Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

sketch-logo.png

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

Reklama

znikad

DasCoin - www.coinleaders.com - później netleaders.com

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, WoodyAllen napisał:

Trzeba być totalnym imbecylem, aby uwierzyć że warto zainwestować w DasCoin. 

Łatwo się mówi po fakcie, kiedy dzisiaj można spojrzeć na historię programu, na to jak rozwijał, czy też zwijał się program, itd. i na tej podstawie formułować takie myśli. Natomiast sztuką byłoby przewidzenie 2 lata temu w jakim kierunku się to rozwinie aby mieć pewność uniknięcia ryzyka, a pewności takiej raczej nikt nie miał.  A mimo to, jak widać, wchodząc odpowiednio wcześnie można było zarobić bez naganiania. 

46 minut temu, WoodyAllen napisał:

Ja się śmieje z tych co zainwestowali ciężko zapracowane oszczędności i mu zaufali, plując sobie w brodę. 

A ja nie widzę tu nic śmiesznego, aby śmiać się z ludzkiego nieszczęścia, nawet jeśli do takiego nieszczęścia doprowadziła własna naiwność. Różni są ludzie, różne są ich historie i naśmiewanie się z czyjegoś nieszczęścia przynajmniej dla mnie jest nieakceptowalne. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 minutę temu, Polon napisał:

A ja nie widzę tu nic śmiesznego, aby śmiać się z ludzkiego nieszczęścia, nawet jeśli do takiego nieszczęścia doprowadziła własna naiwność.

Szczególnie wtedy gdy do nieszczęścia doprowadziła własna naiwność.

Raczej należy współczuć i żywić nadzieję, że naiwna ofiara wyciągnie z tego nieszczęścia jakąś naukę. Stanie się mądrzejsza, choć nie bardziej inteligentna :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
39 minut temu, Polon napisał:

A ja nie widzę tu nic śmiesznego, aby śmiać się z ludzkiego nieszczęścia, nawet jeśli do takiego nieszczęścia doprowadziła własna naiwność. Różni są ludzie, różne są ich historie i naśmiewanie się z czyjegoś nieszczęścia przynajmniej dla mnie jest nieakceptowalne. 

Płakać nie będę... 

Mnie to śmieszy.... 

Edytowane przez WoodyAllen

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 minut temu, WoodyAllen napisał:

Mój ulubiony film z jednej z prezentacji gdzie na scenę zaproszono kilku DasJeleni i jedna dziewczyna powiedziała, że największy jej sukces to sprzedanie licencji własnemu ojcu. Taki sukces.

No wiesz... Może to i był sukces. Skąd wiesz czy jej ojciec nie był znanym i szanowanym, bogatym profesorem ekonomii stroniącym od tego typu projektów?

Sęk w tym, że - wbrew pozorom - to mógł być dla niej sukces. Prawdopodobnym bowiem jest, że jej ojciec stał się dla niej pierwszym namacalnym dowodem na to, że techniki manipulacyjne działają i jeśli trafi się na podatny grunt to można sprzedać nawet ekskrementy w papierku.

To też pokazuje, że dla zaganiaczy nie ma żadnych świętości. Nie ma żadnych granic...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
16 minut temu, pepperoniss napisał:

Sęk w tym, że - wbrew pozorom - to mógł być dla niej sukces. Prawdopodobnym bowiem jest, że jej ojciec stał się dla niej pierwszym namacalnym dowodem na to, że techniki manipulacyjne działają i jeśli trafi się na podatny grunt to można sprzedać nawet ekskrementy w papierku.

Rodziców manipulować dla pieniędzy ? no wiesz .... Mogła powiedzieć, że ma raka i potrzebne pieniądze na leczenie... wyciągnęła by więcej i to bezpośrednio do własnej kieszenie, a nie tylko prowizję od jakiejś śmiesznej licencji..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

To przede wszystkim zależy czy ta dziewczyna była świadoma, że namawia ojca do uczestnictwa w ryzykownym piramidalnym programie. Jeśli pojmowała program w sposób inny niż w rzeczywistości on działał a więc w sposób błędny i w taki sposób prezentowała go swojemu ojcu, to sytuacja w takim przypadku jest inna niż gdyby świadomie i z premedytacją wprowadzała w błąd swojego ojca. Zatem w przypadku takiej sytuacji, celowe oszukiwanie ojca że ma raka i z tego tytułu wyciąganie pieniędzy miałoby zupełnie cięższą wagę od sytuacji uczestnictwa w błędnie pojmowanym przedsięwzięciu dascoina i z tego tytułu błędne poinformowanie ojca o inwestowaniu. A to nie jest to samo.

48 minut temu, WoodyAllen napisał:

Płakać nie będę... 

Mnie to śmieszy.... 

Mogę Tobie tylko współczuć takiego podejścia do tej kwestii...

Edytowane przez Polon
  • Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 minut temu, WoodyAllen napisał:

Rodziców manipulować dla pieniędzy ?

Osobiście znam przypadek w którym to matka pod zastaw mieszkania wzięła dla syna kredyt pod rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Ten sam gość zarejestrował tą firmę na siostrę i szwagra. Ci wzięli dodatkowy kredyt pod działalność na zastaw firmy.

Gość kasę wziął i zniknął.

Teraz cała jego rodzina jest w tak głębokiej dupie że pewnie do śmierci się z długów nie wygrzebia. 

Tak to bywa w zwykłym szarym świecie.

Ludzie potrafią być naprawdę pozbawieni skrupułów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
5 minut temu, WoodyAllen napisał:

Rodziców manipulować dla pieniędzy ?

Zaraz dla pieniędzy... 

Mechanizm działa trochę inaczej. Jelonek został zmanipulowany wierzy, że to świetny biznes ale zaganiaczowi to nie wystarcza. Tam nie ma skrupułów. Nie ma granic. Ze względu na plan marketingowy zaganiaczowi nie wystarczy zwerbowanie jelonka i zainkasowanie kasy z prowizji za jego zagonienie. Zaganiacz jest zainteresowany w konwersji jelonka w zaganiacza. Sam więcej wówczas zarobi a jak dobrze pójdzie to powiększy społeczność swojej kasty.

Dlatego zawsze pada magiczne słowo: duplikuj! I magiczne zdanie: Stwórz listę rodziny i znajomych, którym chcesz pomóc w zarobieniu poprawie ich nędznego żywota na etacie, rencie, emeryturze!

No a komu zmanipulowana córeczka miałaby bardziej chcieć pomóc niż swoim kochanym i kochającym rodzicom?

25 minut temu, WoodyAllen napisał:

Mogła powiedzieć, że ma raka i potrzebne pieniądze na leczenie... wyciągnęła by więcej i to bezpośrednio do własnej kieszenie, a nie tylko prowizję od jakiejś śmiesznej licencji..

Mogłaby... Ale to byłoby oszustwo niegodne córki. A ona chce ojcu pomóc. Pewnie jeszcze nie wie, że wdepnęła w bagno. W piramidę. Jest ofiarą, choć sama o tym nie wie. Więc idzie ulżyć doli ojca ku uciesze zaganiacza. On nie ma granic. Nie ma skrupułów. Gdy uda jej się zwerbować ojca, brata, szwagra, 4 przyjaciółki to widzi w tym sukces. Swoje pierwsze biznesowe sukcesy. 

Po to zaganiacze wyciągają ją na scenę. Ona mogła osiągnąć sukces - Ty @WoodyAllen też możesz :) Każdy może...

Problem pojawi się dopiero gdy z zagonionych przez nią nie zrobi kolejnych zaganiaczy albo gdy ostatecznie będzie widać, że kasa została wtopiona. Tyle, że do tego długa droga. Program jest tak bowiem ustawiony, że przez wiele miesięcy inwestor nie może się spodziewać żadnych profitów. Pierw licencja, później minting, później walidator i mija kilka miesięcy. Jak dobrze jej pójdzie to w tym czasie nieźle zarobi na zaganianiu.

I wówczas ma dylemat albo... go nie ma.

Ma jeśli dopuści myśl, że została zmanipulowana i wsadziła na minę wiele osób. Co zrobić? Przyznać się? Pokajać? A może przyjąć usprawiedliwiającą retorykę guru? Że to rynek. Że trzeba poczekać. Że źli ludzie źle robią projektowi. Czyli brnąć w bagno w które się wdepnęło...

Nie ma jeśli uzna, że to świetny i łatwy sposób na zarabianie. Że przecież ojciec, brat, szwagier i 4 przyjaciółki i rzesze innych ludzi widzieli co brali. Że do niczego ich nie zmuszała...

Nie ma gdy stała się zaganiaczem. I nie przeszkadza jej wciskanie kitów. Bo już nie ma granic. Nie ma skrupułów.

To prosta ale skuteczna sztuczka socjotechniczna...

Niejedna zresztą w repertuarze zaganiaczy. Innych nauczy się później...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Godzinę temu, pepperoniss napisał:

No a komu zmanipulowana córeczka miałaby bardziej chcieć pomóc niż swoim kochanym i kochającym rodzicom?

Raczej odwrotnie. To ojciec chciał pomóc córce w jej nowej "wspaniałej" pracy. Córeczka taka podekscytowana, nastawiona na sukces to tatuś z miłości pomógł, a że tatuś też głupol to kupił licencje. Nie sądze, żeby cokolwiek zrozumiał z bełkotu , który mu córeczka zafundowała. Bieda jest dziedziczna... 

Właśnie obejrzałem 9 minutową relację z imprezy na jachcie udostępnioną przez Tomasza Pawlaka. Niestety trudno zobaczyć tam Furmankę i Dratewkę, a wystarczyło w okresie od 10 września do 11 listopada sprzedać 2 licencje president lub kilka licencji za co najmniej 50.000 eurosów by znaleźć się wśród tych szczęśliwców. Jak widać na filmie nadeszły czasy, że już nie da rady. Policzmy prowizje dla DasJelonka - początkującego. 50000 x 10 % = 5000 euro z czego połowę otrzymamy das coinach czyli zostanie 2500 euro podzielone przez 2 miesiące =1250 euro miesięcznie = 5300 zł Takie wspaniałe zarobki zagwarantowałyby uczestnictwo w tej wspaniałej imprezie na stateczku z Michaelem Mathiasem i innymi bossami z pięknym widokiem na tor F1. Jednak się nie udało. 4800 zł to średnia krajowa Polsce

Dubai-Promo-Slide.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hm... IMHO masz mocno uproszczone i przy okazji błędne podejście do świata i rodziny... Ojciec starszy - to głupol, bo przecież ludzie starzy są głupi i niepotrzebni. Matka jest od prania gaci a syn czy córka od wykorzystywania głupich rodziców. Bieda i głupota jest dziedziczna i pewnie nie da się z nich wyrwać. Oszukany jest śmieszny, bo się dał oszukać.

I w końcu... Mit...

2 godziny temu, WoodyAllen napisał:

To z biednych rodzin w większości pochodzą złodzieje, drobni oszuści i inni przestępcy.

Znów uproszczenie... Owszem, w liczbach bezwzględnych pewnie masz rację ale tak się składa, że to dość normalne. Ludzi biednych jest troszkę więcej niż bogatych... Nie wiem jednak czy gdyby wziąć pod uwagę proporcje tych grup odsetek oszustów, złodziei i innych przestępców nie byłby taki sam lub przechylał się w kierunku tych "lepszych". Ba, nawet jestem przekonany, że większość odsetek np. przestępców podatkowych, celnych, przeciwko obrotowi gospodarczemu, korupcyjnych jest znacznie większy w tej "lepszej" grupie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, pepperoniss napisał:

Ludzi biednych jest troszkę więcej niż bogatych...

Mam na myśli ludzie biednych finansowo i intelektualnie... oni akurat są w mniejszości.

Termin związany z międzygeneracyjnym wymiarem ubóstwa, gdy bieda trwa w czasie i charakteryzuje więcej niż jedno pokolenie w danym gospodarstwie domowym. Wbrew pojęciu „dziedziczenie”, które nasuwa na myśl uwarunkowania biologiczne, większość badaczy i badaczek wiąże to przede wszystkim z tzw. korelatem środowiskowym ubóstwa.

6 minut temu, pepperoniss napisał:

Ojciec starszy - to głupol, bo przecież ludzie starzy są głupi i niepotrzebni. Matka jest od prania gaci a syn czy córka od wykorzystywania głupich rodziców. Bieda i głupota jest dziedziczna i pewnie nie da się z nich wyrwać. Oszukany jest śmieszny, bo się dał oszukać.

Ojciec głupol skoro tak chce pomóc córce.

Bieda i głupota jest dziedziczna. Dlaczegoś głupi boś biedny, dlaczego biednyś ? boś głupi... stare polskie przysłowie.

Oszustwo starszej osoby na wnuczka jest smutne i budzi mą złość, podobnie ja inne oszustwa żerujące na niepełnosprawności ... ale gdy ktoś jest na tyle głupi by uwierzyć w szybkie wzbogacenie się oferowane przez piramidę finansową i ktoś w to wierzy i inwestuje swoje pieniądze i pomimo faktów przeczących temu nadal wierzy , że będzie bogaty w nadziei że uda mu się znaleźć drugiego głupiego , któremu sprzeda licencje i się odkuje - takie zachowanie budzi uśmiech na mojej twarzy..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, WoodyAllen napisał:

Mam na myśli ludzie biednych finansowo i intelektualnie... oni akurat są w mniejszości.

Z tego co rozumiem, to wg Ciebie mimo że ludzi biednych finansowo i intelektualnie jest mniejszość, to w dascoinie jest ich aż 99%...

19 godzin temu, WoodyAllen napisał:

1. Z rodzin biednych intelektualnie i finansowo.

5. Zostaje 1% pozostałych uczestników tej zabawy zaprawionych w boju. To liderzy.

Już się pytałem skąd wziąłeś takie dane, odpowiedzi nie uzyskałem, co skłania mnie do przypuszczenia, że nie były robione żadne badania na ten temat - na temat jak wygląda przekrój dascoinowego społeczeństwa. Stąd nie ma żadnych podstaw aby twierdzić że jest tak jak piszesz. Jest to po prostu jeden z wielu wariantów, wg mnie z prawdopodobieństwem wystąpienia bliskim zeru.

Dlatego jeśli chcesz badać ten temat, to zalecałbym wykonanie rzetelnych badań i na ich podstawie wyciągać wnioski, bo wymyślanie jakichś przypadkowych liczb i bazowanie na nich oraz do granic możliwości upraszczanie do którego dążysz, może skutkować poważnymi błędami i jest zupełnie niewiarygodne w tym co prezentujesz.

11 godzin temu, WoodyAllen napisał:

Ojciec głupol skoro tak chce pomóc córce.

Chęć pomocy komuś nie jest wyznacznikiem czyjejś głupoty. Gdyby tak było, to każdy kto komuś pomaga byłby głupi. Świat jest złożony, a Ty nie bierzesz pod uwagę wielu różnych czynników i upraszczając pewne kwestie wychodzi Ci że świat jest zero-jedynkowy.  

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 26.11.2017 o 17:39, dudi napisał:

Chcę się założyć o to że za rok o tej porze będę mógł płacić aplikacją daspay, będę mógł sprzedać dascoina na giełdach zewnętrznych, nie wiem czy będą już smartcontrakty ale o to że projekt netleaders dalej się będzie rozwijał (nie zawinie sie..:D to nie jest piramida jak myślą jeszcze co niektórzy zacofańce:D). O 10 LTC! Jest chętny czy szczekać szczekacie a przyjdzie co do czego to pussy :D

Panowie i Panie. My tu sobie gadu, gadu, a tymczasem nadszedł judgement day. Czas rozliczenia dudiego. Panie dudi, popłacone już coś kartą, czy czekamy? Sprzedajemy coś po dwa centy czy czekamy? Boimy się CBŚ-u, czy się nie boimy.  Zakład dudiego pokazuje z drugiej strony, jak sprytnie prowadzona jest ta piramida. Miał  być daspay - jest. Miała być giełda zewnętrzna - jest. Firma miała się rozwijać - rozwija się, a jakże. Nie zawija się - skądże, tylko zmienia nazwę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekaw jest ile osób zaczęło współpracować. Biorąc pod uwagę poziom etyczny niektórych promotorów, to wielu pójdzie na ugodę, bo kiedy jest dobrze, to łatwo jest się poklepywać po plecach, ale kiedy sytuacja się odwraca wtedy poznajemy prawdziwych przyjaciół.

A cena dascoina osiąga już prawdziwe dno $0,019255 USD (-13,85%), niedługo nie będzie kosztował nawet 1 centa...

• Lubię 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
23 hours ago, pepperoniss said:

Znów uproszczenie...

To jest chyba najbardziej słuszne stwierdzenie, jeżeli już bardzo chcemy szukać powodów, dla których ludzie weszli w tę piramidę (i nie tylko w tę). I to wcale nie dlatego, że są intelektualnie ograniczeni. Bo uproszczenia działają u każdego. Dopóki mózg nie ogarnie całego sposobu działania czegoś, może przyrównać to coś do najbliższego znanego schematu.

Weźmy takie oto uproszczenie:
Na platformie crowdfundingowej firma X ogłosiła zbiórkę na grę, w którą chętnie bym zagrał. Takie tytuły są teraz w modzie.
Projekt wypalił, gra z drobnym opóźnieniem (to się zdarza w tej branży) została wypuszczona. Dostałem swój klucz do aktywacji.
Były drobne niedociągnięcia, ale za tę cenę miałem wystarczająco dużo rozrywki dobrej jakości. Opłacało się czekać ponad rok.
Dołączyłem do kilku innych akcji crowdfundingowych - elektroniczny gadżet, film z mojego ulubionego gatunku. Sytuacja się powtórzyła - produkt, z drobnymi tylko opóźnieniami i niedociągnięciami trafiał do mnie.
NetLeaders ogłasza sprzedaż licencji na kopanie kryptowaluty. Krypto są teraz w modzie, Bitcoin jest sławny. I dają zarobić. Może to nie taki sam crowdfunding, ale schemat wydaje się podobny - kupuję. Będą opóźnienia (zawsze były), będą drobne niedociągnięcia (zawsze są) ale w końcu dostanę swój produkt, jak obiecali.

Nie trzeba być amebą, żeby przeoczyć dziury w tym rozumowaniu. Jednak to może tak się kojarzyć. Zwłaszcza, jak się wcześniej nie miało do czynienia ze schematem Ponziego, piramidami finansowymi poza oglądaniem przesłuchań komisji śledczej, a historię Jana Lewana na znanej platformie streamingowej obejrzało się dopiero po zakupie licencji. Mózg wybiera analogię, do której mu bliżej, którą już zna. Choćby ze zwykłej... oszczędności energii.

Edytowane przez ReinterpretCast
  • Lubię 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, ReinterpretCast napisał:

Dopóki mózg nie ogarnie całego sposobu działania czegoś, może przyrównać to coś do najbliższego znanego schematu.

Nigdy nie inwestuj w biznes , którego nie rozumiesz... Warren Buffett

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3 godziny temu, DasManiak napisał:

Pan Marcin jest innego zdania

On zwykle jest innego zdania i brnie w swoich bredniach... No cóż, te typy tak mają...

A co do rewelacji z branży biznesu turystycznego to za niedługo ja sypnę rewelacjami :)  Bo to biznes w biznesie i to w pewnym sensie kolejna innowacja Netleaders na skalę światową :) 

19 minut temu, WoodyAllen napisał:

Nigdy nie inwestuj w biznes , którego nie rozumiesz... Warren Buffett

Trzeba jednak pamiętać, że Buffet nie inwestuje na giełdzie, nie inwestuje w startupy tylko kupuje firmy. To trochę inny sposób inwestowania z założenia znacznie mniej ryzykowny po gruntownej analizie kupowanej firmy, branży, trendów.

Inwestycje spekulacyjne to całkiem inna para kaloszy. 

Ja tak daleko bym nie szedł. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
22 godziny temu, Polon napisał:

Świat jest złożony, a Ty nie bierzesz pod uwagę wielu różnych czynników i upraszczając pewne kwestie wychodzi Ci że świat jest zero-jedynkowy.  

tymczasem rzeczywistość jest pełna przypadków

karma nie istnieje

Za to piramidy finansowe tak.

love Das <3

Edytowane przez covciu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Niestety.  A oto moj kolejny znajomy ktory nadal z tego co pisze wierzy w DASA. Ze zwyklej rozmowy co tam u Ciebie jak tam krypto przeszlismy na ten twor:

j0fpNrIVSeWlSDpf94gfZA.png

Edytowane przez pepperoniss

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
11 godzin temu, ReinterpretCast napisał:

Mózg wybiera analogię, do której mu bliżej, którą już zna. Choćby ze zwykłej... oszczędności energii.

Jeśli byłoby to prawdą, to ze zwykłej "oszczędności energii" biegalibyśmy z dzidami. No max z łukami.

A piramidy,

te finansowe też, zbudowałyby ufoludki.

Edytowane przez covciu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Hiena 

I co? Wybierasz się?

Od 1 grudnia możesz nawet taniej (czytaj: DROŻEJ) nająć sobie hotel w Posen dzięki dascoinowi :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
30 minut temu, Hiena napisał:

DAS

Jak na moje oko, to coś niepokojąco często używane jest tam słowo "będzie"...

29 minut temu, covciu napisał:

Jeśli byłoby to prawdą, to ze zwykłej "oszczędności energii" biegalibyśmy z dzidami. No max z łukami.

@covciu, zalecam czytać cały dany tekst, a nie wyrywać z kontekstu fragmenty. Dlatego nie biegamy z dzidami, bo:

11 godzin temu, ReinterpretCast napisał:

Dopóki mózg nie ogarnie całego sposobu działania czegoś, może przyrównać to coś do najbliższego znanego schematu.

Jeżeli ktoś mnie namawia na zakup licencji dascoina, mówiąc mi że to fajna kryptowaluta, a ja nie mam pojęcia o czym on mówi bo nie znam tematu, to niewykluczone że jestem w stanie sobie pomyśleć iż to rzeczywiście jest kryptowaluta i że rządzi się jakimiś prawami znanymi choćby z bitcoina. I w tym momencie powinna nastąpić weryfikacja tych informacji w innych źródłach aby wykluczyć lub potwierdzić że ktoś chce mnie zrobić w bambuko. I w ten sposób następuje rozwój mojej wiedzy na dany temat. Chęć sprawdzenia ryzyka inwestycji, a więc tego jakie są szanse na zarobek lub stratę, może przezwyciężyć siłę która odpowiada za oszczędność energii jaką trzeba na to poświęcić.

Edytowane przez Polon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
5 minutes ago, pepperoniss said:

@Hiena 

I co? Wybierasz się?

Od 1 grudnia możesz nawet taniej (czytaj: DROŻEJ) nająć sobie hotel w Posen dzięki dascoinowi :) 

Jezeli bylby ktos jeszcze z forum chetny moglbym pojsc i zobaczyc ta cala ich otoczke na zywo :)  ale tak to nie mam zamiaru. Oczywiscie jezeli takowe spotkanie jest darmowe. Nie mam zamiaru placic juz wole dac biednemu niz isc tam za oplata

Edytowane przez Hiena

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)
13 minut temu, Polon napisał:

zalecam czytać cały dany tekst

Zapewniam Cię, że przeczytałem cały. Jak zwykle zacytowałem ostatnie zdanie na dowód tego. I dotyczy mojego podsumowania całego tekstu.

12 godzin temu, ReinterpretCast napisał:

Zwłaszcza, jak się wcześniej nie miało do czynienia ze schematem Ponziego, piramidami finansowymi poza oglądaniem przesłuchań komisji śledczej,

a ten cytat dotyczy ludzi biegającymi z dzidami czyt. kupujących do dzisiaj materace, i tych z łukami, którzy operują pojęciami na poziomie garnków.

Grobelny, Multikasa, Bagsik i inni, do dzisiaj są idolami Polaków, tych inwestujących w NetLeaders.

Kieruje nimi zwykła chciwość, nie oszczędność energii.

Edytowane przez covciu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta