to faktu, że większości ta wiedza nie jest i nie potrzebna. Wszak by jeździć samochodem nie trzeba znać ani historii motoryzacji, ani szczegółowej budowy czy zasad jego działania. Jednak każdy kto ma oczy do patrzenia i głowę do myślenia odróżni samochód od hulajnogi. Wystarczy znać podstawowe i ogólne cechy.

Z kryptowalutami jest podobnie...

Zastanawia mnie czasami motywacja tych, którzy wpadają na forum i nie próbują nawet podjąć merytorycznej dyskusji. I nie dotyczy to tylko tego wątku ale w zasadzie każdego większego i dłużej działającego projektu. Przecież chyba każdy racjonalnie myślący człowiek zdaje sobie sprawę, że powtarzanie ogólnych sloganów, wmawianie chłopu dziecka w brzuch... przynosi efekt przeciwny do zamierzonego...

Albo... Albo nie po to tutaj wpadają... Może to jedyne miejsce gdzie traktują ich poważnie... Nie ważne czy są łatwowiernymi, naiwnymi czy trollami...

Ot... @DascoinWin zaginoł na zawsze... @dudi zaginoł ;) a teraz @analizator1 się rozkręca...

W zasadzie, to nie interesuje mnie powód dla którego zaszczycili Oni nas swoją obecnością na forum. Chodzi o to by każdy mógł wyrażać swobodnie swoje zdanie. I chce Im za Eweliną Hall powtarzał:

Nie zgadzam się z Waszymi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Waszego prawa do ich głoszenia.

Tyle, że na bezkrytyczne powtarzanie mantry dascoinowych zaganiaczy coraz częściej miast dłuższą odpowiedzią reagował będę pukaniem się w czoło i sugerował Im podobne działanie...

Vy12eYm.gif

Wszak "Mamy wolność słowa. To także wolność pisania i wygłaszania dziesięciu komentarzy dziennie, oczywiście niezwykle rzetelnych i głębokich. Również wolność bełkotu i wolność psucia mediów poprzez jego promowanie. Mamy też wolność megalomanii, wypowiadania nieznoszącym sprzeciwu tonem, opinii na dowolny temat. Ale także społeczeństwu przysługuje wolność. Np wolność pukania się w czoło" (Piotr Lisiewicz).

W końcu ten gif to równie merytoryczna i adekwatna odpowiedź na marketingowe bzdury o wielkości i rewolucyjności dascoina.

Ale jeśli zjawi się w końcu ktoś, kto raczy bez sloganów, konkretnie odpowiedzieć choćby na kilka z Prostych Pytań to nie tylko będą bronił jego prawa do tych odpowiedzi ale chętnie, na ile mi moja wiedza i doświadczenie pozwoli, podejmę polemikę...

A teraz 2 filmy a jakże różne...

Pierwszy to znów odkopany w innym miejscu film z onztowskimi łgarstwami Grzegorza Furmanna ale też z reakcją słuchaczy w postaci braw,  okrzyków i wiwatów...

Drugi, z reakcją zgoła odmienną...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
12 godzin temu, analizator1 napisał:

Zdziwisz się, ale w pełni rozumiem Twoje zdanie.
Tzw. DASCOIN jest bowiem  fikołkiem w przepływie rzeczywistej kasy od jelonków do naganiaczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
14 godzin temu, adrochom napisał:

Ty chyba naprawdę myślisz inaczej. Przecież tu nie chodzi o to kto komu za ile sprzeda i ile jest winny. Chodzi o sposób przekazania tego czegoś co nazywacie kryptowalutą. Zrób to tak się robi z BTC , ETH itp.  A zarobisz właśnie te 49,99zł

Ale Dascoin to nie jest taka sama kryptowaluta jak BTC, ETH. Stąd bierze się niezrozumienie tego projektu, bo myślicie, że Dascoin działa tak samo jak inne kryptowaluty i wg ich schematu chcecie stosować dascoina. Po co by tworzyć kryptowalutę Dascoin jeśli miałaby działać tak samo jak inne? Dlatego stworzono innowacyjny dasekosysytem, hybrydowość i wszystkie te inne elementy i kolejne rzeczy są tworzone i projektowane.

13 godzin temu, pepperoniss napisał:

Byli też tacy, którzy wpadli tu zaprzeczyć piramidalności programu Nteleaders.

Netleaders to nie piramida. Nie wiem jak mogłeś dojść do takich wniosków. To jest normalna firma i z piramidą nie ma nic wspólnego.

A przecież nawet wierząc w przyszły sukces dascoina nie jest niczym złym krytyczne podejście i np. przyznanie faktu, że limity były uciążliwe a nie niezbędne, że korzystanie z walidatora utrudnia korzystanie z dascoina a nie usprawiedliwianie na milion sposobów potrzeby jego zastosowania, czy w końcu przyznanie, że brak możliwości środków jest co najmniej dziwne...

Droga do sukcesu często jest ciężka i niełatwa. Owszem, pewne rozwiązania miały swoje wady. Ale kto nie popełnia błędów, niech pierwszy rzuci kamień. Po to firma się rozwija, aby eliminować błędy i niedogodności. Kiedyś Dascoina nie było na giełdach i było źle, później go wprowadzono na giełdy i jest lepiej. Przecież to musi trwać, to wszystko nie stanie się natychmiast.

Pewnie widzisz i doskonale wiesz, że @djraper77 w ten sposób parafrazuje nazwę dascoina odnosząc się do jego dysfunkcjonalności oraz powszechnej nieetyczności w jego promowani. I choć taka formuła mi się nie podoba to Jego zdanie przyjmuję do wiadomości choć go nie podzielam.

A co to jest Dascibel niby? Jaki tu związek z dysfunkcjonalnością i nieetycznością? "Cibel" to ma oznaczać "kibel" przez "c"? A więc kibel jest dysfunkcjonalny i nieetyczny? To niech @djraper77 pomyśli co by było jak by nie miał w domu kibla. A może i go nie ma, bo może uważa, że po co mu coś dysfunkcjonalnego i stąd parafrazuje z dascoinem, bo ma takie swoje doświadczenia z ciblem. Takie są moje poszlaki, aby to zrozumieć.

6 godzin temu, pepperoniss napisał:

Albo... Albo nie po to tutaj wpadają... Może to jedyne miejsce gdzie traktują ich poważnie... Nie ważne czy są łatwowiernymi, naiwnymi czy trollami...

Ot... @DascoinWin zaginoł na zawsze... @dudi zaginoł ;) a teraz @analizator1 się rozkręca...

Najłatwiej powiedzieć że ktoś jest łatwowierny albo troll tylko dlatego że ma inne poglądy. Pewnie nieźle ich tu cisnęliście, skoro już się tu nie wypowiadają. W sumie to się nie dziwię, bo widzę jak odnosicie się do mnie. Ale ja się tak szybko nie dam zdławić.

16 godzin temu, placeboPL napisał:

nie niewygodne, smieszne. w swoich motywujaco-naganiajacych postach na fejsie do swojego stadka wyznawcow rowniez piszesz z bledami ortograficznymi? 

No i proszę bardzo, powyżej przykład jak jestem tu atakowany. Nic o mnie nie wiesz, a insynuujesz i atakujesz i brak kultury poprzez wytykanie błędów. Przystępując do tego forum chciałem być uprzejmy, ale sam zderzam się z wypowiedziami, które wobec mnie są nieuprzejme. Ja nikogo nie atakuję.

14 godzin temu, pepperoniss napisał:

Właśnie sobie odpowiedziałeś dlaczego dascoin nie ma przyszłości... Po co bowiem robić fikołki  i czekać aż.... [tutaj wstaw to co w dascoinie ma być a nie ma lub zdanie kiedy kurs wzrośnie]

Po co ktoś ma korzystać z dysfunkcjonalnego i upierdliwego użyciu rozwiązania, z które jeszcze musi słono płacić, skoro wokół pełno i lepszych i tańszych, a nawet darmowych, rozwiązań....

Źle mnie zrozumiałeś. Pewnie, że nie ma sensu korzystać z dascoina tylko po to, aby przelać sobie dascoina w te i wewte, i przelać sobie kase na konto bankowe w te i wewte, skoro cały proces można streścić tylko jednym przelewem bankowym. Zgadzam się, że to jest bez sensu. Ale przecież nie na tym polega dascoin, aby sobie jeden raz w życiu z niego skorzystać, bo wtedy rzeczywiście lepiej skorzystać z innych metod i nie tracić czasu. To tak samo jak z kontem bankowym i kartą do bankomatu. Widziałeś kiedyś kogoś, żeby sobie założył konto bankowe, wyrobił kartę, tylko po to, aby skorzystać z tego tylko raz, a później zapomnieć i już  nie korzystać? Dla mnie to bez sensu tracić czas na takie procedury tylko po to, aby dokonać jednej transakcji i zapomnieć. Pewnie są tacy ludzie, ale to jakiś ułamek procenta. 

• Haha 1
  • Zażenowany 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
27 minut temu, analizator1 napisał:

Droga do sukcesu często jest ciężka i niełatwa.

Bla, bla, bla .... powtarzasz się.
Ciekawe czy będziesz miał to samo do powiedzenia, kiedy ta piramida w schemacie Ponziego się zwinie. A...wiem co powiesz: "nie wyszło, przez hejterów" :D

27 minut temu, analizator1 napisał:

Netleaders to nie piramida. Nie wiem jak mogłeś dojść do takich wniosków. To jest normalna firma i z piramidą nie ma nic wspólnego.

To jest piramida i to w schemacie Ponziego. Świadczy o tym choćby układ wypłat (Ci na górze dostają więcej). Następną rzeczą jest brak produktu, który by na siebie zarabiał. Cała kasa w systemie bierze się z wpłat i "reinwestycji" uczestników. Nie ma żadnego źródła zewnętrznego, które byłoby w stanie zapewnić wypłaty na dotychczasowym poziomie. W skrócie KASA Z NOWYCH I ZREINWESTOWANYCH WYPŁACANA JEST STARYM - PONZI. 

Poza tym nie jest to "normalna firma". Wielokrotnie zmieniały się podmioty "zarządzające", wielokrotnie zmieniał się adres rejestracji "firmy" - niewielu, poza operatorem tejże piramidy nie wie jaki jest jej status prawny. Z dużą dozą prawdopodobieństwa firma nie płaci podatków i nie zatrudnia ludzi - czyli nie jest "normalnym" przedsięmbiorstwem. Nigdy nie była i nigdy nie będzie. A jeśli chcesz udowodnić, że jest inaczej to przedstaw tu sprawozdanie finansowe tego tworu.

EDIT: (żeby się dobrze z guglach zafiksowało) netleaders, dascoin, piramida finansowa, ponzi, oszustwo

Edytowane przez Redskull
  • Dziękuję! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta